BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
05.07.2010 - 20:22Petr Míček
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 984 x

Vítězem MČR 2010 se stali RKM BROKERS kteří ve finále zdolali BOHUNICE 30.

Skupina A
 RKM BROKERS Brno 2:2 SKIPY TEAM Pardubice
Dornay, Novotný – 11,8
 
ODBILLA Jihlava 1:1 MENGY TEAM Klatovy
Toman - Matějka
 
PROTECTION.CZ Brno 5:0 Česká Bělá
Grmela, Procházka, Stoklásek, Rychlý, Majchrák
 
SKIPY TEAM Pardubice 4:1 ODBILLA Jihlava
Kopecký Marek, Vodrážka, Gerčák, Mihulka – Körber
 
MENGY TEAM Klatovy 0:4 PROTECTION.CZ Brno
Stoklásek, Hansl 2, Majchrák
 
Česká Bělá 1:6 RKM BROKERS Brno
Kubát – Novotný 2, Polonec 2, Dornay
 
MENGY TEAM Klatovy 2:2 SKIPY TEAM Pardubice
Toman, vlastní - Rešetád, Kopecký Jiří
 
ODBILLA Jihlava 4:1 Česká Bělá
Körber, Toman 2, Soukal - Rakušan
 
RKM BROKERS Brno 2:1 PROTECTION.CZ Brno
Dornay, Balkovič - Pospíšil
 
SKIPY TEAM Pardubice 7:1 Česká Bělá
Mareš, Krovlík, Vodrážka, Rešetád, Mareš, Gerčák, Kopecký Marek – Rakušan Petr ml.
 
RKM BROKERS Brno 2:1 MENGY TEAM Klatovy
Chadzidis, Belej – Mráz, ČK: Polonec (RKM)
 
PROTECTION.CZ Brno 1:1 ODBILLA Jihlava
Pospíšil - Kubát
 
Česká Bělá 0:3 MENGY TEAM Klatovy
Jandos, Lužný, Matějka
 
PROTECTION.CZ Brno 2:3 SKIPY TEAM Pardubice
Hansl, Procházka – Kopecký Marek, Gerčák, Krovlík
 
ODBILLA Jihlava 2:3 RKM BROKERS Brno
Soukal, Kubát – Polonec, Dornay, Novotný

 
Skupina B
AEGON Pardubice 1:0 JEŽEK Jihlava
Semerád
 
CARINO Zábřeh na Moravě 0:1 STAROBRNO Milovice
Svobody
 
AKTA REZ Praha 1:0 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Michal Petr
 
JEŽEK Jihlava 1:1 CARINO Zábřeh na Moravě
Číhal - Urban
 
STAROBRNO Milovice 1:3 AKTA REZ Praha
Nedbal – Michal Petr, Jančík, Mrhal
 
VZDUCHOTAKTICI Milevsko 0:2 AEGON Pardubice
Hundák, Slováček
 
STAROBRNO Milovice 4:1 JEŽEK Jihlava
Nedbal 2, Svoboda Milan, Štácha - Pavlík
 
CARINO Zábřeh na Moravě 0:0 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
 
 
AEGON Pardubice 2:0 AKTA REZ Praha
Lištván, Hanč
 
JEŽEK Jihlava 0:2 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Červenka, Král
 
AEGON Pardubice 0:0 STAROBRNO Milovice
 
 
AKTA REZ Praha 3:0 CARINO Zábřeh na Moravě
Mrhal, Michal Tomáš, Velčovský
 
VZDUCHOTAKTICI Milevsko 0:2 STAROBRNO Milovice
Nedbal, Čapek
 
AKTA REZ Praha 1:1 JEŽEK Jihlava
Farář - Záboh
 
CARINO Zábřeh na Moravě 0:5 AEGON Pardubice
Lištván, Semerád, Ujec, Samčenko, Teplý

