BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Hostěradský František
Licence: E

Zapsán od: 20.03.2014
Celkový počet odpískaných zápasů: 114
Celkový počet udělených karet: 2 2 0

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
09/12 14:55 9. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 1:0
09/12 14:20 9. kolo Orel Obřany Sokol Telnice "B" 12:0
09/12 13:45 8. kolo FC Rom Star Orel Obřany 1:14
09/12 13:10 8. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 2:10
09/12 12:35 7. kolo Orel Obřany Sokol Telnice 4:2
09/12 12:00 7. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 6:4
01/12 14:05 9. kolo Orel Obřany FC Habrůvka 0:5
01/12 13:40 9. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 0:0
01/12 13:15 8. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 0:8
01/12 12:50 8. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 5:0
01/12 12:25 7. kolo FC Rom Star Orel Obřany 5:0
01/12 12:00 7. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 1:11
21/04 17:50 9. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny 2:7
21/04 17:00 8. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 10:4
21/04 16:10 8. kolo Sokol Křtiny Sokol Telnice 1:9
21/04 15:30 17. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 11:1
21/04 14:40 14. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 8:1
21/04 14:00 14. kolo Sokol Křtiny Sokol Telnice 1:6
03/12 13:15 1. kolo Orel Obřany Sokol Telnice "B" 15:0
03/12 12:30 7. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 4:2
03/12 11:45 7. kolo Sokol Křtiny Orel Obřany 0:10
03/12 11:00 6. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 13:1
03/12 10:00 6. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 3:2
15/11 16:00 7. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 10:2
04/11 11:00 5. kolo Sokol Telnice 1. FC Tišnov 6:0
22/10 15:40 6. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 7:5
22/10 14:50 6. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 17:0
22/10 14:00 5. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 1:12
15/10 15:20 4. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 9:1
15/10 14:40 3. kolo Orel Obřany Sokol Křtiny 14:2
15/10 14:00 2. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 3:0
01/10 15:00 3. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny 5:0
01/10 14:20 1. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 11:1
18/06 15:30 28. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 2:3
18/06 15:00 28. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 2:3
18/06 14:30 27. kolo FC Rom Star Orel Obřany 0:5
18/06 14:00 23. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 1:0
18/06 13:30 26. kolo Orel Obřany Sokol Telnice "B" 9:1
18/06 13:00 25. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 0:1
02/04 16:30 17. kolo Sokol Křtiny Orel Obřany 1:14
02/04 16:00 17. kolo Sokol Telnice FK Ořechov 5:0
02/04 15:30 16. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 0:4
02/04 15:00 16. kolo Orel Obřany FC Habrůvka 5:2
02/04 14:30 16. kolo FK Ořechov Sokol Křtiny 0:5
02/04 14:00 15. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 0:2
02/04 13:30 15. kolo FC Habrůvka FK Ořechov 5:0
02/04 13:00 15. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 7:2
20/11 16:30 14. kolo Orel Obřany Sokol Křtiny 20:0
20/11 16:00 14. kolo FK Ořechov Sokol Telnice 0:6
20/11 15:30 14. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 3:3
20/11 15:00 13. kolo FC Habrůvka Orel Obřany 0:5
20/11 14:30 13. kolo Sokol Křtiny FK Ořechov 0:10
20/11 14:00 13. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 7:3
20/11 13:30 12. kolo FK Ořechov FC Habrůvka 5:0
20/11 13:00 12. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 1:9
30/04 13:00 17. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice 0:5
30/04 12:30 18. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 2:3
30/04 12:00 18. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 3:0
30/04 11:30 16. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "C" 5:0
30/04 11:00 16. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 3:0
30/04 10:30 20. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 1:1
30/04 10:00 20. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star 0:8
30/04 09:30 17. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 0:6
30/04 09:00 19. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 2:1
30/04 08:30 19. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice "C" 1:0
15/10 19:00 5. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 1:0
13/10 20:30 5. kolo SK Líšeň Proklatě dobrý kuřata 1:3
04/10 17:00 6. kolo FC Habrůvka KMK Dynamo Brno 0:2
25/06 18:00 12. kolo Sokol Telnice "C" FC Habrůvka 5:3
25/06 17:00 20. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 4:1
19/06 19:15 26. kolo FC Habrůvka "B" FC Poutník 1552 3:2
19/06 18:00 19. kolo FC Habrůvka FC Rom Star "B" 1:6
17/06 16:00 19. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice "B" 5:5
16/06 19:15 20. kolo Čechie Zastávka Nemakej.cz 0:1
14/06 11:00 19. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 3:6
14/06 10:00 18. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star "B" 2:19
03/06 16:00 14. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice "C" 9:3
31/05 11:00 16. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star "B" 3:13
31/05 10:00 16. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 4:2
25/05 16:00 18. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice 1:6
22/05 18:00 22. kolo SeaComp FC Barbaři 2:2
22/05 17:00 20. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice 6:4
16/05 16:00 21. kolo FC Habrůvka "B" Estudiantes C.F. 0:2
16/05 14:45 11. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 3:5
13/05 16:00 12. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 5:8
27/04 16:00 13. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "C" 3:4
26/04 11:00 15. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star 1:8
26/04 10:00 15. kolo Sokol Telnice FC Rom Star "B" 3:3
22/04 16:00 17. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 4:4
17/04 18:00 11. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice "C" 6:1
17/04 17:00 14. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 10:1
14/12 11:00 10. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 0:21
14/12 10:00 1. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 2:8
05/11 16:00 9. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice "B" 1:4
28/10 11:00 8. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star "B" 2:19
28/10 10:00 8. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice 1:3
28/10 09:00 6. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 3:21
25/10 10:30 6. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 2:13
25/10 09:30 2. kolo Sokol Telnice "C" FC Habrůvka 0:11
22/10 16:00 7. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 4:1
18/10 12:00 6. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star "B" 2:12
18/10 11:00 9. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 0:6
18/10 10:00 5. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star 0:6
18/10 09:00 5. kolo Sokol Telnice FC Rom Star "B" 2:4
08/10 16:00 4. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice "C" 4:2
01/10 16:00 3. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "C" 5:1
24/09 16:00 2. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 6:8
11/06 16:00 19. kolo 1. FC Tišnov Sokol Telnice 3:4
06/06 17:00 17. kolo 1. FC Tišnov FC Habrůvka 2:10
14/05 16:00 14. kolo Sokol Telnice 1. FC Tišnov 8:1
12/04 17:00 15. kolo 1. FC Tišnov FC Rom Star "B" 2:6
12/04 16:00 11. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 6:13
12/04 15:00 13. kolo 1. FC Tišnov FC Rom Star 3:20
12/04 14:00 13. kolo Sokol Telnice FC Rom Star "B" 10:8

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382