BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Rek Lubomír
Licence: C

Zapsán od: 03.10.2017
Celkový počet odpískaných zápasů: 96
Celkový počet udělených karet: 109 103 6

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
07/12 19:15 13. kolo Los Arbitros FC DM Podlahy 2:7
23/11 18:00 13. kolo Royal Flush "B" FC Dvorska 2:10
20/11 19:30 12. kolo FC DM Podlahy Impérium 5:5
13/11 20:30 11. kolo SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno 3:1
13/11 19:00 11. kolo SeaComp The Reds "B" 0:5
13/11 18:00 9. kolo Lover Boyz FC Hertha Zevlín 0:3
09/11 19:15 13. kolo Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno 2:6
09/11 18:00 11. kolo FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. 0:7
07/11 21:00 10. kolo FC Spitfire SeaComp "B" 1:0
07/11 19:30 10. kolo Kaša Team Moravia Brno 0:3
07/11 18:00 5. kolo Lover Boyz FC Ad-hoc 7:1
02/11 20:45 9. kolo FC Zebra FC Dvorska 2:5
02/11 19:15 9. kolo Los Arbitros Rebešovice 3:3
02/11 18:00 10. kolo Estudiantes C.F. FC Habrůvka 6:1
01/11 20:30 9. kolo Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" 2:3
01/11 18:45 8. kolo Beers United Vyšší princip 3:4
26/10 19:30 8. kolo TJ Sokol Březina Los Arbitros "B" 5:0
22/10 21:00 8. kolo FC DM Podlahy FC Fénix Brno 5:2
22/10 18:45 8. kolo FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 2:0
15/10 21:00 7. kolo Estudiantes C.F. Colgate Team 2:2
15/10 18:45 7. kolo FCC František Vláčil C.F. Relax 2:1
10/10 20:00 6. kolo TJ Sokol Březina FC Zebra 5:2
08/10 20:30 6. kolo CZ People FC DM Podlahy 2:4
08/10 18:45 6. kolo FCC František Vláčil Rebešovice 5:6
04/10 21:00 5. kolo FC Erekce CZ Spieler Brno "B" 1:9
04/10 19:30 5. kolo Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy 0:3
01/10 21:00 5. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Tiki-Taka Brno 5:0
01/10 19:30 5. kolo Vyšší princip RKM Tripoli Brno 6:6
26/09 21:00 4. kolo TJ BARAN FC Kalinka Bohunice 4:1
26/09 19:30 4. kolo Mediální mrchy FCC František Vláčil 1:7
25/09 20:30 4. kolo RKM Tripoli Brno KMK Dynamo Brno 5:2
25/09 19:00 4. kolo The Reds "B" Estudiantes C.F. 1:5
24/09 19:30 4. kolo FC Seňoritky Černá Hora Nemakej.cz 2:1
18/09 20:30 13. kolo SeaComp C.F. Relax "B" 0:2
18/09 19:00 3. kolo CZ People C.F. Relax 3:6
12/09 21:00 2. kolo TJ BARAN FC Erekce 2:5
12/09 19:00 2. kolo C.F. Relax Cordoba 06 "B" 1:5
07/09 19:15 2. kolo Los Arbitros FC Poutník 1552 1:8
07/09 18:00 1. kolo FC Zebra KMK Dynamo Brno "B" 4:4
06/09 18:45 1. kolo C.F. Relax "B" The Reds "B" 1:2
05/09 21:00 1. kolo CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 5:3
05/09 19:30 1. kolo FC Poutník 1552 Impérium 4:0
25/06 21:00 26. kolo FC Jaguars Brno Royal Flush "B" 4:1
25/06 19:30 26. kolo Hooftrimmer Gunners Knihovnicka.cz 11:3
11/06 19:00 24. kolo Výtahy SHS The Reds "B" 8:3
