BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "A"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/09 18:00 Boca Juniors Patriots Brno Za Lužánkami Gebhart
ÚT 26/09 20:00 FC Premrhané talenty FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Gebhart
ÚT 26/09 21:00 Efsi Downtown Gottwaldoff Za Lužánkami Gebhart
ST 27/09 21:00 Agrostroj Sebranka Za Lužánkami Gebhart

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/10 18:00 Patriots Brno Efsi Downtown Za Lužánkami Sýkora
PO 02/10 21:00 Sebranka Boca Juniors Za Lužánkami Malůšek
ÚT 03/10 18:00 Gottwaldoff FC Premrhané talenty Za Lužánkami Havlín
ST 04/10 18:00 AC Bukkake Ninjas Agrostroj Za Lužánkami Kožnar

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/10 18:00 FC Premrhané talenty Patriots Brno Za Lužánkami Filo
ÚT 10/10 18:00 Boca Juniors AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Rek
ST 11/10 18:00 FK Bez nás nezačnou Gottwaldoff Za Lužánkami Maša
ST 11/10 19:00 Efsi Downtown Sebranka Za Lužánkami Gebhart

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/10 18:00 Patriots Brno FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Vinklárek
PO 16/10 18:00 Agrostroj Boca Juniors Za Lužánkami Krondráf
ÚT 17/10 20:00 Sebranka FC Premrhané talenty Za Lužánkami Landa
ST 18/10 20:00 AC Bukkake Ninjas Efsi Downtown Za Lužánkami Geschwandtner

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 24/10 18:00 Efsi Downtown Agrostroj Za Lužánkami Maša
ÚT 24/10 18:00 FC Premrhané talenty AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Geschwandtner
ST 25/10 19:00 FK Bez nás nezačnou Sebranka Za Lužánkami Šeda
ST 25/10 21:00 Gottwaldoff Patriots Brno Za Lužánkami Pham

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/10 18:00 AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Vinklárek
PO 30/10 18:00 Agrostroj FC Premrhané talenty Za Lužánkami Krondráf
PO 30/10 19:00 Sebranka Gottwaldoff Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 31/10 18:00 Boca Juniors Efsi Downtown Za Lužánkami Havlín

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/11 19:00 Gottwaldoff AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Gebhart
ÚT 07/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Agrostroj Za Lužánkami Gebhart
ST 08/11 20:00 FC Premrhané talenty Boca Juniors Za Lužánkami Geschwandtner
ST 08/11 21:00 Patriots Brno Sebranka Za Lužánkami Kožnar

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/11 18:00 AC Bukkake Ninjas Patriots Brno Za Lužánkami Krondráf
PO 13/11 19:00 Agrostroj Gottwaldoff Za Lužánkami Krondráf
ÚT 14/11 21:00 Efsi Downtown FC Premrhané talenty Za Lužánkami Pham
ST 15/11 18:00 Boca Juniors FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Geschwandtner

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/11 18:00 Gottwaldoff Boca Juniors Za Lužánkami Pham
ÚT 21/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Efsi Downtown Za Lužánkami Gebhart
ÚT 21/11 18:00 Patriots Brno Agrostroj Za Lužánkami Malůšek
ČT 30/11 20:00 Sebranka AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/05 18:00 Sebranka Agrostroj Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 28/05 20:00 FK Bez nás nezačnou FC Premrhané talenty Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 28/05 21:00 Gottwaldoff Efsi Downtown Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 31/05 18:00 Patriots Brno Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 05/04 19:00 Efsi Downtown Patriots Brno Za Lužánkami Jurča
ÚT 10/04 21:00 Agrostroj AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Maša
ÚT 17/04 20:00 FC Premrhané talenty Gottwaldoff Za Lužánkami Vinklárek
ST 25/04 21:00 Boca Juniors Sebranka Za Lužánkami Krempaský

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 11/04 19:00 Gottwaldoff FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Geschwandtner
ST 11/04 20:00 Sebranka Efsi Downtown Za Lužánkami Geschwandtner
ST 11/04 21:00 Patriots Brno FC Premrhané talenty Za Lužánkami Geschwandtner
ČT 12/04 19:00 AC Bukkake Ninjas Boca Juniors Za Lužánkami Vinklárek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/04 18:00 Boca Juniors Agrostroj Za Lužánkami Krempaský
ÚT 17/04 19:00 FK Bez nás nezačnou Patriots Brno Za Lužánkami Krondráf
ST 18/04 20:00 FC Premrhané talenty Sebranka Za Lužánkami Krempaský
SO 30/06 21:00 Efsi Downtown AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nebyl delegován

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/04 18:00 Agrostroj Efsi Downtown Za Lužánkami Šeda
PO 23/04 18:00 AC Bukkake Ninjas FC Premrhané talenty Za Lužánkami Pham
PO 23/04 19:00 Sebranka FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Pham
ÚT 24/04 20:00 Patriots Brno Gottwaldoff Za Lužánkami Geschwandtner

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 02/05 18:00 FC Premrhané talenty Agrostroj Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 02/05 19:00 Gottwaldoff Sebranka Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 03/05 20:00 FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 16/05 20:00 Efsi Downtown Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/05 21:00 AC Bukkake Ninjas Gottwaldoff Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 09/05 18:00 Boca Juniors FC Premrhané talenty Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 09/05 18:00 Agrostroj FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 09/05 19:00 Sebranka Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/05 18:00 Gottwaldoff Agrostroj Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 14/05 19:00 FK Bez nás nezačnou Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 14/05 20:00 FC Premrhané talenty Efsi Downtown Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 15/05 18:00 Patriots Brno AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 22/05 18:00 AC Bukkake Ninjas Sebranka Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 22/05 20:00 Boca Juniors Gottwaldoff Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 23/05 18:00 Efsi Downtown FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 23/05 18:00 Agrostroj Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382