BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Jelínek Lukáš
Licence: C

Zapsán od: 25.10.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 140
Celkový počet udělených karet: 141 128 13
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,26

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
06/10 20:45 6. kolo Sport Centrum Srbská MFC Srandy 4:1
06/10 19:30 6. kolo BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 14:2
24/09 20:45 4. kolo FC Wolfgang Brno MK Slatina Brno "B" 7:5
24/09 19:30 4. kolo Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 10:3
17/09 20:45 3. kolo Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team 3:2
17/09 19:15 3. kolo Proklatě dobrý kuřata Divoká karta 3:1
10/09 20:45 2. kolo Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno 3:6
10/09 19:30 2. kolo MK Slatina Brno Dynamo Haná 3:10
03/09 20:45 1. kolo Cordoba 06 The Reds 4:3
03/09 19:15 1. kolo Bitches TJ BARAN 6:0
29/06 20:15 18. kolo FC Zebra FC Rom Star 3:3
29/06 19:00 17. kolo KMK Dynamo Brno UniStars Brno 9:2
24/06 20:45 16. kolo FC Dvorska FC Erekce 3:1
24/06 19:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Mediální mrchy 7:1
22/06 20:15 16. kolo Cordoba 06 CZ Spieler Brno 0:1
17/06 20:15 14. kolo Royal Flush "C" FC Čočky 0:4
17/06 19:00 19. kolo Kaša Team Bitches 0:1
15/06 20:45 19. kolo Palermo TJ Rotor Magenta 7:1
15/06 19:30 14. kolo Mediální mrchy KMK Dynamo Brno 2:6
10/06 20:45 25. kolo Palermo FC Čočky 3:2
10/06 19:30 25. kolo SeaComp Beers United 5:3
08/06 20:15 25. kolo Royal Flush Cordoba 06 "B" 3:3
08/06 19:00 25. kolo MK Slatina Brno Estudiantes C.F. 3:1
03/06 20:45 24. kolo Beers United Royal Flush 2:2
27/05 21:00 16. kolo UniStars Brno FC Poutník 1552 3:2
27/05 19:45 23. kolo FC Tiki-Taka Brno FC Kalinka Bohunice 2:8
20/05 20:45 22. kolo SeaComp Royal Flush 3:2
20/05 19:00 23. kolo Royal Flush "C" TJ Rotor Magenta 5:2
13/05 20:15 21. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Pivnice u Čápa 0:3
13/05 19:00 21. kolo Kaša Team FC Jaguars Brno "B" 3:0
28/11 20:15 5. kolo JMŽP AC Sudety 1988 3:2
28/11 19:00 13. kolo SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa 2:3
07/11 20:15 10. kolo FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno "B" 4:3
07/11 19:15 6. kolo FK Bez nás nezačnou Gottwaldoff 4:3
07/11 18:00 9. kolo SK Veselka TJ BARAN 9:0
28/10 20:15 2. kolo Tak určitě Gottwaldoff 1:0
28/10 19:00 9. kolo Los Arbitros Cordoba 06 "B" 2:2
21/10 20:45 8. kolo CZ Spieler Brno FC DM Podlahy 10:2
21/10 19:30 8. kolo Beers United Los Arbitros 0:5
07/10 20:30 6. kolo UniStars Brno KMK Dynamo Brno 2:5
07/10 19:15 6. kolo Cordoba 06 FC DM Podlahy 2:4
03/10 20:45 3. kolo Los Arbitros MK Slatina Brno 3:9
03/10 19:30 5. kolo Los Arbitros "B" Palermo 2:3
19/09 20:45 3. kolo KMK Dynamo Brno "B" SeaComp "B" 6:0
19/09 19:30 3. kolo Cordoba 06 "C" AMENINA 08 3:2
10/06 20:30 25. kolo Los Arbitros CZ People 3:5
10/06 19:15 21. kolo FC Pardálové TJ BARAN 1:3
03/06 20:30 26. kolo FC Poutník 1552 Hooftrimmer Gunners 0:6
03/06 19:15 17. kolo Vyšší princip Beers United 18:4
27/05 20:45 16. kolo RKM Tripoli Brno CZ Spieler Brno 9:23
27/05 19:30 16. kolo Beers United Dynamo Haná 4:1
21/05 20:15 15. kolo Cordoba 06 RKM Tripoli Brno 7:1
21/05 19:00 26. kolo Kaša Team Royal Flush "C" 5:0
20/05 20:30 15. kolo Vyšší princip CZ Spieler Brno 6:5
20/05 19:15 22. kolo TJ BARAN Royal Flush "B" 2:3
16/04 20:15 17. kolo FC Erekce AMENINA 08 2:4
16/04 19:00 17. kolo Hooftrimmer Gunners Los Arbitros 2:2
04/04 21:00 15. kolo FC Zebra Los Arbitros "B" 7:4
04/04 19:15 15. kolo Colgate Team The Reds "B" 1:5
02/04 20:45 15. kolo FC Fénix Brno Mediální mrchy 1:4
02/04 19:30 15. kolo FC DM Podlahy UniStars Brno 7:3
22/05 21:00 17. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 5:2
01/05 20:30 18. kolo FC Fénix Brno "B" Last Minute 3:2
