BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "A"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 18:00 Boca Juniors Patriots Brno 10:0 4:0
ÚT 26/09 20:00 FC Premrhané talenty FK Bez nás nezačnou 6:0 2:0
ÚT 26/09 21:00 Efsi Downtown Gottwaldoff 2:1 0:1
ST 27/09 21:00 Agrostroj Sebranka 6:0 2:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/10 18:00 Patriots Brno Efsi Downtown 1:10 1:5
PO 02/10 21:00 Sebranka Boca Juniors 1:2 1:2
ÚT 03/10 18:00 Gottwaldoff FC Premrhané talenty 3:2 0:1
ST 04/10 18:00 AC Bukkake Ninjas Agrostroj 0:6 0:3

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/10 18:00 FC Premrhané talenty Patriots Brno 8:0 3:0
ÚT 10/10 18:00 Boca Juniors AC Bukkake Ninjas 3:3 0:1
ST 11/10 18:00 FK Bez nás nezačnou Gottwaldoff 2:4 0:2
ST 11/10 19:00 Efsi Downtown Sebranka 4:3 2:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/10 18:00 Patriots Brno FK Bez nás nezačnou 0:3 0:3
PO 16/10 18:00 Agrostroj Boca Juniors 5:1 3:0
ÚT 17/10 20:00 Sebranka FC Premrhané talenty 3:3 2:1
ST 18/10 20:00 AC Bukkake Ninjas Efsi Downtown 3:10 3:5

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 24/10 18:00 Efsi Downtown Agrostroj 0:6 0:2
ÚT 24/10 18:00 FC Premrhané talenty AC Bukkake Ninjas 8:1 2:1
ST 25/10 19:00 FK Bez nás nezačnou Sebranka 7:4 3:2
ST 25/10 21:00 Gottwaldoff Patriots Brno 2:0 1:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/10 18:00 AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou 3:0 1:0
PO 30/10 18:00 Agrostroj FC Premrhané talenty 2:1 1:0
PO 30/10 19:00 Sebranka Gottwaldoff 1:3 1:2
ÚT 31/10 18:00 Boca Juniors Efsi Downtown 0:2 0:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/11 19:00 Gottwaldoff AC Bukkake Ninjas 1:1 1:0
ÚT 07/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Agrostroj 0:8 0:2
ST 08/11 20:00 FC Premrhané talenty Boca Juniors 2:1 0:0
ST 08/11 21:00 Patriots Brno Sebranka 2:7 1:3

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/11 18:00 AC Bukkake Ninjas Patriots Brno 4:1 1:0
PO 13/11 19:00 Agrostroj Gottwaldoff 0:1 0:0
ÚT 14/11 21:00 Efsi Downtown FC Premrhané talenty 3:3 2:1
ST 15/11 18:00 Boca Juniors FK Bez nás nezačnou 4:3 2:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/11 18:00 Gottwaldoff Boca Juniors 2:0 0:0
ÚT 21/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Efsi Downtown 3:5 1:3
ÚT 21/11 18:00 Patriots Brno Agrostroj 0:5 0:1
ČT 30/11 20:00 Sebranka AC Bukkake Ninjas

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/05 18:00 Sebranka Agrostroj
PO 28/05 20:00 FK Bez nás nezačnou FC Premrhané talenty
PO 28/05 21:00 Gottwaldoff Efsi Downtown
ČT 31/05 18:00 Patriots Brno Boca Juniors

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 05/04 19:00 Efsi Downtown Patriots Brno 4:0 2:0
ÚT 10/04 21:00 Agrostroj AC Bukkake Ninjas 5:1 3:0
ÚT 17/04 20:00 FC Premrhané talenty Gottwaldoff 4:0 1:0
ST 25/04 21:00 Boca Juniors Sebranka

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 11/04 19:00 Gottwaldoff FK Bez nás nezačnou 2:0 0:0
ST 11/04 20:00 Sebranka Efsi Downtown 1:3 0:1
ST 11/04 21:00 Patriots Brno FC Premrhané talenty 1:4 0:2
ČT 12/04 19:00 AC Bukkake Ninjas Boca Juniors 0:3 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/04 18:00 Boca Juniors Agrostroj 0:2 0:1
ÚT 17/04 19:00 FK Bez nás nezačnou Patriots Brno 3:2 2:0
ST 18/04 20:00 FC Premrhané talenty Sebranka 4:1 0:1
SO 30/06 21:00 Efsi Downtown AC Bukkake Ninjas

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/04 18:00 Agrostroj Efsi Downtown 6:2 2:1
PO 23/04 18:00 AC Bukkake Ninjas FC Premrhané talenty 2:3 2:3
PO 23/04 19:00 Sebranka FK Bez nás nezačnou 2:3 2:3
ÚT 24/04 20:00 Patriots Brno Gottwaldoff

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 02/05 18:00 FC Premrhané talenty Agrostroj
ST 02/05 19:00 Gottwaldoff Sebranka
ČT 03/05 20:00 FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas
ST 16/05 20:00 Efsi Downtown Boca Juniors

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/05 21:00 AC Bukkake Ninjas Gottwaldoff
ST 09/05 18:00 Boca Juniors FC Premrhané talenty
ST 09/05 18:00 Agrostroj FK Bez nás nezačnou
ST 09/05 19:00 Sebranka Patriots Brno

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/05 18:00 Gottwaldoff Agrostroj
PO 14/05 19:00 FK Bez nás nezačnou Boca Juniors
PO 14/05 20:00 FC Premrhané talenty Efsi Downtown
ÚT 15/05 18:00 Patriots Brno AC Bukkake Ninjas

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 22/05 18:00 AC Bukkake Ninjas Sebranka
ÚT 22/05 20:00 Boca Juniors Gottwaldoff
ST 23/05 18:00 Efsi Downtown FK Bez nás nezačnou
ST 23/05 18:00 Agrostroj Patriots Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382