BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 26/08 19:30 FC Erekce Royal Flush "C" Řečkovice Maša
PO 30/08 19:00 FC Habrůvka MF Nové Vinařství "B" Habrůvka Rek
ST 01/09 18:45 Cordoba 06 "C" Sokol Křtiny Chalabalova Psota
ST 01/09 19:15 C.F. Relax Šenk okna Reds "B" Řečkovice Kugler
ST 01/09 19:30 Corinto SK Jinačovice Bohunice Leitgeb
PO 25/10 19:15 FC Poutník 1552 Kaša Team Řečkovice Koryčanská

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 08/09 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Poutník 1552 Lužánky Rodina
ST 08/09 19:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" Řečkovice Luu
ST 08/09 20:45 Royal Flush "C" FC Habrůvka VUT Leitgeb
ČT 09/09 19:15 Šenk okna Reds "B" Kaša Team Lužánky Durďák
PÁ 08/10 17:00 Sokol Křtiny Corinto Křtiny Čápek
SO 16/10 15:30 SK Jinačovice FC Erekce Jinačovice Danczi

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 10/09 19:30 FC Habrůvka SK Jinačovice Habrůvka Čápek
PO 13/09 18:30 FC Erekce Sokol Křtiny Řečkovice Vinklárek
PO 13/09 19:30 Corinto C.F. Relax Bohunice Oujezdský
ST 15/09 18:45 Cordoba 06 "C" Šenk okna Reds "B" Chalabalova Šlesinger
ST 15/09 19:15 Kaša Team MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Pindeš
ST 15/09 20:30 FC Poutník 1552 Royal Flush "C" Řečkovice Pindeš

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 17/09 18:00 Sokol Křtiny FC Habrůvka Křtiny Čápek
PO 20/09 17:30 SK Jinačovice FC Poutník 1552 Jinačovice Čápek
PO 20/09 20:45 Royal Flush "C" Kaša Team VUT Maša
ST 22/09 18:45 Cordoba 06 "C" Corinto Chalabalova Leitgeb
ST 22/09 19:15 C.F. Relax FC Erekce Řečkovice Kugler
ČT 23/09 19:15 Šenk okna Reds "B" MF Nové Vinařství "B" Lužánky Filo

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/09 19:15 FC Poutník 1552 Sokol Křtiny Řečkovice Luu
ST 29/09 19:15 Kaša Team SK Jinačovice Řečkovice Luu
ST 29/09 19:30 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Rek
ČT 30/09 19:30 FC Erekce Cordoba 06 "C" Řečkovice Rek
ČT 30/09 20:15 MF Nové Vinařství "B" Royal Flush "C" Lužánky Kožnar
PÁ 01/10 19:30 Corinto Šenk okna Reds "B" Bohunice Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/10 17:00 Sokol Křtiny Kaša Team Křtiny Čápek
ST 06/10 18:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka Chalabalova Psota
ST 06/10 19:15 C.F. Relax FC Poutník 1552 Řečkovice Nebyl delegován
ST 06/10 19:30 Corinto FC Erekce Bohunice Durďák
ČT 07/10 19:15 Šenk okna Reds "B" Royal Flush "C" Lužánky Pindeš
SO 06/11 10:30 SK Jinačovice MF Nové Vinařství "B" Jinačovice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 19:15 Kaša Team C.F. Relax Řečkovice Pindeš
ST 13/10 18:00 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "C" Řečkovice Luu
ST 13/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny Lužánky Vinklárek
ST 13/10 19:00 FC Habrůvka Corinto Habrůvka Rek
ČT 14/10 19:30 FC Erekce Šenk okna Reds "B" Řečkovice Kugler
ČT 14/10 20:15 Royal Flush "C" SK Jinačovice VUT Danczi

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 22/09 17:45 Sokol Křtiny Royal Flush "C" Křtiny Čápek
PO 18/10 20:30 Šenk okna Reds "B" SK Jinačovice Lužánky Oujezdský
ÚT 19/10 19:30 C.F. Relax MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Kugler
ST 20/10 18:45 Cordoba 06 "C" Kaša Team Chalabalova Leitgeb
ST 20/10 20:30 FC Erekce FC Habrůvka Řečkovice Jelínek
ST 17/11 19:30 Corinto FC Poutník 1552 Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 24/09 17:30 SK Jinačovice Sokol Křtiny Jinačovice Obořil
PO 25/10 20:45 Royal Flush "C" C.F. Relax VUT Jelínek
ST 27/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Cordoba 06 "C" Lužánky Durďák
ST 27/10 19:15 FC Poutník 1552 FC Erekce Řečkovice Luu
ST 27/10 19:15 Kaša Team Corinto Řečkovice Pindeš
ST 27/10 19:30 FC Habrůvka Šenk okna Reds "B" Habrůvka Rek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 19:30 Corinto MF Nové Vinařství "B" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 02/11 19:30 FC Erekce Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován
ST 03/11 18:45 Cordoba 06 "C" Royal Flush "C" Chalabalova Nebyl delegován
ST 03/11 19:15 C.F. Relax SK Jinačovice Řečkovice Nebyl delegován
ST 03/11 19:30 FC Habrůvka FC Poutník 1552 Habrůvka Nebyl delegován
ČT 04/11 19:15 Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 31/10 15:00 SK Jinačovice Cordoba 06 "C" Jinačovice Filo
PO 08/11 19:15 FC Poutník 1552 Šenk okna Reds "B" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 09/11 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Erekce Lužánky Nebyl delegován
ST 10/11 19:15 C.F. Relax Sokol Křtiny Řečkovice Nebyl delegován
ST 10/11 20:30 Kaša Team FC Habrůvka Řečkovice Nebyl delegován
ČT 11/11 20:15 Royal Flush "C" Corinto VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382