BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. MAXI-TIP liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/09 19:00 RKM Tripoli Brno Vyšší princip VUT Kocman
PO 04/09 21:00 Sport Centrum Srbská Leram Srbská Nebyl delegován
ÚT 05/09 20:30 Cordoba 06 BKMK Werbedesign VUT Kocman

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 12/09 21:00 CZ Spieler Brno Cordoba 06 VUT Virčík
ÚT 12/09 21:00 BKMK Werbedesign RKM Tripoli Brno VUT Vašík
ČT 28/09 21:00 Sport Centrum Srbská Vyšší princip Srbská Moder

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/09 20:30 Leram Vyšší princip VUT Nebyl delegován
PO 18/09 21:00 Sport Centrum Srbská BKMK Werbedesign Srbská Nebyl delegován
ÚT 19/09 20:30 RKM Tripoli Brno CZ Spieler Brno VUT Moder

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 26/09 21:00 Cordoba 06 RKM Tripoli Brno VUT Moder
ÚT 26/09 21:00 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská VUT Kocman
PO 09/10 21:00 BKMK Werbedesign Leram VUT Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/10 20:30 Vyšší princip BKMK Werbedesign VUT Moder
PO 02/10 21:00 Leram CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 03/10 20:45 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 Srbská Virčík

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/10 20:30 Cordoba 06 Leram VUT Nebyl delegován
PO 09/10 20:30 CZ Spieler Brno Vyšší princip VUT Moder
ÚT 10/10 20:30 RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská VUT Růžička

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 15/10 20:00 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Rodina
PO 16/10 20:30 Leram RKM Tripoli Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 17/10 20:30 BKMK Werbedesign CZ Spieler Brno VUT Růžička

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/10 19:00 BKMK Werbedesign Cordoba 06 VUT Rodina
PO 23/10 20:30 Leram Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
PO 23/10 21:00 Vyšší princip RKM Tripoli Brno VUT Macháč

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/10 20:30 RKM Tripoli Brno BKMK Werbedesign VUT Moder
PO 30/10 21:00 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Virčík
ÚT 31/10 20:30 Cordoba 06 CZ Spieler Brno VUT Kocman

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/11 20:30 Vyšší princip Leram VUT Nebyl delegován
PO 06/11 21:00 BKMK Werbedesign Sport Centrum Srbská VUT Virčík
ÚT 07/11 20:30 CZ Spieler Brno RKM Tripoli Brno VUT Kocman

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 10/04 20:30 RKM Tripoli Brno Cordoba 06 VUT Kocman
ÚT 10/04 20:45 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno Srbská Virčík
PO 30/04 19:00 Leram BKMK Werbedesign VUT Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 15/04 19:00 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská VUT Moder
PO 16/04 20:30 BKMK Werbedesign Vyšší princip VUT Virčík
PO 30/04 19:00 CZ Spieler Brno Leram VUT Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/04 20:30 Vyšší princip CZ Spieler Brno VUT Virčík
ÚT 24/04 20:45 Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno Srbská Moder, Kocman
PO 30/04 19:00 Leram Cordoba 06 VUT Nebyl delegován

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 29/04 19:00 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Moder
PO 30/04 19:00 RKM Tripoli Brno Leram VUT Nebyl delegován
ČT 14/06 20:30 CZ Spieler Brno BKMK Werbedesign VUT Sýkora

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 24/04 20:30 Cordoba 06 BKMK Werbedesign VUT Virčík
PO 30/04 19:00 Sport Centrum Srbská Leram Srbská Nebyl delegován
PO 30/04 19:30 RKM Tripoli Brno Vyšší princip VUT Rek

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/05 20:30 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Vinklárek
ÚT 15/05 21:00 CZ Spieler Brno Cordoba 06 VUT Moder
ÚT 15/05 21:00 BKMK Werbedesign RKM Tripoli Brno VUT Kocman

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/04 19:00 Leram Vyšší princip VUT Nebyl delegován
ÚT 22/05 20:30 BKMK Werbedesign Sport Centrum Srbská VUT Sýkora
ÚT 22/05 20:30 RKM Tripoli Brno CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/04 19:00 BKMK Werbedesign Leram VUT Nebyl delegován
ÚT 29/05 20:30 Cordoba 06 RKM Tripoli Brno VUT Sýkora
ÚT 29/05 20:30 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská VUT Virčík

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/04 19:00 Leram CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován
NE 03/06 21:15 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 Srbská Moder
ÚT 05/06 20:30 Vyšší princip BKMK Werbedesign VUT Rek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/04 19:00 Cordoba 06 Leram VUT Nebyl delegován
PO 11/06 20:30 CZ Spieler Brno Vyšší princip VUT Sýkora
ÚT 12/06 20:30 RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská VUT Kocman

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/04 19:00 Leram RKM Tripoli Brno VUT Nebyl delegován
NE 27/05 19:30 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Sýkora
ÚT 19/06 20:30 BKMK Werbedesign CZ Spieler Brno VUT Sýkora

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382