BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Vašík Michael
Licence: B

Zapsán od: 17.05.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 253
Celkový počet udělených karet: 307 289 18

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
19/11 18:45 12. kolo C.F. Relax "B" Royal Flush Chalabalova
26/11 19:30 13. kolo The Reds "B" Bitches VUT
28/11 19:30 13. kolo AMENINA 08 TJ Sokol Březina VUT

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
12/11 20:45 11. kolo MK Slatina Brno C.F. Relax "B" 4:1
12/11 19:30 11. kolo UniStars Brno Rebešovice 0:4
08/11 19:00 10. kolo Fellaz Brno PKV Stars 1:1
05/11 18:00 10. kolo Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:5
25/10 20:30 8. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Zebra 5:2
25/10 19:00 8. kolo C.F. Relax Hooftrimmer Gunners 3:4
24/10 21:00 8. kolo TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" 2:8
24/10 19:30 8. kolo FC Erekce FC Jaguars Brno 2:5
02/10 19:30 5. kolo KMK Dynamo Brno FC Seňoritky Černá Hora 3:4
27/09 19:00 13. kolo C.F. Relax Rebešovice 2:4
25/09 20:45 4. kolo Sport Centrum Srbská BKMK Werbedesign 3:6
25/09 18:45 4. kolo Beers United Cordoba 06 2:4
10/09 18:00 2. kolo Rebešovice CZ People 1:3
06/09 21:00 1. kolo FC DM Podlahy Mediální mrchy 3:2
06/09 18:45 1. kolo Beers United Sport Centrum Srbská 4:7
18/06 21:00 25. kolo KMK Dynamo Brno Dynamo Haná 7:1
13/06 19:30 20. kolo Čechie Zastávka SK Líšeň 0:2
11/06 18:45 24. kolo C.F. Relax "B" MK Slatina Brno 3:8
07/06 19:00 19. kolo Čechie Zastávka FC Seňoritky Černá Hora 0:4
04/06 21:00 23. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 4:4
29/05 19:00 18. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 0:2
28/05 19:00 22. kolo Cordoba 06 "B" FC Poutník 1552 4:2
22/05 18:45 26. kolo Dynamo Haná Rebešovice 2:3
17/05 19:00 16. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 2:1
16/05 20:30 20. kolo Šenk okna Raiders FCC František Vláčil 8:3
16/05 19:00 20. kolo C.F. Relax Hooftrimmer Gunners 2:1
10/05 18:45 19. kolo Division-KH Blizzards 9:0
03/05 18:45 18. kolo Moravia Brno MK Slatina Brno 3:5
19/04 20:30 16. kolo The Reds "B" FC Zebra 2:0
16/04 21:00 16. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:3
12/04 21:00 15. kolo FC Fénix Brno FCC František Vláčil 6:1
12/04 19:00 15. kolo FC Jaguars Brno TJ Leftovers 5:1
10/04 18:45 15. kolo Division-KH FC Pivnice u Čápa 0:2
05/04 18:45 14. kolo Moravia Brno Division-KH 1:3
27/11 20:30 13. kolo Mediální mrchy FC Zebra 2:1
27/11 19:00 13. kolo Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" 7:2
22/11 19:30 12. kolo Amazing FC The Reds "B" 3:1
14/11 19:00 11. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Spitfire 9:1
13/11 19:30 11. kolo Estudiantes C.F. FC Poutník 1552 0:1
09/11 18:45 10. kolo Beers United KMK Dynamo Brno 1:4