 
Skupina C
KLASICI Jihlava 2:0 ARMAGEDON Jihlava
Přibyl, Volák
 
EUROVIA Jihlava 1:0 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Zeman
 
GIOIA Brno 3:0 NORTON MILENCE Klatovy
Lerch, Kos, Chládek
 
ARMAGEDON Jihlava 2:0 EUROVIA Jihlava
Vyskočil 2
 
SANTORINI Zábřeh na Moravě 1:0 GIOIA Brno
Holý
 
NORTON MILENCE Klatovy 0:5 KLASICI Jihlava
Volák 2, Göth, Danev, Vokoun
 
SANTORINI Zábřeh na Moravě 1:4 ARMAGEDON Jihlava
Malý - Vyskočil 2, Třetina 2
 
EUROVIA Jihlava 4:0 NORTON MILENCE Klatovy
Caha 2, Mišta, Vácha
 
KLASICI Jihlava 1:1 GIOIA Brno
Pokorný - Kos
 
ARMAGEDON Jihlava 5:1 NORTON MILENCE Klatovy
Kovář 3, Třetina, Vyskočil - Klimeček
 
KLASICI Jihlava 0:0 SANTORINI Zábřeh na Moravě
 
 
GIOIA Brno 2:3 EUROVIA Jihlava
nedodáno
 
NORTON MILENCE Klatovy 1:3 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Taušek – Hošek Lukáš, Hošek Ondřej, Novák
 
GIOIA Brno 1:3 ARMAGEDON Jihlava
Lerch – Kovář, Třetina 2
 
EUROVIA Jihlava 1:1 KLASICI Jihlava
Caha - Volák

Skupina D
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 2:1 BOTAFOGO Příbram
Mikeš, Giil - Königsmark
 
KANAP Karolín 3:0 LEŽÁK Česká Skalice
Sehnal Vít, Tóth, Sehnal Jan
 
SK Černice 2:0 HROT Dřevostice
Veverk, Ševčík
 
BOTAFOGO Příbram 0:3 KANAP Karolín
Bartoš, Tóth, Sehnal Vít
 
LEŽÁK Česká Skalice 1:1 SK Černice
Havrda - Vrána
 
HROT Dřevostice 2:2 ÚTERNÍ HOSTÉ Praha
Hradil, Zmeškal – Seidel, Čížek Robert
 
LEŽÁK Česká Skalice 3:0 BOTAFOGO Příbram
Havrda 2, Juríček
 
KANAP Karolín 2:2 HROT Dřevostice
Prokop Vítek, Sehnal Vít – Brázda, Hradil Martin
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:2 SK Černice
Giil 2, Čížek Robert – Vrána 2
 
BOTAFOGO Příbram 2:1 HROT Dřevostice
Jeník 2 - Juránek
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:2 LEŽÁK Česká Skalice
Giil 3 – Havrda 2
 
SK Černice 1:0 KANAP Karolín
Budoš ČK: Sehnal Jan (KANAP)
 
HROT Dřevostice 1:0 LEŽÁK Česká Skalice
Hradil Martin
 
SK Černice 3:5 BOTAFOGO Příbram
Budoš, Čermák, Šefčík – Bejček, Krejza, Slivka, Smetánka Krejčí
 
KANAP Karolín 2:2 ÚTERNÍ HOSTÉ Praha
Bartoš 2 – Giil 2

 
Skupina E
BOHUNICE 30 Brno 2:1 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Svoboda, Pšikal - Slavík
 
AC Kozárov 2:5 HALUCINACE Příbram
Bubeník Tomáš, Křepela – Tošovský 2, Juračka 3
 
AC Okrouhlá 3:0 CHODOV Praha
Vít 2, Mucha
 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 2:1 AC Kozárov
Novák, Žilka – Bubeník ČK: Votava (RESTAURACE)
 
HALUCINACE Příbram 0:0 AC Okrouhlá
 
CHODOV Praha 2:4 BOHUNICE 30 Brno
Teplan, Pavlacký – Teška 2, Svoboda, Pšikal
 
HALUCINACE Příbram 3:1 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Juračka, Klouda, Tošovský - Slavík
 
AC Kozárov 1:1 CHODOV Praha
Jonáš - Hejný
 
BOHUNICE 30 Brno 3:1 AC Okrouhlá
nehlášeno
 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 3:1 CHODOV Praha
vlastní, Votava, Turek - Pavlacký
 
