BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Skula Petr
Licence: C

Zapsán od: 22.03.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 107
Celkový počet udělených karet: 40 40 0
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
09/11 20:30 4. kolo Knihovnicka.cz FC Spodek Bohunice 1:5
09/11 19:00 11. kolo Corinto The Reds 1:4
04/11 19:30 10. kolo Mediální mrchy FC Coco Aradza 3:0
06/10 21:00 3. kolo Ad-hoc Bagattino 2:3
06/10 20:00 3. kolo FK Tatran Kedluben Masaryk I.F. Club "B" 2:2
06/10 19:00 3. kolo Boca Juniors Masaryk I.F. Club 3:1
31/08 20:40 1. kolo Výtahy SHS Estudiantes C.F. 1:6
18/05 21:00 17. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 0:4
11/05 19:30 15. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 0:1
29/04 21:00 21. kolo Namlsaní cukráři FC Kredity budou stačit 19:5
29/04 20:00 21. kolo TJ Sokol Plán "B" BJ SeaMen 2:7
20/04 20:30 13. kolo PROTECTION.CZ EUROPLOTY 10:5
20/04 18:45 13. kolo FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno 2:3
24/11 19:00 9. kolo Sebranka FC Joga Bonito 2:8
19/11 18:45 12. kolo Dynamo Haná Renfus Team 4:1
11/11 21:00 8. kolo UniStars Brno ASN Praetors Brno 6:0
11/11 20:00 8. kolo Pozdní sběr Bagattino 5:2
11/11 19:00 8. kolo Fanoušci sport. studií Valašské TIKI - TAKA 4:5
10/11 20:00 10. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 5:1
07/11 19:00 11. kolo FC Poutník 1552 "B" Fanatics Brno 8:3
04/11 21:00 7. kolo Valašský oddíl Čapuj 3:2
04/11 20:00 7. kolo Malé pivo Tak určitě 1:1
04/11 19:00 7. kolo Sebranka Mixed Trotters 1:1
03/11 18:45 10. kolo FC Dark Reunion Knihovnicka.cz 4:2
28/10 20:00 6. kolo FC Pálené ASN Praetors Brno 1:3
28/10 19:00 6. kolo FC Kredity budou stačit TJ Sokol Plán "B" 0:4
27/10 21:00 6. kolo FC Premrhané talenty Valašský oddíl 3:1
27/10 20:00 6. kolo Šamani mieru FC Big Test Icicles 4:2
27/10 18:00 9. kolo Knihovnicka.cz Dynamo Haná 3:5
20/10 21:00 8. kolo Sport Centrum Srbská Gioia Brno 4:11
20/10 19:00 8. kolo Šenk okna Raiders Moravia Brno 3:2
08/10 21:00 10. kolo Namlsaní cukráři TJ Sokol Plán "B" 6:1
08/10 20:00 10. kolo UniStars Brno FC Big Test Icicles 1:3
08/10 19:00 3. kolo TJ Sokol Plán Valašský oddíl 1:8
30/09 21:00 2. kolo FC Premrhané talenty FC Joga Bonito 3:3
30/09 20:00 2. kolo Dream Team FC Kredity budou stačit 8:0
30/09 19:00 2. kolo Čapuj Beer Team 0:0
30/09 18:00 10. kolo Mixed Trotters Victorias secret 3:9
29/09 20:00 5. kolo FCC František Vláčil Vyšší princip 3:3
29/09 18:30 5. kolo Fanatics Brno FC Dvorska 1:3
23/09 20:30 4. kolo Cordoba 06 Tripoli Brno 0:2
23/09 19:00 4. kolo S.B.S. Bástr Knihovnicka.cz 2:0
22/09 21:00 1. kolo Sebranka TJ Sokol Plán 1:6
22/09 20:00 1. kolo FC Kredity budou stačit Sparta 0:3
22/09 19:00 1. kolo FC Pálené Šamani mieru 3:0
19/09 18:00 5. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 8:1
19/09 17:00 7. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "C" 7:1
16/09 20:30 3. kolo Karlsberg C.F. Sport Centrum Srbská 5:1
16/09 17:00 3. kolo FC Kalinka Bohunice FK Világoš 3:3
