BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/09 18:00 FC Habrůvka SeaComp 3:2 2:0
PÁ 01/09 20:30 FC Zebra Renfus Team 3:3 2:2
ÚT 05/09 19:30 FC DM Podlahy The Reds "B" 10:3 8:0
ÚT 05/09 20:45 Impérium Knihovnicka.cz 5:1 1:0
ST 06/09 19:30 C.F. Relax Výtahy SHS 2:0 1:0
ST 06/09 19:30 Gunners Brno Mediální mrchy 2:1 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/09 19:00 The Reds "B" FC Habrůvka 4:3 3:2
PO 11/09 19:00 Výtahy SHS FC DM Podlahy 0:9 0:5
ÚT 12/09 20:45 SeaComp FC Zebra 3:1 0:0
ST 13/09 19:00 Renfus Team Gunners Brno 1:1 0:0
ST 13/09 19:30 UniStars Brno C.F. Relax 4:2 2:0
ČT 14/09 19:30 Mediální mrchy Impérium 1:2 1:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 16/09 15:00 FC Habrůvka Výtahy SHS 2:2 1:2
ÚT 19/09 17:15 Impérium Renfus Team 6:2 3:2
ÚT 19/09 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno 6:3 3:1
ÚT 19/09 20:45 FC Zebra The Reds "B" 1:1 0:1
ST 20/09 21:00 Gunners Brno SeaComp 1:2 1:2
ČT 21/09 21:00 Knihovnicka.cz Mediální mrchy 3:4 1:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 20:30 Výtahy SHS FC Zebra 0:0 0:0
ÚT 26/09 20:45 SeaComp Impérium 1:2 0:1
ST 27/09 19:00 Renfus Team Knihovnicka.cz 4:1 0:1
ST 27/09 19:30 C.F. Relax FC DM Podlahy 0:3 0:0
ST 27/09 20:30 The Reds "B" Gunners Brno 0:2 0:1
ÚT 17/10 19:00 UniStars Brno FC Habrůvka 4:3 3:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 01/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax 2:3 2:1
PO 02/10 19:00 Gunners Brno Výtahy SHS 6:1 2:1
PO 02/10 21:00 FC Zebra UniStars Brno 3:2 2:2
ÚT 03/10 19:30 Knihovnicka.cz SeaComp 1:4 0:0
ČT 05/10 19:00 Mediální mrchy Renfus Team 1:2 0:1
PÁ 06/10 19:15 Impérium The Reds "B" 8:1 1:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 10/10 19:30 SeaComp Mediální mrchy 0:3 0:1
ÚT 10/10 20:30 The Reds "B" Knihovnicka.cz 0:4 0:1
ÚT 10/10 20:45 FC DM Podlahy FC Habrůvka 8:3 4:1
ST 11/10 19:00 Výtahy SHS Impérium 0:6 0:1
ST 11/10 19:30 C.F. Relax FC Zebra 9:0 4:0
ČT 12/10 19:00 UniStars Brno Gunners Brno 7:2 4:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/10 18:00 Impérium UniStars Brno 2:2 0:1
PÁ 13/10 21:00 FC Zebra FC DM Podlahy 2:7 1:3
PO 16/10 19:00 Mediální mrchy The Reds "B" 2:4 2:1
ÚT 17/10 20:45 Knihovnicka.cz Výtahy SHS 12:1 5:0
ST 18/10 19:00 Renfus Team SeaComp 2:2 2:1
ST 18/10 19:30 Gunners Brno C.F. Relax 3:2 1:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/10 20:30 Výtahy SHS Mediální mrchy 1:4 0:1
ÚT 24/10 19:00 UniStars Brno Knihovnicka.cz 5:3 3:2
ÚT 24/10 20:45 FC DM Podlahy Gunners Brno 2:3 2:2
ST 25/10 19:30 C.F. Relax Impérium 2:5 2:3
ČT 26/10 19:00 The Reds "B" Renfus Team 1:2 0:1
PÁ 27/10 20:30 FC Zebra FC Habrůvka 1:5 0:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/10 19:15 SeaComp The Reds "B" 0:2 0:1
ÚT 31/10 19:00 Gunners Brno FC Habrůvka 5:1 4:1
ÚT 31/10 19:30 Impérium FC DM Podlahy 0:3 0:1
ST 01/11 19:00 Renfus Team Výtahy SHS 9:0 4:0
ČT 02/11 20:30 Mediální mrchy UniStars Brno 6:6 2:3
PÁ 01/12 19:15 Knihovnicka.cz C.F. Relax 2:1 1:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 28/10 14:00 FC Habrůvka Impérium 1:7 0:0
PÁ 03/11 20:30 FC Zebra Gunners Brno 1:2 0:1
PO 06/11 21:00 FC DM Podlahy Knihovnicka.cz 5:6 1:2
ÚT 07/11 19:00 Výtahy SHS SeaComp 1:3 0:3
ST 08/11 19:30 UniStars Brno Renfus Team 2:2 0:0
ST 08/11 19:30 C.F. Relax Mediální mrchy 1:3 1:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/11 20:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy 2:6 2:4
PO 13/11 21:00 Impérium FC Zebra 1:1 1:1
ÚT 14/11 19:30 SeaComp UniStars Brno 1:6 0:4
ÚT 14/11 20:45 Knihovnicka.cz FC Habrůvka 4:2 1:2
ST 15/11 20:30 The Reds "B" Výtahy SHS 3:0 3:0
ČT 16/11 19:00 Renfus Team C.F. Relax 3:6 2:4

