BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/09 18:00 FC Habrůvka SeaComp 3:2 2:0
PÁ 01/09 20:30 FC Zebra Renfus Team 3:3 2:2
ÚT 05/09 19:30 FC DM Podlahy The Reds "B" 10:3 8:0
ÚT 05/09 20:45 Impérium Knihovnicka.cz 5:1 1:0
ST 06/09 19:30 C.F. Relax Výtahy SHS 2:0 1:0
ST 06/09 19:30 Gunners Brno Mediální mrchy 2:1 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/09 19:00 The Reds "B" FC Habrůvka 4:3 3:2
PO 11/09 19:00 Výtahy SHS FC DM Podlahy 0:9 0:5
ÚT 12/09 20:45 SeaComp FC Zebra 3:1 0:0
ST 13/09 19:00 Renfus Team Gunners Brno 1:1 0:0
ST 13/09 19:30 Amazing FC C.F. Relax 4:2 2:0
ČT 14/09 19:30 Mediální mrchy Impérium 1:2 1:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 16/09 15:00 FC Habrůvka Výtahy SHS 2:2 1:2
ÚT 19/09 17:15 Impérium Renfus Team 6:2 3:2
ÚT 19/09 19:30 FC DM Podlahy Amazing FC 6:3 3:1
ÚT 19/09 20:45 FC Zebra The Reds "B" 1:1 0:1
ST 20/09 21:00 Gunners Brno SeaComp 1:2 1:2
ČT 21/09 21:00 Knihovnicka.cz Mediální mrchy 3:4 1:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 20:30 Výtahy SHS FC Zebra 0:0 0:0
ÚT 26/09 20:45 SeaComp Impérium 1:2 0:1
ST 27/09 19:00 Renfus Team Knihovnicka.cz 4:1 0:1
ST 27/09 19:30 C.F. Relax FC DM Podlahy 0:3 0:0
ST 27/09 20:30 The Reds "B" Gunners Brno 0:2 0:1
ÚT 17/10 19:00 Amazing FC FC Habrůvka 4:3 3:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 01/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax 2:3 2:1
PO 02/10 19:00 Gunners Brno Výtahy SHS 6:1 2:1
PO 02/10 21:00 FC Zebra Amazing FC 3:2 2:2
ÚT 03/10 19:30 Knihovnicka.cz SeaComp 1:4 0:0
ČT 05/10 19:00 Mediální mrchy Renfus Team 1:2 0:1
PÁ 06/10 19:15 Impérium The Reds "B" 8:1 1:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 10/10 19:30 SeaComp Mediální mrchy 0:3 0:1
ÚT 10/10 20:30 The Reds "B" Knihovnicka.cz 0:4 0:1
ÚT 10/10 20:45 FC DM Podlahy FC Habrůvka 8:3 4:1
ST 11/10 19:00 Výtahy SHS Impérium 0:6 0:1
ST 11/10 19:30 C.F. Relax FC Zebra 9:0 4:0
ČT 12/10 19:00 Amazing FC Gunners Brno 7:2 4:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/10 18:00 Impérium Amazing FC 2:2 0:1
PÁ 13/10 21:00 FC Zebra FC DM Podlahy 2:7 1:3
PO 16/10 19:00 Mediální mrchy The Reds "B" 2:4 2:1
ÚT 17/10 20:45 Knihovnicka.cz Výtahy SHS 12:1 5:0
ST 18/10 19:00 Renfus Team SeaComp 2:2 2:1
ST 18/10 19:30 Gunners Brno C.F. Relax 3:2 1:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/10 20:30 Výtahy SHS Mediální mrchy 1:4 0:1
ÚT 24/10 19:00 Amazing FC Knihovnicka.cz 5:3 3:2
ÚT 24/10 20:45 FC DM Podlahy Gunners Brno 2:3 2:2
ST 25/10 19:30 C.F. Relax Impérium 2:5 2:3
ČT 26/10 19:00 The Reds "B" Renfus Team 1:2 0:1
PÁ 27/10 20:30 FC Zebra FC Habrůvka 1:5 0:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/10 19:15 SeaComp The Reds "B" 0:2 0:1
ÚT 31/10 19:00 Gunners Brno FC Habrůvka 5:1 4:1
ÚT 31/10 19:30 Impérium FC DM Podlahy 0:3 0:1
ST 01/11 19:00 Renfus Team Výtahy SHS 9:0 4:0
ČT 02/11 20:30 Mediální mrchy Amazing FC 6:6 2:3
PÁ 01/12 19:15 Knihovnicka.cz C.F. Relax 2:1 1:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 28/10 14:00 FC Habrůvka Impérium 1:7 0:0
PÁ 03/11 20:30 FC Zebra Gunners Brno 1:2 0:1
PO 06/11 21:00 FC DM Podlahy Knihovnicka.cz 5:6 1:2
ÚT 07/11 19:00 Výtahy SHS SeaComp 1:3 0:3
ST 08/11 19:30 Amazing FC Renfus Team 2:2 0:0
ST 08/11 19:30 C.F. Relax Mediální mrchy 1:3 1:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/11 20:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy 2:6 2:4
PO 13/11 21:00 Impérium FC Zebra 1:1 1:1
ÚT 14/11 19:30 SeaComp Amazing FC 1:6 0:4
ÚT 14/11 20:45 Knihovnicka.cz FC Habrůvka 4:2 1:2
ST 15/11 20:30 The Reds "B" Výtahy SHS 3:0 3:0
ČT 16/11 19:00 Renfus Team C.F. Relax 3:6 2:4

