BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Macháč Karel
Licence: B

Zapsán od: 29.08.2010
Celkový počet odpískaných zápasů: 221
Celkový počet udělených karet: 264 251 13

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
25/09 19:30 4. kolo Royal Flush FC Pivnice u Čápa 5:1
28/06 18:45 26. kolo C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa 6:0
14/06 18:45 24. kolo F.C. Bohunice FC Fénix Brno 0:5
12/06 18:45 24. kolo Dynamo Haná FCC František Vláčil 2:4
17/05 18:45 20. kolo Beers United FC Fénix Brno 2:2
30/04 19:00 18. kolo FC Erekce FC Jaguars Brno 1:5
26/04 18:45 17. kolo C.F. Relax "B" Blizzards 4:1
11/04 19:30 15. kolo Hooftrimmer Gunners Renfus Team 4:3
27/11 21:00 13. kolo KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. 7:3
14/11 20:45 11. kolo Knihovnicka.cz FC Habrůvka 4:2
14/11 19:30 11. kolo SeaComp Amazing FC 1:6
24/10 19:00 8. kolo Amazing FC Knihovnicka.cz 5:3
23/10 21:00 8. kolo Vyšší princip RKM Tripoli Brno 2:7
17/10 19:00 4. kolo Amazing FC FC Habrůvka 4:3
10/10 20:45 6. kolo FC DM Podlahy FC Habrůvka 8:3
10/10 19:30 6. kolo SeaComp Mediální mrchy 0:3
25/09 19:00 4. kolo Šenk okna Raiders FC Dvorska 0:4
21/09 18:45 2. kolo Moravia Brno FC Kalinka Bohunice 2:3
18/09 18:45 3. kolo F.C. Bohunice Šenk okna Raiders 2:3
05/06 19:00 21. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno 4:1
30/05 19:00 20. kolo C.F. Relax Knihovnicka.cz 3:1
11/05 18:45 17. kolo F.C. Bohunice Estudiantes C.F. 3:1
08/05 18:45 17. kolo Beers United The Reds 5:1
02/05 19:00 16. kolo Mediální mrchy Knihovnicka.cz 4:0
19/04 20:30 14. kolo SeaComp FC Dvorska 0:2
19/04 19:00 14. kolo Výtahy SHS C.F. Relax 1:3
19/04 18:00 16. kolo Valašský oddíl Chết Này 0:3
31/03 18:00 12. kolo FC Dvorska Knihovnicka.cz 2:0
29/05 19:00 20. kolo Leram KMK Dynamo Brno 3:0
19/05 21:00 21. kolo Estudiantes C.F. Knihovnicka.cz 4:1
02/05 20:40 16. kolo Vyšší princip FC Fénix Brno 4:0
02/05 19:20 19. kolo Výtahy SHS Mediální mrchy 4:5
28/04 18:45 18. kolo Amazing FC Dynamo Haná 0:1
19/04 18:45 14. kolo Fischer Cafe Beers United 3:2
10/04 17:30 13. kolo Rebešovice Cordoba 06 "B" 1:3
05/04 18:45 12. kolo FC Dark Reunion Sport Centrum Srbská 4:8
31/03 18:45 14. kolo FC Spodek Bohunice Renfus Team 7:3
29/03 21:00 14. kolo Knihovnicka.cz Moravia Brno 0:3
29/10 18:45 9. kolo Beers United The Reds 3:4
05/10 19:00 6. kolo Mediální mrchy Výtahy SHS 5:1
29/09 18:45 5. kolo Beers United Cordoba 06 "B" 6:2
03/09 18:45 1. kolo Beers United FC Fénix Brno 4:1
31/08 18:45 1. kolo Moravia Brno Knihovnicka.cz 4:0
15/06 21:00 25. kolo Knihovnicka.cz FCC František Vláčil 6:0
15/06 19:00 21. kolo Rebešovice Beers United 1:3
09/06 18:45 20. kolo Beers United Moravia Brno 0:1
01/06 19:00 23. kolo Last Minute Dynamo Haná 4:4
24/05 20:30 18. kolo The Reds Corinto 8:1
24/05 19:00 22. kolo The Reds "B" S.B.S. Bástr 7:3
