BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. MAXI-TIP liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/09 19:00 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Virčík
PO 03/09 19:30 The Reds RKM Tripoli Brno VUT Kocman
PO 03/09 21:00 KMK Dynamo Brno CZ Spieler Brno Srbská Kocman
ČT 06/09 18:45 Beers United Sport Centrum Srbská Chalabalova Vašík
ČT 18/10 20:30 BKMK Topshoes.cz Dynamo Haná VUT Virčík

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/09 18:45 Dynamo Haná The Reds Chalabalova Sýkora
PO 10/09 19:30 RKM Tripoli Brno Beers United VUT Vinklárek
PO 10/09 21:00 Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno Srbská Moder
ÚT 11/09 21:00 CZ Spieler Brno Cordoba 06 VUT Virčík
ÚT 11/09 21:00 Vyšší princip BKMK Topshoes.cz VUT Sýkora

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/09 19:30 The Reds Vyšší princip VUT Vafka
PO 17/09 21:00 KMK Dynamo Brno Beers United Srbská Rodina
ÚT 18/09 18:45 Dynamo Haná RKM Tripoli Brno Chalabalova Sýkora
ÚT 18/09 20:30 BKMK Topshoes.cz CZ Spieler Brno VUT Vafka
ÚT 18/09 20:30 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská VUT Virčík

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/09 19:30 Vyšší princip Dynamo Haná VUT Rodina
PO 24/09 20:30 CZ Spieler Brno The Reds VUT Moder
ÚT 25/09 18:45 Beers United Cordoba 06 Chalabalova Vašík
ÚT 25/09 20:30 RKM Tripoli Brno KMK Dynamo Brno VUT Rek
ÚT 25/09 20:45 Sport Centrum Srbská BKMK Topshoes.cz Srbská Vašík

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/10 18:45 Dynamo Haná CZ Spieler Brno Chalabalova Rodina
PO 01/10 19:30 Vyšší princip RKM Tripoli Brno VUT Rek
PO 01/10 20:30 The Reds Sport Centrum Srbská VUT Vinklárek
ÚT 02/10 20:30 BKMK Topshoes.cz Beers United VUT Vinklárek
ÚT 02/10 20:30 Cordoba 06 KMK Dynamo Brno VUT Kožnar

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/10 20:30 CZ Spieler Brno Vyšší princip VUT Virčík
ÚT 09/10 21:00 RKM Tripoli Brno Cordoba 06 VUT Vafka
ÚT 09/10 21:00 Sport Centrum Srbská Dynamo Haná Srbská Moder
ČT 11/10 18:45 Beers United The Reds Chalabalova Rodina
ČT 11/10 21:00 KMK Dynamo Brno BKMK Topshoes.cz Srbská Moder

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/10 19:00 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Vafka
PO 22/10 20:30 The Reds KMK Dynamo Brno VUT Vafka
ÚT 23/10 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Vinklárek
ÚT 23/10 20:30 CZ Spieler Brno RKM Tripoli Brno VUT Vafka
ÚT 23/10 20:30 BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 VUT Virčík

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/10 21:00 KMK Dynamo Brno Dynamo Haná Srbská Moder
ÚT 30/10 21:00 RKM Tripoli Brno BKMK Topshoes.cz VUT Vafka
ÚT 30/10 21:00 Cordoba 06 The Reds VUT Vinklárek
ÚT 30/10 21:00 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno Srbská Moder
ČT 01/11 18:45 Beers United Vyšší princip Chalabalova Rek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/11 20:30 Vyšší princip KMK Dynamo Brno VUT Rodina
ÚT 06/11 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 Chalabalova Vinklárek
ÚT 06/11 20:30 The Reds BKMK Topshoes.cz VUT Kocman
ÚT 06/11 20:30 CZ Spieler Brno Beers United VUT Nebyl delegován
ÚT 06/11 20:45 Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno Srbská Moder

