BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Maša Zdeněk
Licence: D

Zapsán od: 27.09.2017
Celkový počet odpískaných zápasů: 96
Celkový počet udělených karet: 89 83 6

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
28/04 19:00 20. kolo FC Habrůvka C.F. Relax "B" Habrůvka

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
19/04 17:00 18. kolo TJ Sokol Březina FC Kalinka Bohunice 9:0
18/04 18:45 17. kolo Division-KH Bitches 3:3
12/04 19:00 17. kolo FC Habrůvka SeaComp 7:1
09/04 20:15 16. kolo TJ Rotor Magenta Hooftrimmer Gunners "B" 1:5
29/11 18:45 12. kolo Colgate Team MK Slatina Brno 3:2
28/11 19:30 13. kolo AMENINA 08 TJ Sokol Březina 3:3
19/11 19:30 12. kolo Moravia Brno Palermo 7:0
18/11 14:30 12. kolo FC Dvorska FC Pardálové 8:3
15/11 18:45 11. kolo FCC František Vláčil FC Fénix Brno 6:0
14/11 19:30 11. kolo Mediální mrchy C.F. Relax 3:1
13/11 17:15 9. kolo FC Pivnice u Čápa Colgate Team 0:6
11/11 15:00 11. kolo SK Veselka TJ Rotor Magenta 7:1
01/11 18:45 9. kolo FCC František Vláčil CZ People 4:1
31/10 19:30 9. kolo Mediální mrchy UniStars Brno 3:5
28/10 18:45 9. kolo FC Kalinka Bohunice FC Erekce 4:2
25/10 19:00 9. kolo Goal Diggers Ad-hoc 3:1
21/10 15:00 8. kolo SK Veselka SeaComp "B" 8:1
20/10 14:35 3. kolo Orel Obřany FC Habrůvka 0:5
20/10 14:00 3. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 0:0
20/10 13:35 2. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 1:8
20/10 13:00 2. kolo FC Rom Star Orel Obřany 0:1
20/10 12:35 1. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 1:10
20/10 12:00 1. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 9:1
19/10 18:00 7. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ Sokol Březina 0:4
18/10 18:45 7. kolo FC Kalinka Bohunice CZ Spieler Brno "B" 0:5
17/10 16:45 7. kolo FC Pivnice u Čápa Bitches 0:6
16/10 17:15 7. kolo Los Arbitros "B" TJ BARAN 0:2
12/10 19:15 6. kolo Royal Flush "B" Los Arbitros "B" 1:3
12/10 18:00 7. kolo FC Rom Star SeaComp 1:8
11/10 18:45 6. kolo C.F. Relax "B" Estudiantes C.F. 0:1
07/10 15:00 6. kolo SK Veselka PKV Stars 8:0
05/10 19:00 4. kolo TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 1:0
05/10 17:00 6. kolo FC Dvorska FC Erekce 3:2
01/10 18:45 5. kolo FCC František Vláčil UniStars Brno 4:1
24/09 18:45 5. kolo FC Kalinka Bohunice TJ Sokol Březina 4:3
18/09 17:15 3. kolo KMK Dynamo Brno "B" Los Arbitros "B" 4:3
16/09 17:00 3. kolo FC Kalinka Bohunice Royal Flush "B" 2:2
12/09 19:00 2. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 2:2
09/09 16:00 2. kolo SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 1:0
03/09 19:30 1. kolo SK Líšeň KMK Dynamo Brno 4:4
28/06 19:00 26. kolo Colgate Team Moravia Brno 2:3
25/06 18:45 26. kolo Beers United The Reds 1:3
21/06 18:45 26. kolo Division-KH MK Slatina Brno 1:13
