BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Hlaváč Petr
Licence: E

Zapsán od: 22.03.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 111
Celkový počet udělených karet: 40 40 0
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
13/06 18:00 25. kolo FC Poutník 1552 "B" SeaComp 2:2
11/06 19:00 18. kolo 1. F.C. Bosonožky Sport Centrum Srbská 2:2
05/06 19:30 23. kolo The Reds "B" S.B.S. Bástr 2:7
03/06 21:00 17. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 1:1
01/06 20:30 23. kolo Rakol Brno Palermo 1:2
01/06 19:00 19. kolo C.F. Relax Corinto 1:1
27/05 18:45 22. kolo FC Dark Reunion FC Balls Busters 8:3
25/05 18:30 22. kolo FC Rom Star FK Világoš 3:0
23/05 19:30 15. kolo BSMK Partners Kopečná 10:0
23/05 18:00 23. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Rom Star 5:7
18/05 20:00 21. kolo Palermo Last Minute 0:1
15/05 20:00 20. kolo SeaComp Estudiantes C.F. 1:0
15/05 19:00 14. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 0:1
13/05 21:00 13. kolo Sport Centrum Srbská Mediální mrchy 0:5
13/05 19:00 20. kolo SSC Brno FC Habrůvka "B" 0:3
06/05 21:00 26. kolo Dream Team Maurové ovečky 7:2
06/05 20:00 25. kolo Mixed Trotters Kaša Team 1:3
06/05 19:00 23. kolo Beer Team FC 2 Goals 1 Cup 2:1
05/05 21:00 18. kolo ASN Brno FC Boyband 0:5
05/05 20:00 18. kolo FC Kredity budou stačit TJ Sokol Plán B 5:5
05/05 19:00 18. kolo FC Big Test Icicles Fanoušci sport. studií 1:5
04/05 18:45 19. kolo FC Poutník 1552 "B" Vyšší princip 2:4
03/05 19:30 19. kolo Palermo Domino 2:4
30/04 21:00 26. kolo FC Joga Bonito Sebranka 0:5
30/04 20:00 26. kolo FC Pálené Praetors C.F. 2:1
27/04 18:30 18. kolo FC Poutník 1552 "B" FK Világoš 5:1
27/04 17:00 18. kolo FC Rom Star Estudiantes C.F. 2:3
20/04 18:00 17. kolo Fanatics Brno FC Rom Star 4:4
18/04 18:30 17. kolo FC Habrůvka "B" FC Dark Reunion 2:4
18/04 17:30 11. kolo FC Habrůvka FC Rom Star "B" 2:3
15/04 21:00 19. kolo Kaša Team Bagattino 1:1
15/04 20:00 19. kolo Praetors C.F. TJ Strážci vesmíru 2:5
15/04 19:00 19. kolo Mixed Trotters FC Verdikt 1:9
14/04 18:45 16. kolo FC Balls Busters FC Habrůvka "B" 0:7
13/04 19:00 12. kolo C.F. Relax Rebešovice 2:0
31/03 21:00 17. kolo Beer Team Sebranka 6:0
31/03 20:00 17. kolo FC Joga Bonito Bagattino 4:2
31/03 19:00 17. kolo FC 2 Goals 1 Cup Dream Team 3:12
28/03 18:00 14. kolo FC Poutník 1552 "B" Estudiantes C.F. 1:1
26/03 21:00 21. kolo BJ SeaMen Derniéra C.F. 3:1
26/03 20:00 14. kolo UniStars Brno Impérium 0:2
26/03 19:00 21. kolo Pozdní sběr FC Boyband 8:3
04/12 20:00 9. kolo Kaša Team FC Joga Bonito 1:3
24/11 14:00 13. kolo Cordoba 06 "B" Rakol Brno 3:0
12/11 21:00 8. kolo Diletanti Pozdní sběr 3:4
12/11 20:00 8. kolo FC Kredity budou stačit UniStars Brno 1:11
07/11 19:00 10. kolo SSC Brno FK Világoš 4:1
03/11 15:00 10. kolo Fanatics Brno Černý balet 2:8
31/10 20:30 9. kolo Estudiantes C.F. Vyšší princip 1:3
27/10 19:00 9. kolo FC Poutník 1552 "B" FCC František Vláčil 3:3
26/10 15:00 9. kolo Cordoba 06 "B" Domino 3:2
25/10 19:30 9. kolo Palermo Knihovnicka.cz 4:4
23/10 21:00 13. kolo TJ Strážci vesmíru FC 2 Goals 1 Cup 4:1
