BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
17.07.2020 - 21:23René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 500 x

Jeden z nejstarších hráčů BSMK končí svou aktivní kariéru

Po devíti sezónách v dresu Habrůvky a rovných 170 zápasech se rozhodl ukončit svou malofotbalovou kariéru jeden ze zakladatelů klubu Lubomír Hloušek.
 
Luboš celý svůj fotbalový život zasvětil dvěma klubům - velkofotbalové FC Rudici, kde hrával od mládí na pozici záložníka a kam v podstatě chodí trénovat se starými pány dodnes. Malofotbalový život pak prožil v již zmíněné FC Habrůvce, kterou v roce 1999 spoluzaložil.
 
Prvních 12 let hrávala Habrůvka obecní ligu v Březině, od roku 2011 pak tento klub spadá pod BSMK. V obou soutěžích patřil k oporám mužstva, udivoval hlavně svou fyzickou kondicí, která mu vydržela dodnes. Jeho klid a rozvaha ve hře, stejně jako gólové přihrávky a v neposlední řadě humor v kabině budou jeho spoluhráčům chybět.
 
Rozlučkový zápas nemohl přijít v lepší moment. Habrůvka se totiž v rámci závěrečné dohrávky letošní sezóny představila na půdě Březiny, tedy vedlejší obce, kde Habrůvka hrávala takové roky obecní ligu. Luboš vedl svůj tým do utkání jako kapitán a dovedl jej ke svému poslednímu vítězství v kariéře. Co víc, v poslední minutě si postavil míč na penaltový puntík a pojistil svým prvním gólem v sezóně a zároveň posledním v kariéře tři body pro svou Habrůvku.
 
Ve svých 62 letech se tak Lubomír Hloušek dočká zaslouženého fotbalového důchodu. Na svůj klub ale určitě nezanevře a bude jeho výkony nadále sledovat. Tentokrát však už pouze z postranní čáry.
 
Luboši, gratulujeme ke krásné kariéře a přejeme hodně štěstí v pofotbalovém životě :-)

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382