BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" 2:7 0:4
ST 05/09 18:00 FC Dvorska TJ BARAN 0:6 0:1
ST 05/09 19:30 FC Erekce Royal Flush "B" 7:4 2:0
ST 05/09 21:00 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 5:3 4:0
ST 05/09 21:00 FC Jaguars Brno FC Pardálové 2:0 0:0
PÁ 07/09 18:00 FC Zebra KMK Dynamo Brno "B" 4:4 2:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/09 19:00 TJ Sokol Březina FC Dvorska 4:4 2:1
ÚT 11/09 17:15 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 1:11 0:7
ST 12/09 20:00 FC Pardálové FC Kalinka Bohunice 0:6 0:2
ST 12/09 21:00 TJ BARAN FC Erekce 2:5 1:3
ČT 13/09 20:30 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" 2:9 1:3
PÁ 14/09 19:15 Los Arbitros "B" FC Zebra 1:2 0:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/09 17:00 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "B" 2:2 0:2
NE 16/09 21:00 FC Zebra FC Pardálové 10:1 4:0
PO 17/09 20:30 FC Erekce TJ Sokol Březina 2:3 2:1
ÚT 18/09 17:15 KMK Dynamo Brno "B" Los Arbitros "B" 4:3 1:0
ST 19/09 19:30 FC Jaguars Brno TJ BARAN 5:0 3:0
ČT 20/09 17:45 FC Dvorska AMENINA 08 0:5 knt.

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/09 21:00 Royal Flush "B" FC Zebra 1:3 1:1
ST 26/09 20:30 FC Pardálové KMK Dynamo Brno "B" 3:5 0:2
ST 26/09 21:00 TJ BARAN FC Kalinka Bohunice 4:1 1:1
ČT 27/09 19:30 AMENINA 08 FC Erekce 2:3 0:2
ČT 27/09 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Dvorska 5:0 knt.
PÁ 05/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 1:0 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/09 18:45 FC Kalinka Bohunice TJ Sokol Březina 4:3 2:0
ÚT 02/10 19:00 TJ BARAN FC Zebra 4:1 2:0
ST 03/10 21:00 FC Jaguars Brno AMENINA 08 1:2 1:2
ČT 04/10 21:00 FC Erekce CZ Spieler Brno "B" 1:9 1:6
PÁ 05/10 18:00 KMK Dynamo Brno "B" Royal Flush "B" 3:4 1:2
ÚT 23/10 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové 5:5 1:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 05/10 17:00 FC Dvorska FC Erekce 3:2 1:1
ÚT 09/10 19:00 TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B" 1:2 0:1
ÚT 09/10 20:30 AMENINA 08 FC Kalinka Bohunice 7:2 5:1
ST 10/10 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra 5:2 1:1
ČT 11/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 7:1 5:0
PÁ 12/10 19:15 Royal Flush "B" Los Arbitros "B" 1:3 1:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 14/10 21:00 FC Zebra AMENINA 08 3:1 2:0
ÚT 16/10 17:15 Los Arbitros "B" TJ BARAN 0:2 0:1
ST 17/10 19:30 FC Jaguars Brno FC Dvorska 4:2 2:2
ST 17/10 20:30 FC Pardálové Royal Flush "B" 2:8 2:4
ČT 18/10 18:45 FC Kalinka Bohunice CZ Spieler Brno "B" 0:5 knt.
PÁ 19/10 18:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Sokol Březina 0:4 0:3

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 21/10 16:30 FC Dvorska FC Kalinka Bohunice 5:2 2:2
ÚT 23/10 19:00 AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" 2:1 1:0
ST 24/10 19:30 TJ BARAN FC Pardálové 2:2 2:1
ST 24/10 19:30 FC Erekce FC Jaguars Brno 2:5 2:3
ČT 25/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Zebra 5:2 3:0
PÁ 26/10 19:30 TJ Sokol Březina Los Arbitros "B" 5:0 2:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 28/10 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Erekce 4:2 2:1
NE 28/10 21:00 Los Arbitros "B" AMENINA 08 1:5 0:2
PO 29/10 19:00 FC Pardálové TJ Sokol Březina 1:3 0:1
ÚT 30/10 17:15 Royal Flush "B" TJ BARAN 0:2 0:1
PÁ 02/11 20:45 FC Zebra FC Dvorska 2:5 1:0
NE 04/11 21:00 KMK Dynamo Brno "B" CZ Spieler Brno "B" 0:5 knt.

