BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Krondráf Jan
Licence: C

Zapsán od: 25.08.2016
Celkový počet odpískaných zápasů: 100
Celkový počet udělených karet: 45 45 0

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
21/11 19:00 7. kolo Gottwaldoff The Invincibles 0:8
21/11 18:00 7. kolo Stredoslováci Ad-hoc 3:2
19/11 20:00 5. kolo Sparta Tak určitě 0:5
19/11 19:00 12. kolo Fellaz Brno SeaComp "B" 2:2
12/11 21:00 6. kolo Valašští dřeváci Pozdní sběr 3:2
12/11 20:00 6. kolo Boca Juniors Lover Boyz FC 1:5
12/11 19:00 6. kolo The Invincibles Tak určitě 0:3
07/11 21:00 5. kolo Gottwaldoff FC Protest 0:3
07/11 20:00 5. kolo FC Cokoliv Boca Juniors 2:2
07/11 19:00 5. kolo Paralympiakos Drtiči 0:1
07/11 18:00 5. kolo Dopijem a pudem Hertha Zevlín 6:2
05/11 19:00 10. kolo Impérium Cordoba 06 "B" 3:3
29/10 20:30 8. kolo Impérium Rebešovice 5:2
29/10 19:00 9. kolo FC Pardálové TJ Sokol Březina 1:3
29/10 18:00 9. kolo Tykadla Boca Juniors 5:1
24/10 20:30 8. kolo FC Tiki-Taka Brno Palermo 2:1
24/10 19:00 8. kolo CZ People FC Poutník 1552 1:5
22/10 20:30 8. kolo Fellaz Brno Moravia Brno 0:8
02/10 20:30 5. kolo Impérium Los Arbitros 0:2
19/06 20:30 25. kolo TJ Leftovers AMENINA 08 1:2
19/06 19:00 25. kolo FC Rebels FC Kalinka Bohunice 5:3
13/06 20:30 24. kolo FC Jaguars Brno KMK Dynamo Brno "B" 1:1
13/06 19:00 24. kolo C.F. Relax Renfus Team 1:3
30/05 20:00 8. kolo Stredoslováci FK Tatran Kedluben 3:6
30/05 19:00 8. kolo Victorias secret Fellaz Brno 12:2
30/05 18:00 10. kolo Univerzita obrany FC Chết Này 3:3
09/05 21:00 16. kolo Beskyd Boyz Tak určitě 0:7
09/05 20:00 16. kolo Valašští dřeváci RBSS 1:12
09/05 19:00 16. kolo Sebranka Patriots Brno 0:4
09/05 18:00 16. kolo Boca Juniors FC Premrhané talenty 3:1
03/05 21:00 13. kolo Racek MANteam FK Tatran Kedluben 1:6
03/05 20:00 15. kolo FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas 8:0
03/05 19:00 15. kolo The Invincibles Drtiči 2:2
03/05 18:00 15. kolo Paralympiakos Beskyd Boyz 10:3
26/04 20:30 14. kolo Renfus Team FC Zebra 5:1
26/04 19:30 13. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 1:0
26/04 18:00 14. kolo FCC František Vláčil FC Dvorska 6:0
17/04 21:00 13. kolo FP Slavoj slivovice FC Protest 0:2
17/04 20:00 13. kolo ALL - STARS RBSS 0:6
17/04 19:00 13. kolo FK Bez nás nezačnou Patriots Brno 3:2
17/04 18:00 13. kolo Chết Này Beskyd Boyz 9:0
11/04 21:00 9. kolo FK Tatran Kedluben Fellaz Brno 3:2
11/04 20:00 11. kolo Hradišťská škola RBSS 2:1
11/04 19:00 15. kolo FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "B" 0:6
11/04 18:00 10. kolo Sparta Racek MANteam 6:2
05/04 19:00 11. kolo Paralympiakos The Invincibles 0:7
20/11 18:45 12. kolo F.C. Bohunice FC Poutník 1552 1:3
13/11 20:00 8. kolo Hradišťská škola Lazio fakultas 6:3
13/11 19:00 8. kolo Agrostroj Gottwaldoff 0:1
