BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. SIMOST liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/08 20:45 MFC Srandy Royal Flush Bohunice Sýkora
ÚT 31/08 20:45 Cordoba 06 Agrostroj VUT Rek
ST 01/09 18:00 KM-Prona Vyšší princip Řečkovice Virčík
ST 01/09 19:30 CZ Spieler Brno MF Nové Vinařství Bohunice Moder
ST 01/09 20:30 Šenk okna Reds Sport Centrum Srbská Lužánky Rodina
ÚT 16/11 19:30 BKMK MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/09 19:15 MF Nové Vinařství Šenk okna Reds Lužánky Oujezdský
PO 06/09 20:45 MFC Srandy Cordoba 06 Bohunice Rek
ÚT 07/09 20:45 Royal Flush MK Slatina Brno VUT Jelínek
ST 08/09 19:15 Agrostroj KM-Prona Lužánky Rodina
ST 08/09 20:45 Sport Centrum Srbská BKMK Bohunice Sýkora
ČT 09/09 20:15 Vyšší princip CZ Spieler Brno VUT Virčík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 14/09 20:30 Šenk okna Reds Vyšší princip Lužánky Rodina
ÚT 14/09 20:45 BKMK MF Nové Vinařství VUT Jelínek
ÚT 14/09 20:45 Cordoba 06 Royal Flush VUT Sýkora
ST 15/09 19:15 KM-Prona MFC Srandy Řečkovice Durďák
ST 15/09 19:30 CZ Spieler Brno Agrostroj Bohunice Virčík
ST 15/09 20:45 MK Slatina Brno Sport Centrum Srbská Bohunice Virčík

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 19:15 MF Nové Vinařství MK Slatina Brno Lužánky Vinklárek
PO 20/09 21:00 Cordoba 06 KM-Prona VUT Sýkora
ÚT 21/09 20:45 Vyšší princip BKMK VUT Sýkora
ÚT 21/09 20:45 Royal Flush Sport Centrum Srbská VUT Luu
ST 22/09 20:30 Agrostroj Šenk okna Reds Lužánky Pindeš
ST 22/09 20:45 MFC Srandy CZ Spieler Brno Bohunice Leitgeb

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/09 20:30 Šenk okna Reds MFC Srandy Lužánky Vinklárek
PO 27/09 20:30 KM-Prona Royal Flush Řečkovice Luu
PO 27/09 20:45 MK Slatina Brno Vyšší princip Bohunice Oujezdský
PO 27/09 20:45 CZ Spieler Brno Cordoba 06 Bohunice Sýkora
ÚT 28/09 20:45 BKMK Agrostroj VUT Luu
ST 29/09 20:45 Sport Centrum Srbská MF Nové Vinařství Bohunice Durďák

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 05/10 20:45 Cordoba 06 Šenk okna Reds VUT Sýkora
ÚT 05/10 20:45 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Luu
ST 06/10 18:00 KM-Prona CZ Spieler Brno Řečkovice Kugler
ST 06/10 20:30 Agrostroj MK Slatina Brno Lužánky Jelínek
ST 06/10 20:45 MFC Srandy BKMK Bohunice Durďák
ČT 07/10 20:15 Royal Flush MF Nové Vinařství VUT Virčík

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 19:30 MK Slatina Brno MFC Srandy Bohunice Rek
PO 11/10 20:30 Šenk okna Reds KM-Prona Lužánky Šlesinger
ÚT 12/10 20:45 BKMK Cordoba 06 VUT Sýkora
ST 13/10 20:45 Sport Centrum Srbská Agrostroj Bohunice Leitgeb
ST 13/10 20:45 CZ Spieler Brno Royal Flush Bohunice Psota
ČT 14/10 19:15 MF Nové Vinařství Vyšší princip Lužánky Rodina

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 19/10 20:45 Cordoba 06 MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován
ST 20/10 19:15 KM-Prona BKMK Řečkovice Nebyl delegován
ST 20/10 19:15 Agrostroj MF Nové Vinařství Lužánky Šlesinger
ST 20/10 20:45 MFC Srandy Sport Centrum Srbská Bohunice Sýkora
ČT 04/11 19:15 Royal Flush Vyšší princip VUT Nebyl delegován
PO 15/11 20:45 CZ Spieler Brno Šenk okna Reds Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/10 20:30 MF Nové Vinařství MFC Srandy Lužánky Šlesinger
ÚT 26/10 20:30 Šenk okna Reds Royal Flush Lužánky Sýkora
ÚT 26/10 20:45 Vyšší princip Agrostroj VUT Luu
ÚT 26/10 20:45 MK Slatina Brno KM-Prona Řečkovice Kugler
ÚT 26/10 20:45 BKMK CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován
ST 27/10 20:45 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 Bohunice Sýkora

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 19:30 CZ Spieler Brno MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován
ÚT 02/11 19:30 BKMK Šenk okna Reds VUT Nebyl delegován
ÚT 02/11 19:30 Royal Flush Agrostroj VUT Nebyl delegován
ÚT 02/11 20:45 Cordoba 06 MF Nové Vinařství VUT Nebyl delegován
ÚT 02/11 20:45 Vyšší princip MFC Srandy VUT Nebyl delegován
ST 03/11 20:30 KM-Prona Sport Centrum Srbská Řečkovice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/11 19:15 MF Nové Vinařství KM-Prona Lužánky Nebyl delegován
ÚT 09/11 20:45 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Nebyl delegován
ÚT 09/11 20:45 BKMK Royal Flush VUT Nebyl delegován
ST 10/11 19:30 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno Bohunice Nebyl delegován
ST 10/11 20:30 Agrostroj MFC Srandy Lužánky Nebyl delegován
ST 10/11 20:45 MK Slatina Brno Šenk okna Reds Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382