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/11 18:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:5 2:1
PO 05/11 19:30 FC Erekce FC Zebra 6:0 4:0
PO 05/11 21:00 FC Jaguars Brno FC Kalinka Bohunice 5:1 1:1
ÚT 06/11 17:15 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska 1:5 0:2
ÚT 06/11 19:00 AMENINA 08 FC Pardálové 3:4 2:1
ČT 08/11 20:30 CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros "B" 15:2 7:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 11/11 17:00 FC Zebra FC Jaguars Brno 2:8 1:4
NE 11/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 5:1 1:1
PO 12/11 21:00 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce 0:3 0:1
ST 14/11 19:30 TJ BARAN TJ Sokol Březina 2:2 1:1
ST 14/11 20:30 FC Pardálové CZ Spieler Brno "B" 1:12 1:6
PÁ 16/11 19:15 Los Arbitros "B" FC Dvorska 2:4 0:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 01/11 19:00 FC Jaguars Brno KMK Dynamo Brno "B" 0:6 0:4
NE 18/11 14:30 FC Dvorska FC Pardálové 8:3 2:1
NE 18/11 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Zebra 1:4 0:0
ST 21/11 19:30 AMENINA 08 TJ BARAN 3:3 1:2
ST 21/11 21:00 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" 4:1 3:0
ČT 22/11 20:30 FC Erekce Los Arbitros "B" 2:2 1:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/11 19:15 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno 2:6 0:4
PÁ 23/11 18:00 Royal Flush "B" FC Dvorska 2:10 0:7
ÚT 27/11 19:15 FC Pardálové FC Erekce 3:6 2:4
ÚT 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Kalinka Bohunice 12:3 4:1
ST 28/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina 3:3 2:1
ST 28/11 21:00 TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" 0:10 0:3

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/03 20:30 TJ BARAN FC Dvorska 0:4 0:1
PO 25/03 21:00 Royal Flush "B" FC Erekce 5:3 2:2
ÚT 26/03 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Zebra 1:0 0:0
ST 27/03 19:30 TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B" 2:4 1:2
ST 27/03 20:15 FC Pardálové FC Jaguars Brno 0:5 0:4
ČT 28/03 21:00 Los Arbitros "B" FC Kalinka Bohunice 5:0 knt.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/03 17:00 FC Dvorska TJ Sokol Březina 0:5 0:1
NE 31/03 17:00 FC Jaguars Brno Royal Flush "B" 1:1 0:0
PO 01/04 19:15 FC Erekce TJ BARAN 3:1 1:0
ST 03/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08 11:1 8:1
ST 03/04 20:45 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové 2:7 2:2
ČT 04/04 21:00 FC Zebra Los Arbitros "B" 7:4 3:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/04 20:15 TJ BARAN FC Jaguars Brno 2:3 1:1
ÚT 09/04 20:45 Los Arbitros "B" KMK Dynamo Brno "B" 0:3 0:1
ST 10/04 18:30 TJ Sokol Březina FC Erekce 1:5 1:2
ST 10/04 19:30 AMENINA 08 FC Dvorska 2:1 0:1
ST 10/04 20:15 FC Pardálové FC Zebra 1:5 0:1
ČT 11/04 21:00 Royal Flush "B" FC Kalinka Bohunice 8:1 0:0

