BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/08 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros Chalabalova Maša
PO 30/08 19:30 Beers United UniStars Brno Bohunice Sýkora
ST 01/09 19:30 Estudiantes C.F. Impérium VUT Jelínek
ST 01/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" MK & VillageS Bohunice Leitgeb
ČT 02/09 20:45 Cordoba 06 "B" RTG Fraktury Řečkovice Kugler
PO 08/11 19:15 Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy Řečkovice Psota

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/09 20:30 Impérium FC DM Podlahy Lužánky Oujezdský
PO 06/09 20:30 Los Arbitros Estudiantes C.F. Řečkovice Koryčanská
ST 08/09 19:00 MK & VillageS Dynamo Haná Ivančice Vašík
ST 08/09 19:30 UniStars Brno Hooftrimmer Gunners Bohunice Psota
ST 08/09 20:30 RTG Fraktury CZ Spieler Brno "B" Lužánky Rodina
PO 08/11 20:45 Beers United Cordoba 06 "B" Bohunice Rek

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 20:45 FC DM Podlahy Los Arbitros Bohunice Oujezdský
PO 13/09 21:00 Cordoba 06 "B" UniStars Brno Řečkovice Vinklárek
ST 15/09 18:45 Dynamo Haná RTG Fraktury Chalabalova Leitgeb
ST 15/09 19:30 Estudiantes C.F. MK & VillageS VUT Čápek
ST 15/09 20:30 Hooftrimmer Gunners Impérium Řečkovice Durďák
PO 27/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" Beers United Bohunice Oujezdský

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 19:30 Beers United Dynamo Haná Bohunice Oujezdský
PO 20/09 20:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Řečkovice Šlesinger
PO 20/09 20:45 UniStars Brno Impérium Bohunice Oujezdský
ST 22/09 19:15 RTG Fraktury Estudiantes C.F. Lužánky Pindeš
ST 22/09 20:00 MK & VillageS FC DM Podlahy Ivančice Vašík
ST 22/09 21:00 Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Čápek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 29/09 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Chalabalova Leitgeb
ST 29/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK & VillageS Řečkovice Maša
ST 29/09 19:30 Estudiantes C.F. Beers United VUT Virčík
ST 29/09 19:30 FC DM Podlahy RTG Fraktury Bohunice Durďák
ST 29/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" UniStars Brno Bohunice Vogel
ČT 04/11 20:30 Impérium Los Arbitros Lužánky Oujezdský

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" Dynamo Haná Bohunice Oujezdský
PO 04/10 20:30 Beers United FC DM Podlahy Bohunice Filo
ST 06/10 19:00 MK & VillageS Impérium Ivančice Vašík
ST 06/10 19:15 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners Lužánky Jelínek
ČT 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. Řečkovice Oujezdský
PO 15/11 19:30 UniStars Brno Los Arbitros Bohunice Oujezdský

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 20:30 Los Arbitros MK & VillageS Řečkovice Vinklárek
PO 11/10 20:45 FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" Bohunice Čápek
ST 13/10 18:45 Dynamo Haná UniStars Brno Chalabalova Filo
ST 13/10 19:15 Hooftrimmer Gunners Beers United Řečkovice Luu
ST 13/10 19:15 Impérium RTG Fraktury Lužánky Vinklárek
ST 13/10 19:30 Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" VUT Čápek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/10 19:30 UniStars Brno MK & VillageS Bohunice Maša
PO 18/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC DM Podlahy Bohunice Leitgeb
PO 18/10 21:00 Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners Řečkovice Pindeš
ÚT 19/10 19:15 RTG Fraktury Los Arbitros Lužánky Vinklárek
ST 20/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Psota
ST 20/10 19:30 Beers United Impérium Bohunice Čápek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/10 19:15 Los Arbitros Beers United Řečkovice Pindeš
PO 25/10 19:30 FC DM Podlahy Dynamo Haná Bohunice Oujezdský
PO 25/10 20:30 Hooftrimmer Gunners CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Koryčanská
ST 27/10 19:00 MK & VillageS RTG Fraktury Ivančice Čápek
ST 27/10 20:45 Estudiantes C.F. UniStars Brno VUT Jelínek
PO 15/11 20:45 Impérium Cordoba 06 "B" Lužánky Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 19:30 Estudiantes C.F. FC DM Podlahy VUT Čápek
PO 01/11 21:00 Cordoba 06 "B" Los Arbitros Řečkovice Vinklárek
ST 03/11 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners Chalabalova Psota
ST 03/11 19:30 UniStars Brno RTG Fraktury Bohunice Čápek
ST 03/11 19:30 Beers United MK & VillageS Bohunice Nebyl delegován
ST 03/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" Impérium Bohunice Čápek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/11 19:15 RTG Fraktury Beers United Lužánky Filo
PÁ 05/11 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 08/11 20:30 Los Arbitros CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Jelínek
ÚT 09/11 19:15 Impérium Dynamo Haná Lužánky Čápek
ST 10/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. Řečkovice Kugler
ČT 11/11 20:00 MK & VillageS Cordoba 06 "B" Ivančice Čápek