15/09 19:00 3. kolo FC Habrůvka EUROPLOTY 4:2
08/09 19:00 2. kolo Vyšší princip Dynamo Haná 8:2
04/09 20:00 1. kolo FCC František Vláčil Leram 2:4
25/06 19:00 20. kolo 1. F.C. Bosonožky Čechie Zastávka 0:2
23/06 18:45 26. kolo Dynamo Haná The Reds "B" 1:2
17/06 20:00 25. kolo FK Világoš Fanatics Brno 3:1
16/06 18:45 21. kolo Fischer Cafe Corinto 2:5
05/06 19:30 24. kolo Palermo Renfus Team 6:2
29/05 19:00 16. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 0:0
28/05 19:00 16. kolo 1. F.C. Bosonožky KMK Dynamo Brno 2:6
27/05 18:45 18. kolo Beers United C.F. Relax 7:0
26/05 19:30 12. kolo 1. F.C. Bosonožky Baronky 0:3
18/05 20:30 21. kolo Rakol Brno Dynamo Haná 2:7
18/05 19:00 17. kolo Natural 95 Corinto 2:1
14/05 18:45 20. kolo Dynamo Haná Palermo 8:0
06/05 21:00 20. kolo Diletanti TJ Sokol Plán B 3:0
06/05 20:00 22. kolo Fanoušci sport. studií Pozdní sběr 3:2
06/05 19:00 22. kolo FC Big Test Icicles UniStars Brno 3:2
02/05 20:30 19. kolo Rakol Brno Colgate Team 2:3
02/05 19:00 19. kolo Estudiantes C.F. SSC Brno 5:1
30/04 21:00 26. kolo Bagattino FC Verdikt 5:0
30/04 20:00 26. kolo FC 2 Goals 1 Cup TJ Strážci vesmíru 4:8
30/04 19:00 26. kolo Kaša Team Beer Team 3:3
29/04 18:45 18. kolo EUROPLOTY "B" Renfus Team 1:5
14/04 21:00 19. kolo Beer Team Maurové ovečky 0:0
14/04 20:00 19. kolo FC Pálené Dream Team 2:2
14/04 19:00 19. kolo FC Joga Bonito FC 2 Goals 1 Cup 3:0
09/04 21:00 22. kolo FC Boyband TJ Sokol Plán B 1:2
09/04 20:00 16. kolo Derniéra C.F. Fanoušci sport. studií 0:3
07/04 21:00 16. kolo Diletanti FC Boyband 0:2
07/04 20:00 16. kolo FC Kredity budou stačit Impérium 0:4
07/04 19:00 16. kolo ASN Brno FC Big Test Icicles 3:4
25/03 21:00 16. kolo Bagattino FC 2 Goals 1 Cup 3:1
25/03 20:00 16. kolo Praetors C.F. Beer Team 0:3
25/03 19:00 16. kolo FC Verdikt FC Joga Bonito 3:1
25/11 21:00 10. kolo Derniéra C.F. BJ SeaMen 1:1
25/11 20:00 10. kolo FC Big Test Icicles TJ Sokol Plán B 4:1
25/11 19:00 10. kolo Bagattino Sebranka 2:0
18/11 21:00 9. kolo Fanoušci sport. studií ASN Brno 5:0
18/11 20:00 9. kolo TJ Sokol Plán B Diletanti 0:6
18/11 19:00 9. kolo Impérium FC Boyband 7:2
13/11 20:00 8. kolo FC 2 Goals 1 Cup Kaša Team 2:3
28/10 21:00 6. kolo Diletanti Fanoušci sport. studií 2:2
28/10 20:00 6. kolo BJ SeaMen TJ Sokol Plán B 2:2
28/10 19:00 6. kolo FC Big Test Icicles FC Boyband 3:4
21/10 21:00 5. kolo FC Boyband Diletanti 3:3
21/10 20:00 5. kolo FC Joga Bonito Dream Team 2:0
21/10 19:00 5. kolo FC Big Test Icicles ASN Brno 2:6
07/10 21:00 3. kolo Kaša Team TJ Strážci vesmíru 1:5
07/10 20:00 3. kolo Pozdní sběr TJ Sokol Plán B 4:4
07/10 19:00 3. kolo FC Pálené Maurové ovečky 3:1
30/09 21:00 2. kolo BJ SeaMen FC Boyband 7:2
30/09 20:00 2. kolo TJ Sokol Plán B Impérium 3:2
30/09 19:00 2. kolo Bagattino Dream Team 0:2
25/09 20:00 1. kolo Impérium Pozdní sběr 8:1
23/09 21:00 1. kolo Mixed Trotters Beer Team 0:12
23/09 20:00 1. kolo FC 2 Goals 1 Cup Maurové ovečky 3:3
23/09 19:00 1. kolo FC Joga Bonito TJ Strážci vesmíru 2:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382