BOHUNICE 30 Brno 1:0 HALUCINACE Příbram
Peška
 
AC Okrouhlá 1:0 AC Kozárov
Mucha
 
CHODOV Praha 1:5 HALUCINACE Příbram
Pavlacký – Juračka 2, Tošovský, Toman, Szabo
 
AC Okrouhlá 1:3 RESTAURACE U PECKŮ Praha
vlastní – Kristen, Filípek, Střícna
 
AC Kozárov 0:3 BOHUNICE 30 Brno
nehlášeno
 

 
Skupina F
MAMBO Hradec Králové 1:0 KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
Hanuš
 
JOGA PLAYERS Mladá Boleslav 3:0 MOVA Kadaň
Holický, Uhřík, Keszeg
 
KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou 3:0 JOGA PLAYERS Mladá Boleslav
Romančák, Štola, Havlček
 
MOVA Kadaň 1:1 KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
Čibenka - Jozífek
 
MAMBO Hradec Králové 0:0 MOVA Kadaň
 
 
JOGA PLAYERS Mladá Boleslav 1:5 MAMBO Hradec Králové
Maňas – Rohlíček 2, Fot 2, Klapal
 

 
Skupina G
KARLSBERG C. F. Brno 0:2 OK INTERIÉR Pardubice
Vykoukal, Zach
 
TOMEK 99 Dobrochov 2:0 Třanovice
Nehlášeno
 
FUTRO Klášterec nad Ohří 0:1 OK INTERIÉR Pardubice
Jeran
 
KARLSBERG C. F. Brno 4:0 Třanovice
Klimeš 3, Zejda
 
TOMEK 99 Dobrochov 6:0 FUTRO Klášterec nad Ohří
Nehlášeno
 
OK INTERIÉR Pardubice 6:0 Třanovice
Synek 3, Tesař ml., Sklenář, Jekan
 
KARLSBERG C. F. Brno 1:2 TOMEK 99 Dobrochov
Klímeš – Javořík, Lazarov
 
FUTRO Klášterec nad Ohří 0:0 Třanovice
 
OK INTERIÉR Pardubice 2:1 TOMEK 99 Dobrochov
Tesař ml., Synek - Lazarov
 
KARLSBERG C. F. Brno 2:1 FUTRO Klášterec nad Ohří
Klimeš, Moučka - Zmrhal
 

 
Skupina H
KNOCKOUT 83 Příbram 0:2 TRIPOLI CAFÉ Brno
Pacák, Cupák
 
KVASAR Černá Hora 3:1 VIAGRA Štramberk
Nelze rozeznat - Šimek
 
SEBRANKA Milovice 1:8 TRIPOLI CAFÉ Brno
Müller – Hanus, Matyska, Hudec 2, Jaroš 2, Pacák, Lacko
 
KNOCKOUT 83 Příbram 0:1 VIAGRA Štramberk
Kvíta
 
KVASAR Černá Hora 1:0 SEBRANKA Milovice
Nelze rozeznat
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 2:0 VIAGRA Štramberk
Jaroš, Hudec
 
KNOCKOUT 83 Příbram 0:1 KVASAR Černá Hora
Nelze rozeznat
 
SEBRANKA Milovice 1:1 VIAGRA Štramberk
Švehla - Hajník
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 3:0 KVASAR Černá Hora
Hudec 2, Hanus
 
KNOCKOUT 83 Příbram 2:0 SEBRANKA Milovice
Kočí, Kocourek
 

 
Osmifinálová skupina A
RKM BROKERS Brno 3:1 AKTA REZ Praha
Novotný 2, Veselovský - neznámo
 
KLASICI Jihlava 0:0 BOTAFOGO Příbram
 
 
CHODOV Praha 0:3 AKTA REZ Praha
kontumace
 
RKM BROKERS Brno 4:3 BOTAFOGO Příbram
Novotný 2, Dornay, Boček – Könighsmark, Krejčí, Bejček
 
