BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Kocman Jakub
Licence: B

Zapsán od: 22.05.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 233
Celkový počet udělených karet: 190 181 9

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
11/06 20:15 18. kolo Cordoba 06 Dynamo Haná 6:2
11/06 19:00 23. kolo Moravia Brno Kaša Team 0:0
10/06 18:15 23. kolo FC Zebra FC Erekce 6:4
04/06 19:00 24. kolo Colgate Team FC Rom Star 2:2
03/06 20:30 17. kolo The Reds Cordoba 06 6:2
03/06 19:15 17. kolo CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská 7:6
30/05 21:00 23. kolo FC Rom Star C.F. Relax "B" 3:1
30/05 18:15 23. kolo Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 3:7
23/05 19:15 22. kolo Bitches FC Rom Star 5:10
22/05 20:15 15. kolo The Reds Beers United 6:4
22/05 19:00 22. kolo Colgate Team FC Pivnice u Čápa 5:1
16/05 21:00 21. kolo Estudiantes C.F. Division-KH 6:4
14/05 20:15 21. kolo Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B" 2:3
07/05 20:15 13. kolo BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská 1:6
07/05 19:00 20. kolo Colgate Team Estudiantes C.F. 1:4
06/05 20:30 13. kolo The Reds CZ Spieler Brno 3:7
06/05 19:15 26. kolo Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" 1:2
29/04 20:30 19. kolo Hooftrimmer Gunners UniStars Brno 3:5
29/04 19:15 19. kolo FC Erekce FC Dvorska 2:4
17/04 20:15 17. kolo Kaša Team TJ Rotor Magenta 8:1
17/04 19:00 17. kolo Colgate Team C.F. Relax "B" 1:3
06/11 20:30 9. kolo The Reds BKMK Topshoes.cz 1:6
06/11 19:00 10. kolo AMENINA 08 FC Pardálové 3:4
05/11 21:00 10. kolo FC Jaguars Brno FC Kalinka Bohunice 5:1
05/11 19:30 10. kolo FC Erekce FC Zebra 6:0
01/11 20:30 7. kolo Palermo FC Spitfire 0:4
01/11 19:00 12. kolo FC Jaguars Brno KMK Dynamo Brno "B" 0:6
03/09 21:00 1. kolo KMK Dynamo Brno CZ Spieler Brno 3:13
03/09 19:30 1. kolo The Reds RKM Tripoli Brno 4:5
12/06 20:30 20. kolo RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 3:5
12/06 19:00 24. kolo AMENINA 08 TJ BARAN 3:2
06/06 19:00 23. kolo Mediální mrchy C.F. Relax 4:2
04/06 19:30 23. kolo TJ BARAN TJ Rotor Magenta 3:2
31/05 18:45 22. kolo C.F. Relax "B" FC Rebels 1:3
28/05 21:00 22. kolo FC DM Podlahy Impérium 1:0
28/05 19:00 22. kolo Šenk okna Raiders Rebešovice 6:4
24/05 19:00 21. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno 2:3
21/05 20:30 21. kolo Mediální mrchy Výtahy SHS 7:2
21/05 19:00 21. kolo Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy 2:6
17/05 20:30 20. kolo The Reds "B" Mediální mrchy 0:6
17/05 19:00 18. kolo Blizzards Colgate Team 1:3
15/05 21:00 16. kolo BKMK Werbedesign RKM Tripoli Brno 2:3
24/04 20:45 13. kolo Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno 1:3
16/04 21:00 16. kolo Amazing FC FC DM Podlahy 1:1
16/04 19:30 16. kolo TJ BARAN FC Tiki-Taka Brno 3:1
10/04 20:30 11. kolo RKM Tripoli Brno Cordoba 06 5:2
10/04 19:00 15. kolo FC Erekce AMENINA 08 2:2
28/11 17:15 13. kolo FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B" 3:0
23/11 18:45 12. kolo Division-KH FC Rom Star 5:1
07/11 20:30 10. kolo CZ Spieler Brno RKM Tripoli Brno 2:3
31/10 20:30 9. kolo Cordoba 06 CZ Spieler Brno 1:7
31/10 19:00 9. kolo TJ BARAN TJ Leftovers 4:0
30/10 21:00 9. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 2:2