23/10 20:00 5. kolo Pozdní sběr BJ SeaMen 6:4
20/10 18:00 8. kolo Fanatics Brno Estudiantes C.F. 3:1
14/10 20:30 6. kolo Nemakej.cz Sport Centrum Srbská 2:2
14/10 19:00 3. kolo Renfus Team FC Spodek Bohunice 7:4
13/10 15:00 7. kolo FC Spodek Bohunice The Reds "B" 1:9
08/10 21:00 5. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 2:1
08/10 18:00 6. kolo SeaComp Fanatics Brno 3:0
07/10 20:00 6. kolo KMK Dynamo Brno Moravia Brno 7:4
30/09 20:30 3. kolo BSMK ABB 5:1
29/09 19:00 5. kolo FK Világoš FC Poutník 1552 "B" 2:7
29/09 13:30 5. kolo Cordoba 06 "B" The Reds "B" 3:1
24/09 18:00 2. kolo ABB AliOptik 2:5
19/09 19:00 2. kolo 1. F.C. Bosonožky KMK Dynamo Brno 1:3
18/09 20:30 3. kolo C.F. Relax The Reds 2:3
17/09 18:00 1. kolo ABB Partners Kopečná 3:0
12/09 18:30 1. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 2:4
11/09 19:30 2. kolo FCC František Vláčil SeaComp 5:1
08/09 20:00 2. kolo Vyšší princip S.B.S. Bástr "B" 8:3
01/09 18:45 1. kolo Last Minute The Reds "B" 1:4
01/09 15:00 1. kolo Corinto EUROPLOTY 0:3
30/08 18:30 1. kolo Fanatics Brno FC Balls Busters 7:3
25/06 20:30 22. kolo KMK Dynamo Brno RKM Royal Day Brno 6:11
25/06 17:00 20. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 5:4
23/06 13:00 26. kolo Corinto FC WC 8:1
20/06 19:00 18. kolo Nemakej.cz Čechie Zastávka 2:1
19/06 17:00 19. kolo Pink Pigs AliOptik 3:10
18/06 21:00 25. kolo Palermo Dynamo Haná 7:1
18/06 19:15 18. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 4:0
18/06 18:00 25. kolo Fanatics Brno SeaComp 3:1
14/06 18:00 12. kolo ABB Sport Centrum Srbská 6:1
13/06 19:00 12. kolo AliOptik Pink Pigs 2:3
13/06 18:00 18. kolo Pixmania Sport Centrum Srbská 0:0
11/06 18:45 20. kolo Moravia Brno MOP Brno 0:2
10/06 19:00 17. kolo ST Baby Tennessee 1. F.C. Bosonožky 0:12
08/06 16:00 24. kolo Domino Palermo 5:2
06/06 18:30 16. kolo Nemakej.cz BESTie 4:1
02/06 19:00 23. kolo FC WC EUROPLOTY 0:10
02/06 16:00 23. kolo Last Minute Domino 1:3
29/05 18:00 16. kolo ABB AliOptik 3:0
27/05 17:00 15. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 4:0
19/05 19:00 21. kolo FC WC S.B.S. Bástr 0:5
18/05 14:00 21. kolo FC Brkábl Corinto 0:5
15/05 18:00 20. kolo Corinto Dynamo Haná 5:0
14/05 21:00 13. kolo Sport Centrum Srbská 1. F.C. Bosonožky 3:2
09/05 19:00 12. kolo ST Baby Tennessee BESTie 0:2
06/05 19:30 12. kolo Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská 2:0
06/05 18:00 12. kolo Pixmania Mediální mrchy 0:3
03/05 20:00 19. kolo SeaComp FC Rom Star 3:4
01/05 17:00 11. kolo Sport Centrum Srbská ST Baby Tennessee 2:0
30/04 17:00 11. kolo Pink Pigs ABB 1:3
28/04 17:00 14. kolo Melchester Rovers Rakol Brno 8:2
25/04 19:00 10. kolo ST Baby Tennessee Nemakej.cz 0:10
25/04 18:00 10. kolo Pixmania Pink Pigs 1:5
20/04 20:00 17. kolo Palermo SSC Brno 5:0
16/04 17:00 8. kolo Sport Centrum Srbská Pink Pigs 2:3
14/04 19:00 16. kolo FC WC FC Brkábl 5:0
11/04 19:00 15. kolo Colgate Team Beers United 3:6
07/04 15:00 15. kolo Domino FC Fénix Brno "B" 2:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382