BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 29/08 20:15 FC Spitfire Los Arbitros "B" 0:1 0:1
PÁ 30/08 19:15 FC Čočky Royal Flush "C" 2:8 2:3
PÁ 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice PKV Stars 1:1 0:0
PO 02/09 19:30 Corinto TJ Rotor Magenta 3:1 2:0
ST 04/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FCC František Vláčil "B" 5:0 3:0
ČT 05/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice 5:2 2:1
ČT 26/09 20:15 FC Pardálové Palermo 1:2 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/09 19:15 Royal Flush "C" FC Kalinka Bohunice 5:2 2:2
SO 07/09 13:00 SK Jinačovice FC Čočky 6:1 2:0
PO 09/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" 1:0 0:0
ÚT 10/09 18:45 PKV Stars FC Pardálové 3:3 0:1
ÚT 10/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno 1:1 0:0
ST 11/09 19:30 Palermo FC Spitfire 7:2 3:0
ST 11/09 20:15 TJ Rotor Magenta FCC František Vláčil "B" 1:1 1:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/09 19:30 FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice 2:3 1:1
PO 16/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" TJ Rotor Magenta 1:1 0:1
ÚT 17/09 18:45 FCC František Vláčil "B" Los Arbitros "B" 2:0 1:0
ST 18/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo 6:3 1:1
ČT 19/09 19:00 FC Pardálové Royal Flush "C" 2:3 1:1
ČT 19/09 20:15 FC Spitfire PKV Stars 1:2 1:1
PÁ 11/10 18:00 FC Čočky Corinto 3:2 0:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/09 19:15 Royal Flush "C" FC Spitfire 2:0 1:0
SO 21/09 16:00 SK Jinačovice FC Pardálové 3:1 2:1
PO 23/09 20:45 Palermo FCC František Vláčil "B" 3:2 2:1
ÚT 24/09 18:45 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno 1:4 0:3
ÚT 24/09 20:15 TJ Rotor Magenta Los Arbitros "B" 3:3 0:2
ST 25/09 19:30 Corinto FC Kalinka Bohunice 2:1 2:1
ST 25/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky 2:4 0:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/09 19:15 FC Čočky TJ Rotor Magenta 2:0 2:0
PÁ 27/09 19:30 FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. "B" 0:3 0:1
ÚT 01/10 18:45 FCC František Vláčil "B" PKV Stars 2:0 1:0
ÚT 01/10 20:15 FC Spitfire SK Jinačovice 1:7 0:4
ST 02/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" 2:14 2:6
ST 02/10 20:15 FC Pardálové Corinto 0:3 0:0
ČT 03/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo 2:3 0:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/10 18:00 FC Čočky FC Kalinka Bohunice 4:0 2:0
SO 05/10 16:00 SK Jinačovice FC Tiki-Taka Brno 2:5 1:4
ÚT 08/10 18:45 PKV Stars Los Arbitros "B" 2:2 1:0
ST 09/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo 2:1 1:0
ST 09/10 20:45 Corinto FC Spitfire 3:3 2:1
ČT 10/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové 1:3 0:1
ČT 10/10 21:00 Royal Flush "C" FCC František Vláčil "B" 12:1 8:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/10 20:45 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" 2:6 2:3
ÚT 15/10 18:45 FCC František Vláčil "B" SK Jinačovice 0:3 0:2
ÚT 15/10 19:00 FC Pardálové FC Čočky 4:1 1:1
ÚT 15/10 20:15 FC Spitfire Estudiantes C.F. "B" 2:5 2:2
ST 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto 1:4 1:2
ST 16/10 20:45 Palermo PKV Stars 0:1 0:0
PÁ 25/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ Rotor Magenta 6:1 1:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/10 19:15 FC Čočky FC Spitfire 12:0 5:0
PÁ 18/10 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové 0:3 0:1
SO 19/10 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B" 5:3 5:1
NE 20/10 20:45 Royal Flush "C" Palermo 6:2 3:1
ST 23/10 19:00 TJ Rotor Magenta PKV Stars 0:0 0:0
ST 23/10 19:30 Corinto FCC František Vláčil "B" 3:1 1:0
ST 23/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno 3:3 3:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 24/10 19:00 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice 2:5 0:1
ÚT 29/10 19:30 Los Arbitros "B" Corinto 3:1 1:1
ÚT 29/10 20:15 FC Pardálové TJ Rotor Magenta 2:4 0:3
ST 30/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky 2:2 1:2
ST 30/10 20:45 Palermo SK Jinačovice 1:8 0:4
ČT 31/10 18:45 FCC František Vláčil "B" Estudiantes C.F. "B" 1:4 0:1
ČT 31/10 18:45 PKV Stars Royal Flush "C" 1:5 1:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/11 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Tiki-Taka Brno 2:11 1:4
SO 02/11 15:00 SK Jinačovice PKV Stars 7:1 3:0
PO 04/11 19:15 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" 5:5 3:3
ÚT 05/11 20:15 FC Pardálové FC Spitfire 8:0 4:0
ST 06/11 19:30 Corinto Palermo 9:0 5:0
ČT 07/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" 6:1 2:1
PÁ 08/11 19:15 FC Čočky FCC František Vláčil "B" 6:2 1:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/11 18:45 PKV Stars Corinto 0:3 0:1
NE 10/11 20:45 Royal Flush "C" SK Jinačovice 2:5 1:2
ÚT 12/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Kalinka Bohunice 1:2 0:2
ÚT 12/11 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta 2:2 2:0
ÚT 12/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Čočky 1:4 0:2
ST 13/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové 3:1 1:0
ST 13/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" 1:4 0:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 17/11 20:45 FC Čočky Palermo 5:0 2:0
PO 18/11 20:30 TJ Rotor Magenta SK Jinačovice 2:10 0:5
PO 18/11 20:30 FC Pardálové FCC František Vláčil "B" 4:2 2:2
ST 20/11 19:30 Corinto Royal Flush "C" 6:2 3:1
ST 20/11 20:15 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno 1:7 0:3
ČT 21/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" PKV Stars 5:2 4:0
ST 27/11 20:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" 2:5 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 21/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové 4:1 2:0
SO 23/11 14:30 SK Jinačovice Corinto 1:1 0:0
PO 25/11 19:30 Palermo FC Kalinka Bohunice 9:4 7:2
ÚT 26/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Spitfire 2:0 1:0
ÚT 26/11 18:45 PKV Stars FC Čočky 2:4 0:3
ST 27/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 1:2 1:1
ČT 28/11 21:00 Royal Flush "C" Estudiantes C.F. "B" 1:6 0:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/03 19:15 Royal Flush "C" FC Čočky
SO 21/03 15:00 SK Jinačovice Estudiantes C.F. "B"
PO 23/03 18:45 PKV Stars FC Kalinka Bohunice
PO 23/03 20:15 TJ Rotor Magenta Corinto
ÚT 24/03 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Tiki-Taka Brno
ÚT 24/03 20:30 Los Arbitros "B" FC Spitfire
ST 25/03 20:45 Palermo FC Pardálové

