BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. STAROBRNO Univerzitní liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/10 18:00 Lover Boyz FC Patriots Brno 2:0 2:0
ST 10/10 18:00 Ad-hoc Hertha Zevlín 0:4 0:2
ST 10/10 20:00 Boca Juniors Goal Diggers 2:0 0:0
ST 10/10 21:00 Dopijem a pudem Tykadla 0:1 0:0
ČT 11/10 20:00 FC Cokoliv Stredoslováci 2:6 1:4

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/10 19:00 Ad-hoc Boca Juniors 2:5 0:3
ÚT 16/10 20:00 Tykadla FC Cokoliv 4:1 3:0
ST 17/10 18:00 Goal Diggers Dopijem a pudem 2:2 0:2
ST 17/10 18:00 Hertha Zevlín Patriots Brno 10:2 5:0
ST 17/10 21:00 Stredoslováci Lover Boyz FC 1:2 1:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/10 21:00 FC Cokoliv Goal Diggers 1:2 1:1
ÚT 23/10 18:00 Dopijem a pudem Ad-hoc 5:1 2:0
ÚT 23/10 19:00 Lover Boyz FC Tykadla 1:1 0:1
ST 24/10 19:00 Patriots Brno Stredoslováci 3:5 1:2
ST 24/10 20:00 Boca Juniors Hertha Zevlín 1:3 0:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 30/10 18:00 Goal Diggers Lover Boyz FC 2:4 1:4
ÚT 30/10 21:00 Ad-hoc FC Cokoliv 2:2 1:1
ST 31/10 18:00 Tykadla Patriots Brno 4:2 2:1
ST 31/10 18:00 Hertha Zevlín Stredoslováci 4:0 3:0
ST 31/10 20:00 Boca Juniors Dopijem a pudem 3:4 2:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/11 18:00 Patriots Brno Goal Diggers 3:2 3:0
ÚT 06/11 21:00 Stredoslováci Tykadla 1:1 0:1
ST 07/11 18:00 Lover Boyz FC Ad-hoc 7:1 2:1
ST 07/11 18:00 Dopijem a pudem Hertha Zevlín 6:2 2:1
ST 07/11 20:00 FC Cokoliv Boca Juniors 2:2 0:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/11 20:00 Boca Juniors Lover Boyz FC 1:5 0:2
PO 12/11 20:00 Ad-hoc Patriots Brno 1:7 1:2
ÚT 13/11 21:00 Dopijem a pudem FC Cokoliv 4:1 2:1
ST 14/11 20:00 Goal Diggers Stredoslováci 0:1 0:0
ST 14/11 21:00 Hertha Zevlín Tykadla 0:2 0:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/11 18:00 Patriots Brno Boca Juniors 7:1 0:0
ST 21/11 18:00 Stredoslováci Ad-hoc 3:2 1:0
ST 21/11 18:00 Lover Boyz FC Dopijem a pudem 2:3 2:1
ST 21/11 20:00 FC Cokoliv Hertha Zevlín 1:8 0:3
PO 26/11 18:00 Tykadla Goal Diggers 1:2 1:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/11 20:30 FC Cokoliv Lover Boyz FC 0:7 0:4
ÚT 27/11 19:00 Dopijem a pudem Patriots Brno 2:1 1:1
ÚT 27/11 20:00 Ad-hoc Tykadla 0:5 0:1
ÚT 27/11 21:00 Boca Juniors Stredoslováci 1:2 1:0
ST 28/11 18:00 Hertha Zevlín Goal Diggers 7:1 2:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 25/10 19:00 Goal Diggers Ad-hoc 3:1 2:0
PO 29/10 18:00 Tykadla Boca Juniors 5:1 3:0
ÚT 13/11 18:00 Lover Boyz FC Hertha Zevlín 0:3 0:2
ČT 15/11 19:30 Patriots Brno FC Cokoliv 2:0 1:0
ČT 29/11 18:00 Stredoslováci Dopijem a pudem 1:4 0:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/03 20:30 Hertha Zevlín Ad-hoc 2:3 0:0
PO 01/04 21:00 Stredoslováci FC Cokoliv 7:0 2:0
ST 03/04 18:00 Patriots Brno Lover Boyz FC 0:0 0:0
ST 03/04 18:00 Goal Diggers Boca Juniors 1:5 1:1
ÚT 30/04 18:00 Tykadla Dopijem a pudem

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 27/03 18:00 Patriots Brno Hertha Zevlín 5:3 3:1
PO 08/04 18:00 Boca Juniors Ad-hoc 2:0 2:0
ÚT 09/04 21:00 FC Cokoliv Tykadla 0:5 0:2
ST 10/04 18:00 Dopijem a pudem Goal Diggers 3:3 2:1
ST 10/04 20:00 Lover Boyz FC Stredoslováci 3:1 3:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/04 19:00 Hertha Zevlín Boca Juniors 4:6 1:2
PO 15/04 18:00 Ad-hoc Dopijem a pudem 3:4 2:2
PO 15/04 20:30 Goal Diggers FC Cokoliv 2:0 1:0
ST 17/04 18:00 Tykadla Lover Boyz FC 7:1 4:1
ST 17/04 18:00 Stredoslováci Patriots Brno 2:1 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 03/04 19:00 Stredoslováci Hertha Zevlín 0:0 0:0
ÚT 23/04 18:00 Patriots Brno Tykadla 0:5 0:2
ST 24/04 21:00 Dopijem a pudem Boca Juniors
ČT 25/04 20:00 FC Cokoliv Ad-hoc
ČT 25/04 20:30 Lover Boyz FC Goal Diggers

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/04 19:00 Hertha Zevlín Dopijem a pudem 6:1 5:0
PO 29/04 18:00 Tykadla Stredoslováci
ČT 02/05 18:00 Ad-hoc Lover Boyz FC
ČT 02/05 18:00 Goal Diggers Patriots Brno
ČT 02/05 20:00 Boca Juniors FC Cokoliv

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/04 18:30 Tykadla Hertha Zevlín 1:5 0:2
PO 06/05 18:00 Lover Boyz FC Boca Juniors
PO 06/05 21:00 Stredoslováci Goal Diggers
ÚT 07/05 20:00 FC Cokoliv Dopijem a pudem
ČT 09/05 18:00 Patriots Brno Ad-hoc

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 17/04 20:00 Hertha Zevlín FC Cokoliv 4:0 1:0
PO 13/05 21:00 Ad-hoc Stredoslováci
ÚT 14/05 20:00 Goal Diggers Tykadla
ST 15/05 18:00 Dopijem a pudem Lover Boyz FC
ST 15/05 19:00 Boca Juniors Patriots Brno

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 23/04 20:30 Goal Diggers Hertha Zevlín 1:7 0:3
PO 20/05 18:30 Tykadla Ad-hoc
PO 20/05 20:30 Stredoslováci Boca Juniors
ÚT 21/05 18:00 Patriots Brno Dopijem a pudem
ÚT 21/05 20:30 Lover Boyz FC FC Cokoliv

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 30/04 20:30 Hertha Zevlín Lover Boyz FC
PO 27/05 18:30 Dopijem a pudem Stredoslováci
PO 27/05 20:30 Boca Juniors Tykadla
ÚT 28/05 19:00 Ad-hoc Goal Diggers
ÚT 28/05 20:00 FC Cokoliv Patriots Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382