BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/08 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros 5:0 knt.
PO 30/08 19:30 Beers United UniStars Brno 3:0 2:0
ST 01/09 19:30 Estudiantes C.F. Impérium 3:2 2:1
ST 01/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" MK & VillageS 6:7 2:6
ČT 02/09 20:45 Cordoba 06 "B" RTG Fraktury 6:3 2:3
PO 08/11 19:15 Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy 4:5 2:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/09 20:30 Impérium FC DM Podlahy 1:6 0:3
PO 06/09 20:30 Los Arbitros Estudiantes C.F. 2:7 2:4
ST 08/09 19:00 MK & VillageS Dynamo Haná 6:1 1:0
ST 08/09 19:30 UniStars Brno Hooftrimmer Gunners 3:3 1:1
ST 08/09 20:30 RTG Fraktury CZ Spieler Brno "B" 9:3 5:1
PO 08/11 20:45 Beers United Cordoba 06 "B" 0:10 0:4

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/09 20:45 FC DM Podlahy Los Arbitros 8:1 2:0
PO 13/09 21:00 Cordoba 06 "B" UniStars Brno 1:2 1:1
ST 15/09 18:45 Dynamo Haná RTG Fraktury 7:1 6:0
ST 15/09 19:30 Estudiantes C.F. MK & VillageS 7:0 3:0
ST 15/09 20:30 Hooftrimmer Gunners Impérium 2:3 1:0
PO 27/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" Beers United 5:1 2:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/09 19:30 Beers United Dynamo Haná 1:12 1:7
PO 20/09 20:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners 3:5 2:2
PO 20/09 20:45 UniStars Brno Impérium 2:3 2:1
ST 22/09 19:15 RTG Fraktury Estudiantes C.F. 4:5 1:3
ST 22/09 20:00 MK & VillageS FC DM Podlahy 1:0 1:0
ST 22/09 21:00 Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" 3:2 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 29/09 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 2:3 1:1
ST 29/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK & VillageS 1:10 0:5
ST 29/09 19:30 Estudiantes C.F. Beers United 7:3 4:1
ST 29/09 19:30 FC DM Podlahy RTG Fraktury 5:3 3:1
ST 29/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" UniStars Brno 3:3 1:1
ČT 04/11 20:30 Impérium Los Arbitros 2:4 1:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" Dynamo Haná 6:9 3:5
PO 04/10 20:30 Beers United FC DM Podlahy 2:4 0:2
ST 06/10 19:00 MK & VillageS Impérium 4:2 1:1
ST 06/10 19:15 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners 6:4 4:3
ČT 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 7:4 5:1
PO 15/11 19:30 UniStars Brno Los Arbitros 2:4 1:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/10 20:30 Los Arbitros MK & VillageS 4:8 2:5
PO 11/10 20:45 FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" 5:2 4:1
ST 13/10 18:45 Dynamo Haná UniStars Brno 11:2 7:0
ST 13/10 19:15 Hooftrimmer Gunners Beers United 4:1 1:0
ST 13/10 19:15 Impérium RTG Fraktury 6:5 2:3
ST 13/10 19:30 Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" 4:1 3:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/10 19:30 UniStars Brno MK & VillageS 1:3 1:1
PO 18/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC DM Podlahy 0:14 0:8
PO 18/10 21:00 Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners 8:4 5:0
ÚT 19/10 19:15 RTG Fraktury Los Arbitros 4:2 1:1
ST 20/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. 4:1 1:0
ST 20/10 19:30 Beers United Impérium 4:3 2:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/10 19:15 Los Arbitros Beers United 6:0 3:0
PO 25/10 19:30 FC DM Podlahy Dynamo Haná 1:7 1:3
PO 25/10 20:30 Hooftrimmer Gunners CZ Spieler Brno "B" 2:3 1:1
ST 27/10 19:00 MK & VillageS RTG Fraktury 8:2 1:1
ST 27/10 20:45 Estudiantes C.F. UniStars Brno 6:3 4:0
PO 15/11 20:45 Impérium Cordoba 06 "B" 0:5 knt.

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/11 19:30 Estudiantes C.F. FC DM Podlahy 3:1 0:0
PO 01/11 21:00 Cordoba 06 "B" Los Arbitros 5:2 2:2
ST 03/11 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners 9:4 7:0
ST 03/11 19:30 UniStars Brno RTG Fraktury 2:4 1:1
ST 03/11 19:30 Beers United MK & VillageS 0:5 knt.
ST 03/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" Impérium 3:4 2:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 05/11 19:15 RTG Fraktury Beers United 5:4 1:2
PÁ 05/11 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno 5:0 knt.
PO 08/11 20:30 Los Arbitros CZ Spieler Brno "B" 12:7 8:1
ÚT 09/11 19:15 Impérium Dynamo Haná 3:11 2:6
ST 10/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. 1:5 1:3
ČT 11/11 20:00 MK & VillageS Cordoba 06 "B" 4:6 1:4

