BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 29/08 20:15 FC Spitfire Los Arbitros "B" VUT Landa
PÁ 30/08 19:15 FC Čočky Royal Flush "C" Srbská Vašík
PÁ 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice PKV Stars Bohunice Krempaský
PO 02/09 19:30 Corinto TJ Rotor Magenta Bohunice Durďák
ST 04/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FCC František Vláčil "B" Bohunice Vašík
ČT 05/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice Obřany Rodina
ČT 26/09 20:15 FC Pardálové Palermo VUT Koryčanská

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 06/09 19:15 Royal Flush "C" FC Kalinka Bohunice Srbská Kačanolli
SO 07/09 13:00 SK Jinačovice FC Čočky Jinačovice Filo
PO 09/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" Bohunice Obořil
ÚT 10/09 18:45 PKV Stars FC Pardálové Chalabalova Sasín
ÚT 10/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Obořil
ST 11/09 19:30 Palermo FC Spitfire Bohunice Sýkora
ST 11/09 20:15 TJ Rotor Magenta FCC František Vláčil "B" VUT Teslík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/09 19:30 FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice Bohunice Krempaský
PO 16/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" TJ Rotor Magenta Obřany Klaudinger
ÚT 17/09 18:45 FCC František Vláčil "B" Los Arbitros "B" Chalabalova Pindeš
ST 18/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Bohunice Gebhart
ČT 19/09 19:00 FC Pardálové Royal Flush "C" VUT Moder, Obořil
ČT 19/09 20:15 FC Spitfire PKV Stars VUT Moder, Obořil
PÁ 11/10 18:00 FC Čočky Corinto Srbská Moder

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/09 19:15 Royal Flush "C" FC Spitfire Srbská Landa
SO 21/09 16:00 SK Jinačovice FC Pardálové Jinačovice Danczi
PO 23/09 20:45 Palermo FCC František Vláčil "B" Bohunice Teslík
ÚT 24/09 18:45 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno Chalabalova Vašík
ÚT 24/09 20:15 TJ Rotor Magenta Los Arbitros "B" VUT Klaudinger
ST 25/09 19:30 Corinto FC Kalinka Bohunice Bohunice Durďák
ST 25/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky Obřany Rodina

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/09 19:15 FC Čočky TJ Rotor Magenta Srbská Landa
PÁ 27/09 19:30 FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. "B" Bohunice Psota
ÚT 01/10 18:45 FCC František Vláčil "B" PKV Stars Chalabalova Kožnar
ÚT 01/10 20:15 FC Spitfire SK Jinačovice VUT Pindeš
ST 02/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" Bohunice Kodras
ST 02/10 20:15 FC Pardálové Corinto VUT Virčík
ČT 03/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo Řečkovice Jelínek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/10 18:00 FC Čočky FC Kalinka Bohunice Srbská Moder
SO 05/10 16:00 SK Jinačovice FC Tiki-Taka Brno Jinačovice Filo
ÚT 08/10 18:45 PKV Stars Los Arbitros "B" Chalabalova Sýkora
ST 09/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Virčík
ST 09/10 20:45 Corinto FC Spitfire Bohunice Vašík
ČT 10/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové Obřany Rodina
ČT 10/10 21:00 Royal Flush "C" FCC František Vláčil "B" Srbská Krempaský

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 20:45 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" Řečkovice Šlesinger
ÚT 15/10 18:45 FCC František Vláčil "B" SK Jinačovice Chalabalova Sasín
ÚT 15/10 19:00 FC Pardálové FC Čočky VUT Gebhart
ÚT 15/10 20:15 FC Spitfire Estudiantes C.F. "B" VUT Rek
ST 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Pham
ST 16/10 20:45 Palermo PKV Stars Bohunice Pham
PÁ 25/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ Rotor Magenta Bohunice Landa

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/10 19:15 FC Čočky FC Spitfire Srbská Danczi
PÁ 18/10 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové Bohunice Psota
SO 19/10 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B" Jinačovice Kugler
NE 20/10 20:45 Royal Flush "C" Palermo Srbská Krempaský
ST 23/10 19:00 TJ Rotor Magenta PKV Stars VUT Pham
ST 23/10 19:30 Corinto FCC František Vláčil "B" Bohunice Vašík
ST 23/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Rodina

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 24/10 19:00 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice VUT Sýkora
ÚT 29/10 19:30 Los Arbitros "B" Corinto Řečkovice Kugler
ÚT 29/10 20:15 FC Pardálové TJ Rotor Magenta VUT Koryčanská
ST 30/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Danczi
ST 30/10 20:45 Palermo SK Jinačovice Bohunice Rek
ČT 31/10 18:45 FCC František Vláčil "B" Estudiantes C.F. "B" Chalabalova Psota
ČT 31/10 18:45 PKV Stars Royal Flush "C" Chalabalova Filo

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/11 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Tiki-Taka Brno Bohunice Psota
SO 02/11 15:00 SK Jinačovice PKV Stars Jinačovice Maša
PO 04/11 19:15 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" VUT Pindeš
ÚT 05/11 20:15 FC Pardálové FC Spitfire VUT Teslík
ST 06/11 19:30 Corinto Palermo Bohunice Sasín
ČT 07/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" Obřany Krempaský
PÁ 08/11 19:15 FC Čočky FCC František Vláčil "B" Srbská Danczi

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/11 18:45 PKV Stars Corinto Chalabalova Klaudinger
NE 10/11 20:45 Royal Flush "C" SK Jinačovice Srbská Filo
ÚT 12/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Kalinka Bohunice Chalabalova Pham
ÚT 12/11 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta VUT Kocman
ÚT 12/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Čočky Řečkovice Kugler
ST 13/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové Bohunice Koryčanská
ST 13/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Koryčanská

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 17/11 20:45 FC Čočky Palermo Srbská Klaudinger
PO 18/11 20:30 TJ Rotor Magenta SK Jinačovice VUT Rek
PO 18/11 20:30 FC Pardálové FCC František Vláčil "B" VUT Teslík
ST 20/11 19:30 Corinto Royal Flush "C" Bohunice Teslík
ST 20/11 20:15 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Danczi
ČT 21/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" PKV Stars Obřany Rodina
ST 27/11 20:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" Bohunice Sýkora

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové Řečkovice Kugler
SO 23/11 14:30 SK Jinačovice Corinto Jinačovice Filo
PO 25/11 19:30 Palermo FC Kalinka Bohunice Bohunice Teslík
ÚT 26/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Spitfire Chalabalova Danczi
ÚT 26/11 18:45 PKV Stars FC Čočky Chalabalova Psota
ST 27/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Bohunice Sýkora
ČT 28/11 21:00 Royal Flush "C" Estudiantes C.F. "B" Srbská Krempaský

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382