BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 01/09 20:45 FC Čočky Palermo Řečkovice Kugler
ST 02/09 19:30 Corinto SeaComp "B" Bohunice Maša
ST 02/09 20:30 Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C" Obřany Čápek
ST 02/09 20:45 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora
ČT 03/09 19:15 Bitches TJ BARAN Lužánky Jelínek
ČT 03/09 19:30 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno Řečkovice Sasín

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 08/09 19:15 SeaComp "B" Estudiantes C.F. "B" Lužánky Sasín
ST 09/09 18:00 Bitches Corinto Lužánky Krondráf
ST 09/09 19:30 Palermo FC Jaguars Brno "B" Bohunice Danczi
ČT 10/09 20:15 Los Arbitros "B" TJ BARAN Start Brno Pindeš
ČT 10/09 20:45 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno VUT Jelínek
ÚT 29/09 19:30 Royal Flush "C" FC Čočky VUT Virčík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 15/09 19:30 Estudiantes C.F. "B" Bitches Obřany Rodina
ÚT 15/09 20:45 FC Čočky SeaComp "B" Řečkovice Pindeš
ST 16/09 19:30 Corinto TJ BARAN Bohunice Nebyl delegován
ST 16/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Bohunice Maša
ČT 17/09 19:30 FC Jaguars Brno "B" Royal Flush "C" Řečkovice Luu
ČT 17/09 20:15 Los Arbitros "B" Moravia Brno Start Brno Čápek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" Bohunice Vašík
ÚT 22/09 20:30 Bitches FC Čočky Lužánky Čápek
ST 23/09 20:45 Palermo Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora
ČT 24/09 19:15 SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B" Lužánky Čápek
ČT 24/09 19:30 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno VUT Jelínek
ČT 31/12 20:30 TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 30/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" Bohunice Pindeš
ČT 01/10 19:30 FC Čočky Corinto Řečkovice Kugler
ČT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" Bitches Řečkovice Danczi
ČT 01/10 19:30 Moravia Brno Palermo VUT Rek
ČT 01/10 20:15 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" Start Brno Čápek
ČT 31/12 20:30 Estudiantes C.F. "B" TJ BARAN Obřany Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/10 19:30 Corinto FC Jaguars Brno "B" Bohunice Klaudinger
PO 05/10 20:30 Bitches FC Tiki-Taka Brno Lužánky Filo
ÚT 06/10 19:30 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky Obřany Klaudinger
ČT 08/10 19:15 TJ BARAN Palermo Lužánky Koryčanská
ČT 08/10 19:30 Royal Flush "C" Moravia Brno VUT Kocman
ČT 08/10 20:30 SeaComp "B" Los Arbitros "B" Lužánky Koryčanská

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 13/10 19:30 FC Čočky TJ BARAN Řečkovice Sasín
ČT 31/12 19:30 FC Jaguars Brno "B" Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Palermo Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:15 Los Arbitros "B" Bitches Start Brno Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Moravia Brno SeaComp "B" VUT Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:15 TJ BARAN Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:15 Bitches Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Čočky FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 SeaComp "B" Palermo Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Corinto Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:30 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Moravia Brno Corinto VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Palermo Bitches Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:15 Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" Start Brno Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Royal Flush "C" SeaComp "B" VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:15 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:15 FC Jaguars Brno "B" FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Estudiantes C.F. "B" Moravia Brno Obřany Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 Bitches Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 FC Čočky Los Arbitros "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Corinto Palermo Bohunice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Royal Flush "C" Corinto VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:15 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno "B" Start Brno Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 SeaComp "B" Bitches Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Moravia Brno FC Čočky VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382