BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 30/08 18:30 FC Pivnice u Čápa SK Veselka Lužánky Kocman
NE 01/09 20:00 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 03/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN VUT Nebyl delegován
ÚT 03/09 19:00 Kaša Team RTG Fraktury VUT Nebyl delegován
ÚT 03/09 20:15 FC Erekce Sokol Křtiny VUT Nebyl delegován
ÚT 03/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Moravia Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 04/09 19:30 FC Dvorska Bitches Bohunice Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Nebyl delegován
ST 11/09 18:00 TJ BARAN FC Pivnice u Čápa Lužánky Nebyl delegován
ST 11/09 20:45 FC Dvorska Moravia Brno Bohunice Nebyl delegován
ST 11/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" RTG Fraktury Řečkovice Nebyl delegován
ČT 12/09 18:00 Sokol Křtiny FC Jaguars Brno "B" Křtiny Nebyl delegován
ČT 12/09 19:30 SeaComp "B" Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován
ČT 12/09 19:30 FC Erekce Bitches VUT Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 17/09 19:00 Kaša Team SK Veselka VUT Nebyl delegován
ÚT 17/09 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" TJ BARAN VUT Nebyl delegován
ST 18/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" Bitches VUT Nebyl delegován
ST 18/09 19:30 FC Erekce FC Dvorska VUT Nebyl delegován
ST 18/09 20:15 FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován
ST 18/09 20:15 Moravia Brno RTG Fraktury VUT Nebyl delegován
ČT 19/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" SeaComp "B" Řečkovice Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 19:30 FC Dvorska RTG Fraktury Bohunice Nebyl delegován
PÁ 20/09 17:45 Sokol Křtiny Hooftrimmer Gunners "B" Křtiny Nebyl delegován
NE 22/09 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka Nebyl delegován
ÚT 24/09 19:00 TJ BARAN Kaša Team Lužánky Nebyl delegován
ČT 26/09 19:00 SeaComp "B" Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 26/09 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno "B" VUT Nebyl delegován
ČT 26/09 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa Lužánky Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 20:15 RTG Fraktury SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 01/10 19:00 Kaša Team Sokol Křtiny VUT Nebyl delegován
ÚT 01/10 19:00 Moravia Brno SK Veselka VUT Nebyl delegován
ÚT 01/10 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Bitches VUT Nebyl delegován
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Nebyl delegován
ST 02/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" FC Dvorska VUT Nebyl delegován
ST 02/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Erekce Lužánky Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 05/10 16:00 SK Veselka RTG Fraktury Veselka Nebyl delegován
ÚT 08/10 19:00 TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ÚT 08/10 19:00 FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" VUT Nebyl delegován
ST 09/10 19:30 FC Dvorska SeaComp "B" Bohunice Nebyl delegován
ST 09/10 20:15 FC Jaguars Brno "B" FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ČT 10/10 19:00 Bitches Kaša Team Lužánky Nebyl delegován
ČT 10/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Sokol Křtiny Řečkovice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 20:15 RTG Fraktury TJ BARAN Lužánky Nebyl delegován
ÚT 15/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Jaguars Brno "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 15/10 20:15 SeaComp "B" SK Veselka Lužánky Nebyl delegován
ST 16/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Dvorska Lužánky Nebyl delegován
ST 16/10 20:15 Moravia Brno Sokol Křtiny VUT Nebyl delegován
ST 16/10 20:45 Kaša Team FC Erekce VUT Nebyl delegován
ČT 17/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Bitches Řečkovice Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 20:15 RTG Fraktury Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován
ÚT 22/10 19:00 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 22/10 19:00 FC Jaguars Brno "B" Kaša Team VUT Nebyl delegován
ST 23/10 19:00 FC Pivnice u Čápa Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 23/10 19:30 FC Dvorska SK Veselka Bohunice Nebyl delegován
ST 23/10 20:15 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" VUT Nebyl delegován
ČT 24/10 18:00 Bitches Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 27/10 15:00 SK Veselka TJ BARAN Veselka Nebyl delegován
ÚT 29/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Dvorska VUT Nebyl delegován
ÚT 29/10 19:00 Kaša Team FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ÚT 29/10 19:00 RTG Fraktury Bitches Lužánky Nebyl delegován
ÚT 29/10 20:15 SeaComp "B" Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován
ST 30/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 30/10 20:15 Moravia Brno FC Erekce VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 03/11 15:00 Sokol Křtiny SK Veselka Křtiny Nebyl delegován
PO 04/11 20:30 FC Erekce RTG Fraktury VUT Nebyl delegován
ÚT 05/11 19:00 Bitches SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 05/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Nebyl delegován
ST 06/11 19:30 FC Dvorska TJ BARAN Bohunice Nebyl delegován
ST 06/11 20:15 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ČT 07/11 20:15 FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 20:15 SeaComp "B" FC Erekce Lužánky Nebyl delegován
ÚT 12/11 19:00 RTG Fraktury FC Jaguars Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 12/11 20:15 Bitches SK Veselka Lužánky Nebyl delegován
ÚT 12/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 13/11 19:00 Kaša Team FC Dvorska VUT Nebyl delegován
ST 13/11 20:15 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ST 13/11 20:15 TJ BARAN Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/11 19:30 FC Dvorska Sokol Křtiny Bohunice Nebyl delegován
ÚT 19/11 19:00 Bitches TJ BARAN Lužánky Nebyl delegován
ÚT 19/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 19/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 19/11 20:15 FC Erekce SK Veselka VUT Nebyl delegován
ÚT 19/11 20:15 Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" VUT Nebyl delegován
ST 20/11 20:15 FC Pivnice u Čápa RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 23/11 18:00 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován
ÚT 26/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SK Veselka VUT Nebyl delegován
ÚT 26/11 19:00 Bitches Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován
ÚT 26/11 20:15 TJ BARAN FC Erekce Lužánky Nebyl delegován
ST 27/11 19:00 Moravia Brno Kaša Team VUT Nebyl delegován
ST 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska Řečkovice Nebyl delegován
ČT 28/11 19:00 SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa Lužánky Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382