05/06 20:30 19. kolo Vyšší princip Werbedesign Brno 5:6
05/06 19:00 24. kolo FC Erekce Royal Flush "B" 6:0
04/06 20:30 23. kolo FC Rebels Colgate Team 2:2
04/06 19:00 23. kolo Renfus Team Amazing FC 4:0
30/05 19:30 22. kolo TJ Sokol Březina FC Spitfire 8:1
29/05 20:30 22. kolo Blizzards FC Rom Star 3:2
29/05 19:30 18. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 2:1
29/05 18:00 10. kolo ALL - STARS Lazio fakultas 1:1
22/05 19:30 17. kolo Nemakej.cz Čechie Zastávka 1:0
22/05 18:00 18. kolo FC Cokoliv Valašští dřeváci 0:1
14/05 21:00 20. kolo FC DM Podlahy FC Zebra 5:3
14/05 19:00 20. kolo Cordoba 06 "B" FC Dvorska 3:2
09/05 20:30 19. kolo FC Spitfire FC Erekce 3:2
09/05 19:00 19. kolo Mediální mrchy SeaComp 2:1
03/05 21:00 18. kolo SeaComp Knihovnicka.cz 2:6
03/05 18:45 18. kolo Beers United F.C. Bohunice 5:0
02/05 20:30 18. kolo Amazing FC FC Zebra 4:2
02/05 19:00 18. kolo AMENINA 08 FC Spitfire 4:0
30/04 21:00 18. kolo KMK Dynamo Brno FCC František Vláčil 5:0
30/04 19:30 15. kolo RKM Tripoli Brno Vyšší princip 6:6
25/04 21:00 17. kolo CZ Spieler Brno "B" TJ BARAN 4:1
25/04 19:30 17. kolo FC Jaguars Brno AMENINA 08 2:1
05/04 21:00 14. kolo Knihovnicka.cz Impérium 1:9
04/04 19:30 14. kolo Mediální mrchy Hooftrimmer Gunners 8:4
04/04 18:00 11. kolo Chết Này Drtiči 5:4
03/04 19:30 14. kolo SeaComp FC Habrůvka 1:1
03/04 18:00 9. kolo Invia Sparta 1:2
30/03 18:00 14. kolo TJ Sokol Březina AMENINA 08 3:4
08/12 19:00 13. kolo CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 8:0
23/11 21:00 13. kolo Knihovnicka.cz Hooftrimmer Gunners 5:2
23/11 19:00 12. kolo Mediální mrchy FC Habrůvka 3:5
22/11 20:30 12. kolo FC Tiki-Taka Brno CZ Spieler Brno "B" 0:7
22/11 19:00 12. kolo Colgate Team MK Slatina Brno 3:5
22/11 18:00 9. kolo Valašští dřeváci FC Cokoliv 5:0
15/11 20:30 11. kolo The Reds "B" Výtahy SHS 3:0
15/11 19:00 11. kolo FCC František Vláčil Dynamo Haná 2:2
15/11 18:00 8. kolo Ad-hoc Univerzita obrany FC 0:6
13/11 20:30 11. kolo Mediální mrchy FC DM Podlahy 2:6
13/11 19:00 11. kolo Šenk okna Raiders The Reds 4:1
07/11 20:45 10. kolo FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B" 2:6
07/11 19:30 10. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 0:2
02/11 19:30 10. kolo TJ Sokol Březina TJ Leftovers 5:2
31/10 20:45 9. kolo FC Fénix Brno Dynamo Haná 3:3
31/10 19:30 9. kolo Impérium FC DM Podlahy 0:3
17/10 21:00 4. kolo Drtiči Paralympiakos 7:1
17/10 20:00 4. kolo Stredoslováci Racek MANteam 1:1
17/10 19:00 4. kolo Valašští dřeváci Lazio fakultas 6:2
17/10 18:00 4. kolo Univerzita obrany FC Tak určitě 1:1
10/10 20:30 6. kolo The Reds "B" Knihovnicka.cz 0:4
10/10 19:00 6. kolo Blizzards Division-KH 1:2
10/10 18:00 3. kolo Boca Juniors AC Bukkake Ninjas 3:3

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382