BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. STAROBRNO Univerzitní liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 19:30 Goal Diggers Lover Boyz FC Bohunice Gebhart
ST 02/10 18:00 ESN MUNI Brno Piešťanský slang Lužánky Junek
ST 02/10 20:30 Já myslel, že pudeš Lazio fakultas Řečkovice Obořil
ÚT 08/10 20:30 AC Sudety 1988 Stredoslováci Řečkovice Marinč
PO 18/11 19:30 FC Cokoliv Majestátné ústřice Řečkovice Gebhart

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 02/10 19:30 Stredoslováci Lazio fakultas Řečkovice Obořil
PO 07/10 19:30 AC Sudety 1988 ESN MUNI Brno Bohunice Sasín
ÚT 08/10 18:00 Majestátné ústřice Goal Diggers Lužánky Rek
ST 09/10 19:00 Lover Boyz FC Já myslel, že pudeš Lužánky Kodras
ČT 10/10 20:15 Piešťanský slang FC Cokoliv Lužánky Šlesinger

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 19:30 Goal Diggers Piešťanský slang Bohunice Gebhart
PO 14/10 20:45 Lazio fakultas Lover Boyz FC Bohunice Rek
ST 16/10 20:45 FC Cokoliv AC Sudety 1988 Bohunice Rodina
ČT 17/10 18:30 ESN MUNI Brno Stredoslováci Lužánky Pham
ÚT 19/11 18:00 Já myslel, že pudeš Majestátné ústřice Lužánky Rodina

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 18:00 Stredoslováci Lover Boyz FC Lužánky Danczi
PO 21/10 20:15 Piešťanský slang Já myslel, že pudeš Řečkovice Sasín
ÚT 22/10 19:30 AC Sudety 1988 Goal Diggers Řečkovice Marinč
ÚT 22/10 20:30 Majestátné ústřice Lazio fakultas Řečkovice Marinč
ČT 24/10 20:30 ESN MUNI Brno FC Cokoliv Řečkovice Krempaský

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 30/10 18:00 Lover Boyz FC Majestátné ústřice Lužánky Krondráf
ST 30/10 20:15 Lazio fakultas Piešťanský slang Lužánky Krondráf
ČT 31/10 18:30 FC Cokoliv Stredoslováci Lužánky Pham
ČT 21/11 20:00 Goal Diggers ESN MUNI Brno Lužánky Klaudinger
ČT 28/11 20:15 Já myslel, že pudeš AC Sudety 1988 Lužánky Jelínek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 18:00 Piešťanský slang Lover Boyz FC Lužánky Krondráf
PO 04/11 19:30 FC Cokoliv Goal Diggers Bohunice Obořil
PO 04/11 20:45 AC Sudety 1988 Lazio fakultas Bohunice Pham
ST 06/11 18:00 Stredoslováci Majestátné ústřice Lužánky Obořil
ST 06/11 20:45 ESN MUNI Brno Já myslel, že pudeš Bohunice Sasín

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 13/11 18:30 Lover Boyz FC AC Sudety 1988 Řečkovice Danczi
ST 13/11 20:45 Lazio fakultas ESN MUNI Brno Řečkovice Danczi
ČT 14/11 19:00 Majestátné ústřice Piešťanský slang Lužánky Obořil
ČT 14/11 19:30 Goal Diggers Stredoslováci Řečkovice Kožnar
ČT 14/11 20:30 Já myslel, že pudeš FC Cokoliv Řečkovice Kožnar

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/11 18:00 ESN MUNI Brno Lover Boyz FC Lužánky Obořil
PO 18/11 19:30 Goal Diggers Já myslel, že pudeš Bohunice Danczi
ST 20/11 18:15 Stredoslováci Piešťanský slang Lužánky Koryčanská
ST 20/11 19:15 AC Sudety 1988 Majestátné ústřice Lužánky Koryčanská
ST 20/11 20:45 FC Cokoliv Lazio fakultas Bohunice Teslík

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/11 19:00 Já myslel, že pudeš Stredoslováci Lužánky Klaudinger
PO 25/11 19:30 Piešťanský slang AC Sudety 1988 Bohunice Gebhart
PO 25/11 20:00 Lover Boyz FC FC Cokoliv Lužánky Klaudinger
ST 27/11 19:30 Majestátné ústřice ESN MUNI Brno Bohunice Landa
ST 27/11 20:45 Lazio fakultas Goal Diggers Bohunice Landa