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/03 19:30 FC DM Podlahy Hooftrimmer Gunners 3:3 2:2
PO 28/03 20:30 Los Arbitros Dynamo Haná 4:3 1:2
ST 30/03 19:00 MK & VillageS CZ Spieler Brno "B" 5:0 knt.
ST 30/03 19:15 Impérium Estudiantes C.F. 1:3 1:0
ST 30/03 19:30 UniStars Brno Beers United 2:3 1:1
ČT 31/03 19:15 RTG Fraktury Cordoba 06 "B" 0:9 0:5

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/04 18:45 Dynamo Haná MK & VillageS 4:5 1:2
PO 04/04 19:15 Estudiantes C.F. Los Arbitros 4:2 3:1
PO 04/04 19:30 FC DM Podlahy Impérium 5:0 knt.
PO 04/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" RTG Fraktury 0:5 knt.
ST 06/04 20:45 Hooftrimmer Gunners UniStars Brno 0:5 0:2
ČT 07/04 19:15 Cordoba 06 "B" Beers United 5:3 3:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/04 19:15 Impérium Hooftrimmer Gunners 2:2 0:1
PO 11/04 19:30 UniStars Brno Cordoba 06 "B" 1:8 0:5
PO 11/04 19:30 Los Arbitros FC DM Podlahy 0:13 0:8
ÚT 12/04 19:15 RTG Fraktury Dynamo Haná 4:10 4:4
ST 13/04 20:45 Beers United CZ Spieler Brno "B" 3:5 3:0
ČT 26/05 19:00 MK & VillageS Estudiantes C.F.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" Cordoba 06 "B" 2:8 1:4
ÚT 19/04 19:15 Hooftrimmer Gunners Los Arbitros 1:2 1:1
ST 20/04 18:45 Dynamo Haná Beers United 8:5 1:1
ST 20/04 19:15 Estudiantes C.F. RTG Fraktury 8:0 4:0
ST 20/04 19:30 FC DM Podlahy MK & VillageS 5:3 4:1
PO 23/05 20:30 Impérium UniStars Brno

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/04 19:15 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 4:6 3:1
PO 25/04 20:30 Los Arbitros Impérium 7:1 3:0
PO 25/04 20:45 UniStars Brno CZ Spieler Brno "B" 7:4 5:2
ST 27/04 19:30 Beers United Estudiantes C.F. 1:6 1:2
ST 27/04 19:30 MK & VillageS Hooftrimmer Gunners 5:0 2:0
ČT 28/04 20:15 RTG Fraktury FC DM Podlahy 0:5 knt.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/05 18:45 Dynamo Haná CZ Spieler Brno "B" 3:4 3:1
PO 02/05 19:15 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 3:2 0:0
PO 02/05 19:30 FC DM Podlahy Beers United 6:3 4:1
PO 02/05 20:30 Los Arbitros UniStars Brno 3:6 1:1
ÚT 03/05 19:15 Hooftrimmer Gunners RTG Fraktury 1:1 0:0
ST 04/05 19:15 Impérium MK & VillageS 6:3 2:2

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/05 19:30 UniStars Brno Dynamo Haná 2:5 0:2
ÚT 10/05 20:15 RTG Fraktury Impérium 0:5 knt.
ST 11/05 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners 5:5 2:3
ST 11/05 20:00 MK & VillageS Los Arbitros 10:2 1:0
ST 11/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" Estudiantes C.F. 4:7 2:3
ČT 12/05 20:30 Cordoba 06 "B" FC DM Podlahy 3:4 0:2

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/05 19:15 Los Arbitros RTG Fraktury 3:3 1:2
PO 16/05 19:15 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" 1:4 0:1
PO 16/05 19:30 FC DM Podlahy CZ Spieler Brno "B" 5:1 3:1
ST 18/05 19:00 MK & VillageS UniStars Brno 10:2 5:1
ST 18/05 19:15 Estudiantes C.F. Dynamo Haná 4:2 1:1
ČT 19/05 19:15 Impérium Beers United 3:0 2:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/05 18:45 Dynamo Haná FC DM Podlahy
ÚT 24/05 19:15 RTG Fraktury MK & VillageS
ST 25/05 20:45 UniStars Brno Estudiantes C.F.
ST 25/05 20:45 Beers United Los Arbitros
ČT 26/05 19:15 Cordoba 06 "B" Impérium
ÚT 07/06 19:15 CZ Spieler Brno "B" Hooftrimmer Gunners

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/05 19:15 Los Arbitros Cordoba 06 "B"
PO 30/05 19:15 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná
ST 01/06 19:00 MK & VillageS Beers United
ST 01/06 19:30 FC DM Podlahy Estudiantes C.F.
ST 01/06 20:30 Impérium CZ Spieler Brno "B"
ČT 02/06 19:15 RTG Fraktury UniStars Brno

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/06 18:45 Dynamo Haná Impérium
PO 06/06 19:30 UniStars Brno FC DM Podlahy
PO 06/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros
ST 08/06 19:15 Estudiantes C.F. Hooftrimmer Gunners
ČT 09/06 19:15 Cordoba 06 "B" MK & VillageS
PÁ 10/06 19:30 Beers United RTG Fraktury

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382