BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Havlín Marek
Licence: C

Zapsán od: 25.08.2015
Celkový počet odpískaných zápasů: 118
Celkový počet udělených karet: 46 44 2
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
18/06 19:30 21. kolo Nemakej.cz FC Seňoritky Černá Hora 0:1
11/06 19:30 20. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 1:1
28/05 20:30 22. kolo TJ Leftovers TJ BARAN 2:4
28/05 19:00 22. kolo Výtahy SHS Renfus Team 3:10
28/05 18:00 10. kolo Sebranka Agrostroj 1:4
21/05 21:00 18. kolo Chết Này The Invincibles 3:2
21/05 20:00 18. kolo Ad-hoc Drtiči 2:3
14/05 18:45 20. kolo Dynamo Haná F.C. Bohunice 5:0
07/05 19:00 16. kolo FP Slavoj slivovice Lazio fakultas 1:1
07/05 18:00 16. kolo FC Cokoliv Pozdní sběr 1:2
30/04 19:00 18. kolo TJ Leftovers CZ Spieler Brno "B" 1:8
30/04 18:00 13. kolo Sparta Fellaz Brno 5:1
23/04 18:30 17. kolo Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 1:1
16/04 19:30 12. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 2:4
09/04 21:00 12. kolo The Invincibles Tak určitě 1:4
09/04 20:00 12. kolo FC Cokoliv FP Slavoj slivovice 1:2
09/04 19:00 12. kolo RBSS Lazio fakultas 5:1
06/11 20:30 10. kolo FC IQRS Internacional KMK Dynamo Brno "B" 1:7
06/11 19:00 10. kolo The Reds Rebešovice 6:0
30/10 19:00 9. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 1:2
26/10 18:45 8. kolo Beers United FC Poutník 1552 3:0
23/10 21:00 5. kolo Impérium Victorias secret 2:0
23/10 20:00 5. kolo Invia FK Tatran Kedluben 0:7
16/10 21:00 4. kolo Beskyd Boyz Chết Này 1:6
16/10 20:00 4. kolo FC Cokoliv Hradišťská škola 0:11
09/10 21:00 3. kolo FP Slavoj slivovice FC Cokoliv 2:0
09/10 20:00 3. kolo Invia Stredoslováci 0:4
25/09 19:00 4. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 5:4
18/09 18:45 3. kolo Division-KH Royal Flush 3:1
11/09 20:30 2. kolo FCC František Vláčil FC Fénix Brno 0:2
11/09 19:00 2. kolo Výtahy SHS FC DM Podlahy 0:9
06/09 21:00 1. kolo FC Spitfire Royal Flush "B" 1:4
06/09 19:30 1. kolo C.F. Relax Výtahy SHS 2:0
04/09 19:30 1. kolo Estudiantes C.F. Rebešovice 3:0
16/05 21:00 18. kolo Royal Flush Moravia Brno 6:4
03/05 19:00 9. kolo KMK Dynamo Brno SK Líšeň 1:2
02/05 21:00 18. kolo FC Premrhané talenty Sebranka 4:2
02/05 20:00 18. kolo FP Slavoj slivovice Sparta 1:2
02/05 19:00 18. kolo Tak určitě Stredoslováci 4:1
02/05 18:00 18. kolo FC Big Test Icicles Kofi-Kofi 4:1
26/04 18:00 17. kolo Stredoslováci FC Premrhané talenty 0:0
12/04 19:00 15. kolo Kofi-Kofi Valašský oddíl 3:8
12/04 18:00 15. kolo Chết Này FK Tatran Kedluben 5:4
10/04 20:30 13. kolo The Reds Estudiantes C.F. 1:9
05/04 20:30 11. kolo Blizzards FC Rebels 1:3
05/04 19:00 12. kolo SeaComp FC Coco Aradza 2:1
05/04 18:00 14. kolo Sparta UniStars Brno 1:6
22/03 21:00 12. kolo Lazio fakultas Paralympiakos 1:3
22/03 20:00 12. kolo Sparta The Invincibles 2:2
22/03 19:00 12. kolo Sebranka FC Protest 0:17
22/03 18:00 12. kolo Stredoslováci UniStars Brno 2:5
02/11 21:00 6. kolo Paralympiakos Ad-hoc 3:2
02/11 19:20 10. kolo FC Coco Aradza Knihovnicka.cz 11:0
02/11 18:00 6. kolo Lazio Rum Valašští dřeváci 0:2
26/10 21:00 5. kolo FC Protest Tak určitě 2:7
26/10 20:00 5. kolo The Invincibles Univerzita obrany FC 0:1
26/10 19:00 5. kolo FK Bez nás nezačnou Lazio fakultas 2:1
26/10 18:00 5. kolo Valašští dřeváci Boca Juniors 2:2
