BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. Regnum Personal liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Breuch Christian Dynamo Haná 39
Motyčka Martin Cordoba 06 "B" 28
Mašlej Patrik KMK Dynamo Brno 22
Kristek Marek Šenk okna Raiders 20
Trčka Miroslav ml. Beers United 20
Plocek Jan FCC František Vláčil 19
Neumann Jakub Beers United 18
Valášek Jiří Dynamo Haná 18
Bím Michal KMK Dynamo Brno 17
Reitoral Adam The Reds 17
Bábeľa Pavol Šenk okna Raiders 16
Luterán Andrej The Reds 16
Michalec Zbyněk FC Dvorska 16
Kundera Hynek FC Fénix Brno 15
Pechura Ivo FC Fénix Brno 15
Dočekal Michal FC Fénix Brno 14
Bellin Julian Dynamo Haná 11
Cyprian Patrik The Reds 11
Kulička Petr F.C. Bohunice 10
Mojto Jakub The Reds 10
Opatřil Robert The Reds 10
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 9
Chlup Tomáš FC Dvorska 9
Pavlík Jan Šenk okna Raiders 9
Ryšavý David KMK Dynamo Brno 9
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 8
Čupr Martin KMK Dynamo Brno 8
Mikšík Martin Beers United 8
Pohorelec Andrej Rebešovice 8
Šimoník Karel Šenk okna Raiders 8
Zlámal Aleš Šenk okna Raiders 8
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. 7
Nepožitek Jiří FCC František Vláčil 7
Piák Patrik Cordoba 06 "B" 7
Polák Michal Rebešovice 7
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 6
Brychta Ivo FCC František Vláčil 6
Černý Radek Rebešovice 6
Frank Michal F.C. Bohunice 6
Havel Jan Šenk okna Raiders 6
Horák Zdeněk KMK Dynamo Brno 6
Hroděj Daniel Estudiantes C.F. 6
Chalupský Jiří Šenk okna Raiders 6
Nevídal Ondřej FC Dvorska 6
Poliak Jaroslav KMK Dynamo Brno 6
Scharda David FC Poutník 1552 6
Stratil Jakub Estudiantes C.F. 6
Těžký Filip Šenk okna Raiders 6
Tofl Michal FC Poutník 1552 6
Foukal Jakub KMK Dynamo Brno 5

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Packa Tomáš FC Dvorska 5
Bellin Julian Dynamo Haná 4
Březina Martin Rebešovice 4
Matýs Ondřej Beers United 4
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 4
Štěpánek Tomáš FCC František Vláčil 4
Bábeľa Pavol Šenk okna Raiders 3
Breuch Christian Dynamo Haná 3
Černý Radek Rebešovice 3
Orság Petr FC Fénix Brno 3
Pavlík Karel FC Fénix Brno 3
Piák Patrik Cordoba 06 "B" 3
Sobotka Tomáš FC Fénix Brno 3
Tofl Michal FC Poutník 1552 3
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. 2
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 2
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 2
Brychta Ivo FCC František Vláčil 2
Crha Martin FCC František Vláčil 2
Cyprian Patrik The Reds 2
Fojtík Jan FC Dvorska 2
Frank Michal F.C. Bohunice 2
Hattoň Lubomír FC Poutník 1552 2
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. 2
Jurásek Robin The Reds 2
Kotouček Eduard FC Dvorska 2
Kulička Petr F.C. Bohunice 2
Nevařil Antonín FC Dvorska 2
Nevídal Ondřej FC Dvorska 2
Opatřil Robert The Reds 2
Pařil Lukáš Rebešovice 2
Pařízek Martin FC Poutník 1552 2
Pechura Ivo FC Fénix Brno 2
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 2
Plocek Jan FCC František Vláčil 2
Pohorelec Andrej Rebešovice 2
Poliak Jaroslav KMK Dynamo Brno 2
Reigl David FC Poutník 1552 2
Shamohammad Masood Dynamo Haná 2
Trčka Miroslav ml. Beers United 2
Valášek Jiří Dynamo Haná 2
Zeman Tomáš Beers United 2
Bartůněk Jiří FCC František Vláčil 1
Bílý Viktor Dynamo Haná 1
Bím Michal KMK Dynamo Brno 1
Boháč Róbert The Reds 1
Brychta Petr FCC František Vláčil 1
Březina Jan Rebešovice 1
Černý Martin Beers United 1
Červený Lukáš F.C. Bohunice 1
Čupr Martin KMK Dynamo Brno 1
Dočekal Michal FC Fénix Brno 1
Duda Dominik FC Poutník 1552 1
Dvořáček Jakub Rebešovice 1
Fabián Martin KMK Dynamo Brno 1
Fajkoš Jiří KMK Dynamo Brno 1
Fara Michael Estudiantes C.F. 1
Formánek Jan KMK Dynamo Brno 1
Gebhart Michal Beers United 1
Geschvantner Jan FC Poutník 1552 1
Harašta Dušan Rebešovice 1
Hoffmann Martin Beers United 1
Cháma Jakub Estudiantes C.F. 1
Kala Ondřej Estudiantes C.F. 1
Kloc Ondřej FC Poutník 1552 1
Kögler Tomáš FCC František Vláčil 1
Kosař Jakub FCC František Vláčil 1
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 1
Krempaský Patrik KMK Dynamo Brno 1
Kundera Hynek FC Fénix Brno 1
Ledvoň Robert F.C. Bohunice 1
Malíšek Jan FC Dvorska 1
Maloň Tomáš FC Dvorska 1
Maňák Jiří FCC František Vláčil 1
Mašlej Patrik KMK Dynamo Brno 1
Michalec Zbyněk FC Dvorska 1
Mikšík Martin Beers United 1
Motyčka Martin Cordoba 06 "B" 1
Mráka Michal FC Poutník 1552 1
Neumann Jakub Beers United 1
Nguyen ba Ngoc Cordoba 06 "B" 1
Polák Michal Rebešovice 1
Pospíšil Jaroslav Dynamo Haná 1
Reitoral Adam The Reds 1
Reniers Petr Dynamo Haná 1
Ryšavý David KMK Dynamo Brno 1
Scharda David FC Poutník 1552 1
Stanislav Štěpán FC Fénix Brno 1
Tonev Boris F.C. Bohunice 1
Večeřa Václav Cordoba 06 "B" 1
Zápařka Radim Dynamo Haná 1
Zeman Přemysl Rebešovice 1
Živný Miroslav Beers United 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 1
Cyprian Patrik The Reds 1
Hattoň Lubomír FC Poutník 1552 1
Hoda Tomáš Šenk okna Raiders 1
Kotouček Eduard FC Dvorska 1
Kučera David Dynamo Haná 1
Píšek Stanislav F.C. Bohunice 1
Pokorný Radek F.C. Bohunice 1
Sobotka Tomáš FC Fénix Brno 1
Stanislav Štěpán FC Fénix Brno 1
Zeman Tomáš Beers United 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382