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/04 18:45 Dynamo Haná BKMK Topshoes.cz Chalabalova Rek
PO 15/04 20:30 CZ Spieler Brno KMK Dynamo Brno VUT Rek
PO 15/04 20:30 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Virčík
ÚT 16/04 21:00 Sport Centrum Srbská Beers United Srbská Moder
ST 17/04 19:30 RKM Tripoli Brno The Reds Bohunice Rodina

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/04 20:30 BKMK Topshoes.cz Vyšší princip VUT Virčík
PO 22/04 21:00 KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská Srbská Moder
ÚT 23/04 20:15 Cordoba 06 CZ Spieler Brno VUT Virčík
ST 24/04 19:30 Beers United RKM Tripoli Brno Bohunice Rek
ST 24/04 20:15 The Reds Dynamo Haná VUT Durďák

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/04 20:45 Vyšší princip The Reds VUT Moder
PO 29/04 21:00 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 Srbská Nebyl delegován
ÚT 30/04 20:15 CZ Spieler Brno BKMK Topshoes.cz VUT Nebyl delegován
ST 01/05 19:30 Beers United KMK Dynamo Brno Bohunice Sýkora
ST 01/05 20:45 RKM Tripoli Brno Dynamo Haná Bohunice Sýkora

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/05 18:45 Dynamo Haná Vyšší princip Chalabalova Rek
PO 06/05 20:30 The Reds CZ Spieler Brno VUT Kocman
PO 06/05 21:00 KMK Dynamo Brno RKM Tripoli Brno Srbská Rek
ÚT 07/05 20:15 Cordoba 06 Beers United VUT Rodina
ÚT 07/05 20:15 BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská VUT Kocman

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/05 19:30 RKM Tripoli Brno Vyšší princip Bohunice Sýkora
PO 13/05 21:00 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 Srbská Landa
ÚT 14/05 20:15 CZ Spieler Brno Dynamo Haná VUT Vašík
ÚT 14/05 20:45 Sport Centrum Srbská The Reds Srbská Moder
ST 15/05 19:30 Beers United BKMK Topshoes.cz Bohunice Sýkora

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/05 18:45 Dynamo Haná Sport Centrum Srbská Chalabalova Rek
PO 20/05 20:30 BKMK Topshoes.cz KMK Dynamo Brno VUT Durďák
PO 20/05 20:30 Vyšší princip CZ Spieler Brno VUT Jelínek
ÚT 21/05 20:15 Cordoba 06 RKM Tripoli Brno VUT Jelínek
ST 22/05 20:15 The Reds Beers United VUT Kocman

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 26/05 20:30 Sport Centrum Srbská Vyšší princip Srbská Krempaský
PO 27/05 19:30 Beers United Dynamo Haná Bohunice Jelínek
PO 27/05 20:45 RKM Tripoli Brno CZ Spieler Brno Bohunice Jelínek
ÚT 28/05 21:00 Cordoba 06 BKMK Topshoes.cz VUT Rek
ČT 06/06 20:15 KMK Dynamo Brno The Reds VUT Rek

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/06 18:45 Dynamo Haná KMK Dynamo Brno Chalabalova Durďák
PO 03/06 19:15 Vyšší princip Beers United VUT Jelínek
PO 03/06 19:15 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská VUT Kocman
PO 03/06 20:30 The Reds Cordoba 06 VUT Kocman
ÚT 04/06 20:15 BKMK Topshoes.cz RKM Tripoli Brno VUT Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/06 19:30 Beers United CZ Spieler Brno Bohunice Landa
PO 10/06 20:45 RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská Bohunice Landa
PO 10/06 21:00 KMK Dynamo Brno Vyšší princip Srbská Rek
ÚT 11/06 20:15 Cordoba 06 Dynamo Haná VUT Kocman
ÚT 11/06 20:15 BKMK Topshoes.cz The Reds VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382