BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Geschwandtner Matúš
Licence: C

Zapsán od: 16.08.2017
Celkový počet odpískaných zápasů: 101
Celkový počet udělených karet: 131 123 8

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
24/04 19:30 18. kolo Cordoba 06 "B" FC DM Podlahy 1:2
17/04 19:30 26. kolo FC Jaguars Brno Los Arbitros "B" 6:0
10/04 20:15 16. kolo FC Pardálové FC Zebra 1:5
03/04 21:00 8. kolo Paralympiakos Lazio fakultas 1:2
03/04 20:00 8. kolo Pobrežie liehoviny FK Bez nás nezačnou 1:2
03/04 19:00 13. kolo Stredoslováci Hertha Zevlín 0:0
03/04 18:00 10. kolo Patriots Brno Lover Boyz FC 0:0
30/10 18:45 9. kolo FC Habrůvka Division-KH 3:0
23/10 18:45 8. kolo Division-KH Estudiantes C.F. 0:1
22/10 18:45 8. kolo C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa 2:1
16/10 20:30 7. kolo PKV Stars TJ Rotor Magenta 2:4
16/10 19:00 7. kolo FC Rebels The Reds "B" 1:3
16/10 18:00 2. kolo Sparta Gottwaldoff 7:1
11/10 19:30 6. kolo Colgate Team Division-KH 4:0
10/10 19:30 6. kolo Mediální mrchy Impérium 2:4
04/10 20:30 5. kolo Kaša Team FC Spitfire 3:1
04/10 19:00 5. kolo FC Habrůvka The Reds "B" 3:6
03/10 21:00 5. kolo FC Jaguars Brno AMENINA 08 1:2
03/10 19:30 5. kolo FC Poutník 1552 Rebešovice 2:1
27/09 20:30 4. kolo SeaComp "B" PKV Stars 1:1
27/09 19:30 4. kolo SK Líšeň Sport Centrum Srbská 6:1
26/09 20:30 4. kolo FC Pardálové KMK Dynamo Brno "B" 3:5
26/09 19:00 4. kolo SeaComp FC Habrůvka 5:2
17/09 18:45 3. kolo Division-KH The Reds "B" 2:5
11/09 17:15 2. kolo Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 1:11
05/09 21:00 1. kolo FC Jaguars Brno FC Pardálové 2:0
05/09 19:30 1. kolo FC Erekce Royal Flush "B" 7:4
04/09 20:30 1. kolo Hooftrimmer Gunners "B" SK Fakiers Brno 5:0
04/09 19:00 1. kolo Kaša Team SeaComp "B" 2:2
25/06 21:00 26. kolo FC DM Podlahy SeaComp 1:1
13/06 19:00 24. kolo Amazing FC SeaComp 4:1
15/05 21:00 17. kolo Paralympiakos IBM Brno FC 8:1
15/05 20:00 17. kolo Univerzita obrany FC Ad-hoc 9:2
15/05 19:00 18. kolo Hradišťská škola ALL - STARS 11:3
15/05 18:00 17. kolo Patriots Brno AC Bukkake Ninjas 2:5
14/05 20:30 20. kolo TJ Leftovers Palermo 9:1
14/05 19:00 20. kolo Výtahy SHS Knihovnicka.cz 2:3
14/05 18:00 17. kolo Lazio fakultas Hradišťská škola 1:4
10/05 19:00 14. kolo Victorias secret Invia 4:0
10/05 18:00 16. kolo Drtiči Univerzita obrany FC 2:7
09/05 20:30 19. kolo FC Habrůvka FC DM Podlahy 2:5
09/05 19:00 19. kolo FCC František Vláčil Rebešovice 1:2
09/05 18:00 16. kolo Agrostroj FK Bez nás nezačnou 5:0
07/05 19:30 15. kolo FC Seňoritky Černá Hora Proklatě dobrý kuřata 2:2
02/05 20:30 18. kolo Renfus Team Mediální mrchy 2:2
02/05 19:00 14. kolo KMK Dynamo Brno SK Líšeň 0:1
24/04 21:00 14. kolo Beskyd Boyz IBM Brno FC 2:5
24/04 20:00 14. kolo Patriots Brno Gottwaldoff 2:3
24/04 19:00 14. kolo RBSS Pozdní sběr 4:3
24/04 18:00 14. kolo Valašští dřeváci ALL - STARS 4:2
17/04 20:45 16. kolo SeaComp Hooftrimmer Gunners 0:11
17/04 19:30 12. kolo Sport Centrum Srbská SK Líšeň 0:3
11/04 21:00 12. kolo Patriots Brno FC Premrhané talenty 1:4
11/04 20:00 12. kolo Sebranka Efsi Downtown 1:3
11/04 19:00 12. kolo Gottwaldoff FK Bez nás nezačnou 2:0
11/04 18:00 10. kolo Stredoslováci Invia 4:0
09/04 18:00 12. kolo Univerzita obrany FC Paralympiakos 6:1
05/12 19:30 13. kolo Palermo FC Spitfire 2:2
29/11 19:30 13. kolo TJ BARAN FC IQRS Internacional 20:1
20/11 20:00 9. kolo Univerzita obrany FC Beskyd Boyz 9:0
20/11 19:00 9. kolo Drtiči Ad-hoc 6:2
20/11 18:00 9. kolo RBSS FC Protest 1:0
15/11 20:00 8. kolo FP Slavoj slivovice ALL - STARS 1:10
15/11 19:00 8. kolo IBM Brno FC Paralympiakos 2:1
15/11 18:00 8. kolo Boca Juniors FK Bez nás nezačnou 4:3
08/11 21:00 7. kolo Univerzita obrany FC Drtiči 1:4
08/11 20:00 7. kolo FC Premrhané talenty Boca Juniors 2:1
08/11 19:00 7. kolo Paralympiakos Chết Này 3:7
08/11 18:00 7. kolo Stredoslováci Fellaz Brno 1:2
06/11 18:45 10. kolo F.C. Bohunice FC Dvorska 1:3
01/11 19:30 9. kolo CZ Spieler Brno "B" FC IQRS Internacional 18:0
26/10 19:00 8. kolo FC Spitfire FC Jaguars Brno 0:7
24/10 21:00 5. kolo The Invincibles Univerzita obrany FC 4:2
24/10 20:00 5. kolo Tak určitě Drtiči 2:5
24/10 19:00 5. kolo Paralympiakos Ad-hoc 4:2
24/10 18:00 5. kolo FC Premrhané talenty AC Bukkake Ninjas 8:1
23/10 19:30 8. kolo Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno 6:0
18/10 21:00 4. kolo Victorias secret Sparta 3:4
18/10 20:00 4. kolo AC Bukkake Ninjas Efsi Downtown 3:10
18/10 19:00 4. kolo RBSS ALL - STARS 1:1
18/10 18:00 1. kolo Chết Này Univerzita obrany FC 4:2
12/10 20:30 13. kolo Rebešovice Dynamo Haná 4:9
12/10 19:00 6. kolo Amazing FC Hooftrimmer Gunners 7:2
11/10 21:00 6. kolo TJ BARAN Palermo 4:1
11/10 19:30 6. kolo AMENINA 08 FC Tiki-Taka Brno 4:2
03/10 19:30 5. kolo FC Seňoritky Černá Hora Čechie Zastávka 3:1
25/09 18:30 4. kolo TJ Sokol Březina Palermo 6:0
22/09 17:40 2. kolo 1. FC Tišnov Sokol Křtiny 11:1
22/09 16:50 2. kolo FC Rom Star Sokol Křtiny 10:0
22/09 16:00 2. kolo 1. FC Tišnov FC Rom Star 5:4
21/09 21:00 3. kolo Knihovnicka.cz Mediální mrchy 3:4
18/09 19:30 3. kolo Estudiantes C.F. The Reds 3:5
17/09 15:40 1. kolo Sokol Křtiny FC Katalánia 1:10
16/09 15:00 3. kolo FC Habrůvka Výtahy SHS 2:2
15/09 19:00 3. kolo C.F. Relax "B" Bitches 1:3
14/09 21:00 2. kolo Palermo CZ Spieler Brno "B" 1:10
14/09 18:30 2. kolo TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno "B" 11:2
13/09 18:30 2. kolo SK Líšeň Proklatě dobrý kuřata 0:5
07/09 21:00 1. kolo FC Erekce TJ Rotor Magenta 4:1
06/09 19:00 1. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 5:2
05/09 19:00 1. kolo CZ Spieler Brno "B" KMK Dynamo Brno "B" 6:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382