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/11 21:00 FC DM Podlahy Renfus Team 6:10 2:6
ÚT 21/11 19:00 Gunners Brno Impérium 1:1 0:1
ÚT 21/11 20:45 FC Zebra Knihovnicka.cz 3:2 2:1
ST 22/11 19:30 UniStars Brno The Reds "B" 3:1 1:0
ST 22/11 19:30 C.F. Relax SeaComp 2:2 1:1
ČT 23/11 19:00 Mediální mrchy FC Habrůvka 3:5 3:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 23/11 21:00 Knihovnicka.cz Gunners Brno 5:2 0:2
PÁ 24/11 20:30 SeaComp FC DM Podlahy 3:9 3:4
NE 26/11 19:00 The Reds "B" C.F. Relax 0:5 0:2
PO 27/11 20:30 Mediální mrchy FC Zebra 2:1 1:1
ST 29/11 19:00 Výtahy SHS UniStars Brno 0:4 0:3
ST 06/12 19:00 Renfus Team FC Habrůvka 2:4 2:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 03/04 19:30 SeaComp FC Habrůvka 1:1 0:1
ST 04/04 19:30 Mediální mrchy Gunners Brno 8:4 3:2
ČT 05/04 21:00 Knihovnicka.cz Impérium 1:9 1:2
NE 15/04 20:30 Výtahy SHS C.F. Relax 0:1 0:0
ČT 26/04 20:30 Renfus Team FC Zebra
PÁ 11/05 19:00 The Reds "B" FC DM Podlahy

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/04 20:30 FC Zebra SeaComp 1:4 0:1
PO 09/04 19:00 FC Habrůvka The Reds "B" 1:4 0:1
PO 09/04 21:00 FC DM Podlahy Výtahy SHS 10:1 4:1
ÚT 10/04 19:30 Impérium Mediální mrchy 3:3 0:1
ST 11/04 19:30 Gunners Brno Renfus Team 4:3 3:2
ST 11/04 19:30 C.F. Relax UniStars Brno 4:2 1:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/04 21:00 UniStars Brno FC DM Podlahy 1:1 0:0
ÚT 17/04 19:00 Renfus Team Impérium 1:4 1:1
ÚT 17/04 19:00 Mediální mrchy Knihovnicka.cz 0:5 knt.
ÚT 17/04 20:45 SeaComp Gunners Brno 0:11 0:6
ČT 19/04 20:30 The Reds "B" FC Zebra 2:0 0:0
ST 16/05 19:00 Výtahy SHS FC Habrůvka

