BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/09 21:00 FC Rom Star FC Habrůvka 7:3 2:0
ÚT 04/09 17:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno 3:7 0:2
ÚT 04/09 18:45 Division-KH Royal Flush 1:1 1:1
ST 05/09 19:30 FC Rebels FC Pivnice u Čápa 2:0 1:0
ČT 06/09 18:45 C.F. Relax "B" The Reds "B" 1:2 0:0
ČT 06/09 19:30 Colgate Team SeaComp 0:3 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/09 19:00 MK Slatina Brno FC Habrůvka 6:0 3:0
PO 10/09 20:30 The Reds "B" Colgate Team 0:2 0:1
ÚT 11/09 19:30 Bitches C.F. Relax "B" 3:2 1:1
ÚT 11/09 20:30 SeaComp Division-KH 2:2 1:1
ÚT 11/09 20:45 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 3:1 0:1
ČT 27/09 18:15 Royal Flush Estudiantes C.F. 1:1 1:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/09 15:30 Royal Flush FC Habrůvka 1:5 0:3
PO 17/09 18:45 Division-KH The Reds "B" 2:5 2:2
ČT 20/09 20:30 Colgate Team Bitches 1:3 0:2
ČT 20/09 21:00 Estudiantes C.F. SeaComp 3:4 1:0
PÁ 21/09 18:00 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno 1:11 1:6
PO 24/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star 11:0 4:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/09 18:45 C.F. Relax "B" Colgate Team 1:3 1:1
ÚT 25/09 19:00 MK Slatina Brno FC Rebels 6:3 4:2
ÚT 25/09 19:00 The Reds "B" Estudiantes C.F. 1:5 0:1
ÚT 25/09 19:30 Royal Flush FC Pivnice u Čápa 5:1 3:0
ST 26/09 19:00 SeaComp FC Habrůvka 5:2 1:1
ČT 27/09 21:00 Bitches Division-KH 3:1 3:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/10 20:30 FC Rebels Royal Flush 1:1 0:1
ÚT 02/10 17:15 FC Rom Star MK Slatina Brno 0:5 knt.
ÚT 02/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" 0:4 0:1
ÚT 02/10 20:45 Estudiantes C.F. Bitches 10:3 5:1
ČT 04/10 19:00 FC Habrůvka The Reds "B" 3:6 1:3
PÁ 05/10 16:45 FC Pivnice u Čápa SeaComp 4:7 2:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/10 21:00 Royal Flush FC Rom Star 16:0 12:0
PO 08/10 19:00 The Reds "B" FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ÚT 09/10 19:30 Bitches FC Habrůvka 3:4 1:1
ST 10/10 19:00 SeaComp FC Rebels 0:2 0:1
ČT 11/10 18:45 C.F. Relax "B" Estudiantes C.F. 0:1 0:1
ČT 11/10 19:30 Colgate Team Division-KH 4:0 2:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 12/10 18:00 FC Rom Star SeaComp 1:8 0:4
PO 15/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush 3:1 1:0
PO 15/10 21:00 Estudiantes C.F. Colgate Team 2:2 2:0
ÚT 16/10 19:00 FC Rebels The Reds "B" 1:3 0:1
ST 17/10 16:45 FC Pivnice u Čápa Bitches 0:6 0:4
ČT 18/10 18:45 FC Habrůvka C.F. Relax "B" 0:1 0:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/10 18:45 C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa 2:1 0:0
ÚT 23/10 18:45 Division-KH Estudiantes C.F. 0:1 0:0
ÚT 23/10 19:00 SeaComp MK Slatina Brno 0:5 0:2
ÚT 23/10 19:00 The Reds "B" FC Rom Star 12:0 5:0
ČT 25/10 19:30 Colgate Team FC Habrůvka 1:0 0:0
ČT 25/10 21:00 Bitches FC Rebels 0:5 0:4