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 12/04 20:45 FC Kalinka Bohunice TJ BARAN 1:11 0:4
PO 15/04 20:15 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 6:1 3:0
ÚT 16/04 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Pardálové 4:3 1:2
ÚT 16/04 20:15 FC Erekce AMENINA 08 2:4 1:2
ČT 18/04 18:15 FC Zebra Royal Flush "B" 1:2 0:2
NE 09/06 19:00 FC Dvorska CZ Spieler Brno "B"

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 17/04 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Erekce 2:1 2:0
PÁ 19/04 17:00 TJ Sokol Březina FC Kalinka Bohunice 9:0 5:0
ÚT 23/04 17:15 FC Zebra TJ BARAN
ÚT 23/04 19:30 AMENINA 08 FC Jaguars Brno
ÚT 23/04 20:15 FC Pardálové Los Arbitros "B"
ČT 25/04 21:00 Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno "B"

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/04 19:30 FC Kalinka Bohunice AMENINA 08
PÁ 26/04 20:30 FC Zebra TJ Sokol Březina
PO 29/04 19:15 FC Erekce FC Dvorska
ÚT 30/04 19:30 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN
ČT 02/05 18:15 Los Arbitros "B" Royal Flush "B"
ČT 02/05 19:30 FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B"

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/05 18:30 TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno "B"
NE 05/05 18:00 FC Dvorska FC Jaguars Brno
ÚT 07/05 19:30 AMENINA 08 FC Zebra
ÚT 07/05 20:45 Royal Flush "B" FC Pardálové
ST 08/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Kalinka Bohunice
ČT 09/05 20:15 TJ BARAN Los Arbitros "B"

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 09/05 21:00 FC Zebra CZ Spieler Brno "B"
PÁ 10/05 20:45 FC Kalinka Bohunice FC Dvorska
ÚT 14/05 19:30 KMK Dynamo Brno "B" AMENINA 08
ST 15/05 19:30 FC Jaguars Brno FC Erekce
ST 15/05 20:15 FC Pardálové TJ BARAN
PÁ 17/05 19:15 Los Arbitros "B" TJ Sokol Březina

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 19/05 18:30 FC Dvorska FC Zebra
PO 20/05 19:15 TJ BARAN Royal Flush "B"
ÚT 21/05 20:45 AMENINA 08 Los Arbitros "B"
ST 22/05 19:15 TJ Sokol Březina FC Pardálové
ST 22/05 20:15 FC Erekce FC Kalinka Bohunice
ST 22/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" KMK Dynamo Brno "B"

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 23/05 21:00 Los Arbitros "B" CZ Spieler Brno "B"
PÁ 24/05 18:30 FC Dvorska KMK Dynamo Brno "B"
PÁ 24/05 19:15 TJ Sokol Březina Royal Flush "B"
PÁ 24/05 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Jaguars Brno
ÚT 28/05 20:45 FC Zebra FC Erekce
ST 29/05 20:15 FC Pardálové AMENINA 08

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 31/05 19:00 FC Dvorska Los Arbitros "B"
ÚT 04/06 19:30 FC Jaguars Brno FC Zebra
ST 05/06 19:00 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B"
ST 05/06 19:15 TJ Sokol Březina TJ BARAN
ST 05/06 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Pardálové
ST 05/06 20:45 AMENINA 08 Royal Flush "B"

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/06 19:15 Los Arbitros "B" FC Erekce
PÁ 07/06 20:30 FC Zebra FC Kalinka Bohunice
ÚT 11/06 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno
ÚT 11/06 20:45 Royal Flush "B" CZ Spieler Brno "B"
ST 12/06 20:15 TJ BARAN AMENINA 08
ST 12/06 20:15 FC Pardálové FC Dvorska

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 17/04 19:30 FC Jaguars Brno Los Arbitros "B" 6:0 4:0
ČT 09/05 19:15 FC Erekce FC Pardálové
PÁ 10/05 19:00 TJ Sokol Březina AMENINA 08
PÁ 17/05 18:30 FC Dvorska Royal Flush "B"
ST 29/05 19:30 CZ Spieler Brno "B" TJ BARAN
PÁ 14/06 19:30 FC Kalinka Bohunice KMK Dynamo Brno "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382