BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Růžička Tomáš
Licence: B

Zapsán od: 29.08.2010
Celkový počet odpískaných zápasů: 111
Celkový počet udělených karet: 147 139 8

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
26/04 20:30 17. kolo Hooftrimmer Gunners The Reds "B" 10:0
26/04 18:45 17. kolo F.C. Bohunice The Reds 0:5
11/04 21:00 15. kolo CZ Spieler Brno "B" Palermo 11:4
11/04 19:30 15. kolo C.F. Relax Amazing FC 4:2
21/11 20:45 12. kolo FC Zebra Knihovnicka.cz 3:2
21/11 19:00 12. kolo Hooftrimmer Gunners Impérium 1:1
16/11 20:30 12. kolo TJ Rotor Magenta TJ Sokol Březina 1:5
16/11 19:00 11. kolo Rebešovice Beers United 2:1
02/11 20:30 7. kolo CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08 4:1
02/11 19:00 9. kolo MK Slatina Brno Bitches 11:1
17/10 20:30 7. kolo Werbedesign Brno CZ Spieler Brno 1:8
17/10 19:00 7. kolo TJ Rotor Magenta KMK Dynamo Brno "B" 3:3
10/10 20:30 6. kolo RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 1:5
10/10 19:00 6. kolo FC Erekce FC Spitfire 3:2
27/09 19:30 3. kolo FC Seňoritky Černá Hora SK Líšeň 6:0
26/09 20:45 4. kolo SeaComp Impérium 1:2
26/09 19:30 4. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 3:2
19/09 20:45 3. kolo FC Zebra The Reds "B" 1:1
19/09 19:30 3. kolo FC DM Podlahy Amazing FC 6:3
13/06 20:30 22. kolo Werbedesign Brno Leram 2:2
13/06 19:00 22. kolo Gioia Brno Impérium 1:1
07/06 20:30 21. kolo SeaComp Amazing FC 11:0
07/06 19:00 21. kolo The Reds "B" Výtahy SHS 10:4
30/05 20:30 20. kolo Werbedesign Brno Nedeka Brno 17:3
30/05 19:00 20. kolo RKM Tripoli Brno Impérium 9:3
16/05 20:30 18. kolo Werbedesign Brno Autobazar Šerý 12:1
16/05 19:00 18. kolo RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 5:0
12/05 19:15 17. kolo Palermo S.B.S. Bástr 3:10
12/05 18:00 14. kolo Knihovnicka.cz FC Poutník 1552 2:4
10/05 20:30 17. kolo Gioia Brno SK Retro Brno 2:5
10/05 19:00 17. kolo Mediální mrchy Výtahy SHS 5:2
25/04 21:00 15. kolo Gioia Brno Werbedesign Brno 0:4
25/04 19:30 15. kolo FC Habrůvka SeaComp 6:1
22/04 17:00 15. kolo FC Rom Star Royal Flush 4:2
20/04 20:30 14. kolo C.F. Relax "B" Division-KH 3:0
20/04 19:00 14. kolo The Reds "B" FC DM Podlahy 4:9
11/04 19:30 13. kolo FC Habrůvka Knihovnicka.cz 0:1
19/04 18:00 13. kolo Corinto Blues Rebešovice 0:13
05/04 20:00 15. kolo Estudiantes C.F. S.B.S. Bástr "B" 3:0
04/04 15:00 15. kolo FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 2:6
22/11 16:30 13. kolo Palermo FC Dvorska 2:7
21/11 20:30 13. kolo Renfus Team FC Dark Reunion 2:7
21/11 19:00 13. kolo FC Poutník 1552 FC Habrůvka "B" 7:0
19/11 20:00 12. kolo Colgate Team S.B.S. Bástr 1:4
19/11 19:00 12. kolo FCC František Vláčil Knihovnicka.cz 7:1
19/11 18:00 9. kolo BSMK AliOptik 5:0
13/11 20:00 11. kolo Impérium Amazing FC 6:1
13/11 19:00 1. kolo Juniorka Kohoutovice Proklatě dobrý kuřata 0:12
09/11 18:45 11. kolo FC Poutník 1552 The Reds 4:5
06/11 20:00 9. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 1:1
26/10 20:30 6. kolo The Reds Moravia Brno 5:2
26/10 12:30 9. kolo FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. 0:6
