BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" Chalabalova Landa
ST 05/09 18:00 FC Dvorska TJ BARAN Jihomoravské náměstí Pham
ST 05/09 19:30 FC Erekce Royal Flush "B" VUT Geschwandtner
ST 05/09 21:00 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina VUT Rek
ST 05/09 21:00 FC Jaguars Brno FC Pardálové VUT Geschwandtner
PÁ 07/09 18:00 FC Zebra KMK Dynamo Brno "B" Srbská Rek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/09 19:00 TJ Sokol Březina FC Dvorska Březina Pham
ÚT 11/09 17:15 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno Srbská Geschwandtner
ST 12/09 20:00 FC Pardálové FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Hajdík
ST 12/09 21:00 TJ BARAN FC Erekce VUT Rek
ČT 13/09 20:30 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" VUT Kožnar
PÁ 14/09 19:15 Los Arbitros "B" FC Zebra Srbská Vafka

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/09 17:00 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "B" Chalabalova Maša
NE 16/09 21:00 FC Zebra FC Pardálové Srbská Kožnar
PO 17/09 20:30 FC Erekce TJ Sokol Březina VUT Pham
ÚT 18/09 17:15 KMK Dynamo Brno "B" Los Arbitros "B" Srbská Maša
ST 19/09 19:30 FC Jaguars Brno TJ BARAN VUT Rodina
ČT 20/09 17:45 FC Dvorska AMENINA 08 Jihomoravské náměstí Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/09 21:00 Royal Flush "B" FC Zebra Srbská Rodina
ST 26/09 20:30 FC Pardálové KMK Dynamo Brno "B" Za Lužánkami Geschwandtner
ST 26/09 21:00 TJ BARAN FC Kalinka Bohunice VUT Rek
ČT 27/09 19:30 AMENINA 08 FC Erekce VUT Virčík
ČT 27/09 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Dvorska VUT Nebyl delegován
PÁ 05/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno Březina Maša

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/09 18:45 FC Kalinka Bohunice TJ Sokol Březina Chalabalova Maša
ÚT 02/10 19:00 TJ BARAN FC Zebra VUT Vinklárek
ST 03/10 21:00 FC Jaguars Brno AMENINA 08 VUT Geschwandtner
ČT 04/10 21:00 FC Erekce CZ Spieler Brno "B" VUT Rek
PÁ 05/10 18:00 KMK Dynamo Brno "B" Royal Flush "B" Srbská Rodina
ÚT 23/10 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové Srbská Landa

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/10 17:00 FC Dvorska FC Erekce Jihomoravské náměstí Maša
ÚT 09/10 19:00 TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B" VUT Kožnar
ÚT 09/10 20:30 AMENINA 08 FC Kalinka Bohunice VUT Kožnar
ST 10/10 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra Březina Rek
ČT 11/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno VUT Vinklárek
PÁ 12/10 19:15 Royal Flush "B" Los Arbitros "B" Srbská Maša

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 14/10 21:00 FC Zebra AMENINA 08 Srbská Kožnar
ÚT 16/10 17:15 Los Arbitros "B" TJ BARAN Srbská Maša
ST 17/10 19:30 FC Jaguars Brno FC Dvorska VUT Hajdík
ST 17/10 20:30 FC Pardálové Royal Flush "B" Za Lužánkami Durďák
ČT 18/10 18:45 FC Kalinka Bohunice CZ Spieler Brno "B" Chalabalova Maša
PÁ 19/10 18:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Sokol Březina Srbská Maša

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 21/10 16:30 FC Dvorska FC Kalinka Bohunice Jihomoravské náměstí Klaudinger
ÚT 23/10 19:00 AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" VUT Virčík
ST 24/10 19:30 TJ BARAN FC Pardálové VUT Klaudinger
ST 24/10 19:30 FC Erekce FC Jaguars Brno VUT Vašík
ČT 25/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Zebra VUT Vašík
PÁ 26/10 19:30 TJ Sokol Březina Los Arbitros "B" Březina Rek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 28/10 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Erekce Chalabalova Maša
NE 28/10 21:00 Los Arbitros "B" AMENINA 08 Srbská Sasín
PO 29/10 19:00 FC Pardálové TJ Sokol Březina Za Lužánkami Krondráf
ÚT 30/10 17:15 Royal Flush "B" TJ BARAN Srbská Klaudinger
PÁ 02/11 20:45 FC Zebra FC Dvorska Srbská Rek
NE 04/11 21:00 KMK Dynamo Brno "B" CZ Spieler Brno "B" Srbská Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/11 18:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina Srbská Vašík
PO 05/11 19:30 FC Erekce FC Zebra VUT Kocman
PO 05/11 21:00 FC Jaguars Brno FC Kalinka Bohunice VUT Kocman
ÚT 06/11 17:15 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska Srbská Gebhart
ÚT 06/11 19:00 AMENINA 08 FC Pardálové VUT Kocman
ČT 08/11 20:30 CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros "B" VUT Sasín

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/11 17:00 FC Zebra FC Jaguars Brno Srbská Moder
NE 11/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 Srbská Moder
PO 12/11 21:00 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce Srbská Moder
ST 14/11 19:30 TJ BARAN TJ Sokol Březina VUT Vinklárek
ST 14/11 20:30 FC Pardálové CZ Spieler Brno "B" Za Lužánkami Hajdík
PÁ 16/11 19:15 Los Arbitros "B" FC Dvorska Srbská Landa

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 01/11 19:00 FC Jaguars Brno KMK Dynamo Brno "B" VUT Kocman
NE 18/11 14:30 FC Dvorska FC Pardálové Jihomoravské náměstí Maša
NE 18/11 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Zebra Chalabalova Kožnar
ST 21/11 19:30 AMENINA 08 TJ BARAN VUT Hajdík
ST 21/11 21:00 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" VUT Junek
ČT 22/11 20:30 FC Erekce Los Arbitros "B" VUT Virčík

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/11 19:15 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno Srbská Rek
PÁ 23/11 18:00 Royal Flush "B" FC Dvorska Srbská Rek
ÚT 27/11 19:15 FC Pardálové FC Erekce Za Lužánkami Durďák
ÚT 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Kalinka Bohunice Srbská Kožnar
ST 28/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina VUT Maša
ST 28/11 21:00 TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" VUT Rodina

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382