BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/08 19:15 FC Jaguars Brno FC Tiki-Taka Brno 4:4 1:2
ÚT 31/08 19:30 AC Warriors TJ BARAN 5:2 1:1
ÚT 31/08 19:30 AMENINA 08 SeaComp "B" 4:5 4:2
ÚT 31/08 19:30 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" 3:0 0:0
ÚT 31/08 20:45 FC Pivnice u Čápa FC Roosters 0:5 knt.
ČT 02/09 20:15 Bitches Palermo 5:1 1:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 06/09 18:00 TJ BARAN FC Roosters 0:5 knt.
ÚT 07/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno 0:3 0:2
ÚT 07/09 20:30 AC Warriors AMENINA 08 6:0 5:0
ČT 09/09 20:30 SeaComp "B" Bitches 3:2 2:1
PÁ 10/09 19:30 Palermo Estudiantes C.F. "B" 2:5 1:3

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/09 19:45 Estudiantes C.F. "B" SeaComp "B" 0:0 0:0
ÚT 14/09 19:30 AMENINA 08 TJ BARAN 4:0 2:0
ÚT 14/09 19:30 FC Pivnice u Čápa Los Arbitros "B" 0:5 knt.
ČT 16/09 19:30 FC Jaguars Brno Palermo 2:2 2:0
ČT 16/09 20:15 Bitches AC Warriors 7:4 1:2
ST 29/09 18:30 FC Roosters FC Tiki-Taka Brno 5:2 1:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/09 18:00 SeaComp "B" FC Jaguars Brno 1:4 0:2
PO 20/09 20:30 AC Warriors Estudiantes C.F. "B" 5:1 3:1
ÚT 21/09 20:45 Los Arbitros "B" FC Roosters 0:6 0:3
ST 22/09 18:00 TJ BARAN FC Tiki-Taka Brno 2:2 1:1
ST 22/09 19:30 Palermo FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ČT 23/09 19:30 AMENINA 08 Bitches 3:5 0:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 28/09 19:30 FC Jaguars Brno AC Warriors 2:1 1:0
ST 29/09 18:45 FC Roosters Palermo 5:0 knt.
ST 29/09 20:45 FC Pivnice u Čápa SeaComp "B" 0:5 knt.
ČT 30/09 19:00 Bitches TJ BARAN 17:2 6:1
PÁ 01/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" 7:0 4:0
PO 25/10 18:00 Estudiantes C.F. "B" AMENINA 08 1:5 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/10 19:30 AMENINA 08 FC Jaguars Brno 2:1 1:1
ÚT 05/10 20:15 TJ BARAN Los Arbitros "B" 0:6 0:3
ST 06/10 18:00 SeaComp "B" FC Roosters 2:10 1:3
ST 06/10 19:30 Palermo FC Tiki-Taka Brno 3:4 2:2
ST 06/10 20:30 AC Warriors FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ČT 07/10 19:00 Bitches Estudiantes C.F. "B" 1:1 1:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/10 18:00 Estudiantes C.F. "B" TJ BARAN 2:1 0:1
PO 11/10 18:45 FC Roosters AC Warriors 7:0 2:0
ÚT 12/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo 8:1 5:0
ST 13/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" 1:1 1:0
ST 13/10 20:45 FC Pivnice u Čápa AMENINA 08 0:5 knt.
ČT 14/10 19:30 FC Jaguars Brno Bitches 4:3 3:2

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Jaguars Brno 1:3 1:1
ST 20/10 19:15 AMENINA 08 FC Roosters 4:2 1:2
ČT 21/10 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ČT 21/10 20:30 SeaComp "B" Los Arbitros "B" 2:3 1:2
ČT 28/10 19:15 TJ BARAN Palermo 5:0 knt.
ST 03/11 19:30 AC Warriors FC Tiki-Taka Brno 6:4 3:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/10 19:30 Palermo SeaComp "B" 2:4 2:4
ÚT 26/10 19:30 FC Jaguars Brno TJ BARAN 4:3 3:2
ÚT 26/10 19:30 FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. "B" 0:5 knt.
ÚT 26/10 19:30 Los Arbitros "B" AC Warriors 3:6 2:3
ST 27/10 18:45 FC Roosters Bitches 1:0 1:0
ST 27/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno AMENINA 08 2:8 1:4

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 03/11 19:15 Estudiantes C.F. "B" FC Roosters 3:2 0:2
ČT 04/11 18:00 TJ BARAN SeaComp "B" 3:7 0:2
ČT 04/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ČT 04/11 20:30 AC Warriors Palermo 0:5 0:1
ČT 04/11 21:00 Bitches FC Tiki-Taka Brno 5:0 knt.
ČT 11/11 20:45 AMENINA 08 Los Arbitros "B" 5:0 knt.

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 05/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno Estudiantes C.F. "B" 1:4 0:4
PO 08/11 18:45 FC Roosters FC Jaguars Brno 4:3 2:3
PO 08/11 19:30 Palermo AMENINA 08 3:3 1:0
PO 08/11 20:30 SeaComp "B" AC Warriors 3:1 2:1
ÚT 09/11 19:30 Los Arbitros "B" Bitches 3:3 1:2
ST 10/11 19:30 FC Pivnice u Čápa TJ BARAN 0:5 knt.

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Roosters FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 28/03 19:30 Palermo Bitches 0:5 knt.
PO 28/03 20:45 FC Tiki-Taka Brno FC Jaguars Brno 6:4 2:2
ÚT 29/03 19:15 Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" 0:5 0:1
ST 30/03 18:00 TJ BARAN AC Warriors 4:0 1:0
ČT 31/03 18:00 SeaComp "B" AMENINA 08 2:4 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Pivnice u Čápa FC Tiki-Taka Brno 0:5 knt.
ÚT 05/04 19:30 FC Jaguars Brno Los Arbitros "B" 3:0 2:0
ÚT 05/04 19:30 Bitches SeaComp "B" 1:3 1:0
ÚT 05/04 20:45 AMENINA 08 AC Warriors 2:5 1:2
ST 06/04 18:45 FC Roosters TJ BARAN 5:0 knt.
ST 06/04 20:30 Estudiantes C.F. "B" Palermo 5:0 knt.

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 Los Arbitros "B" FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 11/04 18:00 SeaComp "B" Estudiantes C.F. "B" 0:4 0:2
PO 11/04 19:30 Palermo FC Jaguars Brno 0:5 knt.
PO 11/04 20:45 FC Tiki-Taka Brno FC Roosters 3:3 0:2
ÚT 12/04 19:30 AC Warriors Bitches 0:9 0:4
ÚT 12/04 20:30 TJ BARAN AMENINA 08 1:3 0:0

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Pivnice u Čápa Palermo 0:5 knt.
ÚT 19/04 19:15 Estudiantes C.F. "B" AC Warriors 2:3 1:2
ST 20/04 18:45 FC Roosters Los Arbitros "B" 5:0 1:0
ČT 21/04 19:15 FC Jaguars Brno SeaComp "B" 6:1 5:1
ČT 21/04 19:30 Bitches AMENINA 08 2:7 1:1
PÁ 22/04 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN 5:4 4:4

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 25/04 18:00 AMENINA 08 Estudiantes C.F. "B" 0:1 0:0
PO 25/04 19:30 Palermo FC Roosters 0:5 knt.
ÚT 26/04 19:15 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno 1:4 1:2
ST 27/04 20:30 AC Warriors FC Jaguars Brno 5:0 knt.
ČT 28/04 18:00 TJ BARAN Bitches 0:4 0:2

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Pivnice u Čápa AC Warriors 0:5 knt.
PO 02/05 18:45 FC Roosters SeaComp "B" 2:0 1:0
ÚT 03/05 19:15 Los Arbitros "B" TJ BARAN 1:2 1:0
ST 04/05 20:45 FC Tiki-Taka Brno Palermo 5:0 knt.
ČT 05/05 19:15 FC Jaguars Brno AMENINA 08 1:2 0:1
ÚT 10/05 20:00 Estudiantes C.F. "B" Bitches 4:1 1:1

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 AMENINA 08 FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 09/05 20:30 TJ BARAN Estudiantes C.F. "B" 1:3 1:1
PO 09/05 20:30 AC Warriors FC Roosters 7:2 3:1
PO 09/05 20:45 Palermo Los Arbitros "B" 0:5 knt.
ST 11/05 20:15 SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno 4:6 3:4
ST 18/05 20:15 Bitches FC Jaguars Brno 2:0 1:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Pivnice u Čápa Bitches 0:5 knt.
PO 16/05 20:45 FC Tiki-Taka Brno AC Warriors 2:13 1:4
ÚT 17/05 20:30 Los Arbitros "B" SeaComp "B" 2:5 1:3
ST 18/05 18:45 FC Roosters AMENINA 08 3:3 2:1
ST 18/05 20:45 Palermo TJ BARAN 0:5 knt.
ČT 19/05 19:15 FC Jaguars Brno Estudiantes C.F. "B" 2:2 1:1

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 23/05 19:15 SeaComp "B" Palermo 5:0 knt.
ÚT 24/05 19:15 AMENINA 08 FC Tiki-Taka Brno 7:1 3:0
ÚT 24/05 19:30 AC Warriors Los Arbitros "B" 11:3 3:2
ST 25/05 20:30 TJ BARAN FC Jaguars Brno
ČT 26/05 19:30 Bitches FC Roosters

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno 0:5 knt.
PÁ 27/05 19:30 Palermo AC Warriors 0:5 knt.
PO 30/05 18:45 FC Roosters Estudiantes C.F. "B"
PO 30/05 20:45 FC Tiki-Taka Brno Bitches
ÚT 31/05 19:15 Los Arbitros "B" AMENINA 08
ČT 02/06 20:30 SeaComp "B" TJ BARAN

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 TJ BARAN FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
PO 06/06 19:15 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno
ÚT 07/06 19:30 Bitches Los Arbitros "B"
ÚT 07/06 20:00 AC Warriors SeaComp "B"
ST 08/06 19:15 FC Jaguars Brno FC Roosters
ČT 09/06 20:30 AMENINA 08 Palermo 5:0 knt.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382