23/05 16:30 22. kolo Estudiantes C.F. FC Kalinka Bohunice 9:0
21/05 18:45 17. kolo Moravia Brno The Reds 1:5
19/05 18:45 17. kolo FC Poutník 1552 Beers United 1:5
14/05 18:45 16. kolo Beers United FC Fénix Brno "B" 1:8
06/05 20:00 9. kolo Praetors C.F. Thug Life team 1:2
29/04 20:40 18. kolo SeaComp Estudiantes C.F. 0:0
29/04 19:20 18. kolo Colgate Team FC Dark Reunion 3:5
23/04 18:45 13. kolo Fischer Cafe The Reds 4:3
16/04 20:30 12. kolo Šenk okna Raiders C.F. Relax 4:1
13/04 18:45 12. kolo Fischer Cafe FC Poutník 1552 2:3
07/04 21:00 15. kolo Knihovnicka.cz Leram 1:5
05/04 18:45 15. kolo Last Minute Výtahy SHS 2:4
02/04 19:00 9. kolo Mediální mrchy ABB 6:0
02/11 19:00 10. kolo Estudiantes C.F. FC Poutník 1552 "B" 2:0
30/10 18:45 9. kolo Moravia Brno Beers United 1:9
26/10 18:45 9. kolo Last Minute Colgate Team 2:5
19/10 20:30 8. kolo The Reds "B" Renfus Team 4:3
15/10 21:00 4. kolo ABB Mediální mrchy 0:4
15/10 20:00 7. kolo FCC František Vláčil Colgate Team 5:0
15/10 19:00 7. kolo Fanatics Brno SeaComp 1:5
12/10 18:45 7. kolo Last Minute Vyšší princip 1:5
05/10 18:00 6. kolo The Reds "B" Last Minute 8:3
29/09 19:00 5. kolo Corinto C.F. Relax 5:0
29/08 18:15 1. kolo FC Barbaři FK Világoš 1:0
26/06 18:45 22. kolo Moravia Brno The Reds 8:6
17/06 18:45 25. kolo FC Dark Reunion FC Rom Star 5:3
16/06 18:00 25. kolo FC Spodek Bohunice Dynamo Haná 6:1
10/06 18:45 20. kolo EUROPLOTY SK Retro Brno 0:11
09/06 18:45 20. kolo J.F.A PROTECTION.CZ 4:9
26/05 18:45 18. kolo Corinto Rebešovice 3:3
15/05 18:45 16. kolo Fischer Cafe The Reds 4:2
11/05 12:30 16. kolo Corinto Moravia Brno 2:0
29/04 18:45 14. kolo Beers United KMK Dynamo Brno 0:5
27/04 13:00 18. kolo Domino Last Minute 0:3
21/04 16:00 13. kolo Corinto Beers United 1:3
14/04 18:45 12. kolo EUROPLOTY Corinto 6:1
13/04 18:45 16. kolo EUROPLOTY "B" Palermo 2:4
10/04 20:30 15. kolo S.B.S. Bástr "B" Vyšší princip 2:9
30/03 18:30 14. kolo FK Világoš FC Habrůvka "B" 1:6
27/06 18:45 22. kolo Moravia Brno FC Habrůvka 1:6
09/06 14:00 24. kolo Corinto Sandonorico 4:2
06/06 18:45 24. kolo Beers United FC WC 9:0
30/05 20:40 18. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 5:6
28/05 18:45 18. kolo Moravia Brno Renfus Team 2:2
26/05 14:00 22. kolo Corinto Last Minute 0:2
24/05 18:45 22. kolo EUROPLOTY "B" The Reds "B" 4:1
19/05 15:00 21. kolo Last Minute Colgate Team 2:1
14/05 18:45 20. kolo Beers United Last Minute 1:5
13/05 20:30 16. kolo Gioia Brno KMK Dynamo Brno 6:4
04/05 11:00 19. kolo Domino Corinto 1:3
30/04 18:45 18. kolo Beers United Dynamo Haná 3:4
21/04 13:00 17. kolo Corinto Colgate Team 1:4
17/04 18:45 12. kolo MOP Brno C.F. Relax 7:1
15/04 18:45 16. kolo Beers United Corinto 6:0
14/04 18:45 12. kolo The Reds Renfus Team 5:2
03/04 18:45 14. kolo EUROPLOTY Colgate Team 3:2
06/11 18:45 10. kolo Dynamo Haná FC Brkábl 0:1
