BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Jurča Lukáš
Licence: D

Zapsán od: 03.03.2015
Celkový počet odpískaných zápasů: 110
Celkový počet udělených karet: 127 114 13
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
24/04 19:30 17. kolo Knihovnicka.cz Renfus Team 2:1
05/04 19:00 11. kolo Efsi Downtown Patriots Brno 4:0
05/04 18:00 11. kolo FC Protest FC Cokoliv 8:1
17/05 19:00 15. kolo SK Líšeň Sport Centrum Srbská 1:5
15/05 17:30 21. kolo Royal Flush FC Zebra 2:1
04/05 19:30 2. kolo Sport Centrum Srbská SK Retro Brno 3:2
29/04 19:00 18. kolo Knihovnicka.cz Mediální mrchy 1:9
24/04 17:00 18. kolo C.F. Relax Výtahy SHS 1:1
18/04 20:30 14. kolo Corinto FC Fénix Brno 1:5
18/04 19:00 14. kolo Šenk okna Raiders Rebešovice 10:2
17/04 20:00 14. kolo Vyšší princip KMK Dynamo Brno 2:2
13/04 21:00 16. kolo FC DM Podlahy Dynamo Haná 1:9
13/04 19:30 16. kolo Amazing FC FCC František Vláčil 2:6
06/04 21:00 14. kolo BJ SeaMen FC Big Test Icicles 4:2
06/04 20:00 18. kolo Pobrežie liehoviny Tak určitě 2:2
06/04 19:00 14. kolo Masaryk I.F. Club "B" Šamani mieru 0:4
05/04 19:20 15. kolo SeaComp Hooftrimmer Gunners 3:2
29/03 20:30 14. kolo FC Coco Aradza Dynamo Haná 2:10
27/03 19:20 14. kolo The Reds "B" C.F. Relax 2:1
14/03 21:00 11. kolo Boca Juniors Paralympiakos 3:3
14/03 20:00 11. kolo Lazio Rum TJ Sokol Plán B 8:3
07/03 21:00 10. kolo TJ Sokol Plán B Victorias secret 3:7
07/03 20:00 10. kolo Paralympiakos Derniéra C.F. 5:5
26/11 18:45 13. kolo Dynamo Haná Knihovnicka.cz 7:2
25/11 19:30 13. kolo FC Coco Aradza Renfus Team 0:2
24/11 20:45 13. kolo S.B.S. Bástr SeaComp 3:2
24/11 19:00 4. kolo Estudiantes C.F. Dynamo Haná 0:0
15/11 10:30 12. kolo FC Dvorska Royal Flush 4:0
12/11 18:45 11. kolo Dynamo Haná FCC František Vláčil 10:2
08/11 20:30 11. kolo Estudiantes C.F. Moravia Brno 4:1
08/11 17:30 11. kolo C.F. Relax "B" FC Zebra 1:5
04/11 21:00 10. kolo Knihovnicka.cz Amazing FC 1:2
04/11 19:30 10. kolo FC Habrůvka Fischer Cafe 2:5
02/11 21:00 7. kolo The Invincibles TJ Sokol Plán B 7:1
02/11 20:00 7. kolo FC Literpool Bagattino 1:7
02/11 19:00 7. kolo Derniéra C.F. Chết Này 1:5
01/11 17:30 10. kolo FC Rom Star Royal Flush 4:1
27/10 20:45 9. kolo Renfus Team Výtahy SHS 1:2
26/10 21:00 6. kolo Sebranka Fanoušci sport. studií 4:5
26/10 20:00 6. kolo TJ Sokol Plán B Masaryk I.F. Club "B" 0:5
26/10 19:00 6. kolo Sparta FC Big Test Icicles 4:6
24/10 15:00 9. kolo FC Dvorska FC Rom Star 3:1
20/10 21:00 5. kolo Boca Juniors Sparta 2:4
20/10 20:00 5. kolo Lazio Rum ASN Praetors Brno 6:1
20/10 19:00 5. kolo The Invincibles UniStars Brno 3:0
12/10 20:45 7. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 3:6
11/10 20:30 7. kolo S.B.S. Bástr Palermo 8:3
07/10 19:20 6. kolo Colgate Team FC Dvorska 3:3
04/10 18:45 6. kolo Division-KH FC Rom Star 3:3
01/10 20:40 4. kolo Proklatě dobrý kuřata Juniorka Kohoutovice "B" 5:0
01/10 19:20 5. kolo The Reds FC Habrůvka 5:2
01/10 17:00 4. kolo Sport Centrum Srbská Juniorka Kohoutovice 5:0
29/09 18:45 5. kolo FC Spodek Bohunice FC DM Podlahy 6:7
25/09 19:15 5. kolo FC Poutník 1552 Hooftrimmer Gunners 11:3