20/06 20:15 25. kolo FC Habrůvka Mediální mrchy 5:13
20/06 19:00 21. kolo SK Líšeň KMK Dynamo Brno 0:0
18/06 19:00 25. kolo Cordoba 06 "B" Rebešovice 5:1
14/06 21:00 24. kolo FC Zebra Impérium 2:1
13/06 18:30 24. kolo TJ Sokol Březina FC Tiki-Taka Brno 5:0
11/06 19:45 24. kolo Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 3:3
05/06 20:30 23. kolo SeaComp Výtahy SHS 1:1
14/05 21:00 17. kolo RBSS FC Cokoliv 5:0
14/05 20:00 17. kolo FC Premrhané talenty Efsi Downtown 7:4
14/05 19:00 17. kolo FK Bez nás nezačnou Boca Juniors 2:1
14/05 18:00 17. kolo Gottwaldoff Agrostroj 3:5
11/05 17:40 11. kolo FC Rom Star Orel Obřany 3:11
11/05 16:50 13. kolo Orel Obřany 1. FC Tišnov 5:1
11/05 16:00 9. kolo FC Rom Star 1. FC Tišnov 4:7
10/05 19:00 15. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 4:2
10/05 18:00 14. kolo FK Tatran Kedluben Sparta 0:2
08/05 20:30 19. kolo TJ Leftovers KMK Dynamo Brno "B" 1:2
08/05 19:00 15. kolo Nemakej.cz SK Líšeň 0:5
04/05 17:00 11. kolo Sokol Křtiny 1. FC Tišnov 1:12
19/04 19:00 12. kolo Čechie Zastávka FC Seňoritky Černá Hora 4:1
12/04 20:00 11. kolo Proklatě dobrý kuřata Čechie Zastávka 3:1
10/04 21:00 11. kolo Agrostroj AC Bukkake Ninjas 5:1
10/04 20:00 10. kolo Victorias secret FK Tatran Kedluben 1:4
10/04 19:00 12. kolo Drtiči IBM Brno FC 3:1
10/04 18:00 12. kolo Ad-hoc Chết Này 1:11
08/04 16:40 12. kolo Sokol Křtiny Orel Obřany 5:0
08/04 16:00 8. kolo Orel Obřany Sokol Telnice 0:5
08/04 15:20 11. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 2:0
08/04 14:40 9. kolo Orel Obřany Sokol Křtiny 4:1
08/04 14:00 10. kolo Orel Obřany Sokol Telnice 1:1
10/11 17:00 7. kolo Orel Obřany FC Rom Star 2:1
10/11 16:10 6. kolo Orel Obřany FC Katalánia 6:0
29/10 18:15 9. kolo FC Rom Star Blizzards 2:0
29/10 17:00 9. kolo Palermo AMENINA 08 0:21
25/10 19:00 8. kolo TJ Sokol Březina TJ BARAN 4:0
24/10 20:30 8. kolo Colgate Team Division-KH 2:2
24/10 19:00 8. kolo Blizzards FC Rebels 0:6
24/10 18:00 5. kolo Efsi Downtown Agrostroj 0:6
22/10 19:00 8. kolo TJ Rotor Magenta Palermo 3:0
19/10 21:00 7. kolo FC Fénix Brno Beers United 0:3
18/10 20:30 7. kolo FC Tiki-Taka Brno FC Erekce 0:1
18/10 19:00 7. kolo Renfus Team SeaComp 2:2
15/10 18:15 7. kolo Palermo TJ Leftovers 2:5
12/10 19:00 6. kolo Čechie Zastávka SK Líšeň 6:0
11/10 19:00 6. kolo Výtahy SHS Impérium 0:6
11/10 18:00 3. kolo FK Bez nás nezačnou Gottwaldoff 2:4
06/10 17:40 4. kolo 1. FC Tišnov FC Katalánia 2:1
06/10 16:50 4. kolo Sokol Telnice "B" FC Katalánia 0:6
06/10 16:00 4. kolo 1. FC Tišnov Sokol Telnice "B" 8:0
01/10 17:00 5. kolo FC Habrůvka C.F. Relax 2:3
27/09 20:30 4. kolo The Reds "B" Hooftrimmer Gunners 0:2
27/09 19:00 4. kolo Renfus Team Knihovnicka.cz 4:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382