BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 29/08 19:00 FC Pardálové Palermo
ČT 29/08 20:15 FC Spitfire Los Arbitros "B"
PÁ 30/08 19:15 FC Čočky Royal Flush "C"
PÁ 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice PKV Stars
PO 02/09 19:30 Corinto TJ Rotor Magenta
ST 04/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FCC František Vláčil "B"
ČT 05/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/09 19:15 Royal Flush "C" FC Kalinka Bohunice
SO 07/09 16:00 SK Jinačovice FC Čočky
PO 09/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B"
ÚT 10/09 18:45 PKV Stars FC Pardálové
ÚT 10/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno
ST 11/09 19:30 Palermo FC Spitfire
ST 11/09 20:15 TJ Rotor Magenta FCC František Vláčil "B"

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/09 19:15 FC Čočky Corinto
PÁ 13/09 19:30 FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice
PO 16/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" TJ Rotor Magenta
ÚT 17/09 18:45 FCC František Vláčil "B" Los Arbitros "B"
ST 18/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo
ČT 19/09 19:00 FC Pardálové Royal Flush "C"
ČT 19/09 20:15 FC Spitfire PKV Stars

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/09 19:15 Royal Flush "C" FC Spitfire
SO 21/09 16:00 SK Jinačovice FC Pardálové
PO 23/09 20:45 Palermo FCC František Vláčil "B"
ÚT 24/09 18:45 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno
ÚT 24/09 20:15 TJ Rotor Magenta Los Arbitros "B"
ST 25/09 19:30 Corinto FC Kalinka Bohunice
ST 25/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/09 19:15 FC Čočky TJ Rotor Magenta
PÁ 27/09 19:30 FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. "B"
ÚT 01/10 18:45 FCC František Vláčil "B" PKV Stars
ÚT 01/10 20:15 FC Spitfire SK Jinačovice
ST 02/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C"
ST 02/10 20:15 FC Pardálové Corinto
ČT 03/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/10 18:00 FC Čočky FC Kalinka Bohunice
SO 05/10 16:00 SK Jinačovice FC Tiki-Taka Brno
ÚT 08/10 18:45 PKV Stars Los Arbitros "B"
ST 09/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo
ST 09/10 20:45 Corinto FC Spitfire
ČT 10/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové
ČT 10/10 21:00 Royal Flush "C" FCC František Vláčil "B"

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 11/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ Rotor Magenta
PO 14/10 20:45 Los Arbitros "B" Royal Flush "C"
ÚT 15/10 18:45 FCC František Vláčil "B" SK Jinačovice
ÚT 15/10 19:00 FC Pardálové FC Čočky
ÚT 15/10 20:15 FC Spitfire Estudiantes C.F. "B"
ST 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto
ST 16/10 20:45 Palermo PKV Stars

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/10 19:15 FC Čočky FC Spitfire
PÁ 18/10 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové
SO 19/10 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B"
NE 20/10 20:45 Royal Flush "C" Palermo
ST 23/10 19:00 TJ Rotor Magenta PKV Stars
ST 23/10 19:30 Corinto FCC František Vláčil "B"
ST 23/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 24/10 19:00 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice
ÚT 29/10 19:30 Los Arbitros "B" Corinto
ÚT 29/10 20:15 FC Pardálové TJ Rotor Magenta
ST 30/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky
ST 30/10 20:45 Palermo SK Jinačovice
ČT 31/10 18:45 FCC František Vláčil "B" Estudiantes C.F. "B"
ČT 31/10 18:45 PKV Stars Royal Flush "C"

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/11 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Tiki-Taka Brno
SO 02/11 15:00 SK Jinačovice PKV Stars
PO 04/11 19:15 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C"
ÚT 05/11 20:15 FC Pardálové FC Spitfire
ST 06/11 19:30 Corinto Palermo
ČT 07/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B"
PÁ 08/11 19:15 FC Čočky FCC František Vláčil "B"

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 09/11 16:30 Royal Flush "C" SK Jinačovice
NE 10/11 18:45 PKV Stars Corinto
ÚT 12/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Kalinka Bohunice
ÚT 12/11 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta
ÚT 12/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Čočky
ST 13/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové
ST 13/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B"

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/11 20:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B"
NE 17/11 20:45 FC Čočky Palermo
PO 18/11 20:30 TJ Rotor Magenta SK Jinačovice
PO 18/11 20:30 FC Pardálové FCC František Vláčil "B"
ST 20/11 19:30 Corinto Royal Flush "C"
ST 20/11 20:15 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno
ČT 21/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" PKV Stars

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 21/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové
SO 23/11 14:30 SK Jinačovice Corinto
PO 25/11 19:30 Palermo FC Kalinka Bohunice
ÚT 26/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Spitfire
ÚT 26/11 18:45 PKV Stars FC Čočky
ST 27/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta
ČT 28/11 21:00 Royal Flush "C" Estudiantes C.F. "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382