Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 1. SIMOST liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/09 18:30 Šenk okna Reds MK & VillageS 4:2 1:2
PO 05/09 20:15 Vyšší princip MFC Srandy 3:4 1:3
PO 05/09 20:45 Pr!soners Kompany SCS ITZ Galacticos 3:5 3:1
ÚT 06/09 19:15 Agrostroj MF Nové Vinařství 0:2 0:1
PO 10/10 20:15 AC Sudety Estudiantes C.F.
ST 19/10 20:30 BKMK Royal Flush

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 31/08 20:45 BKMK Šenk okna Reds odl.
PO 12/09 19:45 Royal Flush Estudiantes C.F. 6:0 3:0
PO 12/09 20:45 SCS ITZ Galacticos AC Sudety 2:2 0:1 Report k zápasu 
PO 12/09 20:45 MFC Srandy Agrostroj 3:3 3:1
ÚT 13/09 18:00 MF Nové Vinařství Pr!soners Kompany 7:1 1:0
ST 14/09 20:15 MK & VillageS Vyšší princip 6:9 4:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/09 20:00 AC Sudety MF Nové Vinařství 2:2 2:0
PO 19/09 20:15 Vyšší princip BKMK 1:7 1:4
PO 19/09 20:15 Estudiantes C.F. SCS ITZ Galacticos 0:7 0:1
ÚT 20/09 19:15 Agrostroj MK & VillageS 2:7 1:2
ST 26/10 20:45 Pr!soners Kompany MFC Srandy
SO 31/12 21:00 Šenk okna Reds Royal Flush

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 18:30 MF Nové Vinařství Estudiantes C.F. 1:1 0:0 Report k zápasu 
PO 26/09 20:45 MFC Srandy AC Sudety 5:1 1:0
PO 26/09 21:00 Royal Flush SCS ITZ Galacticos 3:3 0:0
ST 28/09 19:30 Šenk okna Reds Vyšší princip 4:7 2:4 Report k zápasu 
ST 28/09 20:30 MK & VillageS Pr!soners Kompany 5:5 3:0
ST 28/09 20:45 BKMK Agrostroj 4:1 2:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/10 19:45 Agrostroj Šenk okna Reds 1:3 1:1
PO 03/10 20:15 Vyšší princip Royal Flush 7:2 4:1
PO 03/10 20:15 Estudiantes C.F. MFC Srandy 1:7 0:4
PO 03/10 20:45 Pr!soners Kompany BKMK 3:9 2:6
PO 03/10 20:45 SCS ITZ Galacticos MF Nové Vinařství 1:2 1:1
ST 05/10 20:15 AC Sudety MK & VillageS 2:4 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/10 19:45 Šenk okna Reds Pr!soners Kompany
PO 10/10 20:15 Vyšší princip Agrostroj
PO 10/10 20:45 MFC Srandy SCS ITZ Galacticos
PO 10/10 21:00 Royal Flush MF Nové Vinařství
ST 12/10 20:45 BKMK AC Sudety
ČT 13/10 20:00 MK & VillageS Estudiantes C.F.

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 19:00 AC Sudety Šenk okna Reds
PO 17/10 19:45 Agrostroj Royal Flush
PO 17/10 20:15 Estudiantes C.F. BKMK
PO 17/10 20:45 Pr!soners Kompany Vyšší princip
PO 17/10 20:45 SCS ITZ Galacticos MK & VillageS
ÚT 18/10 20:30 MF Nové Vinařství MFC Srandy

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/10 19:45 Šenk okna Reds Estudiantes C.F.
PO 24/10 21:00 Royal Flush MFC Srandy
ÚT 25/10 19:15 Agrostroj Pr!soners Kompany
ST 26/10 20:15 Vyšší princip AC Sudety
ST 26/10 20:45 BKMK SCS ITZ Galacticos
ČT 27/10 19:00 MK & VillageS MF Nové Vinařství

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 20:00 AC Sudety Agrostroj
PO 31/10 20:15 Estudiantes C.F. Vyšší princip
PO 31/10 20:45 SCS ITZ Galacticos Šenk okna Reds
PO 31/10 20:45 MFC Srandy MK & VillageS
PO 31/10 21:00 MF Nové Vinařství BKMK
ST 02/11 20:45 Pr!soners Kompany Royal Flush

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 18:30 Šenk okna Reds MF Nové Vinařství
PO 07/11 19:45 Agrostroj Estudiantes C.F.
PO 07/11 21:00 Royal Flush MK & VillageS
ST 09/11 20:45 BKMK MFC Srandy
ST 09/11 20:45 Pr!soners Kompany AC Sudety
ČT 10/11 20:15 Vyšší princip SCS ITZ Galacticos

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 18:30 MF Nové Vinařství Vyšší princip
PO 14/11 20:15 Estudiantes C.F. Pr!soners Kompany
PO 14/11 20:30 AC Sudety Royal Flush
PO 14/11 20:45 SCS ITZ Galacticos Agrostroj
PO 14/11 20:45 MFC Srandy Šenk okna Reds
ST 16/11 20:45 MK & VillageS BKMK

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací