Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/09 19:45 Kaša Team FC Zebra Řečkovice Čápek
ÚT 06/09 20:15 AC Warriors FC Roosters Obřany Kron
ST 07/09 18:15 Sokol Křtiny FC Habrůvka Křtiny Čápek
ST 07/09 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" AMENINA 08 Řečkovice Kugler
ST 07/09 19:30 TJ Sokol Březina Estudiantes C.F. "B" Březina Čápek
ČT 08/09 19:15 Šenk okna Reds "B" MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Kugler

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/09 19:00 FC Habrůvka TJ Sokol Březina Habrůvka Čápek
PO 12/09 19:45 Šenk okna Reds "B" Kaša Team Řečkovice Kugler
PO 12/09 20:30 FC Zebra AC Warriors Lužánky Daniel
ST 14/09 18:00 MF Nové Vinařství "B" AMENINA 08 Za Lužánkami Daniel
ST 14/09 18:45 FC Roosters Sokol Křtiny Chalabalova Sedláček
ST 14/09 19:45 Estudiantes C.F. "B" Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Kugler

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 20/09 20:15 AC Warriors Šenk okna Reds "B" Obřany Daniel
ST 21/09 17:45 Sokol Křtiny FC Zebra Křtiny Čápek
ST 21/09 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ST 21/09 19:00 TJ Sokol Březina FC Roosters Březina Čápek
ST 21/09 19:45 Kaša Team MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Kugler
ST 21/09 19:45 AMENINA 08 Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Oujezdský

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 18:30 Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny Řečkovice Nebyl delegován
PO 26/09 19:45 Kaša Team AC Warriors Řečkovice Palyuga
ÚT 27/09 19:15 FC Zebra TJ Sokol Březina Lužánky Růžička
ST 28/09 18:15 MF Nové Vinařství "B" Estudiantes C.F. "B" Za Lužánkami Oujezdský
ST 28/09 18:45 FC Habrůvka AMENINA 08 Habrůvka Čápek
ST 28/09 18:45 FC Roosters Hooftrimmer Gunners "B" Chalabalova Maša

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 30/09 19:15 TJ Sokol Březina Šenk okna Reds "B" Březina Čápek
PO 03/10 19:45 Hooftrimmer Gunners "B" FC Zebra Řečkovice Kugler
ÚT 04/10 20:15 AC Warriors MF Nové Vinařství "B" Obřany Růžička
ST 05/10 18:30 Kaša Team Sokol Křtiny Řečkovice Kugler
ST 05/10 18:30 AMENINA 08 FC Roosters Řečkovice Kugler
ST 05/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Habrůvka Řečkovice Kugler

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 12/10 18:15 MF Nové Vinařství "B" FC Habrůvka Za Lužánkami Daniel
ST 12/10 18:45 FC Roosters Estudiantes C.F. "B" Chalabalova Psota
ST 12/10 19:30 AC Warriors Sokol Křtiny Obřany Durďák
ST 12/10 19:45 Kaša Team TJ Sokol Březina Řečkovice Luu
ST 12/10 20:00 FC Zebra AMENINA 08 Lužánky Palyuga
ČT 13/10 19:15 Šenk okna Reds "B" Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Kugler

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 14/10 19:00 TJ Sokol Březina AC Warriors Březina Čápek
ÚT 18/10 19:15 AMENINA 08 Šenk okna Reds "B" Řečkovice Jelínek
ST 19/10 18:30 FC Habrůvka FC Roosters Habrůvka Čápek
ST 19/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Zebra Řečkovice Kugler
PO 31/10 18:45 MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny Za Lužánkami Oujezdský
ČT 10/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team Řečkovice Vašík

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 23/09 17:30 Sokol Křtiny TJ Sokol Březina Křtiny Čápek
PO 24/10 19:00 FC Zebra FC Habrůvka Lužánky Kugler
PO 24/10 19:45 Kaša Team AMENINA 08 Řečkovice Kugler
ST 26/10 18:15 MF Nové Vinařství "B" FC Roosters Za Lužánkami Ryba
ST 26/10 19:30 AC Warriors Hooftrimmer Gunners "B" Obřany Daniel
ST 26/10 19:45 Šenk okna Reds "B" Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/10 19:15 FC Habrůvka Šenk okna Reds "B" Habrůvka Čápek
ST 02/11 18:15 MF Nové Vinařství "B" TJ Sokol Březina Za Lužánkami Daniel
ST 02/11 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" Sokol Křtiny Řečkovice Kugler
ST 02/11 18:45 FC Roosters FC Zebra Chalabalova Teslík
ST 02/11 19:45 Estudiantes C.F. "B" Kaša Team Řečkovice Kugler
ČT 03/11 20:30 AMENINA 08 AC Warriors Řečkovice Daniel

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 19:45 Kaša Team FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ÚT 08/11 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Zebra Za Lužánkami Čápek
ST 09/11 18:30 AMENINA 08 Sokol Křtiny Řečkovice Kugler
ST 09/11 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Sokol Březina Řečkovice Luu
ST 09/11 19:30 AC Warriors Estudiantes C.F. "B" Obřany Čápek
ST 09/11 19:45 Šenk okna Reds "B" FC Roosters Řečkovice Kugler

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 20:30 FC Habrůvka AC Warriors Habrůvka Čápek
ÚT 15/11 19:15 FC Zebra Šenk okna Reds "B" Lužánky Daniel
ST 16/11 18:15 Hooftrimmer Gunners "B" MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Palyuga
ST 16/11 18:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina Řečkovice Luu
ST 16/11 18:45 FC Roosters Kaša Team Chalabalova Čápek
ST 16/11 19:45 Estudiantes C.F. "B" Sokol Křtiny Řečkovice Palyuga

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací