BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. SIMOST liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/08 20:45 MFC Srandy Royal Flush 3:2 1:1
ÚT 31/08 20:45 Cordoba 06 Agrostroj 0:4 0:1
ST 01/09 18:00 KM-Prona Vyšší princip 3:6 1:4
ST 01/09 19:30 CZ Spieler Brno MF Nové Vinařství 3:5 1:3
ST 01/09 20:30 Šenk okna Reds Sport Centrum Srbská 4:2 3:2
ÚT 16/11 19:30 BKMK MK Slatina Brno 5:0 knt.

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/09 19:15 MF Nové Vinařství Šenk okna Reds 4:2 2:1
PO 06/09 20:45 MFC Srandy Cordoba 06 0:5 knt.
ÚT 07/09 20:45 Royal Flush MK Slatina Brno 2:1 1:0
ST 08/09 19:15 Agrostroj KM-Prona 8:1 3:1
ST 08/09 20:45 Sport Centrum Srbská BKMK 3:7 1:3
ČT 09/09 20:15 Vyšší princip CZ Spieler Brno 0:2 0:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 14/09 20:30 Šenk okna Reds Vyšší princip 2:7 0:0
ÚT 14/09 20:45 BKMK MF Nové Vinařství 6:1 2:0
ÚT 14/09 20:45 Cordoba 06 Royal Flush 0:3 0:1
ST 15/09 19:15 KM-Prona MFC Srandy 1:3 1:1
ST 15/09 19:30 CZ Spieler Brno Agrostroj 1:6 0:4
ST 15/09 20:45 MK Slatina Brno Sport Centrum Srbská 4:2 2:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/09 19:15 MF Nové Vinařství MK Slatina Brno 2:1 0:1
PO 20/09 21:00 Cordoba 06 KM-Prona 5:0 2:0
ÚT 21/09 20:45 Vyšší princip BKMK 3:10 1:4
ÚT 21/09 20:45 Royal Flush Sport Centrum Srbská 8:1 3:1
ST 22/09 20:30 Agrostroj Šenk okna Reds 0:4 0:2
ST 22/09 20:45 MFC Srandy CZ Spieler Brno 1:11 1:6

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/09 20:30 Šenk okna Reds MFC Srandy 4:4 3:1
PO 27/09 20:30 KM-Prona Royal Flush 0:9 0:4
PO 27/09 20:45 MK Slatina Brno Vyšší princip 2:11 0:6
PO 27/09 20:45 CZ Spieler Brno Cordoba 06 3:2 2:0
ÚT 28/09 20:45 BKMK Agrostroj 0:3 0:1
ST 29/09 20:45 Sport Centrum Srbská MF Nové Vinařství 3:5 1:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/10 20:45 Cordoba 06 Šenk okna Reds 2:6 1:3
ÚT 05/10 20:45 Vyšší princip Sport Centrum Srbská 5:3 4:0
ST 06/10 18:00 KM-Prona CZ Spieler Brno 4:6 1:4
ST 06/10 20:30 Agrostroj MK Slatina Brno 2:1 1:0
ST 06/10 20:45 MFC Srandy BKMK 3:16 1:6
ČT 07/10 20:15 Royal Flush MF Nové Vinařství 4:1 2:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/10 19:30 MK Slatina Brno MFC Srandy 7:3 3:1
PO 11/10 20:30 Šenk okna Reds KM-Prona 1:0 0:0
ÚT 12/10 20:45 BKMK Cordoba 06 5:1 1:1
ST 13/10 20:45 Sport Centrum Srbská Agrostroj 5:3 2:1
ST 13/10 20:45 CZ Spieler Brno Royal Flush 2:3 0:0
ČT 14/10 19:15 MF Nové Vinařství Vyšší princip 3:1 1:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 19/10 20:45 Cordoba 06 MK Slatina Brno 5:0 knt.
ST 20/10 19:15 KM-Prona BKMK 0:5 knt.
ST 20/10 19:15 Agrostroj MF Nové Vinařství 1:4 0:1
ST 20/10 20:45 MFC Srandy Sport Centrum Srbská 5:8 3:4
ČT 04/11 19:15 Royal Flush Vyšší princip 0:1 0:0
ÚT 16/11 20:45 CZ Spieler Brno Šenk okna Reds 5:4 3:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/10 20:30 MF Nové Vinařství MFC Srandy 5:1 0:0
ÚT 26/10 20:30 Šenk okna Reds Royal Flush 2:3 0:2
ÚT 26/10 20:45 Vyšší princip Agrostroj 3:0 0:0
ÚT 26/10 20:45 MK Slatina Brno KM-Prona 0:6 0:2
ÚT 26/10 20:45 BKMK CZ Spieler Brno 5:0 knt.
ST 27/10 20:45 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 10:3 2:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/11 19:30 CZ Spieler Brno MK Slatina Brno 9:4 3:1
ÚT 02/11 19:30 BKMK Šenk okna Reds 3:1 1:0
ÚT 02/11 19:30 Royal Flush Agrostroj 2:4 1:1
ÚT 02/11 20:45 Cordoba 06 MF Nové Vinařství 6:4 2:2
ÚT 02/11 20:45 Vyšší princip MFC Srandy 21:6 7:3
ST 03/11 20:30 KM-Prona Sport Centrum Srbská 9:4 5:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/11 19:15 MF Nové Vinařství KM-Prona 6:3 3:1
ÚT 09/11 20:45 Vyšší princip Cordoba 06 3:3 0:1
ÚT 09/11 20:45 BKMK Royal Flush 4:2 1:1
ST 10/11 19:30 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno 3:6 1:2
ST 10/11 20:30 Agrostroj MFC Srandy 7:1 4:1
ST 10/11 20:45 MK Slatina Brno Šenk okna Reds 2:9 0:5

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno BKMK 0:5 knt.
PO 28/03 19:30 Vyšší princip KM-Prona 9:1 4:1
PO 28/03 20:45 Sport Centrum Srbská Šenk okna Reds 3:10 0:4
ÚT 29/03 18:00 MF Nové Vinařství CZ Spieler Brno 5:0 knt.
ST 30/03 20:45 Agrostroj Cordoba 06 4:0 2:0
ČT 31/03 20:30 Royal Flush MFC Srandy 4:2 2:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno Royal Flush 0:5 knt.
PÁ 01/04 20:45 CZ Spieler Brno Vyšší princip 0:5 knt.
ÚT 05/04 20:45 Cordoba 06 MFC Srandy 6:2 2:1
ÚT 05/04 20:45 Šenk okna Reds MF Nové Vinařství 1:9 1:2
ST 06/04 19:00 KM-Prona Agrostroj 1:2 0:1
ST 06/04 20:30 BKMK Sport Centrum Srbská 4:0 2:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 Sport Centrum Srbská MK Slatina Brno 5:0 knt.
PO 11/04 20:30 Vyšší princip Šenk okna Reds 9:5 5:2
ÚT 12/04 20:45 Royal Flush Cordoba 06 1:3 0:2
ST 13/04 19:30 Agrostroj CZ Spieler Brno 5:0 knt.
ST 13/04 19:30 MFC Srandy KM-Prona 7:1 3:1
ST 13/04 20:30 MF Nové Vinařství BKMK 0:5 knt.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno MF Nové Vinařství 0:5 knt.
ÚT 19/04 20:45 Šenk okna Reds Agrostroj 3:2 3:1
ST 20/04 20:30 BKMK Vyšší princip 5:2 2:1
ST 20/04 20:45 KM-Prona Cordoba 06 3:3 1:0
ST 20/04 20:45 CZ Spieler Brno MFC Srandy 0:5 knt.
ST 20/04 20:45 Sport Centrum Srbská Royal Flush 3:10 1:5

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 Vyšší princip MK Slatina Brno 5:0 knt.
PO 25/04 20:45 MFC Srandy Šenk okna Reds 4:2 4:1
ÚT 26/04 20:45 Cordoba 06 CZ Spieler Brno 5:0 knt.
ÚT 26/04 20:45 Royal Flush KM-Prona 3:0 1:0
ST 27/04 19:15 MF Nové Vinařství Sport Centrum Srbská 0:5 0:3
ST 27/04 20:45 Agrostroj BKMK 3:7 1:4

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno Agrostroj 0:5 knt.
PO 02/05 19:30 Sport Centrum Srbská Vyšší princip 1:6 1:3
PO 02/05 20:30 Šenk okna Reds Cordoba 06 3:3 1:1
ST 04/05 19:30 CZ Spieler Brno KM-Prona 0:5 knt.
ST 04/05 20:30 BKMK MFC Srandy 10:3 4:1
ČT 05/05 19:15 MF Nové Vinařství Royal Flush 0:4 0:3

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MFC Srandy MK Slatina Brno 5:0 knt.
PO 09/05 19:30 Agrostroj Sport Centrum Srbská 5:5 2:2
PO 09/05 20:30 Vyšší princip MF Nové Vinařství 2:3 2:2
PO 09/05 20:30 Cordoba 06 BKMK 5:9 3:3
PO 09/05 20:30 KM-Prona Šenk okna Reds 4:5 2:1
ÚT 10/05 20:45 Royal Flush CZ Spieler Brno 5:0 knt.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno Cordoba 06 0:5 knt.
PO 16/05 19:15 BKMK KM-Prona 5:0 knt.
PO 16/05 20:30 Vyšší princip Royal Flush 4:3 3:2
PO 16/05 20:45 Sport Centrum Srbská MFC Srandy 4:2 2:1
ÚT 17/05 20:45 Šenk okna Reds CZ Spieler Brno 5:0 knt.
ST 18/05 19:15 MF Nové Vinařství Agrostroj 0:4 0:1

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 KM-Prona MK Slatina Brno 5:0 knt.
PO 23/05 20:30 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 5:0 knt.
PO 23/05 20:45 MFC Srandy MF Nové Vinařství 9:2 5:2
ÚT 24/05 20:45 Royal Flush Šenk okna Reds
ST 25/05 19:30 CZ Spieler Brno BKMK 0:5 knt.
PO 06/06 19:15 Agrostroj Vyšší princip

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 MK Slatina Brno CZ Spieler Brno 0:5 knt.
ÚT 29/03 20:30 Šenk okna Reds BKMK 3:5 1:2
PO 30/05 19:30 Sport Centrum Srbská KM-Prona
PO 30/05 20:45 MFC Srandy Vyšší princip
ÚT 31/05 20:30 MF Nové Vinařství Cordoba 06
ST 01/06 20:45 Agrostroj Royal Flush

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 29/01 11:00 Šenk okna Reds MK Slatina Brno 5:0 knt.
ST 25/05 20:30 Royal Flush BKMK
PO 06/06 19:30 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská 0:5 knt.
PO 06/06 20:30 Cordoba 06 Vyšší princip
ST 08/06 18:30 KM-Prona MF Nové Vinařství
ST 08/06 20:45 MFC Srandy Agrostroj

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382