25/10 20:30 9. kolo Top4Football KMK Dynamo Brno "B" 6:7
19/10 21:00 4. kolo Pobrežie liehoviny Racek MANteam 0:2
19/10 19:20 8. kolo FCC František Vláčil Dynamo Haná 1:1
19/10 18:00 8. kolo C.F. Relax "B" Moravia Brno 2:3
12/10 18:45 5. kolo SK Líšeň juniorky Nemakej.cz 0:5
05/10 20:40 6. kolo Colgate Team FC Rom Star 5:1
05/10 19:20 6. kolo SeaComp Knihovnicka.cz 2:2
05/10 18:00 2. kolo Boca Juniors Ad-hoc 3:0
21/09 20:40 4. kolo Renfus Team FC Zebra 1:0
21/09 19:20 4. kolo FCC František Vláčil Rebešovice 4:1
17/05 18:45 26. kolo Division-KH Hooftrimmer Gunners 0:5
04/05 21:00 22. kolo Fanoušci sport. studií Bagattino 1:3
04/05 20:00 18. kolo Victorias secret ASN Praetors Brno 10:1
04/05 19:00 18. kolo Derniéra C.F. FC Big Test Icicles 5:5
04/05 18:00 18. kolo The Invincibles Lazio Rum 4:0
02/05 21:00 22. kolo FC Kravaťáci Tak určitě 0:12
02/05 20:00 18. kolo TJ Sokol Plán B FK Tatran Kedluben 4:12
02/05 19:00 12. kolo FC Kravaťáci Sebranka 2:11
19/04 21:00 16. kolo UniStars Brno Lazio Rum 2:0
19/04 20:00 13. kolo Namlsaní cukráři Impérium 4:2
12/04 21:00 15. kolo Boca Juniors FC Premrhané talenty 3:2
12/04 20:00 15. kolo Lazio Rum Victorias secret 1:8
12/04 19:00 18. kolo Namlsaní cukráři FC Literpool 11:1
05/04 20:30 15. kolo FC Coco Aradza Knihovnicka.cz 7:0
05/04 19:00 15. kolo C.F. Relax Moravia Brno 1:2
29/03 21:00 13. kolo FK Tatran Kedluben ASN Praetors Brno 3:3
29/03 20:00 13. kolo Boca Juniors BJ SeaMen 5:4
29/03 19:00 16. kolo Tak určitě Ad-hoc 1:2
24/11 20:00 9. kolo Namlsaní cukráři Sebranka 13:3
24/11 19:00 6. kolo Valašský oddíl The Invincibles 3:2
16/11 21:00 11. kolo Bagattino Impérium 0:1
16/11 20:00 9. kolo FK Tatran Kedluben TJ Sokol Plán B 12:1
16/11 19:00 9. kolo FC Big Test Icicles Derniéra C.F. 2:1
10/11 21:00 8. kolo Pozdní sběr FC Big Test Icicles 2:3
10/11 20:00 8. kolo Tak určitě FC Kravaťáci 5:0
10/11 19:00 8. kolo UniStars Brno Šamani mieru 4:0
09/11 20:45 11. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 1:0
03/11 21:00 10. kolo FC Zebra S.B.S. Bástr 3:6
02/11 20:40 9. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 1:1
02/11 18:45 10. kolo Moravia Brno FC DM Podlahy 1:2
27/10 18:45 9. kolo Dynamo Haná Mediální mrchy 3:2
26/10 20:40 8. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 6:0
20/10 18:45 8. kolo Rebešovice Beers United 2:5
19/10 18:45 8. kolo Division-KH FC Dvorska 1:2
14/10 21:00 4. kolo UniStars Brno Valašský oddíl 3:1
14/10 20:00 4. kolo Bagattino Pobrežie liehoviny 2:2
14/10 19:00 4. kolo FC Premrhané talenty Pozdní sběr 3:1
12/10 20:40 6. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 5:1
12/10 19:20 6. kolo Nemakej.cz Čechie Zastávka 1:1
06/10 18:45 5. kolo Juniorka Kohoutovice "B" Sport Centrum Srbská 3:2
05/10 21:00 3. kolo FC Premrhané talenty Chết Này 2:6
05/10 20:00 3. kolo Valašský oddíl Victorias secret 1:2
05/10 19:00 3. kolo Pozdní sběr Sparta 7:4
30/09 19:20 5. kolo SeaComp Colgate Team 2:1
29/09 21:00 1. kolo Pozdní sběr Masaryk I.F. Club 4:3
29/09 20:00 2. kolo FC Literpool Ad-hoc 1:0
29/09 19:00 2. kolo Bagattino Fanoušci sport. studií 1:3
21/09 21:00 1. kolo Victorias secret TJ Sokol Plán B 5:0
21/09 20:00 1. kolo Derniéra C.F. Paralympiakos 4:1
21/09 19:00 1. kolo Pobrežie liehoviny Namlsaní cukráři 0:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382