BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Čápek Josef
Licence: C

Zapsán od: 09.05.2020
Celkový počet odpískaných zápasů: 77
Celkový počet udělených karet: 83 83 0
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,12

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
13/10 19:00 7. kolo Troubsko Nemakej.cz 1:3
12/10 19:30 7. kolo Los Arbitros SeaComp 2:2
12/10 18:15 7. kolo FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 0:4
08/10 20:30 1. kolo JMŽP Majestátné ústřice 0:4
07/10 20:30 6. kolo AC Warriors KM-Prona 0:19
06/10 20:30 6. kolo Cordoba 06 "C" FC Pivnice u Čápa 7:2
06/10 19:15 6. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 1:1
06/10 18:00 6. kolo Royal Flush "D" Pathetico CF 2:4
05/10 19:00 6. kolo Kobry Brno - SK Slatina Troubsko 0:7
01/10 20:15 5. kolo Los Arbitros "B" Royal Flush "C" 2:11
01/10 18:45 5. kolo Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 4:5
30/09 20:30 5. kolo Impérium MK Slatina Brno 2:1
30/09 18:45 5. kolo FCC František Vláčil SK Veselka 3:4
29/09 20:30 5. kolo MK Slatina Brno "B" Royal Flush "D" 8:3
29/09 19:30 5. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 4:1
28/09 17:00 5. kolo Rebešovice Sparta 1:3
24/09 19:15 4. kolo SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B" 4:1
24/09 17:45 6. kolo Sokol Křtiny KMK Dynamo Brno "B" 1:2
23/09 20:30 4. kolo AC Warriors FC Kalinka Bohunice 6:3
22/09 20:30 4. kolo Bitches FC Čočky 4:2
22/09 18:00 4. kolo AC Albert Team FC Spitfire 1:3
21/09 19:30 4. kolo Kobry Brno - SK Slatina Divoká karta 0:3
18/09 19:00 4. kolo TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 3:3
17/09 20:15 3. kolo Los Arbitros "B" Moravia Brno 6:1
16/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná SeaComp 1:2
14/09 18:45 3. kolo FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno "B" 3:3
10/09 20:15 2. kolo The Reds "B" FC Fénix Brno 1:5
10/09 19:15 2. kolo Divoká karta Sport Centrum Srbská 0:2
07/09 20:30 2. kolo RTG Fraktury FC Rebels 2:3
07/09 19:00 2. kolo Kobry Brno - SK Slatina Proklatě dobrý kuřata 0:12
03/09 19:30 1. kolo Nemakej.cz Kobry Brno - SK Slatina 3:1
02/09 20:30 1. kolo Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C" 4:1
01/09 19:30 1. kolo AC Warriors TJ Rotor Magenta 8:1
31/08 20:15 1. kolo Estudiantes C.F. Los Arbitros 5:1
31/08 19:00 1. kolo FC Zebra Rebešovice 3:3
23/07 19:15 19. kolo FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno "B" 4:1
21/07 19:00 18. kolo Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 3:3
20/07 20:30 14. kolo RTG Fraktury Kaša Team 5:3
17/07 19:00 14. kolo Sokol Křtiny FC Erekce 5:1
14/07 19:00 17. kolo FC Spitfire Royal Flush "C" 3:6
10/07 18:45 19. kolo RTG Fraktury SK Veselka 4:2
08/07 19:00 16. kolo Sokol Křtiny FC Pivnice u Čápa 2:2
06/07 19:00 18. kolo Palermo Los Arbitros "B" 0:2
03/07 19:00 18. kolo Sokol Křtiny Kaša Team 2:2
02/07 18:45 16. kolo PKV Stars FC Spitfire 3:2
01/07 20:45 15. kolo FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" 0:2
30/06 20:45 26. kolo C.F. Relax Sparta 0:0
30/06 19:30 17. kolo KMK Dynamo Brno "B" SK Veselka 4:1
29/06 20:45 17. kolo FC Kalinka Bohunice Corinto 1:8
29/06 19:30 20. kolo Beers United Impérium 3:6
25/06 19:30 9. kolo Kobry Brno - SK Slatina KMK Dynamo Brno 0:10
24/06 19:30 18. kolo Beers United FCC František Vláčil 13:0
23/06 19:30 15. kolo Estudiantes C.F. "B" Corinto 1:3
19/06 19:00 17. kolo FC Habrůvka Sparta 0:4
18/06 19:00 17. kolo Rebešovice Los Arbitros 1:0
15/06 19:00 8. kolo Kobry Brno - SK Slatina Nemakej.cz 1:8
12/06 18:30 26. kolo SK Veselka FC Jaguars Brno "B" 7:2
11/06 19:30 15. kolo Kobry Brno - SK Slatina Sport Centrum Srbská 0:12
09/06 20:45 14. kolo FC Zebra FC Fénix Brno 1:7
08/06 19:00 8. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 3:1
05/06 19:30 26. kolo FC Dvorska KMK Dynamo Brno "B" 3:4
03/06 20:30 24. kolo Estudiantes C.F. "B" Palermo 4:3
02/06 19:00 24. kolo TJ Rotor Magenta FC Spitfire 1:2
01/06 19:30 24. kolo Corinto PKV Stars 4:0
30/05 16:00 24. kolo SK Jinačovice Royal Flush "C" 9:2
29/05 19:30 24. kolo FC Kalinka Bohunice FCC František Vláčil "B" 3:1
28/05 20:15 14. kolo SeaComp Dynamo Haná 2:8
28/05 19:00 23. kolo Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B" 6:1
25/05 19:30 23. kolo Los Arbitros Dynamo Haná 3:6
21/05 19:00 22. kolo FC Čočky FC Tiki-Taka Brno 4:2
20/05 20:30 22. kolo Estudiantes C.F. "B" FCC František Vláčil "B" 4:4
19/05 20:15 22. kolo Bitches RTG Fraktury 3:6
19/05 19:15 13. kolo Nemakej.cz Kobry Brno - SK Slatina 8:0
15/05 20:45 22. kolo FC Dvorska Hooftrimmer Gunners "B" 7:5
15/05 19:30 22. kolo FC Kalinka Bohunice FC Spitfire 2:1
14/05 19:00 12. kolo Kobry Brno - SK Slatina FC Seňoritky Černá Hora 0:10
13/05 20:45 21. kolo FC Rebels AMENINA 08 3:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382