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/11 21:00 FC DM Podlahy Renfus Team 6:10 2:6
ÚT 21/11 19:00 Gunners Brno Impérium 1:1 0:1
ÚT 21/11 20:45 FC Zebra Knihovnicka.cz 3:2 2:1
ST 22/11 19:30 Amazing FC The Reds "B" 3:1 1:0
ST 22/11 19:30 C.F. Relax SeaComp 2:2 1:1
ČT 23/11 19:00 Mediální mrchy FC Habrůvka 3:5 3:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 23/11 21:00 Knihovnicka.cz Gunners Brno 5:2 0:2
PÁ 24/11 20:30 SeaComp FC DM Podlahy 3:9 3:4
NE 26/11 19:00 The Reds "B" C.F. Relax 0:5 0:2
PO 27/11 20:30 Mediální mrchy FC Zebra 2:1 1:1
ST 29/11 19:00 Výtahy SHS Amazing FC 0:4 0:3
ST 06/12 19:00 Renfus Team FC Habrůvka 2:4 2:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 03/04 19:30 SeaComp FC Habrůvka 1:1 0:1
ST 04/04 19:30 Mediální mrchy Gunners Brno 8:4 3:2
ČT 05/04 21:00 Knihovnicka.cz Impérium 1:9 1:2
NE 15/04 20:30 Výtahy SHS C.F. Relax 0:1 0:0
ČT 26/04 20:30 Renfus Team FC Zebra 5:1 5:1
PÁ 11/05 19:00 The Reds "B" FC DM Podlahy 0:6 0:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/04 20:30 FC Zebra SeaComp 1:4 0:1
PO 09/04 19:00 FC Habrůvka The Reds "B" 1:4 0:1
PO 09/04 21:00 FC DM Podlahy Výtahy SHS 10:1 4:1
ÚT 10/04 19:30 Impérium Mediální mrchy 3:3 0:1
ST 11/04 19:30 Gunners Brno Renfus Team 4:3 3:2
ST 11/04 19:30 C.F. Relax Amazing FC 4:2 1:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/04 21:00 Amazing FC FC DM Podlahy 1:1 0:0
ÚT 17/04 19:00 Renfus Team Impérium 1:4 1:1
ÚT 17/04 19:00 Mediální mrchy Knihovnicka.cz 0:5 knt.
ÚT 17/04 20:45 SeaComp Gunners Brno 0:11 0:6
ČT 19/04 20:30 The Reds "B" FC Zebra 2:0 0:0
ST 16/05 19:00 Výtahy SHS FC Habrůvka 3:2 3:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 19/04 21:00 FC DM Podlahy C.F. Relax 3:2 2:0
PÁ 20/04 18:00 Impérium SeaComp 1:3 1:2
PO 23/04 21:00 FC Zebra Výtahy SHS 4:5 2:2
ÚT 24/04 19:30 Knihovnicka.cz Renfus Team 2:1 2:1
ČT 26/04 20:30 Gunners Brno The Reds "B" 10:0 5:0
ST 06/06 19:00 FC Habrůvka Amazing FC 1:14 1:7