26/10 11:00 9. kolo FC Spodek Bohunice Výtahy SHS 2:9
23/10 20:30 8. kolo Cordoba 06 FC Fénix Brno 6:2
19/10 20:00 8. kolo Vyšší princip Leram 1:1
02/10 20:30 5. kolo Karlsberg C.F. EUROPLOTY 3:1
01/09 18:30 1. kolo Domino S.B.S. Bástr 0:6
06/11 20:40 10. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 1:4
04/11 14:00 10. kolo Cordoba 06 "B" Fanatics Brno 17:1
30/10 20:40 9. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 5:8
16/10 20:40 4. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 2:7
10/10 20:40 6. kolo Sport Centrum Srbská Tripoli Brno 3:10
30/09 15:00 5. kolo FC Spodek Bohunice FC Rom Star 5:5
29/09 15:00 5. kolo FC Brkábl EUROPLOTY 12:2
12/11 21:00 20. kolo Baronky Křepelky Pohořelice 1:2
17/09 20:45 4. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 2:2
16/05 20:00 22. kolo Rebešovice "B" SSC Brno 9:0
07/09 19:00 1. kolo Rebešovice "B" KMK Dynamo Brno 2:2
20/04 20:45 23. kolo Fischer Cafe Bohunice 30 2:1
30/03 15:00 16. kolo Bookmakers Brno "B" Atex Brno "B" 3:5
30/03 12:00 20. kolo Nedeka Brno Bookmakers Brno 6:1
30/03 10:30 20. kolo RKM Brokers Karlsberg C.F. 2:2
30/03 09:00 16. kolo Legia Bohunice Rebešovice 3:3
23/03 20:00 19. kolo Hearts of König Natural 95 3:3
23/03 18:30 19. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 3:4
23/03 11:00 19. kolo Surfin Brno RKM Brokers 2:7
23/03 09:00 19. kolo Atex Brno Bohunice 30 4:6
22/03 11:00 15. kolo Hála Team Hearts of König "B" 5:3
21/03 20:30 19. kolo Bookmakers Brno Cordoba 06 0:1
21/03 19:15 19. kolo United 07 Star Trac 5:1
07/03 12:00 13. kolo Rebešovice Black Division 3:1
06/03 20:30 11. kolo Hearts of König "B" Atlantida FC 3:1
29/02 19:30 16. kolo DROM Surfin Brno 3:6
29/02 18:00 16. kolo Sport Centrum Srbská Bookmakers Brno 2:4
09/12 14:30 14. kolo Fischer Cafe United 07 1:1
08/12 13:30 14. kolo Karlsberg C.F. KMK Dynamo Brno 10:2
08/12 11:00 10. kolo DROM Cordoba 06 9:6
02/12 11:00 13. kolo Fischer Cafe Bookmakers Brno 5:1
25/11 13:00 12. kolo Bohunice 30 Natural 95 2:1
10/11 12:00 7. kolo Black Division Fisher Cafe "B" 2:6
03/11 18:30 9. kolo Rebešovice C.F. Relax 1:0
28/10 20:00 8. kolo Bohunice 30 Fischer Cafe 1:5
28/09 20:45 4. kolo Cordoba 06 Bookmakers Brno 3:4
28/09 18:15 4. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 4:3
23/09 15:15 3. kolo Orel Bohunice Imbalanced Brno 3:1
06/09 17:45 1. kolo Fischer Cafe KMK Dynamo Brno 5:0
06/09 16:00 1. kolo Surfin Brno DROM 4:4
01/08 00:00 11. kolo United 07 Cordoba 06 5:1
25/03 13:30 24. kolo Karlsberg C.F. Nedeka Brno 0:0
11/03 16:30 22. kolo Surfin Brno Bookmakers Brno 3:0
11/03 13:10 22. kolo Fischer Cafe Orel Bohunice 10:0
10/03 18:15 22. kolo Hearts of König Legia Bohunice 4:4
10/03 17:00 22. kolo Cordoba 06 FC Srbská 3:0
04/03 14:00 21. kolo Surfin Brno Brücknerovo Béčko 2:3
04/03 12:00 21. kolo FC Rom Star Fischer Cafe 2:10
25/02 10:30 20. kolo Bohunice 30 FC Srbská 13:0
10/12 15:00 15. kolo Brücknerovo Béčko CEG A 3:4
10/12 13:30 15. kolo Café 04 FC Rom Star 8:2
19/11 13:15 12. kolo Natural 95 Brücknerovo Béčko 5:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382