KLASICI Jihlava 4:0 CHODOV Praha
Cipruš 2, Přibyl, Volák
 
AKTA REZ Praha 1:0 BOTAFOGO Příbram
Mrhal
 
RKM BROKERS Brno 2:2 KLASICI Jihlava
Hladký, Plones – Volák, neznámo
 
CHODOV Praha 0:3 BOTAFOGO Příbram
kontumace
 
AKTA REZ Praha 0:2 KLASICI Jihlava
Vokoun, neznámo
 
RKM BROKERS Brno 3:0 CHODOV Praha
Kontumace

Osmifinálová skupina B
AEGON Pardubice 1:1 EUROVIA Jihlava
Šmeral - Vácha
 
SK Černice 1:0 AC Okrouhlá
Buchtela
 
LEŽÁK Česká Skalice 0:4 EUROVIA Jihlava
Háněl 2, Cabuk, Zamazal
 
AEGON Pardubice 1:0 AC Okrouhlá
Samčenko
 
SK Černice 0:2 LEŽÁK Česká Skalice
Čermák, Bensch
 
EUROVIA Jihlava 3:0 AC Okrouhlá
Zeman 2, Zamazal
 
AEGON Pardubice 7:0 SK Černice
Semerád 2, Šmeral 2, Kočí 2, Hundák
 
LEŽÁK Česká Skalice 3:1 AC Okrouhlá
Kozák 2, Havrda
 
EUROVIA Jihlava 2:0 SK Černice
Haněl, Zamazal
 
AEGON Pardubice 2:1 LEŽÁK Česká Skalice
Lištván, Hundák - Kozák

 
Osmifinálová skupina C
ARMAGEDON Jihlava 4:3 KANAP Karolín
Kovář 2, Třetina, Vyskočil – Nečas 2, Sehnal Jan
 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 0:0 MOVA Kadaň
 
 
Třanovice 1:2 KANAP Karolín
Fikoczek – Prokop, Tóth
 
ARMAGEDON Jihlava 1:0 MOVA Kadaň
Třetina
 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 2:1 Třanovice
Petržílka, Slavík - Glajcar
 
KANAP Karolín 1:3 MOVA Kadaň
Nečas – Čibenka, Pálinkáš, Mašek
 
ARMAGEDON Jihlava 1:4 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Kovář – Střícka 2, Allram, Turek
 
Třanovice 2:1 MOVA Kadaň
Glajcar, Fikoczek - Havlíček
 
KANAP Karolín 0:2 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Votava, Vašíček
 
ARMAGEDON Jihlava 4:0 Třanovice
Třetina, Kružík, Kovář, Gondek

 
Osmifinálová skupina D
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:1 HALUCINACE Příbram
Čížek Robert, Giil 2 - Klouda
 
JOGA PLAYERS Mladá Boleslav 0:0 FUTRO Klášterec nad Ohří
 
 
SEBRANKA Milovice 0:3 HALUCINACE Příbram
kontumace
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:0 FUTRO Klášterec nad Ohří
Voldřich, Doležal, Mikeš
 
JOGA PLAYERS Mladá Boleslav 2:0 SEBRANKA Milovice
Maňas, Vašek
 
HALUCINACE Příbram 3:2 FUTRO Klášterec nad Ohří
Klouda, Juračka, Hadraba – Škultéty, Strejček
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:2 JOGA PLAYERS Mladá Boleslav
Giil, Seidel, Voldřich – Holický 2
 
SEBRANKA Milovice 1:3 FUTRO Klášterec nad Ohří
Vlačiha – Strejček, Kovalík, Bašus
 
HALUCINACE Příbram 2:4 JOGA PLAYERS Mladá Boleslav
Lenkvík 2 – Keszeg, Grotský, Toman, Mašek
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 8:2 SEBRANKA Milovice
Čížek Robert, Giil 4, Seidel 2, Mikeš – Mencl, Růžička

 
Osmifinálová skupina E
BOHUNICE 30 Brno 5:1 KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
Chlup, Oprchal, Svoboda 2, Peška - Romančák
 
KARLSBERG C. F. Brno 3:1 KNOCKOUT 83 Příbram
Klimeš 2, Tonev - Míček
 
MENGY TEAM Klatovy 2:2 KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
Matějka 8 – Havlíček, Zeman
 
