Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/09 19:30 FC DM Podlahy Los Arbitros 4:8 2:5
ÚT 06/09 20:30 FC Rebels Hooftrimmer Gunners 9:1 4:1
ST 07/09 18:45 Dynamo Haná Royal Flush "B" 2:2 0:2 Report k zápasu 
ST 07/09 19:30 FC Kozlany - Bohdalice Impérium 3:4 2:1
ČT 08/09 20:30 Cordoba 06 Sparta 4:6 1:3

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/09 19:15 Impérium FC Rebels 0:7 0:2
PO 12/09 21:00 Los Arbitros FC Kozlany - Bohdalice 2:4 1:1
ST 14/09 20:30 Sparta Dynamo Haná 1:10 0:4
ST 14/09 20:45 Mediální mrchy Cordoba 06 6:3 3:0
ST 19/10 20:15 Royal Flush "B" FC DM Podlahy 4:6 1:4

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/09 19:30 FC DM Podlahy Sparta 3:4 3:2
PO 19/09 19:45 FC Rebels Los Arbitros 5:0 knt.
PO 19/09 19:45 Hooftrimmer Gunners Impérium 9:2 7:0
ST 21/09 18:45 Dynamo Haná Mediální mrchy 4:4 2:2
ST 21/09 19:30 FC Kozlany - Bohdalice Royal Flush "B" 0:5 0:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 19:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy 5:0 knt.
PO 26/09 21:00 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners 6:1 2:0
ÚT 27/09 20:30 Cordoba 06 Dynamo Haná 1:4 0:0
ČT 29/09 19:00 Royal Flush "B" FC Rebels 11:1 6:0
ČT 29/09 20:00 Sparta FC Kozlany - Bohdalice 3:9 1:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/10 19:30 FC Kozlany - Bohdalice Mediální mrchy 2:3 0:2
PO 03/10 20:15 Impérium Los Arbitros 2:5 0:4
ST 05/10 20:45 FC DM Podlahy Cordoba 06 3:9 1:4
ÚT 01/11 18:15 FC Rebels Sparta 9:2 3:0 Report k zápasu 
PO 21/11 20:00 Hooftrimmer Gunners Royal Flush "B" 0:5 knt.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/10 19:00 Sparta Hooftrimmer Gunners 7:0 3:0
PO 10/10 19:30 Mediální mrchy FC Rebels 3:0 0:0
ÚT 11/10 20:30 Cordoba 06 FC Kozlany - Bohdalice 7:4 4:2 Report k zápasu 
ST 12/10 18:45 Dynamo Haná FC DM Podlahy 9:3 6:0
ST 12/10 19:00 Royal Flush "B" Impérium 1:2 0:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 19:45 Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy 0:4 0:3
PO 17/10 20:30 Impérium Sparta 0:5 0:0
PO 17/10 21:00 Los Arbitros Royal Flush "B" 5:1 4:0
ST 19/10 19:30 FC Kozlany - Bohdalice Dynamo Haná 0:5 knt.
ÚT 15/11 21:00 FC Rebels Cordoba 06 5:4 4:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/10 19:30 Mediální mrchy Impérium 5:3 4:1
PO 24/10 20:15 Sparta Los Arbitros 5:1 1:1
PO 24/10 20:30 FC DM Podlahy FC Kozlany - Bohdalice 6:7 3:3
ÚT 25/10 20:30 Cordoba 06 Hooftrimmer Gunners 8:3 2:2
ST 26/10 18:45 Dynamo Haná FC Rebels 2:6 1:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 19:45 FC Rebels FC DM Podlahy 6:3 3:2
PO 31/10 20:00 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná 3:8 3:3
PO 31/10 20:00 Los Arbitros Mediální mrchy 2:1 1:0
ST 02/11 19:00 Royal Flush "B" Sparta 1:3 1:1
PO 07/11 21:00 Impérium Cordoba 06 1:2 0:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 19:30 FC DM Podlahy Hooftrimmer Gunners 6:3 3:1
ÚT 08/11 20:30 Cordoba 06 Los Arbitros 3:4 2:3
ST 09/11 18:45 Dynamo Haná Impérium 11:2 4:1
ST 09/11 19:30 Mediální mrchy Royal Flush "B" 1:2 0:2
ST 09/11 20:30 FC Kozlany - Bohdalice FC Rebels 4:6 2:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 19:15 Hooftrimmer Gunners FC Kozlany - Bohdalice 5:11 2:4
PO 14/11 19:15 Sparta Mediální mrchy 4:1 2:1
PO 14/11 20:30 Los Arbitros Dynamo Haná 2:2 2:0
ST 16/11 19:15 Impérium FC DM Podlahy 0:4 0:1 Report k zápasu 
ST 16/11 20:15 Royal Flush "B" Cordoba 06 3:6 1:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací