BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - Brněnská Drbna liga žen

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 31/08 19:30 Divoká karta FC Seňoritky Černá Hora Lužánky Danczi
ST 01/09 20:00 Troubsko Kobry Brno - SK Slatina Troubsko Obořil
ČT 02/09 17:30 Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno Obřany Čápek
ČT 02/09 19:15 Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz Lužánky Rek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 07/09 19:15 Nemakej.cz Sport Centrum Srbská Lužánky Maša
ÚT 07/09 19:30 Kobry Brno - SK Slatina Proklatě dobrý kuřata Obřany Danczi
ČT 14/10 18:15 Divoká karta Troubsko Lužánky Rodina
PO 25/10 18:00 FC Seňoritky Černá Hora KMK Dynamo Brno Černá Hora Čápek

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 19:15 KMK Dynamo Brno Nemakej.cz Lužánky Obořil
ÚT 14/09 19:15 Proklatě dobrý kuřata Divoká karta Lužánky Rodina
ÚT 14/09 19:30 Troubsko FC Seňoritky Černá Hora Troubsko Rek
ÚT 14/09 19:30 Sport Centrum Srbská Kobry Brno - SK Slatina Obřany Čápek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 21/09 19:00 FC Seňoritky Černá Hora Nemakej.cz Černá Hora Čápek
ÚT 21/09 19:15 Divoká karta Sport Centrum Srbská Lužánky Jelínek
ÚT 21/09 19:30 Kobry Brno - SK Slatina KMK Dynamo Brno Obřany Danczi
ČT 23/09 19:30 Troubsko Proklatě dobrý kuřata Troubsko Čápek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 29/09 19:15 KMK Dynamo Brno Divoká karta Lužánky Čápek
ČT 30/09 17:30 Sport Centrum Srbská Troubsko Obřany Čápek
ČT 30/09 18:15 Proklatě dobrý kuřata FC Seňoritky Černá Hora Lužánky Kožnar
ČT 30/09 19:15 Nemakej.cz Kobry Brno - SK Slatina Lužánky Kožnar

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 05/10 18:15 Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská Lužánky Šlesinger
ÚT 05/10 19:00 FC Seňoritky Černá Hora Kobry Brno - SK Slatina Černá Hora Čápek
ÚT 05/10 19:15 Divoká karta Nemakej.cz Lužánky Šlesinger
ST 06/10 19:30 Troubsko KMK Dynamo Brno Troubsko Leitgeb

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 19:30 KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata Lužánky Šlesinger
ÚT 12/10 19:15 Nemakej.cz Troubsko Lužánky Čápek
ÚT 12/10 19:30 Kobry Brno - SK Slatina Divoká karta Obřany Obořil
ČT 14/10 17:30 Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora Obřany Čápek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 19/04 19:00 FC Seňoritky Černá Hora Divoká karta Černá Hora Nowak
ÚT 19/04 19:15 KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská Lužánky Danczi
ÚT 19/04 19:30 Kobry Brno - SK Slatina Troubsko Obřany Maša
ČT 21/04 18:15 Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata Lužánky Jelínek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 26/04 19:00 Troubsko Divoká karta Troubsko Maša
ÚT 26/04 19:30 KMK Dynamo Brno FC Seňoritky Černá Hora Lužánky Rodina
ČT 28/04 18:00 Sport Centrum Srbská Nemakej.cz Obřany Rodina
ČT 28/04 19:15 Proklatě dobrý kuřata Kobry Brno - SK Slatina Lužánky Jelínek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 05/05 18:15 Divoká karta Proklatě dobrý kuřata Lužánky Rodina
ČT 05/05 18:30 FC Seňoritky Černá Hora Troubsko Černá Hora Maša
ČT 19/05 18:15 Nemakej.cz KMK Dynamo Brno Lužánky Čápek
ČT 02/06 18:00 Kobry Brno - SK Slatina Sport Centrum Srbská Obřany Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 10/05 19:15 Nemakej.cz FC Seňoritky Černá Hora Lužánky Růžička
ST 11/05 19:15 KMK Dynamo Brno Kobry Brno - SK Slatina Lužánky Nebyl delegován
ČT 12/05 18:15 Proklatě dobrý kuřata Troubsko Lužánky Pavelec
ČT 12/05 19:15 Sport Centrum Srbská Divoká karta Obřany Rodina

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 17/05 19:15 Divoká karta KMK Dynamo Brno Lužánky Rodina
ÚT 17/05 19:30 Kobry Brno - SK Slatina Nemakej.cz Obřany Čápek
ČT 19/05 19:00 Troubsko Sport Centrum Srbská Troubsko Maša
PO 23/05 19:00 FC Seňoritky Černá Hora Proklatě dobrý kuřata Černá Hora Čápek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 25/05 18:15 KMK Dynamo Brno Troubsko Lužánky Vinklárek
ČT 26/05 18:00 Kobry Brno - SK Slatina FC Seňoritky Černá Hora Obřany Maša
ČT 26/05 18:15 Nemakej.cz Divoká karta Lužánky Pavelec
ČT 26/05 19:00 Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata Obřany Maša

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 31/05 19:00 FC Seňoritky Černá Hora Sport Centrum Srbská Černá Hora Vašík
ÚT 31/05 19:00 Troubsko Nemakej.cz Troubsko Čápek
ÚT 31/05 19:15 Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno Lužánky Sýkora
ST 08/06 18:15 Divoká karta Kobry Brno - SK Slatina Lužánky Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382