BOHUNICE 30 Brno 1:1 KNOCKOUT 83 Příbram
Oprchal - Kocourek
 
KARLSBERG C. F. Brno 3:0 MENGY TEAM Klatovy
Zejda, Tonev, Mozol ČK: Moučka (Karlsberg), Hromada (Mengy)
 
KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou 2:0 KNOCKOUT 83 Příbram
Havlíček, Zeman
 
BOHUNICE 30 Brno 4:1 KARLSBERG C. F. Brno
Peška 2, Svoboda, Chlup - Tonev
 
MENGY TEAM Klatovy 2:0 KNOCKOUT 83 Příbram
Toman 2
 
KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou 2:3 KARLSBERG C. F. Brno
Havlíček, Štola – Moučka 2, Tonev ČK: Klimeš (Karlsberg)
 
BOHUNICE 30 Brno 2:0 MENGY TEAM Klatovy
Svoboda, Oprchal

 
Osmifinálová skupina F
MAMBO Hradec Králové 0:1 TOMEK 99 Dobrochov
Los
 
VIAGRA Štramberk 0:3 ODBILLA Jihlava
kontumace
 
JEŽEK Jihlava 3:4 TOMEK 99 Dobrochov
Fejt, Nikodým, Procházka ČK: Skopalík, Doseděl (oba Tomek), Procházka (Ježek)
 
MAMBO Hradec Králové 2:0 ODBILLA Jihlava
Tomeš, Klapal
 
VIAGRA Štramberk 0:3 JEŽEK Jihlava
kontumace
 
TOMEK 99 Dobrochov 2:3 ODBILLA Jihlava
Los, Kocourek – Körber, Kubát, Soukal
 
MAMBO Hradec Králové 3:0 VIAGRA Štramberk
kontumace
 
JEŽEK Jihlava 2:6 ODBILLA Jihlava
Fejt, Roudenský – Řezníček, Soukal 2, Kubát 2, Körber
 
TOMEK 99 Dobrochov 3:0 VIAGRA Štramberk
kontumace
 
MAMBO Hradec Králové 2:0 JEŽEK Jihlava
Rohlíček, Charvát

 
Osmifinálová skupina G
OK INTERIÉR Pardubice 0:0 KVASAR Černá Hora
 
 
PROTECTION.CZ Brno 1:1 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Rychlý - Král
 
GIOIA Brno 0:0 KVASAR Černá Hora
ČK: Chládek (GIOIA)
 
OK INTERIÉR Pardubice 4:1 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Sklenář 2, Vykoukal, Jeran - Bukovinský
 
PROTECTION.CZ Brno 1:2 GIOIA Brno
Stoklásek – Kotoun, neznámý
 
KVASAR Černá Hora 4:1 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Neznámo - Král
 
OK INTERIÉR Pardubice 6:1 PROTECTION.CZ Brno
Tesař ml. 2, Synek 3, Vykoukal - Majchrák
 
GIOIA Brno 2:2 VZDUCHOTAKTICI Milevsko
Pernica, Lerch – Vácha, Král
 
KVASAR Černá Hora 0:1 PROTECTION.CZ Brno
Procházka
 
OK INTERIÉR Pardubice 1:1 GIOIA Brno
Tesař ml. - Prokeš

 
Osmifinálová skupina H
TRIPOLI CAFÉ Brno 2:1 SKIPY TEAM Pardubice
Hudec, Cupák – Neznámý
 
STAROBRNO Milovice 2:2 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Čapek, Svoboda – Novák, Maystriszin
 
HROT Dřevostice 1:8 SKIPY TEAM Pardubice
Brázda – Kopecký Marek 2,Neznámý, Mareš 2, Rešetár, Mahus, Novotný
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 5:2 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Míca, Matyska 2, Hudec, Cupák – Okleštěk, Novák
 
STAROBRNO Milovice 0:2 HROT Dřevostice
Juránek, Hradil
 
SKIPY TEAM Pardubice 2:1 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Neznámý, Kopecký Marek - Okleštěk
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 3:0 STAROBRNO Milovice
kontumace
 
HROT Dřevostice 0:0 SANTORINI Zábřeh na Moravě
 
 
SKIPY TEAM Pardubice 3:0 STAROBRNO Milovice
kontumace
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 0:1 HROT Dřevostice
Hradil

