BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/09 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners 2:1 2:0
ÚT 04/09 20:45 FC Fénix Brno Los Arbitros 5:4 1:2
ST 05/09 19:30 FC Poutník 1552 Impérium 4:0 2:0
ČT 06/09 18:15 Cordoba 06 "B" Rebešovice 2:1 1:0
ČT 06/09 21:00 FC DM Podlahy Mediální mrchy 3:2 2:1
ST 12/09 20:30 CZ People UniStars Brno 7:3 3:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/09 19:15 Los Arbitros FC Poutník 1552 1:8 0:6
PO 10/09 18:00 Rebešovice CZ People 1:3 0:2
ÚT 11/09 19:00 Impérium FCC František Vláčil 2:2 0:0
ÚT 11/09 19:30 UniStars Brno FC DM Podlahy 0:3 0:1
ST 12/09 19:00 C.F. Relax Cordoba 06 "B" 1:5 0:3
ST 12/09 19:30 Mediální mrchy FC Fénix Brno 7:4 4:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 14/09 18:00 FC DM Podlahy Rebešovice 6:3 4:1
PO 17/09 18:45 FCC František Vláčil Los Arbitros 2:5 0:3
PO 17/09 19:00 Hooftrimmer Gunners Impérium 2:0 0:0
ÚT 18/09 19:00 CZ People C.F. Relax 3:6 1:2
ÚT 18/09 20:45 FC Fénix Brno UniStars Brno 2:2 2:1
ST 19/09 19:30 FC Poutník 1552 Mediální mrchy 2:2 1:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 21/09 17:45 Rebešovice FC Fénix Brno 2:0 1:0
PÁ 21/09 19:15 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners 1:7 0:3
PO 24/09 19:00 C.F. Relax FC DM Podlahy 0:4 0:2
PO 24/09 20:30 CZ People Cordoba 06 "B" 0:1 0:0
ST 26/09 19:30 Mediální mrchy FCC František Vláčil 1:7 1:2
ST 26/09 19:30 UniStars Brno FC Poutník 1552 2:4 0:2

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/10 18:45 FCC František Vláčil UniStars Brno 4:1 2:1
ÚT 02/10 20:30 Impérium Los Arbitros 0:2 0:1
ST 03/10 19:30 FC Poutník 1552 Rebešovice 2:1 0:0
ČT 04/10 19:30 Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy 0:3 0:1
ČT 04/10 21:00 FC Fénix Brno C.F. Relax 7:4 3:4
ST 07/11 18:15 FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" 2:5 2:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/10 18:45 FCC František Vláčil Rebešovice 5:6 1:3
PO 08/10 20:30 CZ People FC DM Podlahy 2:4 2:2
PO 08/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 4:0 1:0
ST 10/10 19:30 Mediální mrchy Impérium 2:4 2:3
ST 10/10 19:30 C.F. Relax FC Poutník 1552 1:7 0:3
ČT 11/10 19:00 UniStars Brno Hooftrimmer Gunners 5:2 0:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/10 18:45 FCC František Vláčil C.F. Relax 2:1 2:1
ÚT 16/10 20:45 Los Arbitros Mediální mrchy 4:6 0:3
ST 17/10 19:00 Impérium UniStars Brno 1:1 1:0
ST 17/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 1:0 1:0
ČT 18/10 19:00 Hooftrimmer Gunners Rebešovice 1:2 0:1
ČT 18/10 21:00 FC Fénix Brno CZ People 2:8 0:7

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/10 18:45 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 2:0 1:0
PO 22/10 19:30 UniStars Brno Los Arbitros 10:5 6:2
PO 22/10 21:00 FC DM Podlahy FC Fénix Brno 5:2 0:0
ST 24/10 19:00 CZ People FC Poutník 1552 1:5 0:2
ČT 25/10 19:00 C.F. Relax Hooftrimmer Gunners 3:4 3:3
PO 29/10 20:30 Impérium Rebešovice 5:2 3:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/10 19:30 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" 2:3 1:0
ÚT 30/10 19:00 Impérium C.F. Relax 4:1 3:1
ST 31/10 19:30 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy 4:1 1:1
ST 31/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno 3:5 1:0
ČT 01/11 18:45 FCC František Vláčil CZ People 4:1 0:1
PÁ 02/11 19:15 Los Arbitros Rebešovice 3:3 1:2

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/11 19:00 Impérium Cordoba 06 "B" 3:3 1:1
PO 05/11 21:00 FC DM Podlahy FCC František Vláčil 3:4 2:1
ÚT 06/11 19:00 CZ People Hooftrimmer Gunners 7:1 2:1
ST 07/11 19:30 C.F. Relax Los Arbitros 2:4 1:2
ČT 08/11 19:30 Mediální mrchy Rebešovice 2:0 1:0
ČT 08/11 21:00 FC Fénix Brno FC Poutník 1552 2:2 1:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/11 19:00 Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy 6:1 3:1
PO 12/11 19:30 UniStars Brno Rebešovice 0:4 0:3
ÚT 13/11 19:30 Los Arbitros Cordoba 06 "B" 0:3 0:1
ST 14/11 19:00 Impérium CZ People 5:0 2:0
ST 14/11 19:30 Mediální mrchy C.F. Relax 3:1 0:1
ČT 15/11 18:45 FCC František Vláčil FC Fénix Brno 6:0 2:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/11 20:30 FC Poutník 1552 FCC František Vláčil 4:3 1:1
PO 19/11 21:00 FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners 2:6 1:4
ÚT 20/11 19:00 CZ People Los Arbitros 6:1 2:1
ÚT 20/11 19:30 FC DM Podlahy Impérium 5:5 2:0
ST 21/11 19:30 C.F. Relax UniStars Brno 3:0 0:0
ČT 22/11 19:30 Mediální mrchy Cordoba 06 "B" 1:1 0:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 27/09 19:00 C.F. Relax Rebešovice 2:4 0:2
ÚT 13/11 20:30 Hooftrimmer Gunners FC Poutník 1552 1:4 0:1
PO 26/11 19:00 UniStars Brno Cordoba 06 "B" 5:2 2:0
ST 28/11 19:00 Impérium FC Fénix Brno 4:0 2:0
ST 28/11 19:30 Mediální mrchy CZ People 1:4 1:4
PÁ 07/12 19:15 Los Arbitros FC DM Podlahy 2:7 1:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382