BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Klimeš Milan MK Slatina Brno 55
Nedoma Michal MK Slatina Brno 23
Bubeník Jan FC Rebels 21
Plachetka Jozef FC Rom Star 21
Lang Martin Bitches 20
Patloka Marek Colgate Team 18
Svoboda David FC Rom Star 16
Trbušek Radim Royal Flush 15
Zrzavý Lukáš MK Slatina Brno 14
Geschwandtner Matúš Moravia Brno 13
Mrázek Vladimír FC Pivnice u Čápa 12
Šafr Stanislav Bitches 12
Coník Šimon Moravia Brno 11
Cvingráf Marek Division-KH 11
Čonka Vít C.F. Relax "B" 11
Kodras Tomáš MK Slatina Brno 9
Pospíšil Petr FC Pivnice u Čápa 9
Svoboda Tomáš Division-KH 9
Aspricioiu Ionut Royal Flush 8
Beneš Jan FC Rom Star 8
Hrůza Milan FC Kalinka Bohunice 8
Lušovský Lukáš FC Rebels 8
Maša Zdeněk Royal Flush 8
Voráč Rostislav Royal Flush 8
Wagner Dan FC Pivnice u Čápa 8
Al - Musawi Hasan FC Kalinka Bohunice 7
Blaschke Karel ml. Royal Flush 7
Formánek Leoš Division-KH 7
Chaloupka Lukáš Colgate Team 7
Soška Martin Bitches 7
Tříska Jan MK Slatina Brno 7
Vinkler Luboš FC Pivnice u Čápa 7
Kameník Michal Bitches 6
Kubík David FC Rebels 6
Pavlíček Tomáš Bitches 6
Siladi František C.F. Relax "B" 6
Spasojevič Velimir C.F. Relax "B" 6
Strnad Filip C.F. Relax "B" 6
Batista Daniel Blizzards 5
Božek Erik Division-KH 5
Havlík Vlastimil MK Slatina Brno 5
Janulík Petr C.F. Relax "B" 5
Komínek Pavel Bitches 5
Mizerniuc Sergiu FC Kalinka Bohunice 5
Pátek Michal C.F. Relax "B" 5
Puček Martin FC Pivnice u Čápa 5
Svoboda Michal FC Rom Star 5
Bodeček Martin Blizzards 4
Cvingráf Radek Division-KH 4
Čtvrtlík Libor FC Rebels 4

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Wagner Dan FC Pivnice u Čápa 10
Cvingráf Marek Division-KH 8
Cvingráf Radek Division-KH 7
Havlín Ondřej Division-KH 5
Chudý Jan FC Rebels 5
Fink Milan FC Rom Star 4
Lukšo Martin Moravia Brno 4
Šafr Stanislav Bitches 4
Čonka Vít C.F. Relax "B" 3
Golčiter Kamil FC Rebels 3
Kovář Radek FC Kalinka Bohunice 3
Krška David Colgate Team 3
Kubík David FC Rebels 3
Plachetka Jozef FC Rom Star 3
Tichý Jan Blizzards 3
Trbušek Radim Royal Flush 3
Tříska Jan MK Slatina Brno 3
Zrzavý Michal MK Slatina Brno 3
Al - Musawi Hasan FC Kalinka Bohunice 2
Boháč Jozef C.F. Relax "B" 2
Filkorn Ivan Blizzards 2
Hrůza Milan FC Kalinka Bohunice 2
Hřebíček Jan Colgate Team 2
Kaluža Jiří FC Rebels 2
Klepárník Jakub Colgate Team 2
Klus Bronislav FC Pivnice u Čápa 2
Kroka Marek FC Rom Star 2
Kugler Lukáš FC Kalinka Bohunice 2
Maša Martin FC Pivnice u Čápa 2
Mikolášek Libor Moravia Brno 2
Mizerniuc Sergiu FC Kalinka Bohunice 2
Novák Lukáš Division-KH 2
Nowak Jakub Colgate Team 2
Obořil Jan Bitches 2
Paraizo Leandro Blizzards 2
Pátek Michal C.F. Relax "B" 2
Pavliš David Division-KH 2
Pospíšil Petr FC Pivnice u Čápa 2
Puček Martin FC Pivnice u Čápa 2
Ševčík Jan FC Kalinka Bohunice 2
Varga David Division-KH 2
Večeřa Milan Colgate Team 2
Věrný Václav FC Kalinka Bohunice 2
Widder Thomas Division-KH 2
Aspricioiu Ionut Royal Flush 1
Blaschke Karel ml. Royal Flush 1
Blažek Josef Division-KH 1
Bubeník Jan FC Rebels 1
Cicko Josef FC Rebels 1
Čech Jakub Moravia Brno 1
Čtvrtlík Libor FC Rebels 1
Focho Lord FC Rom Star 1
Formánek Leoš Division-KH 1
Havlík Vlastimil MK Slatina Brno 1
Husák Vít Colgate Team 1
Husák Jakub Colgate Team 1
Jašek Aleš C.F. Relax "B" 1
Juroška Miroslav Moravia Brno 1
Kiac Miroslav Moravia Brno 1
Klíč Štěpán MK Slatina Brno 1
Kobylka David Bitches 1
Konečný Michal C.F. Relax "B" 1
Kotlár Santino FC Rom Star 1
Kroka Michal FC Rom Star 1
Kuchta Jan MK Slatina Brno 1
Kytlica Jan Royal Flush 1
Lang Martin Bitches 1
Lušovský Lukáš FC Rebels 1
Maňák Jiří Colgate Team 1
Marek Jiří Colgate Team 1
Moc Ladislav FC Pivnice u Čápa 1
Mrázek Vladimír FC Pivnice u Čápa 1
Nedoma Michal MK Slatina Brno 1
Oborný Tomáš FC Pivnice u Čápa 1
Osae Ofori Philip FC Rom Star 1
Otáhal Miloslav FC Rebels 1
Pospíchal Michal MK Slatina Brno 1
Průdek Dušan C.F. Relax "B" 1
Quitt Vojtěch Royal Flush 1
Rebro Marcel Blizzards 1
Rydlo Jakub FC Pivnice u Čápa 1
Soška Martin Bitches 1
Strakoň Filip Royal Flush 1
Svoboda Ivo FC Kalinka Bohunice 1
Svoboda Libor Colgate Team 1
Svoboda Michal FC Rom Star 1
Tichý Tomáš Bitches 1
Töth Michal FC Pivnice u Čápa 1
Tuháček Karel FC Pivnice u Čápa 1
Tulej Richard FC Rebels 1
Vinkler Luboš FC Pivnice u Čápa 1
Vodička Robert Colgate Team 1
Zelenka Tomáš FC Rebels 1
Zrzavý Lukáš MK Slatina Brno 1
Ženatý Roman FC Pivnice u Čápa 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Beneš Jan FC Rom Star 1
Boháč Jozef C.F. Relax "B" 1
Fink Milan FC Rom Star 1
Focho Lord FC Rom Star 1
Chaloupka Lukáš Colgate Team 1
Jeřábek Josef FC Pivnice u Čápa 1
Kaluža Jiří FC Rebels 1
Kovář Radek FC Kalinka Bohunice 1
Mako Marek FC Rom Star 1
Maša Martin FC Pivnice u Čápa 1
Navrátil David FC Pivnice u Čápa 1
Novák Lukáš Division-KH 1
Rydlo Jakub FC Pivnice u Čápa 1
Soška Martin Bitches 1
Svoboda Ivo FC Kalinka Bohunice 1
Věrný Václav FC Kalinka Bohunice 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382