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 10/03 18:30 Piešťanský slang ESN MUNI Brno Lužánky Danczi
ÚT 10/03 19:30 Stredoslováci AC Sudety 1988 Lužánky Danczi
ÚT 10/03 20:30 Lazio fakultas Já myslel, že pudeš Lužánky Danczi
ČT 12/03 18:30 Lover Boyz FC Goal Diggers Lužánky Klaudinger
ČT 12/03 19:30 Majestátné ústřice FC Cokoliv Lužánky Klaudinger

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/03 19:30 Lazio fakultas Stredoslováci Lužánky Nebyl delegován
ÚT 17/03 19:30 ESN MUNI Brno AC Sudety 1988 Lužánky Nebyl delegován
ST 18/03 20:00 FC Cokoliv Piešťanský slang Lužánky Nebyl delegován
ČT 19/03 18:30 Goal Diggers Majestátné ústřice Lužánky Nebyl delegován
ČT 19/03 19:30 Já myslel, že pudeš Lover Boyz FC Lužánky Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/03 18:30 Stredoslováci ESN MUNI Brno Řečkovice Nebyl delegován
PO 23/03 19:30 Majestátné ústřice Já myslel, že pudeš Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 24/03 18:30 Piešťanský slang Goal Diggers Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 24/03 19:30 Lover Boyz FC Lazio fakultas Řečkovice Nebyl delegován
ČT 26/03 20:45 AC Sudety 1988 FC Cokoliv Řečkovice Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/03 18:00 Já myslel, že pudeš Piešťanský slang Lužánky Nebyl delegován
PO 30/03 19:00 Lazio fakultas Majestátné ústřice Lužánky Nebyl delegován
ÚT 31/03 18:00 Lover Boyz FC Stredoslováci Lužánky Nebyl delegován
ST 01/04 19:15 FC Cokoliv ESN MUNI Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 02/04 20:30 Goal Diggers AC Sudety 1988 Lužánky Nebyl delegován

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/04 19:30 Piešťanský slang Lazio fakultas Bohunice Nebyl delegován
PO 06/04 19:30 Majestátné ústřice Lover Boyz FC Bohunice Nebyl delegován
PO 06/04 20:45 AC Sudety 1988 Já myslel, že pudeš Bohunice Nebyl delegován
ST 08/04 19:30 Stredoslováci FC Cokoliv Bohunice Nebyl delegován
ST 08/04 20:45 ESN MUNI Brno Goal Diggers Bohunice Nebyl delegován

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/04 18:30 Lover Boyz FC Piešťanský slang Řečkovice Nebyl delegován
PO 13/04 19:30 Majestátné ústřice Stredoslováci Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 14/04 18:30 Já myslel, že pudeš ESN MUNI Brno Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 14/04 19:30 Lazio fakultas AC Sudety 1988 Řečkovice Nebyl delegován
ČT 16/04 19:45 Goal Diggers FC Cokoliv Řečkovice Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/04 18:00 AC Sudety 1988 Lover Boyz FC Lužánky Nebyl delegován
PO 20/04 19:00 Piešťanský slang Majestátné ústřice Lužánky Nebyl delegován
ÚT 21/04 18:00 Stredoslováci Goal Diggers Lužánky Nebyl delegován
ST 22/04 19:15 ESN MUNI Brno Lazio fakultas Lužánky Nebyl delegován
ČT 23/04 20:30 FC Cokoliv Já myslel, že pudeš Lužánky Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/04 18:00 Lover Boyz FC ESN MUNI Brno Lužánky Nebyl delegován
PO 27/04 19:00 Lazio fakultas FC Cokoliv Lužánky Nebyl delegován
ÚT 28/04 18:00 Já myslel, že pudeš Goal Diggers Lužánky Nebyl delegován
ST 29/04 18:00 Piešťanský slang Stredoslováci Lužánky Nebyl delegován
ČT 30/04 20:30 Majestátné ústřice AC Sudety 1988 Lužánky Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/05 18:00 AC Sudety 1988 Piešťanský slang Lužánky Nebyl delegován
PO 04/05 19:00 ESN MUNI Brno Majestátné ústřice Lužánky Nebyl delegován
ÚT 05/05 19:15 Goal Diggers Lazio fakultas Lužánky Nebyl delegován
ST 06/05 18:00 Stredoslováci Já myslel, že pudeš Lužánky Nebyl delegován
ČT 07/05 19:15 FC Cokoliv Lover Boyz FC Lužánky Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382