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 01/05 19:00 Výtahy SHS Gunners Brno 1:7 0:2
ST 02/05 20:30 Amazing FC FC Zebra 4:2 1:1
ST 02/05 20:30 Renfus Team Mediální mrchy 2:2 1:2
ČT 03/05 19:00 C.F. Relax FC Habrůvka 2:1 1:0
ČT 03/05 20:30 The Reds "B" Impérium 1:3 0:1
ČT 03/05 21:00 SeaComp Knihovnicka.cz 2:6 0:3

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/05 21:00 Knihovnicka.cz The Reds "B" 4:2 2:2
ÚT 08/05 20:45 Impérium Výtahy SHS 9:2 3:1
ST 09/05 19:00 Mediální mrchy SeaComp 2:1 1:0
ST 09/05 20:30 FC Habrůvka FC DM Podlahy 2:5 1:2
ČT 10/05 20:30 Gunners Brno Amazing FC 4:2 2:1
PÁ 11/05 19:15 FC Zebra C.F. Relax 2:7 1:3

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/05 19:00 Výtahy SHS Knihovnicka.cz 2:3 2:3
PO 14/05 21:00 FC DM Podlahy FC Zebra 5:3 2:0
ÚT 15/05 20:45 SeaComp Renfus Team 1:2 0:1
ST 16/05 19:00 C.F. Relax Gunners Brno 2:1 2:0
ČT 17/05 20:30 The Reds "B" Mediální mrchy 0:6 0:2
ÚT 29/05 19:00 Amazing FC Impérium 1:0 0:0

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/05 19:00 Gunners Brno FC DM Podlahy 2:6 0:6
PO 21/05 20:30 Mediální mrchy Výtahy SHS 7:2 3:0
ÚT 22/05 20:45 Knihovnicka.cz Amazing FC 4:3 2:3
ST 23/05 19:00 Renfus Team The Reds "B" 5:0 knt.
ČT 24/05 21:00 Impérium C.F. Relax 2:2 1:0
PÁ 25/05 20:30 FC Habrůvka FC Zebra 4:2 1:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/05 19:00 Výtahy SHS Renfus Team 3:10 1:6
PO 28/05 21:00 FC DM Podlahy Impérium 1:0 0:0
PO 28/05 21:00 Amazing FC Mediální mrchy 8:3 4:1
ST 30/05 19:00 C.F. Relax Knihovnicka.cz 1:5 0:4
ST 30/05 19:00 The Reds "B" SeaComp 0:2 0:2
ST 30/05 20:15 FC Habrůvka Gunners Brno 0:5 knt.

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/06 19:00 Renfus Team Amazing FC 4:0 1:0
PO 04/06 19:00 Gunners Brno FC Zebra 8:1 5:0
ÚT 05/06 20:30 SeaComp Výtahy SHS 1:1 1:1
ÚT 05/06 20:45 Knihovnicka.cz FC DM Podlahy 5:3 2:1
ST 06/06 19:00 Mediální mrchy C.F. Relax 4:2 2:0
ČT 07/06 21:00 Impérium FC Habrůvka 9:0 6:0

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/06 19:00 Výtahy SHS The Reds "B" 8:3 2:1
PO 11/06 20:15 FC Habrůvka Knihovnicka.cz 0:5 knt.
ÚT 12/06 17:15 FC DM Podlahy Mediální mrchy 4:2 2:1
ST 13/06 19:00 C.F. Relax Renfus Team 1:3 0:0
ST 13/06 19:00 Amazing FC SeaComp 4:1 0:1
ČT 14/06 21:00 FC Zebra Impérium 2:1 1:1

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/06 19:00 Renfus Team FC DM Podlahy 2:3 1:2
ÚT 19/06 17:15 Impérium Gunners Brno 7:5 3:2
ÚT 19/06 20:45 Knihovnicka.cz FC Zebra 8:1 3:0
ST 20/06 19:00 SeaComp C.F. Relax 2:1 0:1
ST 20/06 20:15 FC Habrůvka Mediální mrchy 5:13 2:4
ČT 21/06 19:00 The Reds "B" Amazing FC 5:0 knt.

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/06 19:00 Amazing FC Výtahy SHS 2:5 1:1
PO 25/06 19:30 Gunners Brno Knihovnicka.cz 11:3 6:1
PO 25/06 21:00 FC DM Podlahy SeaComp 1:1 1:1
ÚT 26/06 19:30 FC Zebra Mediální mrchy 3:3 1:1
ST 27/06 19:00 FC Habrůvka Renfus Team 5:6 3:2
ST 27/06 19:00 C.F. Relax The Reds "B" 0:3 0:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382