24/09 19:00 3. kolo SK Líšeň KMK Dynamo Brno 2:2
23/09 19:20 4. kolo Colgate Team FC Rom Star 4:6
21/09 21:00 1. kolo FK Tatran Kedluben Lazio Rum 5:1
21/09 20:00 1. kolo Boca Juniors FC Big Test Icicles 3:7
21/09 19:00 1. kolo Ad-hoc FC Kravaťáci 2:3
17/09 21:00 3. kolo Renfus Team Estudiantes C.F. 2:3
17/09 19:30 3. kolo Auto Šerý Impérium 6:2
16/09 19:30 3. kolo Restaurace Starobrno FC Dark Reunion 13:3
14/09 18:45 3. kolo Rebešovice Šenk okna Raiders 0:5
13/09 20:30 3. kolo FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 7:4
13/09 17:00 3. kolo FC Habrůvka Leram 0:1
09/09 19:30 2. kolo Corinto Beers United 3:9
08/09 20:45 2. kolo S.B.S. Bástr Royal Flush 10:2
08/09 17:00 2. kolo C.F. Relax "B" FC Dvorska 2:3
07/09 18:45 2. kolo FC Spodek Bohunice Dynamo Haná 10:3
01/09 20:40 1. kolo FCC František Vláčil FC DM Podlahy 0:3
31/08 20:45 1. kolo KMK Dynamo Brno Corinto 6:2
25/06 19:00 15. kolo FC Habrůvka "B" FK Világoš 4:2
04/06 19:20 23. kolo The Reds "B" Výtahy SHS 2:7
03/06 18:45 19. kolo FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 4:1
02/06 21:00 23. kolo Knihovnicka.cz FC Dark Reunion 1:7
01/06 18:45 19. kolo Fischer Cafe C.F. Relax 1:1
29/05 19:00 23. kolo FC Poutník 1552 "B" Estudiantes C.F. 2:3
27/05 18:45 22. kolo Dynamo Haná Knihovnicka.cz 12:2
26/05 20:30 18. kolo RKM Royal Day Brno FC Fénix Brno 2:1
26/05 19:00 18. kolo C.F. Relax FC Poutník 1552 1:0
25/05 19:20 17. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 1:4
25/05 18:00 22. kolo Fanatics Brno FC Habrůvka "B" 1:1
21/05 18:45 17. kolo Fischer Cafe Šenk okna Raiders 1:1
10/05 20:00 20. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Poutník 1552 "B" 4:11
04/05 21:00 7. kolo Thug Life team Power Rangers 1:6
04/05 18:45 19. kolo FK Világoš SeaComp 3:3
30/04 18:45 14. kolo Beers United Cordoba 06 "B" 3:6
26/04 20:00 14. kolo KMK Dynamo Brno Fischer Cafe 3:2
24/04 20:30 18. kolo Amazing FC FC Barbaři 10:0
24/04 17:30 18. kolo FC Dvorska Fanatics Brno 11:0
19/04 18:45 17. kolo Last Minute Renfus Team 1:7
17/04 18:45 17. kolo FC Kalinka Bohunice Impérium 2:8
16/04 19:30 12. kolo ABB AliOptik 1:5
14/04 19:20 16. kolo Výtahy SHS Colgate Team 1:3
09/04 21:00 3. kolo Pobrežie liehoviny Power Rangers 1:4
09/04 20:00 3. kolo Praetors C.F. Thug Life team 3:5
04/04 15:00 15. kolo FC Spodek Bohunice S.B.S. Bástr 2:2
30/03 21:00 16. kolo Sparta BJ SeaMen 1:2
30/03 20:00 17. kolo Bagattino Fanoušci sport. studií 3:0
30/03 19:00 17. kolo Valašské TIKI - TAKA Tak určitě 3:3
29/03 20:00 14. kolo Last Minute Knihovnicka.cz 4:6
24/03 21:00 16. kolo Šamani mieru Bagattino 3:5
24/03 20:00 16. kolo Impérium FC 2 Goals 1 Cup 5:0
24/03 19:00 15. kolo FC Kredity budou stačit Sparta 2:8
16/03 21:00 14. kolo Čapuj FC Joga Bonito 1:1
16/03 20:00 14. kolo Fanoušci sport. studií Pozdní sběr 2:1
16/03 19:00 12. kolo Dream Team TJ Sokol Plán "B" 7:3
09/03 21:00 13. kolo Pozdní sběr Šamani mieru 5:0
09/03 20:00 11. kolo TJ Sokol Plán "B" Sparta 1:5
09/03 19:00 13. kolo Sebranka Valašský oddíl 1:10

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382