BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/09 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners Chalabalova Pham
ÚT 04/09 20:45 FC Fénix Brno Los Arbitros Srbská Landa
ST 05/09 19:30 FC Poutník 1552 Impérium VUT Rek
ČT 06/09 18:15 Cordoba 06 "B" Rebešovice Čichnova Sýkora
ČT 06/09 21:00 FC DM Podlahy Mediální mrchy Srbská Vašík
ST 12/09 20:30 CZ People UniStars Brno Za Lužánkami Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/09 19:15 Los Arbitros FC Poutník 1552 Srbská Rek
PO 10/09 18:00 Rebešovice CZ People Rebešovice Vašík
ÚT 11/09 19:00 Impérium FCC František Vláčil Za Lužánkami Kožnar
ÚT 11/09 19:30 UniStars Brno FC DM Podlahy VUT Virčík
ST 12/09 19:00 C.F. Relax Cordoba 06 "B" VUT Rek
ST 12/09 19:30 Mediální mrchy FC Fénix Brno VUT Landa

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 14/09 18:00 FC DM Podlahy Rebešovice Srbská Vafka
PO 17/09 18:45 FCC František Vláčil Los Arbitros Chalabalova Sýkora
PO 17/09 19:00 Hooftrimmer Gunners Impérium VUT Pham
ÚT 18/09 19:00 CZ People C.F. Relax Za Lužánkami Rek
ÚT 18/09 20:45 FC Fénix Brno UniStars Brno Srbská Landa
ST 19/09 19:30 FC Poutník 1552 Mediální mrchy VUT Vinklárek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 21/09 17:45 Rebešovice FC Fénix Brno Rebešovice Pham
PÁ 21/09 19:15 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Srbská Vafka
PO 24/09 19:00 C.F. Relax FC DM Podlahy VUT Moder
PO 24/09 20:30 CZ People Cordoba 06 "B" Za Lužánkami Landa
ST 26/09 19:30 Mediální mrchy FCC František Vláčil VUT Rek
ST 26/09 19:30 UniStars Brno FC Poutník 1552 VUT Vinklárek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/10 18:45 FCC František Vláčil UniStars Brno Chalabalova Maša
ÚT 02/10 20:30 Impérium Los Arbitros Za Lužánkami Krondráf
ST 03/10 19:30 FC Poutník 1552 Rebešovice VUT Geschwandtner
ČT 04/10 19:30 Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy VUT Rek
ČT 04/10 21:00 FC Fénix Brno C.F. Relax Srbská Kožnar
ST 07/11 18:15 FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" Srbská Virčík

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/10 18:45 FCC František Vláčil Rebešovice Chalabalova Rek
PO 08/10 20:30 CZ People FC DM Podlahy Za Lužánkami Rek
PO 08/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" Srbská Moder
ST 10/10 19:30 Mediální mrchy Impérium VUT Geschwandtner
ST 10/10 19:30 C.F. Relax FC Poutník 1552 VUT Teslík
ČT 11/10 19:00 UniStars Brno Hooftrimmer Gunners VUT Vinklárek

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/10 18:45 FCC František Vláčil C.F. Relax Chalabalova Rek
ÚT 16/10 20:45 Los Arbitros Mediální mrchy Srbská Landa
ST 17/10 19:00 Impérium UniStars Brno Za Lužánkami Durďák
ST 17/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" VUT Rodina
ČT 18/10 19:00 Hooftrimmer Gunners Rebešovice VUT Virčík
ČT 18/10 21:00 FC Fénix Brno CZ People Srbská Vinklárek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/10 18:45 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" Chalabalova Rek
PO 22/10 19:30 UniStars Brno Los Arbitros VUT Durďák
PO 22/10 21:00 FC DM Podlahy FC Fénix Brno Srbská Rek
ST 24/10 19:00 CZ People FC Poutník 1552 Za Lužánkami Krondráf
ČT 25/10 19:00 C.F. Relax Hooftrimmer Gunners VUT Vašík
PO 29/10 20:30 Impérium Rebešovice Za Lužánkami Krondráf

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/10 19:30 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" VUT Moder
ÚT 30/10 19:00 Impérium C.F. Relax Za Lužánkami Malůšek
ST 31/10 19:30 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy VUT Vinklárek
ST 31/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno VUT Maša
ČT 01/11 18:45 FCC František Vláčil CZ People Chalabalova Maša
PÁ 02/11 19:15 Los Arbitros Rebešovice Srbská Rek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/11 19:00 Impérium Cordoba 06 "B" Za Lužánkami Krondráf
PO 05/11 21:00 FC DM Podlahy FCC František Vláčil Srbská Virčík
ÚT 06/11 19:00 CZ People Hooftrimmer Gunners Za Lužánkami Rodina
ST 07/11 19:30 C.F. Relax Los Arbitros VUT Landa
ČT 08/11 19:30 Mediální mrchy Rebešovice VUT Junek
ČT 08/11 21:00 FC Fénix Brno FC Poutník 1552 Srbská Vinklárek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/11 19:00 Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy VUT Virčík
PO 12/11 19:30 UniStars Brno Rebešovice VUT Vašík
ÚT 13/11 19:30 Los Arbitros Cordoba 06 "B" Srbská Virčík
ST 14/11 19:00 Impérium CZ People Za Lužánkami Hajdík
ST 14/11 19:30 Mediální mrchy C.F. Relax VUT Maša
ČT 15/11 18:45 FCC František Vláčil FC Fénix Brno Chalabalova Maša

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/11 20:30 FC Poutník 1552 FCC František Vláčil VUT Virčík
PO 19/11 21:00 FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners Srbská Moder
ÚT 20/11 19:00 CZ People Los Arbitros Za Lužánkami Durďák
ÚT 20/11 19:30 FC DM Podlahy Impérium Srbská Rek
ST 21/11 19:30 C.F. Relax UniStars Brno VUT Junek
ČT 22/11 19:30 Mediální mrchy Cordoba 06 "B" VUT Virčík

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 27/09 19:00 C.F. Relax Rebešovice VUT Vašík
ÚT 13/11 20:30 Hooftrimmer Gunners FC Poutník 1552 VUT Vinklárek
PO 26/11 19:00 UniStars Brno Cordoba 06 "B" VUT Durďák
ST 28/11 19:00 Impérium FC Fénix Brno Za Lužánkami Gebhart
ST 28/11 19:30 Mediální mrchy CZ People VUT Rodina
PÁ 07/12 19:15 Los Arbitros FC DM Podlahy Srbská Rek

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382