 

PLAYOFF

KLASICI Jihlava 0:1 HALUCINACE Příbram
vlastní
 
EUROVIA Jihlava 0:3 MOVA Kadaň
Syblík,Kylián,Uhlík
 
MAMBO Hradec Králové 1:2 p PROTECTION.CZ
Tomeš – Procházka, Hansl
 
JOGA PLAYERS Mladá Boleslav 2:3 p AKTA REZ Praha
Mašek, Keszeg – Velčovský 2
 
KARLSBERG C.F. 2:0 HROT Dřevostice
Zejda, Moučka
 
TOMEK 99 Dobrochov 3:2 KVASAR Černá Hora
Los, Spáčil 2 – Koupý, neznámý
 
GIOIA Brno 0:3 ODBILLA Jihlava
Toman 3 ČK: 4 (GIOIA)
 
SKIPY TEAM Pardubice 2:0 KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
Rešetár, Mareš
 
TRIPOLI CAFÉ Brno 6:0 MENGY TEAM Klatovy
Kulička 3, Pacák 2, Janečko
 
OK INTERIÉR Pardubice 6:0 Třanovice
Synek 3, Tesař ml. 2, Vykoukal
 
ARMAGEDON Jihlava 1:0 p LEŽÁK Česká Skalice
 
 
BOHUNICE 30 Brno 4:1 SANTORINI Zábřeh na Moravě
Oprchal, Peška, Pšikal 2 - Okleštěk
 
ÚTERNÍ HOSTÉ Praha 3:0 BOTAFOGO Příbram
Čížek Robert, Seidel, Giil
 
 
RESTAURACE U PECKŮ 1:0 SK Černice
Novák
 
AEGON Pardubice 3:0 KANAP Karolín
Kontumace
 
 
RKM BROKERS Brno 4:1 FUTRO Klášterec nad Ohří
Novotný, Veselovský, Chadzidis, Belej – Bašus

 

OSMIFINÁLE

HALUCINACE  Příbram 1:0 TRIPOLI CAFÉ Brno
Lenkvík ČK: Szczygiel (TRIPOLI)
 
KARLSBERG C.F. Brno 4:0 ÚTERNÍ HOSTÉ Praha
Moučka, Klimeš 2, Drábek Martin ČK: Zejda (KARLSBERG)
 
MOVA Kadaň 1:2 OK INTERIÉR Pardubice
Havlíček - neznámý
 
TOMEK 99 Dobrochov 0:2 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Petržílka, Turek
 
PROTECTION.CZ 0:1 p ARMAGEDON Jihlava
ČK: Puček (PROTECTION)
 
ODBILLA Jihlava 1:5 AEGON Pardubice
Urban – Lištván 2, Samčenko, Slováček, Kočí
 
AKTA REZ Praha 0:4 BOHUNICE 30 Brno
Pazdera, Pšikal, Svoboda, Oprchal
 
SKIPY TEAM Pardubice 1:3 RKM BROKERS Brno
Rešetár – Novotný 2, Balkovič

ČTVRTFINÁLE

 
HALUCINACE Příbram 2:1 p OK INTERIÉR Pardubice
Juračka - neznámý
 
KARLSBERG C.F. Brno 1:2 RESTAURACE U PECKŮ Praha
Drábek Michal – Filípek, Allarm
 
ARMAGEDON Jihlava 0:4 BOHUNICE 30 Brno
Pšikal 2, Oprchal, Peška
 
AEGON Pardubice 1:2 p RKM BROKERS Brno
neznámý
 

SEMIFINÁLE

 
HALUCINACE Příbram 1:2 BOHUNICE 30 Brno
Tošovský – Pšikal, Oprchal
 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 0:1 RKM BROKERS Brno
Dornay ČK: Allarm, Filípek (U PECKŮ)
 

o 3. místo

 
RESTAURACE U PECKŮ Praha 1:0 HALUCINACE Příbram
Novák
 

o 1. místo

 
BOHUNICE 30 Brno 0:2 RKM BROKERS Brno
Balkovič, Novotný ČK: Měřínský (BOHUNICE)

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382