30/10 18:45 2. kolo Beers United Cordoba 06 "B" 1:3
26/09 21:00 4. kolo CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská 2:11
25/09 20:30 4. kolo Výtahy SHS FC Zebra 0:0
25/09 19:00 4. kolo The Reds F.C. Bohunice 7:5
25/09 18:00 1. kolo FC Protest Valašští dřeváci 4:2
05/09 20:30 1. kolo Cordoba 06 BKMK Werbedesign 1:7
05/09 19:00 1. kolo AMENINA 08 TJ Sokol Březina 2:2
04/09 19:00 1. kolo RKM Tripoli Brno Vyšší princip 6:3
13/10 20:30 7. kolo PROTECTION.CZ Sport Centrum Srbská 2:1
13/10 19:00 7. kolo Nedeka Brno EUROPLOTY 3:3
07/10 21:00 3. kolo FC Big Test Icicles Valašské TIKI - TAKA 1:2
07/10 20:00 3. kolo Bagattino Malé pivo 2:5
07/10 19:00 3. kolo ASN Praetors Brno Tak určitě 4:0
06/10 21:00 6. kolo Sport Centrum Srbská SK Retro Brno 3:2
06/10 18:45 6. kolo EUROPLOTY FC Fénix Brno 8:3
30/09 20:30 5. kolo Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 9:5
29/09 20:30 5. kolo Estudiantes C.F. SeaComp 2:3
29/09 19:00 5. kolo FC Poutník 1552 Šenk okna Raiders 1:0
24/09 21:00 4. kolo Impérium FC Kalinka Bohunice 10:1
24/09 19:00 4. kolo Výtahy SHS Leram 1:1
23/09 21:00 1. kolo Mixed Trotters Čapuj 1:6
23/09 20:00 1. kolo ASN Praetors Brno Valašské TIKI - TAKA 1:2
23/09 19:00 1. kolo FC Joga Bonito Victorias secret 2:5
22/09 18:45 4. kolo EUROPLOTY Gioia Brno 2:15
17/09 20:00 3. kolo FCC František Vláčil S.B.S. Bástr 6:3
15/09 20:30 3. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 3:8
11/09 21:00 2. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 5:2
11/09 19:00 1. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 0:3
08/09 18:00 2. kolo S.B.S. Bástr "B" Estudiantes C.F. 2:3
01/09 20:30 1. kolo PROTECTION.CZ SK Retro Brno 5:0
01/09 19:00 1. kolo FC Coco Aradza Výtahy SHS 1:2
22/06 17:30 26. kolo FC Habrůvka "B" S.B.S. Bástr "B" 5:1
18/06 20:30 21. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 7:1
18/06 19:00 20. kolo Gioia Brno FC Fénix Brno 4:3
17/06 21:00 19. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 5:1
16/06 19:00 21. kolo Rebešovice Natural 95 7:1
15/06 19:30 21. kolo The Reds KMK Dynamo Brno 11:7
12/06 20:00 24. kolo SeaComp FK Világoš 5:1
12/06 19:00 18. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 1:1
11/06 20:30 20. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 3:3
09/06 21:00 20. kolo Cordoba 06 FC Habrůvka 2:4
09/06 19:30 20. kolo FC Poutník 1552 Natural 95 5:2
02/06 21:00 19. kolo Sport Centrum Srbská J.F.A 1:4
02/06 19:30 19. kolo Natural 95 Moravia Brno 1:1
01/06 18:30 19. kolo Rebešovice KMK Dynamo Brno 0:0
28/05 20:30 18. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 5:4
26/05 21:00 18. kolo Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 0:5
26/05 19:30 18. kolo FC Poutník 1552 Moravia Brno 4:0
15/05 20:30 16. kolo Cordoba 06 PROTECTION.CZ 3:4
13/05 20:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Tripoli Brno 4:7
07/05 17:00 12. kolo Partners Kopečná Sport Centrum Srbská 1:3
05/05 21:00 20. kolo Dream Team Kaša Team 5:0
05/05 20:00 20. kolo FC Verdikt Beer Team 0:5
05/05 19:00 20. kolo TJ Strážci vesmíru Sebranka 8:4
01/12 18:00 11. kolo FC Spodek Bohunice Domino 4:2
16/11 15:00 12. kolo Černý balet FC Habrůvka "B" 2:7
14/11 19:00 11. kolo S.B.S. Bástr "B" Fanatics Brno 7:1
11/11 21:00 8. kolo Bagattino Beer Team 2:0
11/11 20:00 8. kolo Derniéra C.F. TJ Sokol Plán B 1:2