13/11 18:00 8. kolo AC Bukkake Ninjas Patriots Brno 4:1
09/11 18:45 10. kolo Dynamo Haná FC Poutník 1552 5:3
06/11 21:00 10. kolo FC DM Podlahy Knihovnicka.cz 5:6
30/10 20:00 6. kolo Chết Này IBM Brno FC 6:3
30/10 19:00 9. kolo Proklatě dobrý kuřata SK Líšeň 6:1
30/10 18:00 6. kolo Agrostroj FC Premrhané talenty 2:1
23/10 19:00 5. kolo IBM Brno FC Beskyd Boyz 0:2
23/10 18:00 5. kolo Racek MANteam Fellaz Brno 4:0
16/10 19:00 7. kolo FCC František Vláčil Šenk okna Raiders 1:2
16/10 18:00 4. kolo Agrostroj Boca Juniors 5:1
12/10 20:30 6. kolo The Reds FC Fénix Brno 3:0
12/10 19:00 6. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 2:5
27/09 21:00 4. kolo TJ Rotor Magenta FC Spitfire 1:1
27/09 19:30 4. kolo C.F. Relax FC DM Podlahy 0:3
15/05 21:00 18. kolo Estudiantes C.F. Rebešovice 2:1
10/05 21:00 19. kolo Boca Juniors Lazio fakultas 3:1
10/05 20:00 19. kolo Valašští dřeváci Pobrežie liehoviny 3:3
10/05 19:00 19. kolo AC Bukkake Ninjas Paralympiakos 2:4
10/05 18:00 19. kolo FC Protest The Invincibles 7:3
03/05 21:00 18. kolo Valašský oddíl K.S.N. 6:0
03/05 20:00 18. kolo FK Tatran Kedluben Impérium 1:1
03/05 19:00 18. kolo RBSS FC Protest 3:1
03/05 18:00 18. kolo Pozdní sběr Chết Này 0:5
01/05 20:30 16. kolo FCC František Vláčil The Reds 2:5
01/05 19:00 16. kolo SeaComp FC Poutník 1552 1:8
25/04 20:00 17. kolo Kofi-Kofi Pozdní sběr 1:11
25/04 19:00 17. kolo Derniéra C.F. Valašský oddíl 1:1
19/04 21:00 16. kolo Paralympiakos Racek MANteam 4:1
19/04 20:00 16. kolo FP Slavoj slivovice Stredoslováci 2:2
19/04 19:00 16. kolo Boca Juniors Valašští dřeváci 0:5
19/04 18:00 16. kolo Lazio fakultas FK Bez nás nezačnou 2:4
03/04 21:00 12. kolo Estudiantes C.F. KMK Dynamo Brno 2:6
29/03 20:00 13. kolo UniStars Brno Sebranka 11:1
29/03 19:00 13. kolo Paralympiakos Pobrežie liehoviny 1:2
29/03 18:00 13. kolo Victorias secret Lazio fakultas 5:1
15/03 21:00 11. kolo Stredoslováci FC Protest 1:7
15/03 20:00 11. kolo FK Tatran Kedluben Pozdní sběr 4:5
15/03 19:00 11. kolo Sebranka The Invincibles 0:1
15/03 18:00 11. kolo Impérium FC Big Test Icicles 2:0
02/11 21:00 10. kolo FC Spitfire Bitches 0:9
02/11 19:30 10. kolo Amazing FC SeaComp 3:3
19/10 21:00 4. kolo Tak určitě The Invincibles 7:2
19/10 20:00 4. kolo FC Premrhané talenty FC Protest 2:3
19/10 19:00 4. kolo FK Tatran Kedluben Chết Này 1:1
12/10 21:00 3. kolo Racek MANteam Lazio fakultas 2:0
12/10 20:00 3. kolo Kofi-Kofi FK Tatran Kedluben 0:15
12/10 19:00 3. kolo RBSS Tak určitě 2:3
10/10 21:00 7. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 5:2
05/10 21:00 2. kolo Valašský oddíl FC Big Test Icicles 6:4
05/10 19:20 6. kolo Renfus Team Moravia Brno 2:6
27/09 21:00 5. kolo Knihovnicka.cz Mediální mrchy 5:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382