28/10 18:00 9. kolo FC Fénix Brno "C" Estudiantes C.F. 4:2
24/10 18:45 8. kolo Moravia Brno The Reds 4:4
21/10 14:00 8. kolo Corinto FC Brkábl 6:2
21/10 12:00 7. kolo The Reds Melchester Rovers 1:3
18/10 18:45 7. kolo Sandonorico FC Fénix Brno "B" 1:5
11/10 18:45 6. kolo Beers United FC Brkábl 6:1
09/10 18:45 6. kolo FC WC Sandonorico 1:2
30/09 12:00 5. kolo Corinto S.B.S. Bástr 8:0
29/09 15:00 5. kolo Domino Colgate Team 2:2
27/09 18:45 4. kolo HT Group C.F. MOP Brno 2:3
20/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná FC Fénix Brno "B" 3:8
18/09 18:45 3. kolo Corinto Beers United 4:2
11/09 18:45 2. kolo Fischer Cafe C.F. Relax 7:6
09/09 14:00 2. kolo Sandonorico Last Minute 1:3
09/09 12:30 2. kolo HT Group C.F. The Reds 3:2
01/09 15:00 1. kolo Domino FC WC 5:0
11/06 20:45 22. kolo Fischer Cafe Rakol Brno 4:2
10/06 18:00 26. kolo Corinto The Reds 1:5
06/06 18:45 21. kolo C.F. Relax Karlsberg C.F. "B" 4:3
30/05 18:45 23. kolo Sandonorico Corinto 2:1
28/05 20:45 20. kolo PROTECTION.CZ Colgate Team 3:6
22/05 18:45 19. kolo Moravia Brno KMK Dynamo Brno 1:3
20/05 18:00 22. kolo Corinto Palermo 0:3
18/05 17:00 22. kolo FC Fénix Brno "B" Colgate Team "B" 4:1
15/05 18:45 18. kolo EUROPLOTY Amazing FC 0:5
09/05 18:45 20. kolo Beers United Melchester Rovers 5:3
02/05 18:45 16. kolo MOP Brno Rakol Brno 5:3
29/04 18:45 19. kolo Tripoli Café Brno "B" Corinto 0:5
16/04 18:45 11. kolo Nemakej.cz Baronky 2:0
15/04 18:45 17. kolo Last Minute The Reds 3:13
15/04 15:00 17. kolo Domino Corinto 0:6
12/04 18:45 16. kolo The Reds Tripoli Café Brno "B" 9:1
05/04 18:45 12. kolo MOP Brno Hearts of König 5:0
01/04 18:00 12. kolo EUROPLOTY Cordoba 06 "B" 2:13
25/03 18:00 14. kolo The Reds Domino 2:0
30/10 12:30 9. kolo FC WC The Reds 0:16
26/10 18:45 8. kolo MOP Brno Renfus Team 4:2
24/10 20:30 8. kolo Kašpaři VM Gioia Brno 1:10
22/10 11:00 8. kolo FC Spodek Bohunice FC Habrůvka 2:11
16/10 14:45 7. kolo Last Minute Corinto 6:3
02/10 19:15 5. kolo Melchester Rovers The Reds 2:1
02/10 18:00 5. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 3:1
02/10 16:45 5. kolo KMK Dynamo Brno Hearts of König 15:1
09/06 19:00 25. kolo Last Minute FC WC 5:1
08/06 20:00 25. kolo Melchester Rovers FC Fénix Brno "B" 2:4
07/06 20:00 26. kolo FC Fénix Brno C.F. Relax 8:4
06/06 19:00 26. kolo KMK Dynamo Brno Hearts of König 14:1
05/06 16:15 26. kolo Cordoba 06 "B" Colgate Team "B" 3:1
02/06 18:45 25. kolo Moravia Brno Rebešovice "B" 6:2
31/05 18:30 25. kolo Beers United Dynamo Haná 11:0
30/05 19:00 25. kolo FC Brkábl Renfus Team 4:4
28/05 18:15 25. kolo Domino Palermo 2:2
26/05 18:30 13. kolo Beers United Rebešovice "B" 1:1
19/05 18:30 24. kolo The Reds Colgate Team "B" 2:3
17/05 18:30 23. kolo Beers United FC Fénix Brno 9:0
13/05 18:30 23. kolo Domino FC Fénix Brno "B" 0:5
12/05 20:45 4. kolo Mediální mrchy Pink Pigs 4:2
12/05 18:30 17. kolo Moravia Brno C.F. Relax 10:0