11/11 19:00 8. kolo ASN Brno BJ SeaMen 3:4
07/11 18:45 10. kolo J.F.A Šenk okna Raiders 3:9
06/11 20:30 10. kolo S.B.S. Bástr The Reds "B" 4:7
28/10 19:30 9. kolo The Reds "B" EUROPLOTY "B" 4:0
28/10 18:00 8. kolo SSC Brno Černý balet 1:6
24/10 20:30 8. kolo Šenk okna Raiders FC Habrůvka 10:1
21/10 18:45 8. kolo J.F.A Sport Centrum Srbská 3:4
14/10 20:30 7. kolo FK Világoš FC Dark Reunion 5:3
10/10 19:00 6. kolo SSC Brno Estudiantes C.F. 3:1
07/10 18:45 6. kolo Dynamo Haná Last Minute 5:2
02/10 18:45 5. kolo Moravia Brno Corinto Blues 1:1
30/09 21:00 5. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 2:9
30/09 19:30 5. kolo Renfus Team EUROPLOTY "B" 2:2
25/09 20:30 4. kolo FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 1:1
25/09 19:30 4. kolo SK Retro Brno Rebešovice 2:4
23/09 18:45 4. kolo EUROPLOTY Natural 95 2:0
18/09 18:45 3. kolo Moravia Brno EUROPLOTY 3:7
16/09 20:00 3. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 2:5
16/09 19:00 2. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 0:0
05/09 20:00 1. kolo Rakol Brno FC Fénix Brno "B" 0:3
24/06 18:45 22. kolo Natural 95 PROTECTION.CZ 1:6
23/06 20:30 22. kolo Cordoba 06 Café Bar Espaňa 7:2
21/06 20:30 22. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 7:4
20/06 20:40 25. kolo FC Fénix Brno "B" Beers United 2:3
19/06 20:30 21. kolo Nedeka Brno Natural 95 5:2
19/06 19:00 25. kolo FC Fénix Brno "C" Cordoba 06 "B" 4:0
18/06 20:30 21. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 0:6
11/06 20:00 24. kolo SeaComp FC Clubwash::Brno 2:2
11/06 18:30 17. kolo BESTie Sport Centrum Srbská 0:3
10/06 20:30 20. kolo Sport Centrum Srbská Natural 95 4:2
10/06 19:00 24. kolo Estudiantes C.F. EUROPLOTY "B" 2:2
07/06 18:00 20. kolo FC Habrůvka FC Poutník 1552 6:0
05/06 20:30 19. kolo Renfus Team Rakol Brno 7:0
05/06 19:00 19. kolo C.F. Relax Rebešovice 1:6
04/06 19:00 23. kolo FC Clubwash::Brno FC Spodek Bohunice 12:1
03/06 20:30 19. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 2:7
03/06 19:00 19. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 2:2
31/05 18:30 19. kolo FC Habrůvka HT Group C.F. 2:0
28/05 20:30 18. kolo FC Fénix Brno Tripoli Brno 1:5
24/05 18:00 20. kolo Malakes F.C. FC Spodek Bohunice 3:2
23/05 18:45 19. kolo Last Minute EUROPLOTY 3:2
20/05 20:30 17. kolo RKM Royal Day Brno FC Fénix Brno 3:1
20/05 19:00 21. kolo KMK Betis United Estudiantes C.F. 6:2
19/05 19:30 21. kolo The Reds "B" Malakes F.C. 1:2
19/05 18:00 21. kolo SK Retro Brno Cordoba 06 "B" 4:3
14/05 20:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Karlsberg C.F. 8:14
13/05 17:00 14. kolo AliOptik Mediální mrchy 0:3
12/05 20:30 16. kolo HT Group C.F. Rakol Brno 5:0
08/05 20:30 15. kolo C.F. Relax FC Poutník 1552 4:0
08/05 19:00 19. kolo KMK Betis United The Reds "B" 1:6
04/05 14:00 19. kolo FC Brkábl Beers United 0:5
03/05 18:30 15. kolo Rebešovice Melchester Rovers 5:3
01/05 20:00 18. kolo FC Fénix Brno "C" KMK Betis United 4:0
30/04 20:30 14. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 0:5
30/04 19:00 18. kolo Kašpaři VM SeaComp 2:0
29/04 20:30 14. kolo Café Bar Espaňa KMK Dynamo Brno 4:0
27/04 19:00 14. kolo FC Habrůvka C.F. Relax 4:2
23/04 19:15 10. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 0:1
22/04 20:30 13. kolo Nedeka Brno RKM Royal Day Brno 0:13
22/04 19:00 17. kolo KMK Betis United Malakes F.C. 0:1
21/04 17:30 17. kolo Cordoba 06 "B" FC Rom Star 6:0
19/04 18:00 13. kolo Rebešovice FC Habrůvka 3:3
18/04 20:40 12. kolo Tripoli Brno KMK Dynamo Brno 4:1
16/04 18:45 16. kolo EUROPLOTY "B" SeaComp 8:2
14/04 18:45 16. kolo Sandonorico Palermo 2:6
04/04 20:40 14. kolo FC Fénix Brno "B" Corinto Blues 2:6
03/04 20:00 14. kolo KMK Betis United SK Retro Brno 3:4
26/11 18:00 13. kolo Fanatics Brno SK Retro Brno 0:12
21/11 18:00 12. kolo SeaComp Fanatics Brno 9:3
15/11 18:00 5. kolo Baronky Proklatě dobrý kuřata 3:4
14/11 20:40 11. kolo RKM Royal Day Brno KMK Dynamo Brno 7:5
14/11 18:30 11. kolo FC Clubwash::Brno SeaComp 0:4
10/11 14:00 11. kolo S.B.S. Bástr FC Brkábl 3:3
09/11 19:10 11. kolo SSC Brno Colgate Team 1:6
07/11 18:45 10. kolo Moravia Brno Fischer Cafe 6:0
05/11 19:30 8. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 1:3
31/10 18:45 9. kolo Fischer Cafe Melchester Rovers 2:3
30/10 18:45 9. kolo MOP Brno Moravia Brno 4:3
29/10 20:40 9. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 4:12
29/10 19:10 9. kolo SSC Brno EUROPLOTY 0:1
28/10 17:00 2. kolo Malakes F.C. Fanatics Brno 14:0
28/10 15:00 9. kolo FC Poutník 1552 FC Habrůvka 2:4
25/10 17:00 13. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 3:5
15/10 20:40 7. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:10
15/10 19:10 7. kolo PROTECTION.CZ Cordoba 06 5:3
14/10 19:10 7. kolo FC Spodek Bohunice Malakes F.C. 3:5
13/10 16:00 5. kolo FC Perfect FC Boxerky Brno 3:3
11/10 19:10 6. kolo FC Fénix Brno "B" Palermo 1:3
10/10 18:45 6. kolo EUROPLOTY "B" Fanatics Brno 13:3
09/10 20:40 6. kolo FC Fénix Brno RKM Royal Day Brno 4:4
05/10 17:30 4. kolo FC Boxerky Brno FC Rom Star 1:1
04/10 18:00 5. kolo SeaComp Kašpaři VM 1:5
03/10 18:45 3. kolo Nemakej.cz 1. F.C. Bosonožky 0:1
03/09 20:40 1. kolo KMK Dynamo Brno Tripoli Brno 7:2
02/11 17:15 9. kolo Renfus Team FC Brkábl 4:3
25/10 18:45 8. kolo Fischer Cafe FC Fénix Brno 1:3
17/10 20:30 7. kolo SK Retro Brno SSC Brno 4:3
13/10 18:45 6. kolo EUROPLOTY Fanatics Brno 4:4
12/10 18:30 6. kolo FC Fénix Brno C.F. Relax 5:2
05/10 18:30 5. kolo Dynamo Haná Corinto Blues 3:1
04/10 18:45 5. kolo Sandonorico Colgate Team "B" 4:2
03/10 20:30 5. kolo SK Retro Brno KMK Betis United 6:2
29/09 17:30 2. kolo SeaComp Pink Pigs 4:5
27/09 20:30 2. kolo Mediální mrchy BSMK 5:1
26/09 19:30 1. kolo AliOptik Mediální mrchy 1:4
21/09 20:45 3. kolo Domino Beers United 5:3
12/09 20:45 2. kolo Nedeka Brno RKM Royal Day Brno 0:14
12/09 19:00 2. kolo PROTECTION.CZ Kašpaři VM 6:4
05/09 21:00 1. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 2:3
05/09 19:00 1. kolo Café Bar Espaňa Nedeka Brno 6:3
03/09 16:30 1. kolo Tripoli Café Brno "B" Colgate Team "B" 2:2
09/06 17:00 5. kolo Pink Pigs ABB 1:6
08/06 16:30 4. kolo AliOptik BSMK 4:0
06/06 17:30 1. kolo RATI IVACAR Pink Pigs 6:3
01/06 20:00 25. kolo Dream Team Kuřim KMK Dynamo Brno 0:2
30/05 21:00 21. kolo Melchester Rovers Colgate Team "B" 3:2
30/05 19:00 7. kolo Pink Pigs BSMK 4:7
25/05 16:30 6. kolo BSMK RATI IVACAR 2:4
23/05 20:45 9. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 0:4
23/05 19:30 9. kolo BESTie 1. F.C. Bosonožky 2:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382