22/04 20:30 13. kolo Gioia Brno Cordoba 06 0:9
19/04 19:00 13. kolo Rakol Brno FC Poutník 1552 4:4
18/04 20:40 16. kolo FC Fénix Brno "B" Dynamo Haná 8:2
24/10 20:40 13. kolo Mediální mrchy ABB 4:0
23/10 20:00 6. kolo Proklatě dobrý kuřata Čechie Zastávka 0:4
21/10 19:10 8. kolo Estudiantes C.F. KMK Betis United 0:1
13/10 18:30 7. kolo Palermo EUROPLOTY 2:6
09/10 20:00 6. kolo FC Rom Star SeaComp 2:1
08/10 21:00 6. kolo Melchester Rovers Renfus Team 1:2
04/10 17:00 1. kolo Pink Pigs Sport Centrum Srbská 4:2
27/09 19:10 4. kolo FC Fénix Brno "B" FC Brkábl 2:5
24/09 19:30 2. kolo ST Baby Tennessee Sport Centrum Srbská 0:8
22/09 20:00 4. kolo Melchester Rovers Rebešovice 4:5
21/09 19:00 4. kolo Colgate Team Corinto 6:3
21/09 17:30 2. kolo FC Boxerky Brno Gioia Brno 5:0
18/09 20:00 1. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 1:4
13/09 20:40 2. kolo Kašpaři VM FC Rom Star 4:1
10/09 21:00 2. kolo Melchester Rovers Moravia Brno 3:1
05/09 19:00 1. kolo FC Clubwash::Brno Fanatics Brno 1:3
20/06 18:00 3. kolo AliOptik SeaComp 3:5
20/06 17:00 1. kolo ABB SeaComp 2:3
15/06 18:00 15. kolo FC Rom Star 1. FC Tišnov 5:0
15/06 17:00 15. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 14:1
13/06 20:00 22. kolo Tripoli Brno Colgate Team 5:2
13/06 18:00 9. kolo BSMK Mediální mrchy 0:2
13/06 17:00 8. kolo SeaComp ABB 3:1
11/06 20:00 22. kolo KMK Dynamo Brno C.F. Relax 7:2
07/06 16:00 13. kolo FC Fénix Brno FC Rom Star 8:0
05/06 20:00 21. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 1:1
04/06 20:45 21. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 6:1
04/06 19:10 21. kolo Café Bar Espaňa Colgate Team 4:0
30/05 16:30 13. kolo Sport Centrum Srbská ABB 3:0
29/05 19:00 23. kolo Colgate Team "B" Beers United 1:6
25/05 18:45 20. kolo Karlsberg C.F. "B" Rebešovice 4:1
23/05 20:00 19. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 2:2
21/05 19:30 19. kolo FC Fénix Brno Fischer Cafe 1:0
15/05 20:00 18. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 3:12
14/05 20:00 18. kolo Café Bar Espaňa RKM Royal Day Brno 2:3
13/05 18:30 21. kolo Colgate Team "B" The Reds 1:17
09/05 20:45 17. kolo RKM Royal Day Brno PROTECTION.CZ 4:1
07/05 20:00 17. kolo Gioia Brno Café Bar Espaňa 3:0
06/05 18:45 20. kolo FC WC Colgate Team "B" 3:0
03/05 17:00 13. kolo Sport Centrum Srbská Čechie Zastávka 0:0
02/05 20:30 16. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 6:5
02/05 18:30 16. kolo FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 6:2
01/05 20:45 16. kolo SSC Brno FC Spodek Bohunice 6:5
01/05 19:10 16. kolo Nedeka Brno Kašpaři VM 2:1
30/04 20:45 16. kolo Café Bar Espaňa Cordoba 06 7:1
26/04 18:00 12. kolo BESTie Lakýrky nočních klubů 5:0
25/04 18:45 15. kolo C.F. Relax Fischer Cafe 1:8
19/04 17:00 11. kolo Sport Centrum Srbská BESTie 3:1
15/04 18:45 17. kolo Tripoli Café Brno "B" FC Fénix Brno "B" 1:6
11/04 20:00 13. kolo RKM Royal Day Brno Nedeka Brno 4:2
10/04 21:00 16. kolo FC Fénix Brno "B" Dynamo Haná 1:4
09/04 20:45 13. kolo Tripoli Brno Café Bar Espaňa 4:2
04/04 20:45 12. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 2:5
03/04 19:10 12. kolo Colgate Team Kašpaři VM 1:2
02/04 19:30 12. kolo FC Fénix Brno Karlsberg C.F. "B" 9:0
01/04 18:45 15. kolo Melchester Rovers Sandonorico 4:1
18/11 18:45 11. kolo MOP Brno FC Brkábl 5:0
11/11 19:30 4. kolo AliOptik BSMK 3:5
11/11 18:00 9. kolo Lakýrky nočních klubů Nemakej.cz 0:5
09/11 21:00 10. kolo Tripoli Brno Natural 95 6:2
06/11 20:30 10. kolo FC Rom Star EUROPLOTY 5:3
06/11 18:00 10. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 2:5
02/11 20:00 9. kolo FC Poutník 1552 FC Habrůvka 3:5
01/11 19:00 9. kolo FC Clubwash::Brno Cordoba 06 "B" 2:5
30/10 21:00 9. kolo RKM Royal Day Brno Kašpaři VM 10:0
27/10 17:00 7. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 5:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382