06/05 18:30 22. kolo The Reds Melchester Rovers 2:4
05/05 20:45 2. kolo SeaComp Pink Pigs 2:4
01/05 12:00 21. kolo Rebešovice "B" FC Fénix Brno 2:4
28/04 18:30 20. kolo Renfus Team Moravia Brno 8:2
23/04 15:00 20. kolo Karlsberg C.F. "B" Melchester Rovers 4:2
20/04 18:30 1. kolo ABB SeaComp 6:2
17/04 16:00 19. kolo Corinto Melchester Rovers 0:6
17/04 13:30 19. kolo Domino Colgate Team "B" 4:2
15/04 17:00 19. kolo Tripoli Café Brno "B" The Reds 3:2
03/04 17:15 17. kolo FC WC FC Spodek Bohunice 1:9
28/11 20:15 14. kolo Karlsberg C.F. Colgate Team 16:5
24/11 18:15 12. kolo Dynamo Haná Beers United 2:3
20/11 18:30 12. kolo Cordoba 06 "B" Karlsberg C.F. "B" 0:2
17/11 18:30 11. kolo Last Minute FC Fénix Brno "B" 2:1
14/11 10:00 11. kolo Karlsberg C.F. "B" FC Spodek Bohunice 6:4
13/11 19:00 11. kolo FC Pivnice u Čápa Rebešovice "B" 3:4
02/11 18:45 9. kolo Moravia Brno FC Fénix Brno 2:0
30/10 20:30 9. kolo Melchester Rovers The Reds 5:4
30/10 13:30 9. kolo Rebešovice "B" KMK Dynamo Brno 4:0
26/10 18:45 8. kolo The Reds Last Minute 5:3
23/10 16:30 8. kolo Colgate Team "B" Melchester Rovers 3:6
21/10 18:45 7. kolo Dynamo Haná FC Fénix Brno 5:4
20/10 20:45 17. kolo BESTie Horálek Team "B" 0:2
20/10 19:45 17. kolo Křepelky Pohořelice Horálek Team 2:1
20/10 18:45 7. kolo Moravia Brno Renfus Team 0:0
19/10 20:45 7. kolo Hearts of König C.F. Relax 2:1
19/10 18:45 2. kolo Renfus Team Sandonorico 0:3
17/10 20:00 7. kolo FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno 5:4
16/10 19:00 7. kolo Melchester Rovers Karlsberg C.F. "B" 0:3
13/10 20:45 16. kolo Křepelky Pohořelice Sport Centrum Srbská 2:1
13/10 19:45 16. kolo Horálek Team BESTie 1:0
09/10 10:30 6. kolo C.F. Relax Dream Team Kuřim 3:1
08/10 19:45 6. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 5:4
08/10 16:45 15. kolo Tripoli Brno Baronky 6:2
07/10 16:30 11. kolo RATI IVACAR Tripoli Brno 5:0
06/10 21:00 15. kolo Atex Brno Nemakej.cz 2:4
06/10 19:45 15. kolo BESTie Křepelky Pohořelice 0:3
06/10 18:45 5. kolo Moravia Brno FC Brkábl 4:1
23/09 18:30 3. kolo KMK Dynamo Brno Fair Play Team 4:3
23/09 17:30 9. kolo AliOptik Tripoli Brno 5:0
22/09 18:45 3. kolo Tripoli Café Brno "B" Melchester Rovers 0:4
18/09 18:45 3. kolo FC WC The Reds 3:9
18/09 16:30 3. kolo Palermo Colgate Team "B" 1:6
18/09 15:00 12. kolo BESTie 1. F.C. Bosonožky 0:7
18/09 12:30 3. kolo Domino Last Minute 2:1
15/09 20:30 2. kolo Dream Team Kuřim Moravia Brno 9:4
14/09 17:00 8. kolo Tripoli Brno BSMK 0:5
13/09 18:00 2. kolo Fair Play Team FC Fénix Brno 3:3
12/09 14:30 11. kolo Lakýrky nočních klubů 1. F.C. Bosonožky 0:8
11/09 15:30 11. kolo Křepelky Pohořelice Tripoli Brno 5:0
09/09 18:00 11. kolo Horálek Team "B" Baronky 1:1
09/09 17:00 11. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 2:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382