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/03 19:30 FC DM Podlahy Hooftrimmer Gunners Bohunice Leitgeb
PO 28/03 20:30 Los Arbitros Dynamo Haná Řečkovice Sýkora
ST 30/03 19:00 MK & VillageS CZ Spieler Brno "B" Ivančice Nebyl delegován
ST 30/03 19:15 Impérium Estudiantes C.F. Lužánky Sýkora
ST 30/03 19:30 UniStars Brno Beers United Bohunice Psota
ČT 31/03 19:15 RTG Fraktury Cordoba 06 "B" Lužánky Jelínek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/04 18:45 Dynamo Haná MK & VillageS Chalabalova Čápek
PO 04/04 19:15 Estudiantes C.F. Los Arbitros VUT Obořil
PO 04/04 19:30 FC DM Podlahy Impérium Bohunice Nebyl delegován
PO 04/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" RTG Fraktury Bohunice Nebyl delegován
ST 06/04 20:45 Hooftrimmer Gunners UniStars Brno Řečkovice Kugler
ČT 07/04 19:15 Cordoba 06 "B" Beers United Řečkovice Koryčanská

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/04 19:15 Impérium Hooftrimmer Gunners Lužánky Maša
PO 11/04 19:30 UniStars Brno Cordoba 06 "B" Bohunice Leitgeb
PO 11/04 19:30 Los Arbitros FC DM Podlahy Řečkovice Kugler
ÚT 12/04 19:15 RTG Fraktury Dynamo Haná Lužánky Luu
ST 13/04 20:45 Beers United CZ Spieler Brno "B" Bohunice Maša
ČT 26/05 19:00 MK & VillageS Estudiantes C.F. Ivančice Čápek

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" Cordoba 06 "B" Bohunice Nowak
ÚT 19/04 19:15 Hooftrimmer Gunners Los Arbitros Řečkovice Kugler
ST 20/04 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Oujezdský
ST 20/04 19:15 Estudiantes C.F. RTG Fraktury VUT Vinklárek
ST 20/04 19:30 FC DM Podlahy MK & VillageS Bohunice Koryčanská
PO 23/05 20:30 Impérium UniStars Brno Lužánky Pavelec

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/04 19:15 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná Řečkovice Kugler
PO 25/04 20:30 Los Arbitros Impérium Řečkovice Kugler
PO 25/04 20:45 UniStars Brno CZ Spieler Brno "B" Bohunice Nowak
ST 27/04 19:30 Beers United Estudiantes C.F. Bohunice Pavelec
ST 27/04 19:30 MK & VillageS Hooftrimmer Gunners Ivančice Vašík
ČT 28/04 20:15 RTG Fraktury FC DM Podlahy Lužánky Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/05 18:45 Dynamo Haná CZ Spieler Brno "B" Chalabalova Psota
PO 02/05 19:15 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" VUT Luu
PO 02/05 19:30 FC DM Podlahy Beers United Bohunice Kugler
PO 02/05 20:30 Los Arbitros UniStars Brno Řečkovice Kugler
ÚT 03/05 19:15 Hooftrimmer Gunners RTG Fraktury Řečkovice Kugler
ST 04/05 19:15 Impérium MK & VillageS Lužánky Klaudinger

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/05 19:30 UniStars Brno Dynamo Haná Bohunice Sýkora
ÚT 10/05 20:15 RTG Fraktury Impérium Lužánky Nebyl delegován
ST 11/05 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners Bohunice Sýkora
ST 11/05 20:00 MK & VillageS Los Arbitros Ivančice Maša
ST 11/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" Estudiantes C.F. Bohunice Sýkora
ČT 12/05 20:30 Cordoba 06 "B" FC DM Podlahy Řečkovice Kugler

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/05 19:15 Los Arbitros RTG Fraktury Řečkovice Kugler
PO 16/05 19:15 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" Řečkovice Pavelec
PO 16/05 19:30 FC DM Podlahy CZ Spieler Brno "B" Bohunice Maša
ST 18/05 19:00 MK & VillageS UniStars Brno Ivančice Moder
ST 18/05 19:15 Estudiantes C.F. Dynamo Haná VUT Virčík
ČT 19/05 19:15 Impérium Beers United Lužánky Čápek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/05 18:45 Dynamo Haná FC DM Podlahy Chalabalova Psota
ÚT 24/05 19:15 RTG Fraktury MK & VillageS Lužánky Růžička
ST 25/05 20:45 UniStars Brno Estudiantes C.F. Bohunice Sýkora
ST 25/05 20:45 Beers United Los Arbitros Bohunice Kugler
ČT 26/05 19:15 Cordoba 06 "B" Impérium Řečkovice Sýkora
ÚT 07/06 19:15 CZ Spieler Brno "B" Hooftrimmer Gunners Řečkovice Nebyl delegován

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/05 19:15 Los Arbitros Cordoba 06 "B" Řečkovice Kugler
PO 30/05 19:15 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná Řečkovice Čápek
ST 01/06 19:00 MK & VillageS Beers United Ivančice Nebyl delegován
ST 01/06 19:30 FC DM Podlahy Estudiantes C.F. Bohunice Nebyl delegován
ST 01/06 20:30 Impérium CZ Spieler Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 02/06 19:15 RTG Fraktury UniStars Brno Lužánky Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/06 18:45 Dynamo Haná Impérium Chalabalova Nebyl delegován
PO 06/06 19:30 UniStars Brno FC DM Podlahy Bohunice Nebyl delegován
PO 06/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován
ST 08/06 19:15 Estudiantes C.F. Hooftrimmer Gunners VUT Nebyl delegován
ČT 09/06 19:15 Cordoba 06 "B" MK & VillageS Řečkovice Nebyl delegován
PÁ 10/06 19:30 Beers United RTG Fraktury Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382