18/10 19:30 6. kolo TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 3:1
15/10 18:45 7. kolo FC Kalinka Bohunice Blizzards 4:3
28/09 19:00 4. kolo Bitches Colgate Team 2:4
20/09 20:30 3. kolo FC Rebels Moravia Brno 2:2
12/09 21:00 2. kolo Werbedesign Brno RKM Tripoli Brno 1:3
12/09 19:00 2. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 3:0
13/06 19:00 22. kolo FC Coco Aradza Mediální mrchy 1:2
05/06 20:30 21. kolo Vyšší princip Werbedesign Brno 6:3
05/06 18:45 21. kolo Dynamo Haná Šenk okna Raiders 7:6
22/05 21:00 19. kolo Impérium Werbedesign Brno 0:5
22/05 18:45 19. kolo F.C. Bohunice KMK Dynamo Brno 7:4
17/05 20:30 18. kolo Amazing FC FC Poutník 1552 3:3
17/05 19:00 18. kolo C.F. Relax FC Habrůvka 3:2
09/05 20:30 16. kolo FC Spitfire Krýglsmarine 2:2
09/05 19:00 17. kolo Moravia Brno Renfus Team 0:3
03/05 20:30 16. kolo Colgate Team FC Kalinka Bohunice 5:3
03/05 19:00 16. kolo Výtahy SHS FC Coco Aradza 0:3
03/05 18:00 18. kolo Univerzita obrany FC UniStars Brno 2:3
25/04 18:45 15. kolo Division-KH Colgate Team 6:1
18/04 21:00 14. kolo Nedeka Brno Sport Centrum Srbská 2:8
04/04 21:00 11. kolo Top4Football Krýglsmarine 10:5
04/04 19:30 12. kolo Leram RKM Tripoli Brno 0:14
03/04 20:30 12. kolo Renfus Team Division-KH 2:1
03/04 19:00 12. kolo Výtahy SHS Amazing FC 1:10
03/04 18:00 14. kolo Agrostroj FC Big Test Icicles 4:1
24/10 20:30 9. kolo Impérium RKM Tripoli Brno 1:2
20/10 20:40 8. kolo Colgate Team Hooftrimmer Gunners 2:4
20/10 18:45 8. kolo Beers United Cordoba 06 "B" 2:2
11/10 20:30 7. kolo Cordoba 06 SK Retro Brno 1:0
11/10 19:00 7. kolo Moravia Brno Royal Flush 7:1
10/10 20:30 4. kolo Werbedesign Brno Gioia Brno 1:3
10/10 19:00 7. kolo Corinto Blues Dynamo Haná 3:2
26/09 20:30 5. kolo Impérium Nedeka Brno 4:1
26/09 19:00 5. kolo Rebešovice Corinto Blues 5:3
22/09 20:30 4. kolo Leram Cordoba 06 3:5
22/09 19:00 4. kolo Šenk okna Raiders Beers United 8:1
07/09 21:00 2. kolo Leram SK Retro Brno 1:3
07/09 19:30 2. kolo FC Spitfire Krýglsmarine 1:4
04/09 20:30 2. kolo Vyšší princip Gioia Brno 2:7
04/09 19:00 2. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 0:13
30/08 19:20 1. kolo Colgate Team Royal Flush 3:1
29/08 20:30 1. kolo SK Retro Brno Vyšší princip 2:2
29/08 19:00 1. kolo Top4Football FC IQRS Internacional 9:2
28/08 21:00 1. kolo KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. 1:3
28/08 18:00 1. kolo FC Rom Star Moravia Brno 3:4
28/08 12:00 1. kolo Cordoba 06 "B" Rebešovice 2:0
12/06 19:00 22. kolo FC Habrůvka Vyšší princip 2:5
07/06 20:30 21. kolo Cordoba 06 RKM Tripoli Brno 1:4
07/06 18:45 24. kolo Division-KH S.B.S. Bástr 5:3
06/06 18:45 24. kolo Moravia Brno Estudiantes C.F. 0:3
24/05 18:45 19. kolo Beers United Rebešovice 6:4
23/05 20:30 19. kolo Cordoba 06 SK Retro Brno 1:4
23/05 19:00 19. kolo Corinto Blues Šenk okna Raiders 1:6
19/05 19:20 18. kolo Vyšší princip Fischer Cafe 12:4
18/05 20:40 21. kolo Renfus Team Mediální mrchy 4:4
10/05 21:00 17. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 0:1
10/05 18:45 17. kolo Beers United Šenk okna Raiders 0:1
09/05 20:30 17. kolo Gioia Brno FC Dark Reunion 20:1
09/05 18:45 20. kolo Moravia Brno Dynamo Haná 0:8
05/05 21:00 19. kolo S.B.S. Bástr Hooftrimmer Gunners 8:1
05/05 18:45 19. kolo Dynamo Haná The Reds "B" 4:0
04/05 21:30 16. kolo S.B.S. Bástr FC Poutník 1552 3:7
01/05 18:30 19. kolo FC Spodek Bohunice Estudiantes C.F. 2:3
26/04 21:00 17. kolo Paralympiakos FC Premrhané talenty 3:2
26/04 20:00 21. kolo Tak určitě FC Literpool 12:1
26/04 19:00 17. kolo Lazio Rum Valašský oddíl 3:5
25/04 21:00 15. kolo Rebešovice FC Habrůvka 1:5
12/04 21:00 16. kolo Estudiantes C.F. Renfus Team 6:4
12/04 19:20 16. kolo Colgate Team Division-KH 1:2
24/03 18:00 14. kolo C.F. Relax "B" SeaComp 2:2
23/03 19:20 26. kolo Výtahy SHS FC DM Podlahy 4:1
10/11 20:30 11. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 5:0
10/11 19:00 11. kolo FC DM Podlahy C.F. Relax 5:1
26/10 20:30 9. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 2:2
26/10 19:00 9. kolo Corinto Blues FC Habrůvka 2:2
22/10 21:00 8. kolo FC Habrůvka FC Fénix Brno 4:6
22/10 19:20 7. kolo Baronky Sport Centrum Srbská 1:1
21/10 19:20 8. kolo Colgate Team FC Poutník 1552 1:4
21/10 18:30 8. kolo Palermo C.F. Relax "B" 1:8
12/10 20:30 7. kolo Cordoba 06 FC Dark Reunion 7:4
12/10 19:00 7. kolo Corinto Blues Cordoba 06 "B" 1:5
08/10 20:40 6. kolo The Reds "B" Dynamo Haná 3:4
08/10 19:20 5. kolo Baronky Nemakej.cz 3:3
28/09 20:30 5. kolo PROTECTION.CZ SK Retro Brno 2:7
28/09 18:45 5. kolo Rebešovice Leram 4:2
24/09 20:40 4. kolo The Reds "B" FCC František Vláčil 0:8
24/09 19:20 4. kolo Vyšší princip Beers United 5:2
25/06 19:20 22. kolo The Reds FC Poutník 1552 7:1
22/06 18:30 19. kolo Rebešovice The Reds 7:2
08/06 21:00 20. kolo C.F. Relax KMK Dynamo Brno 0:6
08/06 19:00 20. kolo Šenk okna Raiders Rebešovice 7:5
25/05 18:30 18. kolo Rebešovice Moravia Brno 2:2
12/05 20:30 16. kolo EUROPLOTY Karlsberg C.F. 4:3
11/05 18:45 16. kolo Šenk okna Raiders FC Poutník 1552 13:2
06/05 21:00 15. kolo Gioia Brno EUROPLOTY 9:2
06/05 18:45 15. kolo Fischer Cafe Moravia Brno 7:0
28/04 21:00 22. kolo FC Pálené Tak určitě 0:5
28/04 20:00 22. kolo Fanoušci sport. studií Šamani mieru 5:0
28/04 19:00 22. kolo Pozdní sběr Malé pivo 6:1
27/04 18:30 14. kolo Rebešovice FC Fénix Brno "B" 2:0
22/04 19:20 17. kolo Fanatics Brno Amazing FC 1:11
14/04 21:00 16. kolo S.B.S. Bástr "B" Fanatics Brno 2:5
13/04 20:30 12. kolo FC Fénix Brno Nedeka Brno 7:2
13/04 19:00 12. kolo Cordoba 06 FC Habrůvka 8:1
03/03 21:00 12. kolo FC Big Test Icicles Bagattino 1:0
03/03 20:00 12. kolo Valašský oddíl FC 2 Goals 1 Cup 11:1
03/03 19:00 9. kolo BJ SeaMen Sparta 2:2
23/10 18:45 8. kolo FC Dark Reunion FC Spodek Bohunice 9:0
20/10 18:45 8. kolo Dynamo Haná FCC František Vláčil 0:7
14/10 18:45 7. kolo FK Világoš Impérium 0:2
30/09 18:45 5. kolo Dynamo Haná Výtahy SHS 4:4
30/09 17:00 4. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 0:0
21/09 08:30 4. kolo Rebešovice FC Poutník 1552 2:0
10/09 21:00 2. kolo Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" 1:5
10/09 19:30 2. kolo FC Coco Aradza Colgate Team 4:4
05/09 18:00 2. kolo Rebešovice Corinto Blues 1:6
30/08 18:45 1. kolo Cordoba 06 "B" Rebešovice 6:1
16/04 18:45 12. kolo Fischer Cafe Moravia Brno 4:3
09/04 19:00 15. kolo Renfus Team FC Fénix Brno "B" 1:4
08/04 21:00 22. kolo Derniéra C.F. FC Kredity budou stačit 4:0
08/04 20:00 16. kolo BJ SeaMen Pozdní sběr 2:1
08/04 19:00 16. kolo UniStars Brno TJ Sokol Plán B 3:6
02/04 18:45 14. kolo EUROPLOTY "B" Dynamo Haná 4:4
18/11 19:30 12. kolo Vyšší princip FCC František Vláčil 5:2
13/11 19:30 11. kolo The Reds "B" Colgate Team 0:4
04/11 21:00 10. kolo Corinto Blues Fischer Cafe 1:4
04/11 19:30 10. kolo Gioia Brno FC Habrůvka 6:2
31/10 19:00 9. kolo FC Fénix Brno "B" Colgate Team 2:2
30/10 20:30 9. kolo RKM Royal Day Brno Nedeka Brno 5:3
22/10 20:30 8. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 7:2
21/10 21:00 8. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 3:1
21/10 19:30 8. kolo FC Poutník 1552 SK Retro Brno 2:1
16/10 18:45 7. kolo Fischer Cafe SK Retro Brno 5:2
30/09 21:00 5. kolo Karlsberg C.F. J.F.A 7:3
30/09 19:30 5. kolo C.F. Relax SK Retro Brno 0:0
27/09 18:00 5. kolo Rebešovice EUROPLOTY 0:3
24/09 20:30 4. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 2:0
15/09 20:30 3. kolo Estudiantes C.F. FC Dark Reunion 0:1
09/09 18:45 2. kolo EUROPLOTY KMK Dynamo Brno 3:10
30/08 18:00 1. kolo Rebešovice C.F. Relax 1:0
27/06 19:00 26. kolo Colgate Team FC Fénix Brno "B" 4:3
26/06 18:45 26. kolo Dynamo Haná Sandonorico 4:4
21/06 20:30 22. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 7:4
17/06 20:30 21. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 1:3
17/06 19:00 19. kolo Mediální mrchy Pixmania 3:1
13/06 20:40 24. kolo Kašpaři VM The Reds "B" 0:2
07/06 19:00 22. kolo Rebešovice MOP Brno 1:2
04/06 20:30 19. kolo Tripoli Brno Café Bar Espaňa 2:2
03/06 20:30 19. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 2:7
03/06 19:00 19. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 2:2
29/05 20:30 22. kolo Kašpaři VM KMK Betis United 3:2
29/05 19:00 18. kolo FC Poutník 1552 MOP Brno 3:6
21/05 18:45 21. kolo Dynamo Haná Domino 6:4
16/05 20:40 20. kolo S.B.S. Bástr Domino 0:4
06/05 20:30 15. kolo Nedeka Brno FC Fénix Brno 5:6
06/05 19:00 19. kolo SSC Brno S.B.S. Bástr 0:9
02/05 20:40 14. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 4:1
23/04 20:30 13. kolo PROTECTION.CZ Sport Centrum Srbská 6:4
22/04 20:30 13. kolo Nedeka Brno RKM Royal Day Brno 0:13
17/04 18:45 12. kolo Fischer Cafe Rebešovice 1:4
28/11 19:10 13. kolo FC Clubwash::Brno Malakes F.C. 2:3
19/11 18:00 12. kolo SK Retro Brno FC Clubwash::Brno 3:0
05/11 20:40 10. kolo Sport Centrum Srbská Café Bar Espaňa 2:9
05/11 19:10 10. kolo C.F. Relax Renfus Team 1:2
22/10 20:40 8. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 5:0
22/10 19:10 8. kolo Sport Centrum Srbská FC Fénix Brno 3:5
17/10 18:45 7. kolo Fischer Cafe FC Habrůvka 1:1
09/10 20:40 6. kolo FC Fénix Brno RKM Royal Day Brno 4:4
03/10 20:40 2. kolo Café Bar Espaňa Karlsberg C.F. 7:4
03/10 19:10 5. kolo Cordoba 06 Natural 95 7:0
24/09 20:40 4. kolo Café Bar Espaňa Natural 95 7:2
24/09 19:10 4. kolo FC Fénix Brno Nedeka Brno 6:2
15/09 18:30 3. kolo Palermo Sandonorico 3:1
15/09 10:30 3. kolo Natural 95 FC Fénix Brno 3:7
05/09 20:40 1. kolo Rakol Brno FC Habrůvka 1:2
05/09 19:10 1. kolo C.F. Relax MOP Brno 5:2
13/06 18:30 22. kolo FC Poutník 1552 SK Retro Brno 0:4
04/06 20:45 21. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 6:1
04/06 19:10 21. kolo Café Bar Espaňa Colgate Team 4:0
31/05 18:45 24. kolo Beers United FC WC 23:0
22/05 20:00 19. kolo Gioia Brno Kašpaři VM 8:2
21/05 19:10 19. kolo Natural 95 PROTECTION.CZ 6:5
16/05 18:45 21. kolo Tripoli Café Brno "B" Dynamo Haná 0:5
07/05 20:45 17. kolo Cordoba 06 Tripoli Brno 0:11
07/05 20:00 17. kolo Gioia Brno Café Bar Espaňa 3:0
28/04 19:00 19. kolo Palermo The Reds 3:7
24/04 18:45 15. kolo Moravia Brno MOP Brno 1:5
22/04 20:30 15. kolo Rakol Brno FC Fénix Brno 0:6
16/04 21:00 14. kolo Café Bar Espaňa Kašpaři VM 10:1
10/04 20:45 13. kolo Karlsberg C.F. Colgate Team 15:2
10/04 19:10 13. kolo Hearts of König FC Brkábl 4:7
29/10 19:15 9. kolo Palermo Corinto Blues 5:1
29/10 17:30 9. kolo Melchester Rovers Domino 7:1
25/10 19:00 8. kolo Nedeka Brno Colgate Team 6:5
24/10 18:15 7. kolo BESTie 1. F.C. Bosonožky 2:1
24/10 17:00 7. kolo Baronky Čechie Zastávka 1:0
10/10 20:45 6. kolo Kašpaři VM Karlsberg C.F. 2:4
10/10 19:00 6. kolo Nedeka Brno Natural 95 2:2
06/10 17:00 3. kolo BSMK ABB 1:0
27/09 18:45 4. kolo Renfus Team Rebešovice 2:4
26/09 20:45 4. kolo Tripoli Brno Kašpaři VM 6:0
22/09 18:45 3. kolo EUROPLOTY FC Habrůvka 1:10
20/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná FC Fénix Brno "B" 1:0
13/09 18:45 2. kolo EUROPLOTY FC Spodek Bohunice 2:4
07/09 18:30 1. kolo Moravia Brno C.F. Relax 1:2
03/09 19:00 1. kolo Melchester Rovers Palermo 0:2
24/05 19:00 24. kolo Dynamo Haná Moravia Brno 2:2
19/05 20:45 27. kolo Kašpaři VM PROTECTION.CZ 2:8

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382