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/10 19:00 MK Slatina Brno The Reds "B" 3:3 1:2
ÚT 30/10 18:45 FC Habrůvka Division-KH 3:0 1:0
ÚT 30/10 19:30 FC Rom Star Bitches 3:9 1:2
ST 31/10 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" 4:2 1:1
ČT 01/11 21:00 Royal Flush SeaComp 10:2 5:1
ÚT 13/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Colgate Team 0:6 0:3

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 02/11 18:00 Estudiantes C.F. FC Habrůvka 6:1 5:0
PO 05/11 18:45 Division-KH FC Pivnice u Čápa 4:3 2:1
PO 05/11 19:00 The Reds "B" Royal Flush 0:10 0:4
ÚT 06/11 18:45 C.F. Relax "B" FC Rom Star 5:1 2:0
ÚT 06/11 19:30 Bitches MK Slatina Brno 3:3 3:1
ČT 08/11 19:00 Colgate Team FC Rebels 3:3 1:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/11 18:00 FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. 0:7 0:2
PO 12/11 19:00 FC Rebels Division-KH 0:0 0:0
PO 12/11 20:45 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" 4:1 1:1
ÚT 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" 0:5 0:2
ČT 15/11 21:00 Royal Flush Bitches 11:2 5:1
NE 18/11 21:00 FC Rom Star Colgate Team 2:13 1:6

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 16/11 18:00 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa 6:2 2:1
PO 19/11 18:45 C.F. Relax "B" Royal Flush 3:5 2:4
PO 19/11 18:45 Division-KH FC Rom Star 9:4 5:2
ÚT 20/11 20:45 Bitches SeaComp 0:5 knt.
ČT 22/11 21:00 Estudiantes C.F. FC Rebels 6:2 5:2
ČT 29/11 18:45 Colgate Team MK Slatina Brno 3:2 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/09 20:30 SeaComp C.F. Relax "B" 0:2 0:0
PO 26/11 18:45 MK Slatina Brno Division-KH 3:0 0:0
PO 26/11 19:00 FC Rebels FC Habrůvka 3:4 1:2
PO 26/11 19:30 The Reds "B" Bitches 1:3 0:0
PO 26/11 21:00 Royal Flush Colgate Team 6:4 2:1
ÚT 27/11 19:30 FC Rom Star Estudiantes C.F. 1:9 0:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/03 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star 2:1 2:1
PO 25/03 19:30 MK Slatina Brno Estudiantes C.F. 3:1 2:0
ÚT 26/03 20:45 FC Pivnice u Čápa FC Rebels 1:7 0:3
ST 27/03 19:00 The Reds "B" C.F. Relax "B" 6:3 5:2
ST 27/03 20:45 SeaComp Colgate Team 6:0 2:0
ČT 28/03 18:15 Royal Flush Division-KH 8:3 4:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/03 19:15 FC Pivnice u Čápa FC Rom Star 1:5 1:1
PO 01/04 21:00 Estudiantes C.F. Royal Flush 2:3 0:0
ČT 04/04 18:45 Division-KH SeaComp 0:1 0:1
ČT 04/04 18:45 C.F. Relax "B" Bitches 5:4 1:3
ČT 04/04 19:15 Colgate Team The Reds "B" 1:5 0:0
NE 30/06 19:00 FC Habrůvka MK Slatina Brno

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 05/04 19:30 FC Habrůvka Royal Flush 0:3 0:1
ÚT 09/04 19:30 FC Rom Star FC Rebels 5:8 2:4
ST 10/04 19:00 The Reds "B" Division-KH 4:1 2:1
ST 10/04 20:45 SeaComp Estudiantes C.F. 0:6 0:1
ČT 11/04 19:00 Bitches Colgate Team 4:2 3:1
ČT 11/04 19:00 MK Slatina Brno FC Pivnice u Čápa 6:0 4:0

