Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Dvorský Jan Julian FC Habrůvka 29
Ondráček Roman TJ Sokol Březina 27
Kollarik Miroslav AC Warriors 23
Funty Marek AC Warriors 18
Košík Michal AMENINA 08 18
Kropáček Jakub FC Habrůvka 15
Soudek Pavel Kaša Team 15
Svoboda David AC Warriors 15
Záchej Juraj Šenk okna Reds "B" 15
Pekař Tomáš MF Nové Vinařství "B" 12
Skácel Petr TJ Sokol Březina 12
Opatřil Marek Kaša Team 11
Rodina Robert FC Roosters 11
Efimov Anton FC Zebra 10
Chamrad Jakub Kaša Team 10
Ondrášek Jiří FC Habrůvka 10
Formánek Leoš FC Roosters 9
Havel Jan Sokol Křtiny 9
Kandra Mário Šenk okna Reds "B" 9
Kotlár Samuel AC Warriors 9
Medrano Leija Brandon Jesús FC Zebra 9
Danczi Tomáš Hooftrimmer Gunners "B" 8
Jiříček Ondřej Hooftrimmer Gunners "B" 8
Klein Adam Estudiantes C.F. "B" 8
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners "B" 7
Martinez Ramon FC Zebra 6
Mižigár Andrej AC Warriors 6
Polický Jan AMENINA 08 6
Rodriguez Jose Ricardo Miranda FC Zebra 6
Tajnai Daniel Sokol Křtiny 6
Wator Tomáš MF Nové Vinařství "B" 6
Weinstein David Šenk okna Reds "B" 6
Balvar David Kaša Team 5
Bělehrádek Tomáš Estudiantes C.F. "B" 5
Crha Martin MF Nové Vinařství "B" 5
Fara Michael Estudiantes C.F. "B" 5
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. "B" 5
Kousalík Petr TJ Sokol Březina 5
Kováč Matěj Hooftrimmer Gunners "B" 5
Kříž Jiří FC Roosters 5
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners "B" 5
Meduňa Jan MF Nové Vinařství "B" 5
Mirga Antonín AC Warriors 5
Říha Martin AMENINA 08 5
Šůstek Jan MF Nové Vinařství "B" 5
Tomi Erik AC Warriors 5
Uhlíř Marek MF Nové Vinařství "B" 5
Feital Bernardo FC Zebra 4
Garbossa Marco AMENINA 08 4
Cháma Jakub Kaša Team 4

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Matwikow Darek Kaša Team 4
Neužil Lukáš TJ Sokol Březina 4
Polický Jan AMENINA 08 4
Boháček Jakub TJ Sokol Březina 3
Havel Jan Sokol Křtiny 3
Košík Michal AMENINA 08 3
Kousalík Marek TJ Sokol Březina 3
Martinez Ramon FC Zebra 3
Mirga Antonín AC Warriors 3
Ondrášek Jiří FC Habrůvka 3
Opatřil Marek Kaša Team 3
Pavliš David FC Roosters 3
Rodriguez Jose Ricardo Miranda FC Zebra 3
Skácel Petr TJ Sokol Březina 3
Stankovič Marko FC Zebra 3
Badcock Guillermo FC Zebra 2
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. "B" 2
Bělehrádek Tomáš Estudiantes C.F. "B" 2
Beneš Viktor Hooftrimmer Gunners "B" 2
Cvingráf Radek FC Roosters 2
Cvingráf Adam FC Roosters 2
Dvořák Jan Sokol Křtiny 2
Feital Bernardo FC Zebra 2
Fruhvirt Daniel AC Warriors 2
Funty Marek AC Warriors 2
Havlín Ondřej FC Roosters 2
Klein Adam Estudiantes C.F. "B" 2
Kordia Roman AMENINA 08 2
Kováč Matěj Hooftrimmer Gunners "B" 2
Kozel Adam TJ Sokol Březina 2
Soudek Pavel Kaša Team 2
Strmiska Jiří Hooftrimmer Gunners "B" 2
Tajnai Martin Sokol Křtiny 2
Adámek Martin Šenk okna Reds "B" 1
Bartoň Tomáš FC Roosters 1
Bednařík Josef Kaša Team 1
Burget Jan Kaša Team 1
Cvingráf Marek FC Roosters 1
Čelková Zuzana Hooftrimmer Gunners "B" 1
de Lima Enrique Riberto FC Zebra 1
Elsner Erik AC Warriors 1
Fara Michael Estudiantes C.F. "B" 1
Garbossa Marco AMENINA 08 1
Jiříček Ondřej Hooftrimmer Gunners "B" 1
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. "B" 1
Jurásek Robin Šenk okna Reds "B" 1
Jurečka Otto MF Nové Vinařství "B" 1
Koky Josef AC Warriors 1
Konečný Jan TJ Sokol Březina 1
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners "B" 1
Krátký Marek TJ Sokol Březina 1
Krištof Martin Šenk okna Reds "B" 1
Kudláček Daniel AMENINA 08 1
Lipowczan Martin Kaša Team 1
Mižigár Andrej AC Warriors 1
Nováček Radek AMENINA 08 1
Odehnal Viktor FC Roosters 1
Ondráček Roman TJ Sokol Březina 1
Pacek Miloš Šenk okna Reds "B" 1
Pelikán Ondřej AMENINA 08 1
Polák Leoš FC Habrůvka 1
Raptis Andreas Hooftrimmer Gunners "B" 1
Reyes Hector Javier Aguilar FC Zebra 1
Roháček Jakub Šenk okna Reds "B" 1
Říha Martin AMENINA 08 1
Sasín Ondřej Hooftrimmer Gunners "B" 1
Socha Dominik FC Habrůvka 1
Stratil Jakub Estudiantes C.F. "B" 1
Svoboda Tomáš FC Roosters 1
Uhlíř Marek MF Nové Vinařství "B" 1
Uhlíř Petr MF Nové Vinařství "B" 1
Záchej Samuel Šenk okna Reds "B" 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Badcock Guillermo FC Zebra 1
Cvingráf Radek FC Roosters 1
de Lima Enrique Riberto FC Zebra 1
Funty Marek AC Warriors 1
Kousalík Marek TJ Sokol Březina 1
Kousalík Petr TJ Sokol Březina 1
Pavliš David FC Roosters 1
Wator Tomáš MF Nové Vinařství "B" 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací