BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Kypr Jan
Licence: E

Zapsán od: 14.03.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 219
Celkový počet udělených karet: 132 129 3

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
23/11 14:30 13. kolo Černý balet Vyšší princip 1:5
23/11 13:00 13. kolo EUROPLOTY "B" Domino 7:3
19/11 19:00 12. kolo Knihovnicka.cz S.B.S. Bástr 2:5
14/11 18:45 11. kolo Fischer Cafe KMK Dynamo Brno 2:5
12/11 19:15 10. kolo Čechie Zastávka Baronky 2:2
08/11 19:00 11. kolo FC Poutník 1552 Rebešovice 1:2
07/11 18:30 10. kolo SeaComp S.B.S. Bástr "B" 5:3
05/11 20:30 10. kolo PROTECTION.CZ RKM Royal Day Brno 3:7
05/11 19:00 10. kolo Knihovnicka.cz EUROPLOTY "B" 6:2
03/11 18:00 8. kolo Colgate Team Cordoba 06 "B" 4:3
30/10 20:30 9. kolo PROTECTION.CZ J.F.A 3:1
28/10 15:00 9. kolo Rebešovice Moravia Brno 3:2
22/10 19:15 7. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 1:1
17/10 19:00 6. kolo 1. F.C. Bosonožky Čechie Zastávka 1:1
13/10 12:30 7. kolo Rebešovice Corinto 4:3
10/10 18:45 6. kolo Beers United Rebešovice 6:1
08/10 20:30 6. kolo Karlsberg C.F. Nedeka Brno 3:2
08/10 19:00 6. kolo S.B.S. Bástr Renfus Team 3:2
02/10 20:30 5. kolo Rakol Brno S.B.S. Bástr 1:7
26/09 20:30 4. kolo Šenk okna Raiders PROTECTION.CZ 5:0
25/09 19:30 4. kolo The Reds "B" Renfus Team 0:3
19/09 19:30 3. kolo SeaComp FC Rom Star 5:6
19/09 18:00 3. kolo Palermo EUROPLOTY "B" 0:7
17/09 18:00 3. kolo Domino Knihovnicka.cz 0:9
16/09 21:00 3. kolo PROTECTION.CZ Sport Centrum Srbská 2:5
16/09 19:30 3. kolo Natural 95 SK Retro Brno 0:3
11/09 18:45 2. kolo Fischer Cafe Natural 95 2:1
10/09 18:45 2. kolo J.F.A Tripoli Brno 1:5
03/09 20:30 1. kolo Karlsberg C.F. Sport Centrum Srbská 1:0
03/09 19:00 1. kolo SSC Brno FCC František Vláčil 1:6
24/06 18:45 22. kolo Natural 95 PROTECTION.CZ 1:6
23/06 20:30 22. kolo Rakol Brno Fischer Cafe 2:7
19/06 19:00 21. kolo FC Habrůvka Melchester Rovers 1:0
17/06 20:30 21. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 2:4
12/06 19:00 24. kolo Malakes F.C. SK Retro Brno 4:8
11/06 20:30 20. kolo Cordoba 06 Tripoli Brno 0:6
09/06 20:30 20. kolo HT Group C.F. C.F. Relax 0:6
08/06 20:00 20. kolo FC Rom Star SK Retro Brno 1:12
06/06 20:40 23. kolo FC Fénix Brno "B" S.B.S. Bástr 3:3
05/06 19:00 23. kolo FC Fénix Brno "C" Kašpaři VM 5:3
04/06 20:30 19. kolo Tripoli Brno Café Bar Espaňa 2:2
04/06 19:00 16. kolo 1. F.C. Bosonožky Čechie Zastávka 0:2
29/05 19:00 20. kolo Rebešovice Renfus Team 1:1
28/05 20:30 18. kolo FC Fénix Brno Tripoli Brno 1:5
26/05 20:30 18. kolo HT Group C.F. Rebešovice 4:2
21/05 20:30 17. kolo Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 7:5
20/05 20:30 17. kolo KMK Dynamo Brno Karlsberg C.F. 7:11
16/05 20:40 20. kolo FC Fénix Brno "B" Sandonorico 9:3
15/05 18:45 16. kolo Fischer Cafe MOP Brno 2:2
14/05 20:30 16. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 4:5
12/05 20:30 16. kolo Cordoba 06 Natural 95 6:0
07/05 20:30 15. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 3:3
03/05 18:45 15. kolo The Reds Fischer Cafe 3:5
30/04 20:30 14. kolo RKM Royal Day Brno PROTECTION.CZ 5:4
30/04 19:00 18. kolo Estudiantes C.F. SK Retro Brno 0:6
26/04 19:00 18. kolo Colgate Team Domino 1:2
25/04 18:45 17. kolo Sandonorico S.B.S. Bástr 6:3
23/04 18:45 13. kolo Moravia Brno Melchester Rovers 3:2
21/04 21:00 17. kolo SeaComp Estudiantes C.F. 0:1
21/04 18:45 13. kolo The Reds HT Group C.F. 5:0
16/04 20:30 12. kolo FC Fénix Brno Karlsberg C.F. 3:3
16/04 19:00 12. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 6:1
05/04 18:30 15. kolo Last Minute Sandonorico 1:3
04/04 19:30 14. kolo FC WC Domino 0:8
03/04 19:00 14. kolo FC Fénix Brno "C" SeaComp 4:1
02/04 19:00 14. kolo Estudiantes C.F. FC Rom Star 3:1
27/11 18:45 13. kolo Sandonorico Dynamo Haná 2:3
26/11 19:10 13. kolo FC Fénix Brno "B" Colgate Team 5:1
22/11 18:45 12. kolo Beers United FC Fénix Brno "B" 5:0
20/11 20:00 14. kolo BSMK Sport Centrum Srbská 1:2
15/11 18:45 11. kolo The Reds "B" Kašpaři VM 3:2
13/11 20:40 11. kolo Renfus Team HT Group C.F. 1:3
10/11 19:30 11. kolo FC Fénix Brno "C" FC Rom Star 10:3
09/11 19:10 11. kolo PROTECTION.CZ Natural 95 2:3
07/11 20:40 4. kolo Malakes F.C. KMK Betis United 1:2
06/11 20:40 10. kolo Cordoba 06 FC Fénix Brno 11:1
04/11 18:00 10. kolo Colgate Team Sandonorico 2:2
04/11 10:30 10. kolo Natural 95 Nedeka Brno 5:1
01/11 18:45 9. kolo The Reds Rakol Brno 7:3
31/10 20:40 9. kolo C.F. Relax HT Group C.F. 0:5
30/10 20:40 9. kolo RKM Royal Day Brno Gioia Brno 6:3
25/10 18:45 8. kolo Beers United Palermo 3:1
24/10 18:45 8. kolo HT Group C.F. FC Habrůvka 5:4
23/10 20:40 8. kolo Cordoba 06 RKM Royal Day Brno 3:5
23/10 19:10 8. kolo Rakol Brno Renfus Team 3:8
21/10 19:10 8. kolo KMK Dynamo Brno Natural 95 6:3
20/10 11:00 8. kolo Rebešovice C.F. Relax 4:0
17/10 20:40 7. kolo RKM Royal Day Brno Café Bar Espaňa 5:1
17/10 19:10 7. kolo Renfus Team Moravia Brno 2:2
10/10 20:40 6. kolo Sport Centrum Srbská Tripoli Brno 3:10
09/10 18:45 6. kolo Moravia Brno C.F. Relax 1:0
05/10 17:00 6. kolo FC Habrůvka MOP Brno 4:2
04/10 18:45 1. kolo Beers United S.B.S. Bástr 0:5
03/10 18:45 5. kolo MOP Brno Fischer Cafe 10:1
02/10 20:40 5. kolo Karlsberg C.F. Sport Centrum Srbská 2:2
02/10 18:45 5. kolo Sandonorico SSC Brno 4:3
27/09 20:40 4. kolo S.B.S. Bástr Sandonorico 3:1
27/09 19:10 3. kolo Renfus Team Fischer Cafe 1:4
26/09 17:30 4. kolo FC Habrůvka Renfus Team 3:0
25/09 20:40 4. kolo Sport Centrum Srbská RKM Royal Day Brno 4:7
23/09 21:00 4. kolo Cordoba 06 KMK Dynamo Brno 4:1
19/09 19:30 1. kolo BESTie Baronky 0:5
19/09 18:00 3. kolo FC Clubwash::Brno FC Fénix Brno "C" 0:1
18/09 20:40 3. kolo PROTECTION.CZ RKM Royal Day Brno 2:8
18/09 18:30 3. kolo SeaComp EUROPLOTY "B" 1:4
14/09 18:00 3. kolo Rebešovice FC Poutník 1552 1:4
12/09 20:40 2. kolo Tripoli Brno Natural 95 5:2
11/09 20:40 2. kolo RKM Royal Day Brno Nedeka Brno 13:1
11/09 19:10 2. kolo FC Poutník 1552 Rakol Brno 4:1
04/09 18:45 1. kolo Dynamo Haná SSC Brno 5:0
02/09 12:00 1. kolo Corinto FC Fénix Brno "B" 4:3
13/06 20:30 22. kolo Kašpaři VM Natural 95 1:4
13/06 19:00 21. kolo MOP Brno Fischer Cafe 4:2
30/05 18:45 20. kolo Fischer Cafe Moravia Brno 1:5
29/05 18:45 20. kolo MOP Brno FC Fénix Brno 1:1
27/05 18:45 24. kolo FC Fénix Brno "B" The Reds 4:4
22/05 20:45 19. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 1:2
22/05 19:45 12. kolo Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 1:4
16/05 20:00 18. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 1:0
12/05 20:45 21. kolo Palermo Beers United 1:3
12/05 19:00 18. kolo FC Rom Star FC Clubwash::Brno 7:4
10/05 19:00 17. kolo FC Habrůvka SSC Brno 7:2
03/05 20:45 10. kolo Mediální mrchy RATI IVACAR 1:1
02/05 19:00 16. kolo FC Brkábl Moravia Brno 4:6
01/05 19:00 19. kolo Last Minute Beers United 2:3
01/05 18:00 16. kolo Fischer Cafe Karlsberg C.F. "B" 4:1
24/04 20:00 8. kolo Mediální mrchy AliOptik 3:3
23/04 20:45 15. kolo Karlsberg C.F. Café Bar Espaňa 1:3
18/04 18:30 14. kolo FC Poutník 1552 SSC Brno 16:1
17/04 18:45 14. kolo MOP Brno KMK Dynamo Brno 2:3
12/04 17:00 10. kolo Lakýrky nočních klubů Sport Centrum Srbská 0:5
11/04 20:00 13. kolo RKM Royal Day Brno Nedeka Brno 4:2
11/04 18:00 13. kolo Cordoba 06 "B" KMK Betis United 6:1
10/04 20:45 13. kolo Kašpaři VM PROTECTION.CZ 1:10
04/04 20:45 12. kolo RKM Royal Day Brno Gioia Brno 2:2
03/04 19:10 12. kolo Renfus Team KMK Dynamo Brno 1:4
29/11 18:45 9. kolo Moravia Brno Fischer Cafe 1:2
14/11 20:45 11. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 4:6
14/11 19:00 11. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 4:1
13/11 16:30 11. kolo Sandonorico Domino 4:3
09/11 19:30 11. kolo C.F. Relax KMK Dynamo Brno 2:4
08/11 20:45 10. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 2:4
02/11 20:45 9. kolo C.F. Relax Hearts of König 3:0
02/11 19:45 8. kolo Nemakej.cz Sport Centrum Srbská 0:1
19/10 18:30 7. kolo Fischer Cafe KMK Dynamo Brno 6:4
18/10 18:30 7. kolo Moravia Brno Karlsberg C.F. "B" 1:3
13/10 16:45 4. kolo ABB RATI IVACAR 1:1
11/10 20:30 6. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 5:0
10/10 20:45 6. kolo Kašpaři VM Karlsberg C.F. 2:4
09/10 18:45 6. kolo MOP Brno Rebešovice 7:2
05/10 16:30 3. kolo Pink Pigs Sport Centrum Srbská 2:5
04/10 19:00 5. kolo FC Clubwash::Brno EUROPLOTY 7:2
03/10 20:45 5. kolo Kašpaři VM Nedeka Brno 1:5
03/10 19:00 5. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 11:3
28/09 20:15 4. kolo FC Poutník 1552 Fanatics Brno 9:2
21/09 18:30 3. kolo Moravia Brno FC Fénix Brno 3:1
18/09 20:30 3. kolo Cordoba 06 Colgate Team 4:2
14/09 18:15 2. kolo Natural 95 Cordoba 06 5:0
09/09 20:45 2. kolo Colgate Team Karlsberg C.F. 0:10
09/09 18:00 2. kolo FC Fénix Brno "B" Domino 1:5
04/09 19:00 1. kolo Cordoba 06 Surfin Brno 5:0
09/06 20:45 30. kolo Karlsberg C.F. Surfin Brno 4:3
09/06 19:00 20. kolo Sandonorico Rebešovice "B" 1:5
07/06 20:45 30. kolo Bohunice 30 Natural 95 4:2
07/06 19:00 30. kolo RKM Royal Day Brno Rakol Brno 22:2
06/06 20:45 30. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 11:0
06/06 19:00 26. kolo Sandonorico FC Brkábl 1:6
05/06 18:00 29. kolo Natural 95 RKM Royal Day Brno 3:5
04/06 20:45 30. kolo PROTECTION.CZ Colgate Team 13:2
02/06 20:00 7. kolo Mediální mrchy ABB 2:0
01/06 20:00 23. kolo Rebešovice Karlsberg C.F. 3:12
29/05 20:45 28. kolo Karlsberg C.F. Rakol Brno 10:3
29/05 19:00 28. kolo PROTECTION.CZ Natural 95 7:1
26/05 20:00 26. kolo Cordoba 06 Natural 95 2:6
26/05 18:30 6. kolo ABB Sport Centrum Srbská 3:2
24/05 18:30 24. kolo Renfus Team C.F. Relax 2:0
22/05 20:45 27. kolo Surfin Brno Gioia Brno 0:2
20/05 20:30 27. kolo Colgate Team Nedeka Brno 3:0
19/05 18:30 23. kolo Moravia Brno KMK Dynamo Brno 0:1
18/05 19:00 23. kolo Rebešovice "B" Dynamo Haná 3:0
17/05 20:30 25. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 3:1
15/05 20:00 25. kolo Rebešovice RKM Royal Day Brno 3:7
14/05 19:00 23. kolo Karlsberg C.F. "B" The Reds 3:1
11/05 19:00 15. kolo Natural 95 Bohunice 30 2:3
10/05 19:00 7. kolo Nemakej.cz BESTie 2:1
08/05 20:45 24. kolo Colgate Team Rakol Brno 0:5
08/05 19:00 24. kolo Surfin Brno Natural 95 2:4
07/05 20:45 24. kolo PROTECTION.CZ Rebešovice 4:4
07/05 19:00 12. kolo FC Fénix Brno "B" Melchester Rovers 0:13
05/05 18:30 3. kolo RATI IVACAR Mediální mrchy 2:1
04/05 19:00 21. kolo Dream Team Kuřim Fair Play Team 1:4
03/05 18:30 21. kolo Beers United Renfus Team 0:1
30/04 20:45 23. kolo Pitaval PROTECTION.CZ 0:5
30/04 12:30 21. kolo Domino FC Spodek Bohunice 8:8
30/04 10:00 21. kolo Last Minute The Reds 2:4
26/04 20:45 22. kolo Surfin Brno Tripoli Brno 1:19
25/04 20:45 22. kolo PROTECTION.CZ Bohunice 30 5:1
24/04 20:45 22. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 3:8
24/04 19:00 22. kolo Rakol Brno Natural 95 1:3
21/04 20:00 15. kolo Colgate Team PROTECTION.CZ 2:10
19/04 18:30 19. kolo Moravia Brno Fair Play Team 1:2
17/04 20:00 21. kolo Rebešovice Nedeka Brno 6:1
17/04 11:00 21. kolo Natural 95 Gioia Brno 0:2
12/04 18:30 18. kolo Karlsberg C.F. "B" Domino 6:2
10/04 19:00 18. kolo Sandonorico KMK Dynamo Brno 1:0
09/04 11:30 18. kolo FC Spodek Bohunice Palermo 2:7
05/04 18:00 17. kolo Dynamo Haná Fair Play Team 1:1
04/04 20:45 17. kolo KMK Dynamo Brno Renfus Team 1:6
02/04 19:00 19. kolo Rebešovice Colgate Team 15:4
02/04 12:45 17. kolo Domino Melchester Rovers 1:6
29/03 20:15 16. kolo Dream Team Kuřim Beers United 4:3
25/03 18:45 16. kolo Karlsberg C.F. "B" MOP Brno 3:1
19/03 20:00 15. kolo KMK Dynamo Brno FC Brkábl 2:1
15/03 20:30 10. kolo FC Fénix Brno Beers United 5:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382