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 19/04 21:00 FC DM Podlahy C.F. Relax 3:2 2:0
PÁ 20/04 18:00 Impérium SeaComp 1:3 1:2
PO 23/04 21:00 FC Zebra Výtahy SHS 4:5 2:2
ÚT 24/04 19:30 Knihovnicka.cz Renfus Team
ČT 26/04 20:30 Gunners Brno The Reds "B"
SO 30/06 20:30 FC Habrůvka UniStars Brno

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 01/05 19:00 Výtahy SHS Gunners Brno
ST 02/05 20:30 UniStars Brno FC Zebra
ST 02/05 20:30 Renfus Team Mediální mrchy
ČT 03/05 19:00 C.F. Relax FC Habrůvka
ČT 03/05 20:30 The Reds "B" Impérium
ČT 03/05 21:00 SeaComp Knihovnicka.cz

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/05 21:00 Knihovnicka.cz The Reds "B"
ÚT 08/05 20:45 Impérium Výtahy SHS
ST 09/05 19:00 Mediální mrchy SeaComp
ST 09/05 20:30 FC Habrůvka FC DM Podlahy
ČT 10/05 20:30 Gunners Brno UniStars Brno
PÁ 11/05 19:15 FC Zebra C.F. Relax

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/05 19:00 Výtahy SHS Knihovnicka.cz
PO 14/05 21:00 FC DM Podlahy FC Zebra
ÚT 15/05 19:30 UniStars Brno Impérium
ÚT 15/05 20:45 SeaComp Renfus Team
ST 16/05 19:00 C.F. Relax Gunners Brno
ČT 17/05 20:30 The Reds "B" Mediální mrchy

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/05 19:00 Gunners Brno FC DM Podlahy
PO 21/05 20:30 Mediální mrchy Výtahy SHS
ÚT 22/05 20:45 Knihovnicka.cz UniStars Brno
ST 23/05 19:00 Renfus Team The Reds "B"
ST 23/05 20:30 FC Habrůvka FC Zebra
ČT 24/05 21:00 Impérium C.F. Relax

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/05 19:00 Výtahy SHS Renfus Team
PO 28/05 21:00 FC DM Podlahy Impérium
PO 28/05 21:00 UniStars Brno Mediální mrchy
ST 30/05 19:00 C.F. Relax Knihovnicka.cz
ST 30/05 19:00 The Reds "B" SeaComp
ST 30/05 20:30 FC Habrůvka Gunners Brno

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/06 19:00 Renfus Team UniStars Brno
PO 04/06 19:00 Gunners Brno FC Zebra
ÚT 05/06 20:30 SeaComp Výtahy SHS
ÚT 05/06 20:45 Knihovnicka.cz FC DM Podlahy
ST 06/06 19:00 Mediální mrchy C.F. Relax
ČT 07/06 21:00 Impérium FC Habrůvka

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 08/06 19:15 FC DM Podlahy Mediální mrchy
PO 11/06 19:00 Výtahy SHS The Reds "B"
PO 11/06 20:30 FC Habrůvka Knihovnicka.cz
ST 13/06 19:00 C.F. Relax Renfus Team
ST 13/06 19:00 UniStars Brno SeaComp
ČT 14/06 21:00 FC Zebra Impérium

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/06 19:15 Impérium Gunners Brno
PO 18/06 19:00 Renfus Team FC DM Podlahy
ÚT 19/06 20:45 Knihovnicka.cz FC Zebra
ST 20/06 19:00 SeaComp C.F. Relax
ST 20/06 20:30 FC Habrůvka Mediální mrchy
ČT 21/06 19:00 The Reds "B" UniStars Brno

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/06 19:00 UniStars Brno Výtahy SHS
PO 25/06 19:30 Gunners Brno Knihovnicka.cz
PO 25/06 21:00 FC DM Podlahy SeaComp
ÚT 26/06 19:30 FC Zebra Mediální mrchy
ST 27/06 19:00 FC Habrůvka Renfus Team
ST 27/06 19:00 C.F. Relax The Reds "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382