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/03 19:15 FC Čočky SK Jinačovice
PÁ 27/03 19:30 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B"
PÁ 27/03 19:30 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "C"
ÚT 31/03 18:45 FCC František Vláčil "B" TJ Rotor Magenta
ST 01/04 20:30 Estudiantes C.F. "B" Corinto
ST 01/04 20:45 FC Spitfire Palermo
ČT 02/04 19:00 FC Pardálové PKV Stars

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/04 20:45 Corinto FC Čočky
SO 04/04 16:00 SK Jinačovice FC Kalinka Bohunice
PO 06/04 19:00 TJ Rotor Magenta Estudiantes C.F. "B"
ÚT 07/04 18:45 PKV Stars FC Spitfire
ST 08/04 19:30 Los Arbitros "B" FCC František Vláčil "B"
ST 08/04 20:30 Palermo FC Tiki-Taka Brno
ČT 09/04 21:00 Royal Flush "C" FC Pardálové

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 10/04 19:15 FC Čočky Estudiantes C.F. "B"
PÁ 10/04 19:30 FC Tiki-Taka Brno PKV Stars
PÁ 10/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Corinto
ÚT 14/04 18:45 FCC František Vláčil "B" Palermo
ÚT 14/04 20:45 Los Arbitros "B" TJ Rotor Magenta
ST 15/04 19:30 FC Spitfire Royal Flush "C"
ČT 16/04 20:15 FC Pardálové SK Jinačovice

