BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 01/09 20:45 FC Čočky Palermo Řečkovice Kugler
ST 02/09 19:30 Corinto SeaComp "B" Bohunice Maša
ST 02/09 20:30 Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C" Obřany Čápek
ST 02/09 20:45 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora
ČT 03/09 19:15 Bitches TJ BARAN Lužánky Jelínek
ČT 03/09 19:30 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno Řečkovice Sasín

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 08/09 19:15 SeaComp "B" Estudiantes C.F. "B" Lužánky Sasín
ST 09/09 18:00 Bitches Corinto Lužánky Krondráf
ST 09/09 19:30 Palermo FC Jaguars Brno "B" Bohunice Danczi
ČT 10/09 20:15 Los Arbitros "B" TJ BARAN Start Brno Pindeš
ČT 10/09 20:45 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno VUT Jelínek
ÚT 29/09 19:30 Royal Flush "C" FC Čočky VUT Virčík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 15/09 19:30 Estudiantes C.F. "B" Bitches Obřany Rodina
ÚT 15/09 20:45 FC Čočky SeaComp "B" Řečkovice Pindeš
ST 16/09 19:30 Corinto TJ BARAN Bohunice Nebyl delegován
ST 16/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Bohunice Maša
ČT 17/09 19:30 FC Jaguars Brno "B" Royal Flush "C" Řečkovice Luu
ČT 17/09 20:15 Los Arbitros "B" Moravia Brno Start Brno Čápek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" Bohunice Rek
ÚT 22/09 20:30 Bitches FC Čočky Lužánky Kožnar
ST 23/09 20:45 Palermo Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora
ČT 24/09 19:15 SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B" Lužánky Koryčanská
ČT 24/09 19:30 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno VUT Jelínek
ČT 24/09 20:30 TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Koryčanská

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 30/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" Bohunice Rek
ST 30/09 20:30 Estudiantes C.F. "B" TJ BARAN Obřany Rodina
ČT 01/10 19:30 FC Čočky Corinto Řečkovice Nebyl delegován
ČT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" Bitches Řečkovice Nebyl delegován
ČT 01/10 19:30 Moravia Brno Palermo VUT Nebyl delegován
ČT 01/10 20:15 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" Start Brno Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/10 19:30 Corinto FC Jaguars Brno "B" Bohunice Nebyl delegován
PO 05/10 20:30 Bitches FC Tiki-Taka Brno Lužánky Nebyl delegován
ÚT 06/10 19:30 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky Obřany Nebyl delegován
ČT 08/10 19:15 TJ BARAN Palermo Lužánky Nebyl delegován
ČT 08/10 19:30 Royal Flush "C" Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ČT 08/10 20:30 SeaComp "B" Los Arbitros "B" Lužánky Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 13/10 19:30 FC Čočky TJ BARAN Řečkovice Nebyl delegován
ST 14/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Nebyl delegován
ST 14/10 19:30 Palermo Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ČT 15/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 15/10 19:30 Moravia Brno SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ČT 15/10 20:15 Los Arbitros "B" Bitches Start Brno Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 20/10 19:15 Bitches Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ST 21/10 20:30 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován
ST 21/10 20:45 Corinto Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován
ČT 22/10 19:15 TJ BARAN Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován
ČT 22/10 19:30 FC Čočky FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 22/10 20:30 SeaComp "B" Palermo Lužánky Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/10 19:30 Palermo Bitches Bohunice Nebyl delegován
ST 28/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Nebyl delegován
ST 28/10 19:30 Moravia Brno Corinto VUT Nebyl delegován
ST 28/10 20:45 Royal Flush "C" SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ČT 29/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Nebyl delegován
ČT 29/10 20:15 Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" Start Brno Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/11 19:15 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 03/11 19:30 Estudiantes C.F. "B" Moravia Brno Obřany Nebyl delegován
ÚT 03/11 20:30 Bitches Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován
ST 04/11 20:45 Corinto Palermo Bohunice Nebyl delegován
ČT 05/11 19:15 FC Jaguars Brno "B" FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 05/11 20:30 FC Čočky Los Arbitros "B" Řečkovice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/11 20:30 SeaComp "B" Bitches Lužánky Nebyl delegován
ÚT 10/11 19:30 Royal Flush "C" Corinto VUT Nebyl delegován
ST 11/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN Bohunice Nebyl delegován
ST 11/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován
ČT 12/11 20:15 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno "B" Start Brno Nebyl delegován
ČT 12/11 20:45 Moravia Brno FC Čočky VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382