BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Očenášek Zdeněk FCC František Vláčil 22
Nepožitek Jiří CZ People 21
Marinč Lukáš Los Arbitros 13
Motyčka Martin FC Poutník 1552 13
Starý Petr Mediální mrchy 12
Tinka Zdeněk UniStars Brno 12
Táborský Petr FC DM Podlahy 11
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 11
Baghdasaryan Armen Hooftrimmer Gunners 10
Maslonka Tomáš Impérium 10
Obadal Pavel FC DM Podlahy 10
Pechura Ivo FC Fénix Brno 10
Černý Martin Rebešovice 9
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 9
Scharda David FC Poutník 1552 9
Kundera Hynek Hooftrimmer Gunners 8
Urdzík Peter Impérium 8
Zezula Adam FCC František Vláčil 8
Kalich Radim Mediální mrchy 7
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 7
Tofl Michal FC Poutník 1552 7
Vozábal Radim CZ People 7
Březa Patrik Rebešovice 6
Hudák David FCC František Vláčil 6
Kotík Milan FC Fénix Brno 6
Milo Tomáš Impérium 6
Pařík Jan Mediální mrchy 6
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 6
Pekař Tomáš CZ People 6
Stehlík Libor FC DM Podlahy 6
Stejskal Pavel CZ People 6
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 5
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 5
Dvořáček Petr C.F. Relax 5
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 5
Lörinc Alexander Impérium 5
Plocek Jan FCC František Vláčil 5
Pohorelec Andrej Rebešovice 5
Rodina Robert Los Arbitros 5
Viluda Ľubomír Impérium 5
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 5
Zlámal Aleš Los Arbitros 5
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 4
Bukovský Václav UniStars Brno 4
Démuth Pavel Impérium 4
Dočekal Michal FC Fénix Brno 4
Ducháč Josef CZ People 4
Fotta Michal Impérium 4
Geschvantner Jan FC Poutník 1552 4
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 4

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Hudák David FCC František Vláčil 5
Kalich Radim Mediální mrchy 5
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 5
Pavlík Karel FC Fénix Brno 4
Psota Tomáš Los Arbitros 4
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 3
Březina Martin Rebešovice 3
Ducháč Josef CZ People 3
Geschvantner Jan FC Poutník 1552 3
Harašta Dušan Rebešovice 3
Kocman Jakub Los Arbitros 3
Kögler Tomáš FCC František Vláčil 3
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 3
Motyčka Martin FC Poutník 1552 3
Niederle Martin Mediální mrchy 3
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 3
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 3
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 3
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 2
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 2
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 2
Černý Radek Rebešovice 2
Dvořáček Jakub Rebešovice 2
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 2
Marinč Lukáš Los Arbitros 2
Orság Petr FC Fénix Brno 2
Pařil Lukáš Rebešovice 2
Sasín Ondřej Hooftrimmer Gunners 2
Sobotka Tomáš FC Fénix Brno 2
Starý Petr Mediální mrchy 2
Stehlík Libor FC DM Podlahy 2
Šmída Roman UniStars Brno 2
Šproch Daniel CZ People 2
Tofel Tomáš C.F. Relax 2
Tůma Michal Cordoba 06 "B" 2
Varga David UniStars Brno 2
Anděl Tomáš FC Fénix Brno 1
Bartušek Jakub Hooftrimmer Gunners 1
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 1
Brychta Petr FCC František Vláčil 1
Březina Jan Rebešovice 1
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 1
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 1
Junek Martin Los Arbitros 1
Klíma Jan Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kloc Ondřej FC Poutník 1552 1
Kotík Milan FC Fénix Brno 1
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 1
Leitgeb Petr Los Arbitros 1
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 1
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 1
Matuška Ondřej CZ People 1
Milo Tomáš Impérium 1
Moder Patrik Los Arbitros 1
Nepožitek Jiří CZ People 1
Otruba Petr FCC František Vláčil 1
Palkovský Radim UniStars Brno 1
Parys Dominik FC Poutník 1552 1
Pařízek Martin FC Poutník 1552 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Pekař Tomáš CZ People 1
Plocek Jan FCC František Vláčil 1
Podhorský Jiří C.F. Relax 1
Pohorelec Andrej Rebešovice 1
Ratiborský Ondřej FC DM Podlahy 1
Rodina Robert Los Arbitros 1
Stejskal Pavel CZ People 1
Svoboda Martin FC DM Podlahy 1
Svoboda Ladislav CZ People 1
Šafránek Štěpán UniStars Brno 1
Škarabela Radek Mediální mrchy 1
Štěpánek Tomáš FCC František Vláčil 1
Štika Petr ml. C.F. Relax 1
Táborský Petr FC DM Podlahy 1
Tinka Zdeněk UniStars Brno 1
Tinka Tomáš UniStars Brno 1
Tofl Michal FC Poutník 1552 1
Uhlíř Petr CZ People 1
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 1
Vildomec Tomáš C.F. Relax 1
Zhoř Michal C.F. Relax 1
Žampach Jan UniStars Brno 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 1
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 1
Březa Patrik Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 1
Motyčka Martin FC Poutník 1552 1
Niederle Martin Mediální mrchy 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 1
Starý Petr Mediální mrchy 1
Špaček Radek FC DM Podlahy 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382