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 17/04 19:15 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno
NE 19/04 10:00 SK Jinačovice FC Spitfire
ÚT 21/04 18:45 PKV Stars FCC František Vláčil "B"
ST 22/04 20:30 Palermo Los Arbitros "B"
ST 22/04 20:45 TJ Rotor Magenta FC Čočky
ČT 23/04 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Kalinka Bohunice
PÁ 24/04 19:30 Corinto FC Pardálové

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/04 19:30 Palermo TJ Rotor Magenta
ÚT 28/04 18:45 FCC František Vláčil "B" Royal Flush "C"
ST 29/04 20:45 Los Arbitros "B" PKV Stars
ST 29/04 20:45 FC Tiki-Taka Brno SK Jinačovice
ST 29/04 20:45 FC Spitfire Corinto
ST 29/04 20:45 FC Pardálové Estudiantes C.F. "B"
PÁ 01/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Čočky

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 02/05 16:00 SK Jinačovice FCC František Vláčil "B"
NE 03/05 20:30 FC Čočky FC Pardálové
ÚT 05/05 19:00 TJ Rotor Magenta FC Kalinka Bohunice
ÚT 05/05 19:30 Estudiantes C.F. "B" FC Spitfire
ST 06/05 20:45 Corinto FC Tiki-Taka Brno
ČT 07/05 18:15 Royal Flush "C" Los Arbitros "B"
ČT 07/05 18:45 PKV Stars Palermo

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/05 18:45 PKV Stars TJ Rotor Magenta
PO 11/05 19:00 FC Pardálové FC Kalinka Bohunice
PO 11/05 19:30 Palermo Royal Flush "C"
ÚT 12/05 18:45 FCC František Vláčil "B" Corinto
ÚT 12/05 19:30 Los Arbitros "B" SK Jinačovice
ST 13/05 19:30 FC Tiki-Taka Brno Estudiantes C.F. "B"
ST 13/05 20:45 FC Spitfire FC Čočky

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/05 19:15 Royal Flush "C" PKV Stars
PÁ 15/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Spitfire
SO 16/05 16:00 SK Jinačovice Palermo
PO 18/05 20:45 Corinto Los Arbitros "B"
ÚT 19/05 19:00 TJ Rotor Magenta FC Pardálové
ST 20/05 20:30 Estudiantes C.F. "B" FCC František Vláčil "B"
ČT 21/05 21:00 FC Čočky FC Tiki-Taka Brno

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/05 19:15 Royal Flush "C" TJ Rotor Magenta
ÚT 26/05 18:45 PKV Stars SK Jinačovice
ÚT 26/05 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Čočky
ÚT 26/05 19:00 FC Spitfire FC Pardálové
ST 27/05 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Kalinka Bohunice
ST 27/05 20:45 Palermo Corinto
ST 27/05 20:45 Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B"

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FCC František Vláčil "B"
SO 30/05 16:00 SK Jinačovice Royal Flush "C"
PO 01/06 19:30 Corinto PKV Stars
ÚT 02/06 19:00 TJ Rotor Magenta FC Spitfire
ÚT 02/06 19:30 FC Čočky Los Arbitros "B"
ÚT 02/06 20:15 FC Pardálové FC Tiki-Taka Brno
ST 03/06 20:30 Estudiantes C.F. "B" Palermo

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 06/06 16:00 SK Jinačovice TJ Rotor Magenta
ÚT 09/06 18:45 PKV Stars Estudiantes C.F. "B"
ÚT 09/06 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Pardálové
ST 10/06 19:30 Los Arbitros "B" FC Kalinka Bohunice
ST 10/06 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Spitfire
ST 10/06 20:45 Palermo FC Čočky
ČT 11/06 18:15 Royal Flush "C" Corinto

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 25/03 20:30 Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C"
PÁ 17/04 19:30 FC Kalinka Bohunice Palermo
PÁ 17/04 20:30 FC Čočky PKV Stars
PO 20/04 20:15 TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno
PÁ 22/05 19:30 Corinto SK Jinačovice
ČT 04/06 19:00 FC Spitfire FCC František Vláčil "B"
ČT 04/06 19:00 FC Pardálové Los Arbitros "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382