BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Sýkora Tomáš
Licence: C

Zapsán od: 16.08.2017
Celkový počet odpískaných zápasů: 122
Celkový počet udělených karet: 135 132 3
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
27/11 20:45 12. kolo FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" 2:5
27/11 19:30 13. kolo FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 1:2
26/11 20:45 13. kolo Royal Flush "B" Cordoba 06 "C" 6:5
26/11 19:30 13. kolo Sparta C.F. Relax 3:2
25/11 21:00 13. kolo FC Rebels FC Habrůvka 1:6
21/11 21:00 13. kolo FC Zebra CZ Spieler Brno "B" 0:8
18/11 20:45 7. kolo CZ Spieler Brno Vyšší princip 5:1
18/11 19:30 12. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Rom Star 7:2
14/11 21:00 11. kolo Royal Flush "B" AMENINA 08 6:1
11/11 19:15 11. kolo UniStars Brno The Reds 0:6
07/11 21:00 11. kolo FC Rebels CZ Spieler Brno "B" 1:2
05/11 19:30 10. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 8:2
30/10 20:15 9. kolo Moravia Brno FC Erekce 3:1
30/10 19:00 9. kolo Royal Flush SeaComp 5:0
28/10 21:00 9. kolo KMK Dynamo Brno CZ People 3:5
24/10 19:00 9. kolo FC Spitfire FC Kalinka Bohunice 2:5
22/10 19:30 8. kolo Sparta FC Zebra 4:2
17/10 21:00 7. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 "C" 1:5
14/10 21:00 7. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 1:4
14/10 19:15 7. kolo Royal Flush Rebešovice 5:0
08/10 18:45 6. kolo PKV Stars Los Arbitros "B" 2:2
02/10 19:30 5. kolo FC Jaguars Brno "B" FC Dvorska 2:1
24/09 20:15 4. kolo BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 11:2
24/09 19:00 4. kolo Royal Flush Impérium 3:2
11/09 20:45 2. kolo FC Dvorska Moravia Brno 5:3
11/09 19:30 2. kolo Palermo FC Spitfire 7:2
09/09 20:30 2. kolo Vyšší princip KMK Dynamo Brno 8:3
02/09 20:30 1. kolo Vyšší princip The Reds 7:6
02/09 19:15 1. kolo Estudiantes C.F. Royal Flush 1:2
15/05 19:30 14. kolo Beers United BKMK Topshoes.cz 5:10
13/05 20:45 18. kolo Mediální mrchy Hooftrimmer Gunners 4:2
13/05 19:30 14. kolo RKM Tripoli Brno Vyšší princip 1:6
06/05 20:45 20. kolo FC Tiki-Taka Brno Moravia Brno 2:7
06/05 19:30 20. kolo Mediální mrchy Los Arbitros 3:3
02/05 18:15 19. kolo Los Arbitros "B" Royal Flush "B" 3:19
01/05 20:45 12. kolo RKM Tripoli Brno Dynamo Haná 9:1
01/05 19:30 12. kolo Beers United KMK Dynamo Brno 4:6
25/04 18:45 18. kolo C.F. Relax "B" Division-KH 2:0
12/04 20:45 17. kolo FC Kalinka Bohunice TJ BARAN 1:11
10/04 20:45 16. kolo SeaComp Estudiantes C.F. 0:6
10/04 19:30 16. kolo Mediální mrchy FC Poutník 1552 1:2
29/03 19:15 15. kolo FC Pivnice u Čápa FC Rom Star 1:5
18/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná RKM Tripoli Brno 2:6
17/09 18:45 3. kolo FCC František Vláčil Los Arbitros 2:5
16/09 15:30 3. kolo Royal Flush FC Habrůvka 1:5
11/09 21:00 2. kolo Vyšší princip BKMK Topshoes.cz 3:5
10/09 18:45 2. kolo Dynamo Haná The Reds 2:0
09/09 21:00 2. kolo Royal Flush "C" Palermo 0:3
06/09 18:15 1. kolo Cordoba 06 "B" Rebešovice 2:1
05/09 19:30 1. kolo FC Rebels FC Pivnice u Čápa 2:0
04/09 18:45 1. kolo Division-KH Royal Flush 1:1
26/06 19:30 26. kolo FC Zebra Mediální mrchy 3:3
24/06 18:00 26. kolo FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 4:5
19/06 20:30 21. kolo BKMK Werbedesign CZ Spieler Brno 3:0
19/06 19:00 25. kolo Šenk okna Raiders Beers United 4:5
14/06 20:30 14. kolo CZ Spieler Brno BKMK Werbedesign 4:2
14/06 18:45 24. kolo Beers United Rebešovice 3:2
11/06 20:30 20. kolo CZ Spieler Brno Vyšší princip 6:3
10/06 20:30 24. kolo The Reds Šenk okna Raiders 2:9
03/06 16:45 23. kolo Royal Flush "B" AMENINA 08 4:4
03/06 15:30 23. kolo FC Rom Star C.F. Relax "B" 5:2
30/05 20:30 22. kolo FC Jaguars Brno FC Tiki-Taka Brno 3:0
30/05 19:00 22. kolo C.F. Relax Knihovnicka.cz 1:5
29/05 20:30 18. kolo Cordoba 06 RKM Tripoli Brno 6:4
29/05 19:00 22. kolo AMENINA 08 Palermo 8:1
27/05 19:30 21. kolo Vyšší princip Cordoba 06 1:1
26/05 19:00 22. kolo TJ Rotor Magenta Royal Flush "B" 0:5
24/05 20:30 21. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Erekce 4:1
24/05 19:00 21. kolo FC Jaguars Brno FC Spitfire 4:1
22/05 20:30 17. kolo BKMK Werbedesign Sport Centrum Srbská 9:3
22/05 19:00 20. kolo AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" 3:6
04/05 18:00 19. kolo FC Kalinka Bohunice Bitches 7:3
01/05 19:00 18. kolo Výtahy SHS Hooftrimmer Gunners 1:7
30/04 18:00 15. kolo Lazio fakultas FC Protest 1:7
25/04 21:00 11. kolo Boca Juniors Sebranka 3:0
25/04 20:00 11. kolo Lazio fakultas Pozdní sběr 1:4
25/04 19:00 17. kolo Colgate Team Bitches 3:1
25/04 18:00 14. kolo Drtiči Tak určitě 0:2
24/04 20:30 17. kolo FC Tiki-Taka Brno TJ Leftovers 2:7
24/04 19:30 13. kolo SK Líšeň Čechie Zastávka 0:0
24/04 18:00 14. kolo FC Cokoliv Lazio fakultas 0:3
21/04 16:00 17. kolo FC Kalinka Bohunice Royal Flush 1:2
14/04 18:00 16. kolo Royal Flush Division-KH 2:5
13/04 19:15 16. kolo FC Pivnice u Čápa FC Kalinka Bohunice 2:1
13/04 18:00 16. kolo Bitches C.F. Relax "B" 1:4
09/04 18:00 15. kolo Cordoba 06 "B" Beers United 0:0
08/04 17:00 15. kolo FC Kalinka Bohunice Moravia Brno 5:0
26/11 19:00 13. kolo The Reds "B" C.F. Relax 0:5
22/11 21:00 12. kolo FC Erekce TJ BARAN 3:0
22/11 19:30 12. kolo C.F. Relax SeaComp 2:2
19/11 20:30 12. kolo C.F. Relax "B" Moravia Brno 3:2
08/11 19:30 10. kolo C.F. Relax Mediální mrchy 1:3
02/11 20:30 9. kolo Mediální mrchy Amazing FC 6:6
29/10 21:00 9. kolo Royal Flush "B" TJ Rotor Magenta 2:5
22/10 21:00 8. kolo Royal Flush Moravia Brno 1:3
18/10 19:30 7. kolo Hooftrimmer Gunners C.F. Relax 3:2
15/10 21:00 7. kolo Royal Flush "B" TJ BARAN 6:4
11/10 19:30 6. kolo C.F. Relax FC Zebra 9:0
08/10 19:00 6. kolo C.F. Relax "B" Colgate Team 3:2
05/10 18:45 5. kolo F.C. Bohunice Beers United 3:2
04/10 19:30 5. kolo FC Spitfire AMENINA 08 2:8
02/10 20:30 5. kolo FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 5:0
02/10 19:00 5. kolo FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno 5:5
02/10 18:00 2. kolo Patriots Brno Efsi Downtown 1:10
30/09 17:00 5. kolo FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 2:5
29/09 19:15 5. kolo FC Poutník 1552 Rebešovice 2:3
29/09 18:00 5. kolo FC Jaguars Brno FC Erekce 2:1
25/09 18:45 4. kolo Beers United Estudiantes C.F. 5:0
17/09 21:00 3. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 1:6
17/09 18:15 3. kolo FC Rom Star MK Slatina Brno 1:8
17/09 17:00 3. kolo KMK Dynamo Brno "B" Palermo 8:0
14/09 21:00 2. kolo Šenk okna Raiders Estudiantes C.F. 1:0
14/09 19:30 2. kolo Rebešovice F.C. Bohunice 4:5
13/09 19:30 2. kolo TJ BARAN FC Spitfire 1:3
12/09 17:15 2. kolo Royal Flush "B" FC Tiki-Taka Brno 2:0
10/09 21:00 2. kolo KMK Dynamo Brno FC Dvorska 3:4
07/09 20:30 1. kolo Nemakej.cz SK Líšeň 7:0
07/09 19:00 1. kolo FC IQRS Internacional TJ Leftovers 2:2
06/09 19:30 1. kolo Hooftrimmer Gunners Mediální mrchy 2:1
05/09 20:45 1. kolo Impérium Knihovnicka.cz 5:1
04/09 19:00 1. kolo Proklatě dobrý kuřata FC Seňoritky Černá Hora 5:0
03/09 19:00 1. kolo C.F. Relax "B" Royal Flush 0:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382