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 12/04 19:00 FC Habrůvka SeaComp 7:1 2:0
PÁ 12/04 19:15 FC Pivnice u Čápa Royal Flush 2:5 1:3
ST 17/04 19:00 Colgate Team C.F. Relax "B" 1:3 0:1
ČT 18/04 18:45 Division-KH Bitches 3:3 1:0
ČT 18/04 19:00 FC Rebels MK Slatina Brno 2:8 1:3
ČT 18/04 21:00 Estudiantes C.F. The Reds "B" 4:3 3:1

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 23/04 20:45 Royal Flush FC Rebels 4:3 2:2
ST 24/04 19:00 The Reds "B" FC Habrůvka
ST 24/04 20:45 SeaComp FC Pivnice u Čápa
ČT 25/04 18:45 C.F. Relax "B" Division-KH
ČT 25/04 18:45 Bitches Estudiantes C.F.
ČT 25/04 19:00 MK Slatina Brno FC Rom Star

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/04 19:15 FC Pivnice u Čápa The Reds "B"
ÚT 30/04 19:30 FC Rom Star Royal Flush
ÚT 30/04 20:45 Estudiantes C.F. C.F. Relax "B"
ČT 02/05 18:45 Division-KH Colgate Team
ČT 02/05 20:30 FC Rebels SeaComp
PÁ 03/05 18:45 FC Habrůvka Bitches

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 28/04 19:00 FC Habrůvka C.F. Relax "B"
PÁ 03/05 19:15 Royal Flush MK Slatina Brno
PO 06/05 20:30 The Reds "B" FC Rebels
ÚT 07/05 19:00 Colgate Team Estudiantes C.F.
ČT 09/05 18:45 Bitches FC Pivnice u Čápa
PÁ 10/05 19:30 SeaComp FC Rom Star

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/04 18:30 FC Habrůvka Colgate Team
PÁ 10/05 19:15 FC Rom Star The Reds "B"
NE 12/05 20:30 FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B"
ÚT 14/05 19:00 FC Rebels Bitches
ČT 16/05 19:00 MK Slatina Brno SeaComp
ČT 16/05 21:00 Estudiantes C.F. Division-KH

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 17/05 18:30 FC Habrůvka Division-KH
PO 20/05 18:45 C.F. Relax "B" FC Rebels
ST 22/05 19:00 Colgate Team FC Pivnice u Čápa
ST 22/05 19:00 The Reds "B" MK Slatina Brno
ST 22/05 19:30 SeaComp Royal Flush
ČT 23/05 19:15 Bitches FC Rom Star

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/05 19:15 FC Pivnice u Čápa Division-KH
ÚT 28/05 19:30 Royal Flush The Reds "B"
ČT 30/05 19:00 MK Slatina Brno Bitches
ČT 30/05 19:00 FC Rebels Colgate Team
ČT 30/05 21:00 FC Rom Star C.F. Relax "B"
NE 02/06 16:00 FC Habrůvka Estudiantes C.F.

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/06 18:45 C.F. Relax "B" MK Slatina Brno
ÚT 04/06 18:30 Bitches Royal Flush
ÚT 04/06 18:45 Division-KH FC Rebels
ÚT 04/06 19:00 Colgate Team FC Rom Star
ST 05/06 19:00 The Reds "B" SeaComp
ČT 06/06 21:00 Estudiantes C.F. FC Pivnice u Čápa

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/06 18:30 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa
NE 09/06 16:00 FC Rom Star Division-KH
ÚT 11/06 19:00 FC Rebels Estudiantes C.F.
ÚT 11/06 19:30 Royal Flush C.F. Relax "B"
ST 12/06 19:30 SeaComp Bitches
ČT 13/06 19:00 MK Slatina Brno Colgate Team

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 10/05 19:00 FC Habrůvka FC Rebels
PO 13/05 18:45 C.F. Relax "B" SeaComp
ÚT 14/05 19:00 Colgate Team Royal Flush
ČT 16/05 19:00 Bitches The Reds "B"
NE 26/05 16:00 Estudiantes C.F. FC Rom Star
ČT 06/06 18:45 Division-KH MK Slatina Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382